Spelprogram - Pojkar Grön Division 2 (14)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjursås IK Peter Ljunggård peterljunggard@hotmail.com 0705866486 Grön/Grön/Vit
Hälsinggårdens AIK Pasi Lampinen pasi.j.lampinen@gmail.com 070-787 58 80 Röd/svart/röd eller svart
Hälsinggårdens AIK 2 Pasi Lampinen pasi.j.lampinen@gmail.com 070-787 58 80 Röd, svart, svart
IBF Borlänge Blå Johan Jansson jansson__90@hotmail.com Blå/Svart/Svart
IBF Borlänge Vit Johan Jansson jansson__90@hotmail.com Blå/Svart/Svart
IBF Falun UoB Rosa Christopher Plahn Christopher.plahn@sprincom.se Rosa/Svart/Svart
IBF Falun UoB Svart Christopher Plahn Christopher.plahn@sprincom.se Rosa/Svart/Svart
IBF Gagnef Göran Anlind goran.anlind@gmail.com 0702405911 Orange/Svart/Svart
IBF Hedemora Jonas Dawo jonasdawo@hotmail.com 0704242447 Röd/Röd/Röd
IBF Ludvika Marie-Louise Skålberg kickis_82@hotmail.com 070-6475916 Svart/Svart/Svart
IBF Säter 1 Krister Bilar krister.bilar@gmail.com 0736429890 Blå med svarta ränder/Svart/Svart
IBF Säter 2 Krister Bilar krister.bilar@gmail.com 0736429890 Blå med svarta ränder/Svart/Svart
KAIS Mora UIF Natalie Karlsson natalie.johansson86@gmail.com 070-628 99 64 Röd/Svart/Svart
KAIS Mora UIF 2 Natalie Karlsson natalie.johansson86@gmail.com 070-628 99 64 Röd, Svart, Svart
KFUM Falun Röd Jennie Rosensten Jennie_133@hotmail.com 0704890422 röd/svart/svart
KFUM Falun Svart Jennie Rosensten Jennie_133@hotmail.com 0704890422 röd/svart/svart
LI20 IBF Anna Daniels annadaniels@hotmail.com 070-615 21 19 Blå/Svart/Svart
Nås IF Mathias Johansson mathias_93@live.se Vit/Röd/Vit
Ornäs IK Henrik Kuoppa Henrik.kuoppa@gmail.com 0705654255 Orange/Vit/Svart
Samuelsdals IF Andreas Astgård andreas.astgard@gmail.com 070-1844665 Orange/Svarta/Svarta
Smedjebackens IBK Linus Simonsson 0722023983 Svart/Svart/Svart
Smedjebackens IBK 2 Linus Simonsson 0722023983 Svart, Svart, Svart
Vakant
Vakant
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-23 09:30 1 IBF Hedemora - Samuelsdals IF Halvar Gotthardsson, Edvin Josefsson Vikmanshyttans sporthall
2022-10-23 10:30 1 KFUM Falun Röd - KFUM Falun Svart Halvar Gotthardsson, Edvin Josefsson Vikmanshyttans sporthall
2022-10-23 11:30 1 Samuelsdals IF - KFUM Falun Röd Elias Källberg, Oliver Lindahl Vikmanshyttans sporthall
2022-10-23 12:30 1 KFUM Falun Svart - IBF Hedemora Alvin Myrbo, Adam Lindén Vikmanshyttans sporthall
2022-10-23 13:30 1 Samuelsdals IF - KFUM Falun Svart Alvin Myrbo, Halvar Gotthardsson Vikmanshyttans sporthall
2022-10-23 14:30 1 KFUM Falun Röd - IBF Hedemora Adam Lindén, Elias Källberg Vikmanshyttans sporthall
2022-10-29 09:30 1 IBF Falun UoB Rosa - IBF Falun UoB Svart Nellie Högbom, Wilma Johansen Gruvrisskolan
2022-10-29 09:30 1 Hälsinggårdens AIK - Ornäs IK Molly Bengtsson, Ida Boström Haraldsbo Sporthall
2022-10-29 09:30 1 IBF Borlänge Vit - Bjursås IK William Grankvist, Emrik Wilstrand Gyllehallen
2022-10-29 10:30 1 LI20 IBF - IBF Säter 1 Annabell Olsén, Alwa Karlsson Gruvrisskolan
2022-10-29 10:30 1 IBF Ludvika - Nås IF Klara Heden, Freja Bylander Haraldsbo Sporthall
2022-10-29 10:30 1 Smedjebackens IBK 2 - Smedjebackens IBK Emrik Wilstrand, William Grankvist Gyllehallen
2022-10-29 11:30 1 IBF Falun UoB Svart - LI20 IBF Wilma Johansen, Nellie Högbom Gruvrisskolan
2022-10-29 11:30 1 Ornäs IK - IBF Ludvika Ida Boström, Molly Bengtsson Haraldsbo Sporthall
2022-10-29 11:30 1 Bjursås IK - Smedjebackens IBK 2 Emrik Wilstrand, William Grankvist Gyllehallen
2022-10-29 12:30 1 IBF Säter 1 - IBF Falun UoB Rosa Alwa Karlsson, Annabell Olsén Gruvrisskolan
2022-10-29 12:30 1 Nås IF - Hälsinggårdens AIK Freja Bylander, Klara Heden Haraldsbo Sporthall
2022-10-29 12:30 1 Smedjebackens IBK - IBF Borlänge Vit Emrik Wilstrand, William Grankvist Gyllehallen
2022-10-29 13:30 1 IBF Falun UoB Svart - IBF Säter 1 Wilma Johansen, Nellie Högbom Gruvrisskolan
2022-10-29 13:30 1 Ornäs IK - Nås IF Ida Boström, Molly Bengtsson Haraldsbo Sporthall
2022-10-29 13:30 1 Bjursås IK - Smedjebackens IBK Emrik Wilstrand, William Grankvist Gyllehallen
2022-10-29 14:30 1 LI20 IBF - IBF Falun UoB Rosa Alwa Karlsson, Annabell Olsén Gruvrisskolan
2022-10-29 14:30 1 IBF Ludvika - Hälsinggårdens AIK Freja Bylander, Klara Heden Haraldsbo Sporthall
2022-10-29 14:30 1 Smedjebackens IBK 2 - IBF Borlänge Vit William Grankvist, Emrik Wilstrand Gyllehallen
2022-10-30 09:30 1 IBF Gagnef - KAIS Mora UIF Isak Karlsson, Hugo Hasselkrans Mockfjärds Sporthall
2022-10-30 10:30 1 IBF Borlänge Blå - IBF Ludvika Isak Karlsson, Hugo Hasselkrans Mockfjärds Sporthall
2022-10-30 11:30 1 KAIS Mora UIF - IBF Borlänge Blå Isak Karlsson, Hugo Hasselkrans Mockfjärds Sporthall
2022-10-30 12:30 1 IBF Ludvika - IBF Gagnef Isak Karlsson, Hugo Hasselkrans Mockfjärds Sporthall
2022-10-30 13:30 1 KAIS Mora UIF - IBF Ludvika Hugo Hasselkrans, Isak Karlsson Mockfjärds Sporthall
2022-10-30 14:30 1 IBF Borlänge Blå - IBF Gagnef Isak Karlsson, Hugo Hasselkrans Mockfjärds Sporthall
Omgång 2
2022-11-05 09:30 2 IBF Falun UoB Svart - IBF Borlänge Vit Jesper Schuten, Max Andersson Lugnet D
2022-11-05 10:30 2 IBF Borlänge Vit - Bjursås IK Max Andersson, Jesper Schuten Lugnet D
2022-11-05 11:30 2 Bjursås IK - IBF Falun UoB Svart Jesper Schuten, Max Andersson Lugnet D
2022-11-12 09:30 2 Samuelsdals IF - Ornäs IK Wilma Johansen, Nellie Högbom Gruvrisskolan
2022-11-12 10:30 2 Hälsinggårdens AIK - IBF Hedemora Wilma Johansen, Nellie Högbom Gruvrisskolan
2022-11-12 11:30 2 Ornäs IK - Hälsinggårdens AIK Wilma Johansen, Nellie Högbom Gruvrisskolan
2022-11-12 12:30 2 IBF Hedemora - Samuelsdals IF Hanna Talvalahti, Enya Schultz Gruvrisskolan
2022-11-12 13:30 2 Ornäs IK - IBF Hedemora Wilma Germunder, Siri Hayde Birath Gruvrisskolan
2022-11-12 14:30 2 Hälsinggårdens AIK - Samuelsdals IF Natalie Papmehl-Dufay, Engla Sandberg Gruvrisskolan
2022-11-19 09:30 2 IBF Borlänge Blå - KFUM Falun Röd Noah Rydell, Hugo Råbacka Gyllehallen
2022-11-19 10:30 2 IBF Säter 1 - Nås IF Hugo Råbacka, Noah Rydell Gyllehallen
2022-11-19 11:30 2 KFUM Falun Röd - IBF Säter 1 Noah Rydell, Hugo Råbacka Gyllehallen
2022-11-19 12:30 2 Nås IF - IBF Borlänge Blå Noah Rydell, Hugo Råbacka Gyllehallen
2022-11-19 13:30 2 KFUM Falun Röd - Nås IF Noah Rydell, Hugo Råbacka Gyllehallen
2022-11-19 14:30 2 IBF Säter 1 - IBF Borlänge Blå Noah Rydell, Hugo Råbacka Gyllehallen
2022-11-20 10:00 2 KAIS Mora UIF - KAIS Mora UIF 2 Ellen Bodins, Evelina Åhl Idre Fjäll Arena B
2022-11-20 10:00 2 LI20 IBF - IBF Gagnef Emilia Gravsjö, Linnea Andersson Idre Fjäll Arena
2022-11-20 11:20 2 KAIS Mora UIF 2 - LI20 IBF Evelina Åhl, Ellen Bodins Idre Fjäll Arena B
2022-11-20 11:20 2 IBF Gagnef - KAIS Mora UIF Freya Westeng, Linnea Andersson Idre Fjäll Arena
2022-11-20 12:40 2 KAIS Mora UIF 2 - IBF Gagnef Evelina Åhl, Ellen Bodins Idre Fjäll Arena B
2022-11-20 12:40 2 LI20 IBF - KAIS Mora UIF Emilia Gravsjö, Freya Westeng Idre Fjäll Arena
2022-11-27 09:30 2 IBF Ludvika - Smedjebackens IBK Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2022-11-27 10:30 2 IBF Falun UoB Rosa - KFUM Falun Svart Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2022-11-27 11:30 2 Smedjebackens IBK - IBF Falun UoB Rosa Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2022-11-27 12:30 2 KFUM Falun Svart - IBF Ludvika Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2022-11-27 13:30 2 Smedjebackens IBK - KFUM Falun Svart Emil Sundström, Alex Springfeldt Lorensbergaskolan
2022-11-27 14:30 2 IBF Falun UoB Rosa - IBF Ludvika Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
Omgång 3
2022-12-03 09:30 3 IBF Säter 1 - IBF Hedemora Moa Fallgren, Meya Färdigh Skäve Arena
2022-12-03 10:30 3 KFUM Falun Svart - Ornäs IK Agnes Andersson Joas, Julia Kraft Skäve Arena
2022-12-03 11:30 3 IBF Hedemora - KFUM Falun Svart Lilly Rappendal, Linnéa Ottosson Skäve Arena
2022-12-03 12:30 3 Ornäs IK - IBF Säter 1 Moa Fallgren, Meya Färdigh Skäve Arena
2022-12-03 13:30 3 IBF Hedemora - Ornäs IK Julia Kraft, Agnes Andersson Joas Skäve Arena
2022-12-03 14:30 3 KFUM Falun Svart - IBF Säter 1 Lilly Rappendal, Linnéa Ottosson Skäve Arena
2022-12-04 09:30 3 LI20 IBF - IBF Gagnef Isak Daniels, Tage Näslund Insjöns Sporthall
2022-12-04 10:30 3 IBF Falun UoB Rosa - IBF Borlänge Blå Tage Näslund, Isak Daniels Insjöns Sporthall
2022-12-04 11:30 3 IBF Gagnef - IBF Falun UoB Rosa Tage Näslund, Isak Daniels Insjöns Sporthall
2022-12-04 12:30 3 IBF Borlänge Blå - LI20 IBF Isak Daniels, Tage Näslund Insjöns Sporthall
2022-12-04 13:30 3 IBF Gagnef - IBF Borlänge Blå Tage Näslund, Isak Daniels Insjöns Sporthall
2022-12-04 14:30 3 IBF Falun UoB Rosa - LI20 IBF Tage Näslund, Isak Daniels Insjöns Sporthall
2022-12-10 09:30 3 Bjursås IK - IBF Falun UoB Svart Anton Sundberg, Simon Karlsson Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-12-10 10:30 3 IBF Säter 2 - Samuelsdals IF Anton Sundberg, Simon Karlsson Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-12-10 11:30 3 IBF Falun UoB Svart - IBF Säter 2 Anton Sundberg, Simon Karlsson Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-12-10 12:30 3 Samuelsdals IF - Bjursås IK Anton Sundberg, Simon Karlsson Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-12-10 13:30 3 IBF Falun UoB Svart - Samuelsdals IF Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-12-10 14:30 3 IBF Säter 2 - Bjursås IK Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-12-11 09:30 3 KFUM Falun Röd - IBF Borlänge Vit Anton Sundberg, Simon Karlsson Slätta Sporthall
2022-12-11 09:30 3 KAIS Mora UIF 2 - KAIS Mora UIF Hans Mikkel Andersen, Ebbe Axelsson Idre Fjäll Arena B
2022-12-11 10:30 3 Nås IF - Smedjebackens IBK Simon Karlsson, Anton Sundberg Slätta Sporthall
2022-12-11 10:30 3 Hälsinggårdens AIK - KAIS Mora UIF 2 Rasmus Olofsson, Ebbe Axelsson Idre Fjäll Arena B
2022-12-11 11:30 3 IBF Borlänge Vit - Nås IF Simon Karlsson, Anton Sundberg Slätta Sporthall
2022-12-11 11:30 3 Hälsinggårdens AIK 2 - KAIS Mora UIF Hans Mikkel Andersen, Rasmus Olofsson Idre Fjäll Arena B
2022-12-11 12:30 3 Smedjebackens IBK - KFUM Falun Röd Anton Sundberg, Simon Karlsson Slätta Sporthall
2022-12-11 12:30 3 KAIS Mora UIF - Hälsinggårdens AIK Ebbe Axelsson, Hans Mikkel Andersen Idre Fjäll Arena B
2022-12-11 13:30 3 IBF Borlänge Vit - Smedjebackens IBK Simon Karlsson, Anton Sundberg Slätta Sporthall
2022-12-11 13:30 3 KAIS Mora UIF 2 - Hälsinggårdens AIK Rasmus Olofsson, Ebbe Axelsson Idre Fjäll Arena B
2022-12-11 14:30 3 Nås IF - KFUM Falun Röd Simon Karlsson, Anton Sundberg Slätta Sporthall
2022-12-11 14:30 3 Hälsinggårdens AIK 2 - Hälsinggårdens AIK Hans Mikkel Andersen, Rasmus Olofsson Idre Fjäll Arena B
Omgång 4
2023-01-15 09:30 4 IBF Säter 2 - IBF Falun UoB Svart Linnéa Lindevik, Nellie Pettersson Skäve Arena
2023-01-15 10:30 4 Bjursås IK - LI20 IBF Nellie Pettersson, Linnéa Lindevik Skäve Arena
2023-01-15 11:30 4 IBF Falun UoB Svart - Bjursås IK Linnéa Lindevik, Nellie Pettersson Skäve Arena
2023-01-15 12:30 4 LI20 IBF - IBF Säter 2 Linnéa Lindevik, Nellie Pettersson Skäve Arena
2023-01-15 13:30 4 IBF Falun UoB Svart - LI20 IBF Nellie Pettersson, Linnéa Lindevik Skäve Arena
2023-01-15 14:30 4 Bjursås IK - IBF Säter 2 Nellie Pettersson, Linnéa Lindevik Skäve Arena
2023-01-21 09:30 4 KFUM Falun Svart - IBF Falun UoB Rosa Wilma Johansen, Ida Boström Gruvrisskolan
2023-01-21 09:30 4 Smedjebackens IBK - IBF Ludvika Filippa Holmgren Bergahallen
2023-01-21 10:30 4 IBF Gagnef - IBF Hedemora Annabell Olsén, Alwa Karlsson Gruvrisskolan
2023-01-21 10:30 4 IBF Borlänge Blå - Samuelsdals IF , Filippa Holmgren Bergahallen
2023-01-21 11:30 4 IBF Falun UoB Rosa - IBF Gagnef Ida Boström, Wilma Johansen Gruvrisskolan
2023-01-21 11:30 4 IBF Ludvika - IBF Borlänge Blå Filippa Holmgren Bergahallen
2023-01-21 12:30 4 IBF Hedemora - KFUM Falun Svart Annabell Olsén, Alwa Karlsson Gruvrisskolan
2023-01-21 12:30 4 Samuelsdals IF - Smedjebackens IBK , Filippa Holmgren Bergahallen
2023-01-21 13:30 4 IBF Falun UoB Rosa - IBF Hedemora Wilma Johansen, Ida Boström Gruvrisskolan
2023-01-21 13:30 4 IBF Ludvika - Samuelsdals IF , Filippa Holmgren Bergahallen
2023-01-21 14:30 4 IBF Gagnef - KFUM Falun Svart Alwa Karlsson, Annabell Olsén Gruvrisskolan
2023-01-21 14:30 4 IBF Borlänge Blå - Smedjebackens IBK Filippa Holmgren Bergahallen
2023-01-28 09:30 4 Nås IF - KAIS Mora UIF 2 Hugo Hasselkrans, Isak Karlsson Nås Sporthall
2023-01-28 10:30 4 KFUM Falun Röd - Hälsinggårdens AIK Hugo Hasselkrans, Isak Karlsson Nås Sporthall
2023-01-28 11:30 4 KAIS Mora UIF 2 - KFUM Falun Röd Hugo Hasselkrans, Isak Karlsson Nås Sporthall
2023-01-28 12:30 4 Hälsinggårdens AIK - Nås IF Isak Karlsson, Hugo Hasselkrans Nås Sporthall
2023-01-28 13:30 4 KAIS Mora UIF 2 - Hälsinggårdens AIK Hugo Hasselkrans, Isak Karlsson Nås Sporthall
2023-01-28 14:30 4 KFUM Falun Röd - Nås IF Isak Karlsson, Hugo Hasselkrans Nås Sporthall
2023-01-29 09:30 4 Ornäs IK - IBF Borlänge Vit Kian Carlmyren, Melwin Storm Ornäs Sporthall
2023-01-29 10:30 4 IBF Säter 1 - KAIS Mora UIF Melwin Storm, Kian Carlmyren Ornäs Sporthall
2023-01-29 11:30 4 IBF Borlänge Vit - IBF Säter 1 Melwin Storm, Kian Carlmyren Ornäs Sporthall
2023-01-29 12:30 4 KAIS Mora UIF - Ornäs IK Melwin Storm, Kian Carlmyren Ornäs Sporthall
2023-01-29 13:30 4 IBF Borlänge Vit - KAIS Mora UIF Melwin Storm, Oscar Eriksson Ornäs Sporthall
2023-01-29 14:30 4 IBF Säter 1 - Ornäs IK Melwin Storm, Kian Carlmyren Ornäs Sporthall
Omgång 5
2023-02-11 09:30 5 Bjursås IK - Samuelsdals IF Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-02-11 10:30 5 KFUM Falun Röd - KFUM Falun Svart Anton Sundberg, Simon Karlsson Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-02-11 11:30 5 Samuelsdals IF - KFUM Falun Röd Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-02-11 12:30 5 KFUM Falun Svart - Bjursås IK Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-02-11 13:30 5 Samuelsdals IF - KFUM Falun Svart Simon Karlsson, Anton Sundberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-02-11 14:30 5 KFUM Falun Röd - Bjursås IK Anton Sundberg, Simon Karlsson Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-02-12 09:30 5 Hälsinggårdens AIK - IBF Falun UoB Rosa Sigge Zättlin, Axel Mikaelsson Haraldsbo Sporthall
2023-02-12 10:30 5 IBF Falun UoB Svart - IBF Gagnef Haraldsbo Sporthall
2023-02-12 11:30 5 IBF Falun UoB Rosa - IBF Falun UoB Svart Sigge Zättlin, Axel Mikaelsson Haraldsbo Sporthall
2023-02-12 12:30 5 IBF Gagnef - Hälsinggårdens AIK Haraldsbo Sporthall
2023-02-12 13:30 5 IBF Falun UoB Rosa - IBF Gagnef Sigge Zättlin, Axel Mikaelsson Haraldsbo Sporthall
2023-02-12 14:30 5 IBF Falun UoB Svart - Hälsinggårdens AIK Haraldsbo Sporthall
2023-02-18 09:30 5 IBF Hedemora - IBF Säter 1 Vikmanshyttans sporthall
2023-02-18 10:30 5 IBF Säter 2 - Ornäs IK , Julia Kraft Vikmanshyttans sporthall
2023-02-18 11:30 5 IBF Säter 1 - IBF Säter 2 Vikmanshyttans sporthall
2023-02-18 12:30 5 Ornäs IK - IBF Hedemora Vikmanshyttans sporthall
2023-02-18 13:30 5 IBF Säter 1 - Ornäs IK , Julia Kraft Vikmanshyttans sporthall
2023-02-18 14:30 5 IBF Säter 2 - IBF Hedemora Vikmanshyttans sporthall
2023-02-19 09:30 5 IBF Ludvika - Smedjebackens IBK Alex Springfeldt, Emil Sundström Lorensbergaskolan
2023-02-19 09:30 5 KAIS Mora UIF - KAIS Mora UIF 2 Idre Fjäll Arena B
2023-02-19 10:30 5 IBF Borlänge Vit - IBF Borlänge Blå Emil Sundström, Alex Springfeldt Lorensbergaskolan
2023-02-19 10:30 5 LI20 IBF - Nås IF Idre Fjäll Arena B
2023-02-19 11:30 5 Smedjebackens IBK - IBF Borlänge Vit Emil Sundström, Alex Springfeldt Lorensbergaskolan
2023-02-19 11:30 5 LI20 IBF - KAIS Mora UIF 2 Idre Fjäll Arena B
2023-02-19 12:30 5 IBF Borlänge Blå - IBF Ludvika Emil Sundström, Alex Springfeldt Lorensbergaskolan
2023-02-19 12:30 5 Nås IF - KAIS Mora UIF Idre Fjäll Arena B
2023-02-19 13:30 5 Smedjebackens IBK - IBF Borlänge Blå Emil Sundström, Alex Springfeldt Lorensbergaskolan
2023-02-19 13:30 5 KAIS Mora UIF 2 - Nås IF Idre Fjäll Arena B
2023-02-19 14:30 5 IBF Borlänge Vit - IBF Ludvika Emil Sundström, Alex Springfeldt Lorensbergaskolan
2023-02-19 14:30 5 LI20 IBF - KAIS Mora UIF Idre Fjäll Arena B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis