Spelprogram - Poolspel P 3-3+mv Gr2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Carlshamns IBK P13/1 Kristian Nilsson kiddenilsson77@icloud.com 0738102698 Vit, Svart, Vit
Carlshamns IBK P13/2 Kristian Nilsson kiddenilsson77@icloud.com 0738102698 Vit, Svart, Vit
Gransholms IF P13 Grön Anton Löfgren Antonaflofgren@gmail.com Grön, Vit, Grön
Hovshaga AIF P13/1 Joakim Carlsson joakim.carlsson@njie.com 0703667173 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF P13/2 Henrik Svensson henke_sve@hotmail.com 073-047 76 34 Blå, Blå, Blå
Ljungby IB P13/1 Angelica Johansson fp13@ljungbyinnebandy.se 073-6450872 Vinröd, Svart, Vinröda
Rottne IF P12 Charlotta Malmqvist Charlottamalmqvist@hotmail.com 0702861910 Blå, Blå, Blå
Ryds SK P12-13 Torbjörn Johansson torbjorn.johansson@ebbemala.se 0702833933 gul/svart-randig, svart, svart
Westbo IBK P12 Jarmo Lepikkö Gul, Svart, Svart / Gul
Väckelsångs IK P13 Anders Westhall anders.westhall@hotmail.se 0707181664 Grön/Svart randig, Svart, Grön
Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 Susanne Fransson fransson_susanne@yahoo.se Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 Tobias Allvin tobias.allvin@gmail.com 0709469613 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 Sara Nilsson zzara82@gmail.com 0760072999 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Älmhults IBK P12-13 Malin Johansson Malin.sofie.johansson@telia.com Svart med vit reklam, Svart med vit reklam, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-15 09:45 1 Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 - Ryds SK P12-13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-10-15 09:45 1 Carlshamns IBK P13/2 - Carlshamns IBK P13/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-10-15 10:40 1 Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 - Carlshamns IBK P13/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-10-15 10:40 1 Ryds SK P12-13 - Carlshamns IBK P13/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-10-15 11:35 1 Carlshamns IBK P13/1 - Ryds SK P12-13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-10-15 11:35 1 Carlshamns IBK P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 2
2022-10-30 09:30 2 Gransholms IF P13 Grön - Carlshamns IBK P13/2 Gemla Sporthall 3-manna
2022-10-30 09:30 2 Rottne IF P12 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 Gemla Sporthall 3-manna
2022-10-30 10:15 2 Gransholms IF P13 Grön - Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 Gemla Sporthall 3-manna
2022-10-30 10:15 2 Carlshamns IBK P13/2 - Rottne IF P12 Gemla Sporthall 3-manna
2022-10-30 11:00 2 Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 - Carlshamns IBK P13/2 Gemla Sporthall 3-manna
2022-10-30 11:00 2 Rottne IF P12 - Gransholms IF P13 Grön Gemla Sporthall 3-manna
Omgång 3
2022-10-16 10:00 3 Ljungby IB P13/1 - Älmhults IBK P12-13 , Elna Östangård Innebandyhallen 3-manna
2022-10-16 10:00 3 Väckelsångs IK P13 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 Alva Palm, Andrea Martinovic Innebandyhallen 3-manna
2022-10-16 10:45 3 Ljungby IB P13/1 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 , Elna Östangård Innebandyhallen 3-manna
2022-10-16 10:45 3 Älmhults IBK P12-13 - Väckelsångs IK P13 Alva Palm, Andrea Martinovic Innebandyhallen 3-manna
2022-10-16 11:30 3 Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 - Älmhults IBK P12-13 Elna Östangård Innebandyhallen 3-manna
2022-10-16 11:30 3 Väckelsångs IK P13 - Ljungby IB P13/1 , Alva Palm Innebandyhallen 3-manna
Omgång 4
2022-11-20 09:45 4 Ryds SK P12-13 - Gransholms IF P13 Grön Ryds Sporthall 3-manna
2022-11-20 09:45 4 Ljungby IB P13/1 - Hovshaga AIF P13/1 Ryds Sporthall 3-manna
2022-11-20 10:40 4 Ryds SK P12-13 - Hovshaga AIF P13/1 Ryds Sporthall 3-manna
2022-11-20 10:40 4 Gransholms IF P13 Grön - Ljungby IB P13/1 Ryds Sporthall 3-manna
2022-11-20 11:35 4 Hovshaga AIF P13/1 - Gransholms IF P13 Grön Ryds Sporthall 3-manna
2022-11-20 11:35 4 Ljungby IB P13/1 - Ryds SK P12-13 Ryds Sporthall 3-manna
Omgång 5
2022-11-19 12:30 5 Westbo IBK P12 - Carlshamns IBK P13/2 Gislaveds Sporthall E-hall
2022-11-19 12:30 5 Älmhults IBK P12-13 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 Gislaveds Sporthall A/B-hall - 3-manna
2022-11-19 13:45 5 Westbo IBK P12 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 Gislaveds Sporthall E-hall
2022-11-19 13:45 5 Carlshamns IBK P13/2 - Älmhults IBK P12-13 Gislaveds Sporthall A/B-hall - 3-manna
2022-11-19 15:00 5 Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 - Carlshamns IBK P13/2 Gislaveds Sporthall A/B-hall - 3-manna
2022-11-19 15:00 5 Älmhults IBK P12-13 - Westbo IBK P12 Gislaveds Sporthall E-hall
Omgång 6
2022-11-05 09:45 6 Carlshamns IBK P13/1 - Rottne IF P12 Sparbanken Arena 3-manna
2022-11-05 09:45 6 Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 - Hovshaga AIF P13/2 Sparbanken Arena 3-manna
2022-11-05 10:30 6 Carlshamns IBK P13/1 - Hovshaga AIF P13/2 Sparbanken Arena 3-manna
2022-11-05 10:30 6 Rottne IF P12 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 Sparbanken Arena 3-manna
2022-11-05 11:15 6 Hovshaga AIF P13/2 - Rottne IF P12 Sparbanken Arena 3-manna
2022-11-05 11:15 6 Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 - Carlshamns IBK P13/1 Sparbanken Arena 3-manna
Omgång 7
2022-12-03 15:00 7 Carlshamns IBK P13/2 - Ljungby IB P13/1 Sparbanken Arena 3-manna
2022-12-03 15:00 7 Hovshaga AIF P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 Sparbanken Arena 3-manna
2022-12-03 15:45 7 Carlshamns IBK P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 Sparbanken Arena 3-manna
2022-12-03 15:45 7 Ljungby IB P13/1 - Hovshaga AIF P13/2 Sparbanken Arena 3-manna
2022-12-03 16:30 7 Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 - Ljungby IB P13/1 Sparbanken Arena 3-manna
2022-12-03 16:30 7 Hovshaga AIF P13/2 - Carlshamns IBK P13/2 Sparbanken Arena 3-manna
Omgång 8
2022-11-27 10:00 8 Rottne IF P12 - Ryds SK P12-13 Rottne Sporthall 3-manna
2022-11-27 10:00 8 Väckelsångs IK P13 - Westbo IBK P12 Rottne Sporthall 3-manna
2022-11-27 10:45 8 Rottne IF P12 - Westbo IBK P12 Rottne Sporthall 3-manna
2022-11-27 10:45 8 Ryds SK P12-13 - Väckelsångs IK P13 Rottne Sporthall 3-manna
2022-11-27 11:30 8 Westbo IBK P12 - Ryds SK P12-13 Rottne Sporthall 3-manna
2022-11-27 11:30 8 Väckelsångs IK P13 - Rottne IF P12 Rottne Sporthall 3-manna
Omgång 9
2022-12-11 10:30 9 Älmhults IBK P12-13 - Gransholms IF P13 Grön Linnéhallen 3-manna
2022-12-11 10:30 9 Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 - Hovshaga AIF P13/1 Linnéhallen 3-manna
2022-12-11 11:30 9 Älmhults IBK P12-13 - Hovshaga AIF P13/1 Linnéhallen 3-manna
2022-12-11 11:30 9 Gransholms IF P13 Grön - Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 Linnéhallen 3-manna
2022-12-11 12:30 9 Hovshaga AIF P13/1 - Gransholms IF P13 Grön Linnéhallen 3-manna
2022-12-11 12:30 9 Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 - Älmhults IBK P12-13 Linnéhallen 3-manna
Omgång 10
2023-01-15 09:45 10 Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 - Ljungby IB P13/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2023-01-15 09:45 10 Carlshamns IBK P13/1 - Älmhults IBK P12-13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2023-01-15 10:40 10 Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 - Älmhults IBK P12-13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2023-01-15 10:40 10 Ljungby IB P13/1 - Carlshamns IBK P13/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2023-01-15 11:35 10 Älmhults IBK P12-13 - Ljungby IB P13/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2023-01-15 11:35 10 Carlshamns IBK P13/1 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 11
2023-01-22 10:00 11 Väckelsångs IK P13 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2023-01-22 10:00 11 Gransholms IF P13 Grön - Hovshaga AIF P13/2 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2023-01-22 10:45 11 Väckelsångs IK P13 - Hovshaga AIF P13/2 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2023-01-22 10:45 11 Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 - Gransholms IF P13 Grön Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2023-01-22 11:30 11 Hovshaga AIF P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2023-01-22 11:30 11 Gransholms IF P13 Grön - Väckelsångs IK P13 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
Omgång 12
2023-01-22 09:45 12 Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 - Carlshamns IBK P13/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2023-01-22 09:45 12 Rottne IF P12 - Hovshaga AIF P13/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2023-01-22 10:40 12 Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 - Hovshaga AIF P13/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2023-01-22 10:40 12 Carlshamns IBK P13/2 - Rottne IF P12 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2023-01-22 11:35 12 Hovshaga AIF P13/1 - Carlshamns IBK P13/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2023-01-22 11:35 12 Rottne IF P12 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 13
2023-02-05 09:00 13 Hovshaga AIF P13/1 - Carlshamns IBK P13/2 Hovshaga Sporthall 3-manna
2023-02-05 09:00 13 Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 - Väckelsångs IK P13 Hovshaga Sporthall 3-manna
2023-02-05 09:45 13 Hovshaga AIF P13/1 - Väckelsångs IK P13 Hovshaga Sporthall 3-manna
2023-02-05 09:45 13 Carlshamns IBK P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 Hovshaga Sporthall 3-manna
2023-02-05 10:30 13 Väckelsångs IK P13 - Carlshamns IBK P13/2 Hovshaga Sporthall 3-manna
2023-02-05 10:30 13 Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 - Hovshaga AIF P13/1 Hovshaga Sporthall 3-manna
Omgång 14
2023-02-11 09:00 14 Hovshaga AIF P13/2 - Ryds SK P12-13 Hovshaga Sporthall 3-manna
2023-02-11 09:00 14 Älmhults IBK P12-13 - Carlshamns IBK P13/2 Hovshaga Sporthall 3-manna
2023-02-11 09:45 14 Hovshaga AIF P13/2 - Carlshamns IBK P13/2 Hovshaga Sporthall 3-manna
2023-02-11 09:45 14 Ryds SK P12-13 - Älmhults IBK P12-13 Hovshaga Sporthall 3-manna
2023-02-11 10:30 14 Carlshamns IBK P13/2 - Ryds SK P12-13 Hovshaga Sporthall 3-manna
2023-02-11 10:30 14 Älmhults IBK P12-13 - Hovshaga AIF P13/2 Hovshaga Sporthall 3-manna
Omgång 15
2023-02-12 09:45 15 Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 - Carlshamns IBK P13/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2023-02-12 09:45 15 Rottne IF P12 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2023-02-12 10:40 15 Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2023-02-12 10:40 15 Carlshamns IBK P13/1 - Rottne IF P12 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2023-02-12 11:35 15 Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 - Carlshamns IBK P13/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2023-02-12 11:35 15 Rottne IF P12 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 16
2023-02-26 09:30 16 Gransholms IF P13 Grön - Westbo IBK P12 Gemla Sporthall 3-manna
2023-02-26 09:30 16 Carlshamns IBK P13/1 - Hovshaga AIF P13/2 Gemla Sporthall 3-manna
2023-02-26 10:15 16 Gransholms IF P13 Grön - Hovshaga AIF P13/2 Gemla Sporthall 3-manna
2023-02-26 10:15 16 Westbo IBK P12 - Carlshamns IBK P13/1 Gemla Sporthall 3-manna
2023-02-26 11:00 16 Hovshaga AIF P13/2 - Westbo IBK P12 Gemla Sporthall 3-manna
2023-02-26 11:00 16 Carlshamns IBK P13/1 - Gransholms IF P13 Grön Gemla Sporthall 3-manna
Omgång 17
2023-02-18 10:00 17 Ljungby IB P13/1 - Rottne IF P12 Innebandyhallen 3-manna
2023-02-18 10:00 17 Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 - Hovshaga AIF P13/1 Innebandyhallen 3-manna
2023-02-18 10:45 17 Ljungby IB P13/1 - Hovshaga AIF P13/1 Innebandyhallen 3-manna
2023-02-18 10:45 17 Rottne IF P12 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 Innebandyhallen 3-manna
2023-02-18 11:30 17 Hovshaga AIF P13/1 - Rottne IF P12 Innebandyhallen 3-manna
2023-02-18 11:30 17 Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 - Ljungby IB P13/1 Innebandyhallen 3-manna
Omgång 18
2023-02-18 09:45 18 Ryds SK P12-13 - Carlshamns IBK P13/2 Ryds Sporthall 3-manna
2023-02-18 09:45 18 Älmhults IBK P12-13 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 Ryds Sporthall 3-manna
2023-02-18 10:40 18 Ryds SK P12-13 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 Ryds Sporthall 3-manna
2023-02-18 10:40 18 Carlshamns IBK P13/2 - Älmhults IBK P12-13 Ryds Sporthall 3-manna
2023-02-18 11:35 18 Växjö IBK Utveckling P13/1 Vit 1 - Carlshamns IBK P13/2 Ryds Sporthall 3-manna
2023-02-18 11:35 18 Älmhults IBK P12-13 - Ryds SK P12-13 Ryds Sporthall 3-manna
Omgång 19
2023-03-04 11:30 19 Westbo IBK P12 - Ljungby IB P13/1 Centrumhallen Gislaved 3-manna
2023-03-04 11:30 19 Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 - Hovshaga AIF P13/2 Centrumhallen Gislaved 3-manna
2023-03-04 12:45 19 Westbo IBK P12 - Hovshaga AIF P13/2 Centrumhallen Gislaved 3-manna
2023-03-04 12:45 19 Ljungby IB P13/1 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 Centrumhallen Gislaved 3-manna
2023-03-04 14:00 19 Hovshaga AIF P13/2 - Ljungby IB P13/1 Centrumhallen Gislaved 3-manna
2023-03-04 14:00 19 Växjö IBK Utveckling P13/2 Vit 2 - Westbo IBK P12 Centrumhallen Gislaved 3-manna
Omgång 20
2023-03-18 09:30 20 Carlshamns IBK P13/1 - Väckelsångs IK P13 Sparbanken Arena 3-manna
2023-03-18 09:30 20 Hovshaga AIF P13/1 - Ryds SK P12-13 Sparbanken Arena 3-manna
2023-03-18 10:15 20 Carlshamns IBK P13/1 - Ryds SK P12-13 Sparbanken Arena 3-manna
2023-03-18 10:15 20 Väckelsångs IK P13 - Hovshaga AIF P13/1 Sparbanken Arena 3-manna
2023-03-18 11:00 20 Ryds SK P12-13 - Väckelsångs IK P13 Sparbanken Arena 3-manna
2023-03-18 11:00 20 Hovshaga AIF P13/1 - Carlshamns IBK P13/1 Sparbanken Arena 3-manna
Omgång 21
2023-03-11 09:30 21 Carlshamns IBK P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 Sparbanken Arena 3-manna
2023-03-11 09:30 21 Gransholms IF P13 Grön - Rottne IF P12 Sparbanken Arena 3-manna
2023-03-11 10:15 21 Carlshamns IBK P13/2 - Rottne IF P12 Sparbanken Arena 3-manna
2023-03-11 10:15 21 Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 - Gransholms IF P13 Grön Sparbanken Arena 3-manna
2023-03-11 11:00 21 Rottne IF P12 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Blå 1 Sparbanken Arena 3-manna
2023-03-11 11:00 21 Gransholms IF P13 Grön - Carlshamns IBK P13/2 Sparbanken Arena 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis