Spelprogram - Flickor Blå A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IK Standard Svart, Svart, Svart
Katrineholms IBF Helena Ahlström ahlstromhelena@gmail.com Vit, Svart, Svart
Nykvarns IF Svart Bengt-Arne Franksson bengtarne.franksson@gmail.com 076-6319997 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Vit Bengt-Arne Franksson bengtarne.franksson@gmail.com 076-6319997 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Daniel Karlsson danielpkarlsson@gmail.com 0703-091650 Orange, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Krister Bergström krister.j.bergstrom@gmail.com 0725305626 SVART, SVART, SVART
Vakant plats
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-15 10:30 1 Katrineholms IBF - Trosa Edanö IBK Karl-Gustav Bergström, Peter Sigurbjörnsson Duveholmshallen A
2023-10-15 12:00 1 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Vit Peter Sigurbjörnsson, Karl-Gustav Bergström Duveholmshallen A
2023-10-15 13:30 1 Nykvarns IF Vit - Katrineholms IBF Karl-Gustav Bergström, Peter Sigurbjörnsson Duveholmshallen A
Omgång 2
2023-10-22 10:30 2 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Sofia Nilsson, Noel Malmström Björkestahallen
2023-10-22 12:00 2 Onyx IBS - IK Standard Sofia Nilsson, Noel Malmström Björkestahallen
2023-10-22 13:30 2 IK Standard - Nykvarns IF Svart Sofia Nilsson, Noel Malmström Björkestahallen
Omgång 3
2023-11-18 10:00 3 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart Filip Skoglund, Kevin Wahlberg Hedebyhallen
2023-11-18 11:30 3 Nykvarns IF Svart - Katrineholms IBF Filip Skoglund, Kevin Wahlberg Hedebyhallen
2023-11-18 13:00 3 Katrineholms IBF - Trosa Edanö IBK Filip Skoglund, Kevin Wahlberg Hedebyhallen
Omgång 4
2023-11-18 10:30 4 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Sofia Nilsson, Tindra Sigurbjörnsson Björkestahallen
2023-11-18 12:00 4 Onyx IBS - IK Standard Sofia Nilsson, Tindra Sigurbjörnsson Björkestahallen
2023-11-18 13:30 4 IK Standard - Nykvarns IF Vit Tindra Sigurbjörnsson, Sofia Nilsson Björkestahallen
Omgång 5
2023-12-09 09:00 5 Onyx IBS - Katrineholms IBF Neo Nyström, Valter Ekroth Gripenskolan
2023-12-09 10:30 5 Katrineholms IBF - Nykvarns IF Svart Neo Nyström, Valter Ekroth Gripenskolan
2023-12-09 12:00 5 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Valter Ekroth, Neo Nyström Gripenskolan
Omgång 6
2023-12-10 09:30 6 IK Standard - Trosa Edanö IBK Michael Blomström, Malin Sjöö Hållstahallen
2023-12-10 11:00 6 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Vit Malin Sjöö, Michael Blomström Hållstahallen
2023-12-10 12:30 6 Nykvarns IF Vit - IK Standard Malin Sjöö, Michael Blomström Hållstahallen
Omgång 7
2024-01-14 10:30 7 Katrineholms IBF - IK Standard Sandbäckshallen
2024-01-14 12:00 7 IK Standard - Nykvarns IF Vit Sandbäckshallen
2024-01-14 13:30 7 Nykvarns IF Vit - Katrineholms IBF Sandbäckshallen
Omgång 8
2024-01-20 10:30 8 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Sofia Nilsson, Filip Skoglund Björkestahallen
2024-01-20 12:00 8 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Filip Skoglund, Sofia Nilsson Björkestahallen
2024-01-20 13:30 8 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart Sofia Nilsson, Filip Skoglund Björkestahallen
Omgång 9
2024-02-10 10:00 9 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart Sigge Maurer, Niclas Andersson Hedebyhallen
2024-02-10 11:30 9 Nykvarns IF Svart - Trosa Edanö IBK Sigge Maurer, Niclas Andersson Hedebyhallen
Omgång 10
2024-02-11 10:30 10 Nykvarns IF Vit - IK Standard Tindra Sigurbjörnsson, Malin Sjöö Björkestahallen
2024-02-11 12:00 10 IK Standard - Onyx IBS Malin Sjöö, Tindra Sigurbjörnsson Björkestahallen
2024-02-11 13:30 10 Onyx IBS - Nykvarns IF Vit Malin Sjöö, Tindra Sigurbjörnsson Björkestahallen
Omgång 11
2024-03-09 09:00 11 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Alva Mannström, Ej offentliggjord Rosvalla B-hall
2024-03-09 10:30 11 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart Alva Mannström, Ej offentliggjord Rosvalla B-hall
2024-03-09 12:00 11 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Ej offentliggjord, Alva Mannström Rosvalla B-hall
Omgång 12
2024-03-10 09:30 12 IK Standard - Katrineholms IBF Michael Blomström Hållstahallen
2024-03-10 11:00 12 Katrineholms IBF - Nykvarns IF Vit , Michael Blomström Hållstahallen
2024-03-10 12:30 12 Nykvarns IF Vit - IK Standard Michael Blomström Hållstahallen
Omgång 13
2024-03-31 10:30 13 Katrineholms IBF - Nykvarns IF Vit Duveholmshallen A
2024-03-31 12:00 13 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Duveholmshallen A
2024-03-31 13:30 13 Onyx IBS - Katrineholms IBF Duveholmshallen A
Omgång 14
2024-03-24 10:00 14 Nykvarns IF Svart - Trosa Edanö IBK Furuborghallen
2024-03-24 11:30 14 Trosa Edanö IBK - IK Standard Furuborghallen
2024-03-24 13:00 14 IK Standard - Nykvarns IF Svart Furuborghallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis