Spelprogram - Ungdoms-DM Pojkar Röd division 4 Gästrikland

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Andersbergs IBK P10 Bror Häggblom bror.haggblom@gmail.com 073-840 60 30 Svart/Svart/Svart
Gävle GIK P10 Röd Tobias Lundberg tobias.lundberg@gmail.com 070-227 97 31 Blå/Blå/Blå
Gävle GIK P11 Johan Hansson 505.hansson@gmail.com 0707181612 Blå/Blå/Blå
Hofors IBK P09-10 Henrik Elving Henke.elving@hotmail.com 070-7967075 Svart/Svart/Svart
Norrsundets IF P10-12 Mattias Lundberg mattias.lundberg@ahlsell.se 070-6198930 GUL/VIT/GUL
Skutskärs IBK 10 Jukka Rantala jukka_esko_tapio.rantala@gavle.se 073-079 82 17 Blå/Blå/Blå
Storviks IF P08/09 Anders Hansemyr 0706843428 Grön/Svart/Svart
Strömsbro IF P10 Rikard Engman 78rikard@gmail.com Orange/Blå/Vit
Valbo AIF P10 Thomas Groth mrgrodan@gmail.com 070-2514401 Grön/Vit/Grön
Åmots IF P 10/11 Karl Robert Gerdemark bagarnidegen@hotmail.com 0702041846 RÖD/RÖD/RÖD
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-12-03 09:30 1 Skutskärs IBK 10 - Norrsundets IF P10-12 Göran Norell, Leo Norell Bergby Sporthall
2022-12-03 10:30 1 Hofors IBK P09-10 - Gävle GIK P10 Röd Leo Norell, Göran Norell Bergby Sporthall
2022-12-03 11:30 1 Hofors IBK P09-10 - Norrsundets IF P10-12 Leo Norell, Göran Norell Bergby Sporthall
2022-12-03 12:30 1 Skutskärs IBK 10 - Gävle GIK P10 Röd Mats Sjöqvist, Per-Olov Nilsson Bergby Sporthall
2022-12-03 14:00 1 Norrsundets IF P10-12 - Gävle GIK P10 Röd Mats Sjöqvist, Per-Olov Nilsson Bergby Sporthall
2022-12-03 15:00 1 Skutskärs IBK 10 - Hofors IBK P09-10 Mats Sjöqvist, Per-Olov Nilsson Bergby Sporthall
Omgång 3
2022-12-03 09:30 3 Storviks IF P08/09 - Strömsbro IF P10 Anders Löfgren, Mattias Dahlqvist Testebo Arena
2022-12-03 10:30 3 Valbo AIF P10 - Storviks IF P08/09 Mattias Dahlqvist, Anders Löfgren Testebo Arena 52
2022-12-03 11:30 3 Strömsbro IF P10 - Åmots IF P 10/11 Anders Löfgren, Mattias Dahlqvist Testebo Arena
2022-12-03 12:30 3 Valbo AIF P10 - Gävle GIK P11 Anders Löfgren, Mattias Dahlqvist Testebo Arena 76
2022-12-03 13:30 3 Åmots IF P 10/11 - Storviks IF P08/09 Anders Löfgren, Mattias Dahlqvist Testebo Arena
Omgång 4
2022-12-04 09:30 4 Gävle GIK P11 - Åmots IF P 10/11 Isabella Bambrick, Astrid Gailleton Tänglander Nynäshallen
2022-12-04 10:30 4 Valbo AIF P10 - Strömsbro IF P10 Isabella Bambrick, Astrid Gailleton Tänglander Nynäshallen 50
2022-12-04 11:30 4 Storviks IF P08/09 - Gävle GIK P11 Petter Lundgren, Johan Forsström Nynäshallen
2022-12-04 12:30 4 Åmots IF P 10/11 - Valbo AIF P10 Petter Lundgren, Johan Forsström Nynäshallen
2022-12-04 13:30 4 Strömsbro IF P10 - Gävle GIK P11 Petter Lundgren, Johan Forsström Nynäshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis