Spelprogram - Poolspel P 3-3+mv Gr6

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL98IC P14/1 Markus Karlsson markus.karlsson83@gmail.com 070-844 33 35 Blå, Blå, Blå
CL98IC P14/2 Markus Karlsson markus.karlsson83@gmail.com 070-844 33 35 Blå, Blå, Blå
CL98IC P14/3 Markus Karlsson markus.karlsson83@gmail.com 070-844 33 35 Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 Sofia Erlandsson palmer.sofia@hotmail.com 073-0263455 Röd, Röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 Sofia Erlandsson palmer.sofia@hotmail.com 073-0263455 Röd, Röd, Vit
FBC Kalmarsund P14/1 Johan Persson johan.t.persson@gmail.com 0709-646467 Cyanblå, Cyanblå, Marinblå
FBC Kalmarsund P14/2 Markus Johansson mackstreber@hotmail.com 0702-067766 Cyanblå, Cyanblå, Marinblå
FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 Marcus Fridolfsson marcus.f.96@hotmail.com 0709-244722 Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 Marcus Fridolfsson marcus.f.96@hotmail.com 0709-244722 Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Karlskrona P13/2 Niklas Karlsson Kulti_24_@hotmail.com 0709947110 Svart, Svart, Svart
FBC Karlskrona P14/1 Christian Hasselberg Christian79hasselberg@gmail.com 070-8721460 Svart, Svart, Svart
FBC Karlskrona P14/2 Christian Hasselberg Christian79hasselberg@gmail.com 070-8721460 Svart, Svart, Svart
Nybro IBK P13-14 Anna Fors fors_anna@hotmail.com 0701588066 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 Marcus Lengqvist Röd, Blå, Röd
VAKANT PLATS
Westerviks IBK P14 Johan Jakobsson eriksson646@gmail.com Röd, Svart, Röd
Westerviks IBK P14-xtra Johan Jakobsson eriksson646@gmail.com Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-29 12:30 1 FBC Kalmarsund P14/1 - FBC Kalmarsund P14/2 , Viggo Hjelm SBB Arena
2022-10-29 12:30 1 Westerviks IBK P14 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 SBB Arena 3-manna
2022-10-29 13:15 1 FBC Kalmarsund P14/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 , Viggo Hjelm SBB Arena
2022-10-29 13:15 1 FBC Kalmarsund P14/2 - Westerviks IBK P14 SBB Arena 3-manna
2022-10-29 14:00 1 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - FBC Kalmarsund P14/2 , Viggo Hjelm SBB Arena 3-manna
2022-10-29 14:00 1 Westerviks IBK P14 - FBC Kalmarsund P14/1 SBB Arena
Omgång 2
2022-10-16 10:00 2 FBC Karlskrona P13/2 - CL98IC P14/1 Oscar Erlandsson, Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall B
2022-10-16 10:00 2 FBC Karlskrona P14/1 - FBC Karlskrona P14/2 Otto Hellberg, Vidar Olsson Vedeby Sporthall B
2022-10-16 11:00 2 FBC Karlskrona P13/2 - FBC Karlskrona P14/2 Otto Hellberg, Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall B
2022-10-16 11:00 2 CL98IC P14/1 - FBC Karlskrona P14/1 Vedeby Sporthall B
2022-10-16 12:00 2 FBC Karlskrona P14/2 - CL98IC P14/1 , Vidar Olsson Vedeby Sporthall B
2022-10-16 12:00 2 FBC Karlskrona P14/1 - FBC Karlskrona P13/2 , Oscar Erlandsson Vedeby Sporthall B
Omgång 3
2022-10-16 09:30 3 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - CL98IC P14/2 , Fabian Idensjö Färjehallen 3-manna
2022-10-16 09:30 3 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 , Viggo Hjelm Färjehallen
2022-10-16 10:30 3 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 , Viggo Hjelm Färjehallen
2022-10-16 10:30 3 CL98IC P14/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 , Fabian Idensjö Färjehallen 3-manna
2022-10-16 11:30 3 FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 - CL98IC P14/2 , Viggo Hjelm Färjehallen
2022-10-16 11:30 3 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 , Fabian Idensjö Färjehallen 3-manna
Omgång 4
2022-11-05 11:00 4 Westerviks IBK P14 - Westerviks IBK P14-xtra Isac Graaf, Olle Gustavsson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2022-11-05 11:00 4 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - CL98IC P14/3 Hugo Källström, Rasmus Jacobsson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2022-11-05 12:00 4 Westerviks IBK P14 - CL98IC P14/3 Rasmus Jacobsson, Olle Gustavsson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2022-11-05 12:00 4 Westerviks IBK P14-xtra - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 Hugo Källström, Isac Graaf Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2022-11-05 13:00 4 CL98IC P14/3 - Westerviks IBK P14-xtra Olle Gustavsson, Hugo Källström Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2022-11-05 13:00 4 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - Westerviks IBK P14 Isac Graaf, Rasmus Jacobsson Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
Omgång 5
2022-11-13 13:00 5 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - FBC Karlskrona P13/2 Torslundahallen 3-manna
2022-11-13 13:00 5 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 - FBC Kalmarsund P14/1 Torslundahallen 3-manna
2022-11-13 13:45 5 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - FBC Kalmarsund P14/1 Torslundahallen 3-manna
2022-11-13 13:45 5 FBC Karlskrona P13/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 Torslundahallen 3-manna
2022-11-13 14:30 5 FBC Kalmarsund P14/1 - FBC Karlskrona P13/2 Torslundahallen 3-manna
2022-11-13 14:30 5 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 Torslundahallen 3-manna
Omgång 6
2022-11-05 10:00 6 CL98IC P14/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2022-11-05 10:00 6 FBC Kalmarsund P14/2 - Nybro IBK P13-14 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2022-11-05 10:45 6 CL98IC P14/1 - Nybro IBK P13-14 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2022-11-05 10:45 6 FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 - FBC Kalmarsund P14/2 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2022-11-05 11:30 6 Nybro IBK P13-14 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2022-11-05 11:30 6 FBC Kalmarsund P14/2 - CL98IC P14/1 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
Omgång 7
2022-11-26 13:15 7 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2022-11-26 13:15 7 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - Westerviks IBK P14 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2022-11-26 14:00 7 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 - Westerviks IBK P14 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2022-11-26 14:00 7 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-11-26 14:45 7 Westerviks IBK P14 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2022-11-26 14:45 7 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 8
2022-11-26 12:30 8 CL98IC P14/2 - FBC Kalmarsund P14/1 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2022-11-26 12:30 8 FBC Karlskrona P13/2 - FBC Karlskrona P14/2 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2022-11-26 13:30 8 CL98IC P14/2 - FBC Karlskrona P14/2 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2022-11-26 13:30 8 FBC Kalmarsund P14/1 - FBC Karlskrona P13/2 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2022-11-26 14:30 8 FBC Karlskrona P14/2 - FBC Kalmarsund P14/1 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2022-11-26 14:30 8 FBC Karlskrona P13/2 - CL98IC P14/2 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
Omgång 9
2022-12-17 12:30 9 FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 , Viggo Hjelm Färjehallen
2022-12-17 12:30 9 FBC Karlskrona P14/1 - CL98IC P14/3 , Fabian Idensjö Färjehallen 3-manna
2022-12-17 13:30 9 FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 - CL98IC P14/3 , Fabian Idensjö Färjehallen
2022-12-17 13:30 9 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - FBC Karlskrona P14/1 , Viggo Hjelm Färjehallen 3-manna
2022-12-17 14:15 9 CL98IC P14/3 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 , Viggo Hjelm Färjehallen 3-manna
2022-12-17 14:15 9 FBC Karlskrona P14/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 , Fabian Idensjö Färjehallen
Omgång 10
2023-01-22 12:30 10 FBC Kalmarsund P14/2 - FBC Kalmarsund P14/1 , Viggo Hjelm SBB Arena
2023-01-22 12:30 10 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - CL98IC P14/1 , Fabian Idensjö SBB Arena 3-manna
2023-01-22 13:15 10 FBC Kalmarsund P14/2 - CL98IC P14/1 SBB Arena 3-manna
2023-01-22 14:00 10 FBC Kalmarsund P14/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 SBB Arena 3-manna
2023-01-22 14:00 10 CL98IC P14/1 - FBC Kalmarsund P14/1 SBB Arena
2023-01-22 15:00 10 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - FBC Kalmarsund P14/2 SBB Arena 3-manna
Omgång 11
2023-01-14 10:00 11 FBC Karlskrona P14/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 Vidar Olsson, Mikael Lundin Vedeby Sporthall B
2023-01-14 10:00 11 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 - CL98IC P14/3 , Ebba Ludvigsson Vedeby Sporthall B
2023-01-14 11:00 11 FBC Karlskrona P14/2 - CL98IC P14/3 , Vidar Olsson Vedeby Sporthall B
2023-01-14 11:00 11 FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 , Ebba Ludvigsson Vedeby Sporthall B
2023-01-14 12:00 11 CL98IC P14/3 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 , Vidar Olsson Vedeby Sporthall B
2023-01-14 12:00 11 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 - FBC Karlskrona P14/2 , Ebba Ludvigsson Vedeby Sporthall B
Omgång 12
2023-01-22 10:00 12 FBC Karlskrona P14/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 , Julia Ljungholm Vedeby Sporthall B
2023-01-22 10:00 12 CL98IC P14/2 - FBC Karlskrona P13/2 , Folke Krantz Vedeby Sporthall B
2023-01-22 11:00 12 FBC Karlskrona P14/1 - FBC Karlskrona P13/2 , Julia Ljungholm Vedeby Sporthall B
2023-01-22 11:00 12 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 - CL98IC P14/2 , Elis Öman Vedeby Sporthall B
2023-01-22 12:00 12 FBC Karlskrona P13/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 , Elis Öman Vedeby Sporthall B
2023-01-22 12:00 12 CL98IC P14/2 - FBC Karlskrona P14/1 , Folke Krantz Vedeby Sporthall B
Omgång 13
2023-01-28 12:30 13 CL98IC P14/3 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2023-01-28 12:30 13 FBC Kalmarsund P14/2 - FBC Karlskrona P14/2 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2023-01-28 13:30 13 CL98IC P14/3 - FBC Karlskrona P14/2 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2023-01-28 13:30 13 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 - FBC Kalmarsund P14/2 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2023-01-28 14:30 13 FBC Karlskrona P14/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2023-01-28 14:30 13 FBC Kalmarsund P14/2 - CL98IC P14/3 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
Omgång 14
2023-02-11 10:00 14 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 - CL98IC P14/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-02-11 10:00 14 FBC Karlskrona P14/1 - Westerviks IBK P14 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-02-11 10:45 14 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 - Westerviks IBK P14 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-02-11 10:45 14 CL98IC P14/1 - FBC Karlskrona P14/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-02-11 11:30 14 Westerviks IBK P14 - CL98IC P14/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-02-11 11:30 14 FBC Karlskrona P14/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 15
2023-02-04 12:30 15 FBC Kalmarsund P14/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 , Camilla Carlsson SBB Arena 3-manna
2023-02-04 12:30 15 CL98IC P14/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 SBB Arena 3-manna
2023-02-04 13:15 15 FBC Kalmarsund P14/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 , Camilla Carlsson SBB Arena 3-manna
2023-02-04 13:15 15 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - CL98IC P14/2 SBB Arena 3-manna
2023-02-04 14:00 15 FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 , Camilla Carlsson SBB Arena 3-manna
2023-02-04 14:00 15 CL98IC P14/2 - FBC Kalmarsund P14/1 SBB Arena 3-manna
Omgång 16
2023-02-25 10:00 16 FBC Karlskrona P13/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 Vedeby Sporthall B
2023-02-25 10:00 16 CL98IC P14/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 Vedeby Sporthall B
2023-02-25 11:00 16 FBC Karlskrona P13/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 Vedeby Sporthall B
2023-02-25 11:00 16 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - CL98IC P14/1 Vedeby Sporthall B
2023-02-25 12:00 16 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 Vedeby Sporthall B
2023-02-25 12:00 16 CL98IC P14/1 - FBC Karlskrona P13/2 Vedeby Sporthall B
Omgång 17
2023-02-26 12:00 17 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - FBC Kalmarsund P14/1 Färjehallen
2023-02-26 12:00 17 FBC Kalmarsund P14/2 - CL98IC P14/3 Färjehallen 3-manna
2023-02-26 13:00 17 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - CL98IC P14/3 Färjehallen
2023-02-26 13:00 17 FBC Kalmarsund P14/1 - FBC Kalmarsund P14/2 Färjehallen 3-manna
2023-02-26 14:00 17 CL98IC P14/3 - FBC Kalmarsund P14/1 Färjehallen 3-manna
2023-02-26 14:00 17 FBC Kalmarsund P14/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 Färjehallen
Omgång 18
2023-02-18 12:00 18 Westerviks IBK P14 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-02-18 12:00 18 CL98IC P14/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-02-18 13:00 18 Westerviks IBK P14 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-02-18 13:00 18 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 - CL98IC P14/2 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-02-18 14:00 18 FBC Kalmarsund Ungdom P13/3 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-02-18 14:00 18 CL98IC P14/2 - Westerviks IBK P14 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
Omgång 19
2023-03-11 13:00 19 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 Torslundahallen 3-manna
2023-03-11 13:00 19 FBC Karlskrona P14/2 - Westerviks IBK P14 Torslundahallen 3-manna
2023-03-11 13:45 19 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 - Westerviks IBK P14 Torslundahallen 3-manna
2023-03-11 13:45 19 FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 - FBC Karlskrona P14/2 Torslundahallen 3-manna
2023-03-11 14:30 19 Westerviks IBK P14 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2 Torslundahallen 3-manna
2023-03-11 14:30 19 FBC Karlskrona P14/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P13-14 Torslundahallen 3-manna
Omgång 20
2023-03-04 12:30 20 CL98IC P14/1 - FBC Kalmarsund P14/1 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2023-03-04 12:30 20 FBC Karlskrona P14/1 - CL98IC P14/3 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2023-03-04 13:30 20 CL98IC P14/1 - CL98IC P14/3 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2023-03-04 13:30 20 FBC Kalmarsund P14/1 - FBC Karlskrona P14/1 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2023-03-04 14:30 20 CL98IC P14/3 - FBC Kalmarsund P14/1 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
2023-03-04 14:30 20 FBC Karlskrona P14/1 - CL98IC P14/1 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
Omgång 21
2023-03-11 13:15 21 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-03-11 13:15 21 FBC Karlskrona P13/2 - CL98IC P14/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-03-11 14:00 21 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 - CL98IC P14/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-03-11 14:00 21 Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 - FBC Karlskrona P13/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-03-11 14:45 21 CL98IC P14/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-03-11 14:45 21 FBC Karlskrona P13/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P14/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis