Spelprogram - Flickor Blå Division 4 (13)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBF Borlänge Blå Stina Malmi stinamalmi@gmail.com 0706548040 Blå/Svart/Svart
IBF Borlänge Vit Stina Malmi stinamalmi@gmail.com 0706548040 Blå, Svart, Svart
IBF Falun UoB Mattias Orsén mattias.orsen@ibffalunub.se Rosa/Svart/Svart
IBF Ludvika Niklas Sjödin niklas8011@gmail.com 070 422 11 18 Svart/Svart/Svart
KAIS Mora UIF Mats Bälter matsbalter@hotmail.com Röd/Svart/Svart
LI20 IBF Mathias Danielsson mathiasdanielsson85@hotmail.com 070 - 443 36 31 Blå, Svart, Svart
Rättviks IBF Mathias Simonsson mathiassimonsson9@hotmail.com 076-804 72 34 mörkblå/mörkblå/vit
Samuelsdals IF Sofie Persson zofie81@hotmail.com 0702314700 Orange/Svarta/Svarta
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-23 09:30 1 IBF Borlänge Blå - Samuelsdals IF William Grankvist, Alvin Ericsson Gyllehallen
2022-10-23 10:30 1 IBF Ludvika - IBF Borlänge Vit Emrik Wilstrand, Valter Westberg Gyllehallen
2022-10-23 11:30 1 Samuelsdals IF - IBF Ludvika Alvin Ericsson, William Grankvist Gyllehallen
2022-10-23 12:30 1 IBF Borlänge Vit - IBF Borlänge Blå Valter Westberg, Emrik Wilstrand Gyllehallen
2022-10-23 13:30 1 IBF Borlänge Vit - Samuelsdals IF William Grankvist, Alvin Ericsson Gyllehallen
2022-10-23 14:30 1 IBF Ludvika - IBF Borlänge Blå Emrik Wilstrand, Valter Westberg Gyllehallen
2022-10-29 09:30 1 LI20 IBF - KAIS Mora UIF Isak Daniels, Tage Näslund Leksandshallen A
2022-10-29 10:30 1 Rättviks IBF - IBF Falun UoB Tage Näslund, Isak Daniels Leksandshallen A
2022-10-29 11:30 1 KAIS Mora UIF - Rättviks IBF Isak Daniels, Tage Näslund Leksandshallen A
2022-10-29 12:30 1 IBF Falun UoB - LI20 IBF Isak Daniels, Tage Näslund Leksandshallen A
2022-10-29 13:30 1 KAIS Mora UIF - IBF Falun UoB Tage Näslund, Isak Daniels Leksandshallen A
2022-10-29 14:30 1 Rättviks IBF - LI20 IBF Isak Daniels, Tage Näslund Leksandshallen A
Omgång 2
2022-11-12 09:00 2 Rättviks IBF - IBF Borlänge Vit Axel Flitt Nygårds, Isak Daniels Rättvik Arena
2022-11-12 09:30 2 IBF Falun UoB - Samuelsdals IF Ebba Grannas, Daniel Pettersson Västra skolan
2022-11-12 10:00 2 LI20 IBF - IBF Ludvika Axel Flitt Nygårds, Isak Daniels Rättvik Arena
2022-11-12 10:30 2 IBF Borlänge Blå - KAIS Mora UIF Ebba Grannas, Daniel Pettersson Västra skolan
2022-11-12 11:00 2 IBF Borlänge Vit - LI20 IBF Axel Flitt Nygårds, Isak Daniels Rättvik Arena
2022-11-12 11:30 2 Samuelsdals IF - IBF Borlänge Blå Daniel Pettersson, Ebba Grannas Västra skolan
2022-11-12 12:00 2 IBF Ludvika - Rättviks IBF Axel Flitt Nygårds, Isak Daniels Rättvik Arena
2022-11-12 12:30 2 KAIS Mora UIF - IBF Falun UoB Sigge Zättlin, Axel Mikaelsson Västra skolan
2022-11-12 13:00 2 IBF Borlänge Vit - IBF Ludvika Axel Flitt Nygårds, Isak Daniels Rättvik Arena
2022-11-12 13:30 2 Samuelsdals IF - KAIS Mora UIF Axel Mikaelsson, Sigge Zättlin Västra skolan
2022-11-12 14:00 2 LI20 IBF - Rättviks IBF Isak Daniels, Axel Flitt Nygårds Rättvik Arena
2022-11-12 14:30 2 IBF Borlänge Blå - IBF Falun UoB Sigge Zättlin, Axel Mikaelsson Västra skolan
Omgång 3
2022-12-04 09:30 3 IBF Ludvika - Samuelsdals IF Parkskolan
2022-12-04 10:30 3 IBF Falun UoB - LI20 IBF Parkskolan
2022-12-04 11:30 3 Samuelsdals IF - IBF Falun UoB Parkskolan
2022-12-04 12:30 3 LI20 IBF - IBF Ludvika Parkskolan
2022-12-04 13:30 3 Samuelsdals IF - LI20 IBF Parkskolan
2022-12-04 14:30 3 IBF Falun UoB - IBF Ludvika Parkskolan
2022-12-11 09:30 3 IBF Borlänge Vit - KAIS Mora UIF , Ebbe Axelsson Honefshallen
2022-12-11 10:30 3 Rättviks IBF - IBF Borlänge Blå Rasmus Olofsson, Ebbe Axelsson Honefshallen
2022-12-11 11:30 3 KAIS Mora UIF - Rättviks IBF Rasmus Olofsson Honefshallen
2022-12-11 12:30 3 IBF Borlänge Blå - IBF Borlänge Vit , Ebbe Axelsson Honefshallen
2022-12-11 13:30 3 KAIS Mora UIF - IBF Borlänge Blå Ebbe Axelsson, Rasmus Olofsson Honefshallen
2022-12-11 14:30 3 Rättviks IBF - IBF Borlänge Vit , Rasmus Olofsson Honefshallen
Omgång 4
2023-01-28 09:30 4 LI20 IBF - Rättviks IBF Isak Daniels, Tage Näslund Insjöns Sporthall
2023-01-28 10:30 4 Samuelsdals IF - KAIS Mora UIF Tage Näslund, Isak Daniels Insjöns Sporthall
2023-01-28 11:30 4 Rättviks IBF - Samuelsdals IF Tage Näslund, Isak Daniels Insjöns Sporthall
2023-01-28 12:30 4 IBF Ludvika - LI20 IBF Tage Näslund, Isak Daniels Insjöns Sporthall
2023-01-28 13:30 4 Rättviks IBF - IBF Ludvika Isak Daniels, Tage Näslund Insjöns Sporthall
2023-01-28 14:30 4 Samuelsdals IF - LI20 IBF Isak Daniels, Tage Näslund Insjöns Sporthall
2023-01-29 08:30 4 KAIS Mora UIF - IBF Borlänge Vit Idre Fjäll Arena B
2023-01-29 09:30 4 IBF Falun UoB - IBF Borlänge Blå Idre Fjäll Arena B
2023-01-29 10:30 4 IBF Borlänge Vit - IBF Falun UoB Idre Fjäll Arena B
2023-01-29 11:30 4 IBF Borlänge Blå - KAIS Mora UIF Idre Fjäll Arena B
2023-01-29 12:30 4 IBF Borlänge Vit - IBF Borlänge Blå Idre Fjäll Arena B
2023-01-29 13:30 4 IBF Falun UoB - KAIS Mora UIF Idre Fjäll Arena B
Omgång 5
2023-02-11 09:30 5 Samuelsdals IF - IBF Falun UoB Gruvrisskolan
2023-02-11 09:30 5 IBF Borlänge Vit - KAIS Mora UIF Blå Hallen
2023-02-11 10:30 5 IBF Borlänge Blå - IBF Ludvika Gruvrisskolan
2023-02-11 10:30 5 Rättviks IBF - LI20 IBF Blå Hallen
2023-02-11 11:30 5 IBF Falun UoB - IBF Borlänge Blå Gruvrisskolan
2023-02-11 11:30 5 KAIS Mora UIF - Rättviks IBF Blå Hallen
2023-02-11 12:30 5 IBF Ludvika - Samuelsdals IF Gruvrisskolan
2023-02-11 12:30 5 LI20 IBF - IBF Borlänge Vit Blå Hallen
2023-02-11 13:30 5 IBF Falun UoB - IBF Ludvika Gruvrisskolan
2023-02-11 13:30 5 KAIS Mora UIF - LI20 IBF Blå Hallen
2023-02-11 14:30 5 IBF Borlänge Blå - Samuelsdals IF Gruvrisskolan
2023-02-11 14:30 5 Rättviks IBF - IBF Borlänge Vit Blå Hallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis