Spelprogram - Pantamera PK10 Surahmmars IBF 3 dec - 2022

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Hallsta PK10 Lag 1 Vit, Svart, Vit
IBK Hallsta PK10 Lag 2 Vit, Svart, Vit
Per-Ols IBF P2015 PK10 Lag 1 Magnus Olsson MangeMangeOlsson@gmail.com Röd/svart/svart
Per-Ols IBF P2015 PK10 Lag 2 Magnus Olsson MangeMangeOlsson@gmail.com Röd/svart/svart
Skiljebo SK 2015 PK10 Lag 1 Martin Staflin martin_staflin@hotmail.com 0709695090
Skiljebo SK 2015 PK10 Lag 2 Martin Staflin martin_staflin@hotmail.com 0709695090
Surahammars IBF P2015 PK10 Lag 1 Jack Kvist jacken_91@hotmail.com 076-033 26 29 Svart, Svart, Gul
Surahammars IBF P2015 PK10 Lag 2 Jack Kvist jacken_91@hotmail.com 076-033 26 29 Svart, Svart, Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-12-03 14:30 1 Surahammars IBF P2015 PK10 Lag 1 - IBK Hallsta PK10 Lag 1 , Rasmus Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-03 14:30 1 Per-Ols IBF P2015 PK10 Lag 1 - Skiljebo SK 2015 PK10 Lag 1 , Edvin Ronnebring Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 2
2022-12-03 14:55 2 Surahammars IBF P2015 PK10 Lag 2 - IBK Hallsta PK10 Lag 2 , Edvin Ronnebring Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-03 14:55 2 Per-Ols IBF P2015 PK10 Lag 2 - Skiljebo SK 2015 PK10 Lag 2 , Rasmus Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 3
2022-12-03 15:20 3 Surahammars IBF P2015 PK10 Lag 1 - Per-Ols IBF P2015 PK10 Lag 1 , Rasmus Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-03 15:20 3 IBK Hallsta PK10 Lag 1 - Skiljebo SK 2015 PK10 Lag 1 , Edvin Ronnebring Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 4
2022-12-03 15:45 4 Surahammars IBF P2015 PK10 Lag 2 - Per-Ols IBF P2015 PK10 Lag 2 , Edvin Ronnebring Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-03 15:45 4 IBK Hallsta PK10 Lag 2 - Skiljebo SK 2015 PK10 Lag 2 , Rasmus Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 5
2022-12-03 16:10 5 Surahammars IBF P2015 PK10 Lag 1 - Skiljebo SK 2015 PK10 Lag 1 , Edvin Ronnebring Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-03 16:10 5 Per-Ols IBF P2015 PK10 Lag 1 - IBK Hallsta PK10 Lag 1 , Rasmus Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 6
2022-12-03 16:35 6 Surahammars IBF P2015 PK10 Lag 2 - Skiljebo SK 2015 PK10 Lag 2 , Rasmus Söderberg Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-03 16:35 6 Per-Ols IBF P2015 PK10 Lag 2 - IBK Hallsta PK10 Lag 2 , Edvin Ronnebring Mälarenergi Arena Surahammar

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis