Spelprogram - Pantamera Flickor Ljusröd Division 4 (11)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Envikens IF Camilla Grop camilla.cedervall@hotmail.se 070-3224836 Grön/Vit/Grön
IBF Borlänge Jenny Fritz h05jenfr@gmail.com 0704604161 Blå/Svart/Svart
IBF Gagnef Marcus Haglöf marcushaglof@hotmail.com Orange/Svart/Svart
KAIS Mora UIF Katrine Hermansson katrinebond@hotmail.com 073 - 681 94 85 Röd/Svart/Svart
KFUM Falun Peter Alsiok alsiok@me.com 070-3908598 röd/svart/svart
Samuelsdals IF Niclas Johansson niclas.johansson@visitdalarna.se 070 - 652 17 68 Orange/Svarta/Svarta
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-22 10:30 1 IBF Gagnef - KAIS Mora UIF 6 - 4 Mockfjärds Sporthall 70
2022-10-23 11:00 1 Envikens IF - Samuelsdals IF 4 - 0 Envikens Sporthall
2022-10-23 16:30 1 IBF Borlänge - KFUM Falun 1 - 13 Gyllehallen
Omgång 2
2022-10-29 09:00 2 IBF Gagnef - IBF Borlänge 2 - 2 Mockfjärds Sporthall
2022-10-29 09:15 2 KFUM Falun - Envikens IF 0 - 4 Slätta Sporthall
2022-10-30 12:00 2 KAIS Mora UIF - Samuelsdals IF 3 - 1 Idre Fjäll Arena B
Omgång 3
2022-11-05 11:00 3 Envikens IF - KAIS Mora UIF 3 - 1 Envikens Sporthall
2022-11-06 10:45 3 Samuelsdals IF - IBF Borlänge 15 - 1 Gruvrisskolan
2022-11-13 12:15 3 KFUM Falun - IBF Gagnef 6 - 0 Västra skolan
Omgång 4
2022-11-20 12:00 4 IBF Borlänge - KAIS Mora UIF 1 - 10 Gyllehallen
2022-11-20 13:30 4 IBF Gagnef - Envikens IF 0 - 4 Mockfjärds Sporthall
2022-11-20 14:45 4 Samuelsdals IF - KFUM Falun 2 - 3 Gruvrisskolan
Omgång 5
2022-11-26 10:00 5 IBF Gagnef - Samuelsdals IF 3 - 5 Mockfjärds Sporthall 35
2022-11-27 11:00 5 Envikens IF - IBF Borlänge 11 - 0 Envikens Sporthall
2022-11-27 15:00 5 KAIS Mora UIF - KFUM Falun 0 - 4 Idre Fjäll Arena B
Omgång 6
2022-12-02 18:30 6 Samuelsdals IF - Envikens IF 0 - 4 Gruvrisskolan
2022-12-03 11:00 6 KAIS Mora UIF - IBF Gagnef 3 - 2 Idre Fjäll Arena B
2022-12-03 14:15 6 KFUM Falun - IBF Borlänge 12 - 3 Slätta Sporthall
Omgång 7
2022-12-11 10:30 7 IBF Borlänge - IBF Gagnef 2 - 9 Gyllehallen
2022-12-11 12:00 7 Envikens IF - KFUM Falun 1 - 2 Envikens Sporthall
2022-12-11 13:15 7 Samuelsdals IF - KAIS Mora UIF 1 - 2 Gruvrisskolan
Omgång 8
2023-01-14 11:00 8 KAIS Mora UIF - Envikens IF 2 - 1 Idre Fjäll Arena B
2023-01-14 11:00 8 IBF Gagnef - KFUM Falun 2 - 5 Mockfjärds Sporthall
2023-01-15 10:30 8 IBF Borlänge - Samuelsdals IF 2 - 4 Gyllehallen
Omgång 9
2023-01-21 14:00 9 KAIS Mora UIF - IBF Borlänge 7 - 0 Idre Fjäll Arena B
2023-01-21 14:15 9 KFUM Falun - Samuelsdals IF 4 - 1 Slätta Sporthall
2023-01-22 11:00 9 Envikens IF - IBF Gagnef 8 - 0 Envikens Sporthall
Omgång 10
2023-01-28 15:45 10 KFUM Falun - KAIS Mora UIF 3 - 1 Slätta Sporthall
2023-01-29 10:00 10 Samuelsdals IF - IBF Gagnef 3 - 1 Gruvrisskolan
2023-01-29 16:30 10 IBF Borlänge - Envikens IF 0 - 11 Gyllehallen
Omgång 11
2023-02-11 11:00 11 IBF Gagnef - KAIS Mora UIF Mockfjärds Sporthall
2023-02-12 12:00 11 Envikens IF - Samuelsdals IF Envikens Sporthall
2023-02-12 16:30 11 IBF Borlänge - KFUM Falun Gyllehallen
Omgång 12
2023-02-18 14:00 12 KAIS Mora UIF - Samuelsdals IF Idre Fjäll Arena B
2023-02-18 15:45 12 KFUM Falun - Envikens IF Slätta Sporthall
2023-02-19 09:00 12 IBF Gagnef - IBF Borlänge Mockfjärds Sporthall
Omgång 13
2023-02-25 14:15 13 KFUM Falun - IBF Gagnef Slätta Sporthall
2023-02-26 10:00 13 Samuelsdals IF - IBF Borlänge Gruvrisskolan
2023-02-26 14:00 13 Envikens IF - KAIS Mora UIF Envikens Sporthall
Omgång 14
2023-03-11 10:30 14 IBF Borlänge - KAIS Mora UIF Gyllehallen
2023-03-11 11:00 14 IBF Gagnef - Envikens IF Mockfjärds Sporthall
2023-03-12 14:45 14 Samuelsdals IF - KFUM Falun Gruvrisskolan
Omgång 15
2023-03-19 10:30 15 IBF Gagnef - Samuelsdals IF Mockfjärds Sporthall
2023-03-19 12:00 15 Envikens IF - IBF Borlänge Envikens Sporthall
2023-03-19 12:30 15 KAIS Mora UIF - KFUM Falun Idre Fjäll Arena B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis