Spelprogram - Poolspel F 3-3+mv Gr3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK F13 Oskar Andersson oskar.andersson.79@gmail.com 0703713711 röd, svart, svart
Carlshamns IBK F13-14 David Lind david.lind@curaindivid.se Vit, Svart, Vit
CL98IC F13/2 Sofia Johansson fia_johan@hotmail.com 0736440936 Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 Malin Sundin Malin.k.Sundin@gmail.com 070-3010871 Röd, Röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 Malin Sundin Malin.k.Sundin@gmail.com 070-3010871 Röd, Röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 Malin Sundin Malin.k.Sundin@gmail.com 070-3010871 Röd, Röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2 Malin Sundin Malin.k.Sundin@gmail.com 070-3010871 Röd, Röd, Vit
Gransholms IF F13-14 Therese Spjut tess_spjut@hotmail.com 073-0483817 Grön, Vit, Grön
Hovmantorps GOIF F12-13 Lovisa Annell l.annell@outlook.com 0735350742 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF F14 Robin Ljungkvist r.ljungkvist88@gmail.com 0761-880595 Blå, Blå, Blå
Ingelstad IBK F12-14 Pär Grammelstorff per7566@hotmail.com 0730609652 Röd, Svart, Röd
Ingelstad IBK F13-14/1 Pär Grammelstorff per7566@hotmail.com 0730609652 Röd, Svart, Röd
KF Ljungby F13-14 Tobias Narvén tobias@narvensbygg.se 0768193512 Vit, svart, vita
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14 Erik Richardsen erik@richardsen.se 0707457515 Röd, Blå, Röd
VAKANT PLATS
VAKANT PLATS 1
Väckelsångs IK F13 Ola Karlsson olakarlsson82@hotmail.com 070 - 873 38 50 Grön/Svart randig, Svart, Grön
Växjö IBK Utveckling F13-14 Per Dickner per.dickner@gmail.com 070-2213556 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Älmhults IBK F12-13 Joakim Lange joakim.lange0@gmail.com 0709515084 Svart med vit reklam, Svart med vit reklam, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-23 10:00 1 Väckelsångs IK F13 - Gransholms IF F13-14 Måns Johansson, Emanuel Thörn Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2022-10-23 10:00 1 Ingelstad IBK F13-14/1 - Hovshaga AIF F14 , Hampus Jonsson Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2022-10-23 10:45 1 Väckelsångs IK F13 - Hovshaga AIF F14 Emanuel Thörn, Måns Johansson Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2022-10-23 10:45 1 Gransholms IF F13-14 - Ingelstad IBK F13-14/1 , Hampus Jonsson Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2022-10-23 11:30 1 Hovshaga AIF F14 - Gransholms IF F13-14 Måns Johansson, Emanuel Thörn Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2022-10-23 11:30 1 Ingelstad IBK F13-14/1 - Väckelsångs IK F13 , Hampus Jonsson Väckelsångs Idrottshall 3-manna
Omgång 2
2022-10-22 09:00 2 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2022-10-22 09:00 2 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 - Hovmantorps GOIF F12-13 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2022-10-22 10:30 2 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 - Hovmantorps GOIF F12-13 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2022-10-22 10:30 2 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2022-10-22 12:00 2 Hovmantorps GOIF F12-13 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna
2022-10-22 12:00 2 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 3
2022-10-22 09:45 3 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14 - CL98IC F13/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2022-10-22 11:15 3 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 - CL98IC F13/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2022-10-22 12:45 3 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 4
2022-10-22 12:00 4 Carlshamns IBK F13-14 - Växjö IBK Utveckling F13-14 Sparbanken Arena 3-manna
2022-10-22 12:45 4 Växjö IBK Utveckling F13-14 - KF Ljungby F13-14 Sparbanken Arena 3-manna
2022-10-22 13:30 4 KF Ljungby F13-14 - Carlshamns IBK F13-14 Sparbanken Arena 3-manna
Omgång 5
2022-11-06 5 Alvesta IBK F13 - Väckelsångs IK F13 Alvesta Sporthall 3-manna
2022-11-06 5 Älmhults IBK F12-13 - Gransholms IF F13-14 Alvesta Sporthall 3-manna
2022-11-06 5 Alvesta IBK F13 - Gransholms IF F13-14 Alvesta Sporthall 3-manna
2022-11-06 5 Väckelsångs IK F13 - Älmhults IBK F12-13 Alvesta Sporthall 3-manna
2022-11-06 5 Gransholms IF F13-14 - Väckelsångs IK F13 Alvesta Sporthall 3-manna
2022-11-06 5 Älmhults IBK F12-13 - Alvesta IBK F13 Alvesta Sporthall 3-manna
Omgång 6
2022-10-29 11:30 6 Ingelstad IBK F13-14/1 - Carlshamns IBK F13-14 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-10-29 11:30 6 Växjö IBK Utveckling F13-14 - Hovmantorps GOIF F12-13 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-10-29 12:20 6 Carlshamns IBK F13-14 - Växjö IBK Utveckling F13-14 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-10-29 12:20 6 Hovmantorps GOIF F12-13 - Ingelstad IBK F13-14/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-10-29 13:10 6 Ingelstad IBK F13-14/1 - Växjö IBK Utveckling F13-14 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-10-29 13:10 6 Hovmantorps GOIF F12-13 - Carlshamns IBK F13-14 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 7
2022-11-13 10:30 7 Hovmantorps GOIF F12-13 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2022-11-13 10:30 7 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2022-11-13 11:30 7 Hovmantorps GOIF F12-13 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2022-11-13 11:30 7 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2022-11-13 12:30 7 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2022-11-13 12:30 7 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14 - Hovmantorps GOIF F12-13 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
Omgång 8
2022-11-13 08:30 8 Hovshaga AIF F14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-11-13 08:30 8 CL98IC F13/2 - Älmhults IBK F12-13 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-11-13 09:15 8 Hovshaga AIF F14 - Älmhults IBK F12-13 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-11-13 09:15 8 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 - CL98IC F13/2 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-11-13 10:00 8 Älmhults IBK F12-13 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-11-13 10:00 8 CL98IC F13/2 - Hovshaga AIF F14 Hovshaga Sporthall 3-manna
Omgång 9
2022-11-26 10:00 9 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2022-11-26 11:00 9 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2022-11-26 12:00 9 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 10
2022-11-19 11:30 10 Ingelstad IBK F12-14 - Växjö IBK Utveckling F13-14 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-11-19 11:30 10 Carlshamns IBK F13-14 - Alvesta IBK F13 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-11-19 12:20 10 Ingelstad IBK F12-14 - Alvesta IBK F13 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-11-19 12:20 10 Växjö IBK Utveckling F13-14 - Carlshamns IBK F13-14 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-11-19 13:10 10 Alvesta IBK F13 - Växjö IBK Utveckling F13-14 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-11-19 13:10 10 Carlshamns IBK F13-14 - Ingelstad IBK F12-14 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 11
2022-11-26 13:00 11 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14 - CL98IC F13/2 Torslundahallen 3-manna
2022-11-26 13:00 11 Ingelstad IBK F13-14/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2 Torslundahallen 3-manna
2022-11-26 13:45 11 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2 Torslundahallen 3-manna
2022-11-26 13:45 11 CL98IC F13/2 - Ingelstad IBK F13-14/1 Torslundahallen 3-manna
2022-11-26 14:30 11 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2 - CL98IC F13/2 Torslundahallen 3-manna
2022-11-26 14:30 11 Ingelstad IBK F13-14/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14 Torslundahallen 3-manna
Omgång 12
2022-11-26 10:30 12 Älmhults IBK F12-13 - KF Ljungby F13-14 Linnéhallen 3-manna
2022-11-26 10:30 12 Gransholms IF F13-14 - Växjö IBK Utveckling F13-14 Linnéhallen 3-manna
2022-11-26 11:30 12 Älmhults IBK F12-13 - Växjö IBK Utveckling F13-14 Linnéhallen 3-manna
2022-11-26 11:30 12 KF Ljungby F13-14 - Gransholms IF F13-14 Linnéhallen 3-manna
2022-11-26 12:30 12 Växjö IBK Utveckling F13-14 - KF Ljungby F13-14 Linnéhallen 3-manna
2022-11-26 12:30 12 Gransholms IF F13-14 - Älmhults IBK F12-13 Linnéhallen 3-manna
Omgång 13
2022-12-17 11:00 13 CL98IC F13/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 Falkenbergshallen 3-manna
2022-12-17 11:00 13 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2 - Hovmantorps GOIF F12-13 Falkenbergshallen 3-manna
2022-12-17 11:45 13 CL98IC F13/2 - Hovmantorps GOIF F12-13 Falkenbergshallen 3-manna
2022-12-17 11:45 13 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2 Falkenbergshallen 3-manna
2022-12-17 12:30 13 Hovmantorps GOIF F12-13 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 Falkenbergshallen 3-manna
2022-12-17 12:30 13 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2 - CL98IC F13/2 Falkenbergshallen 3-manna
Omgång 14
2022-12-04 09:45 14 Växjö IBK Utveckling F13-14 - Hovshaga AIF F14 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-12-04 09:45 14 Gransholms IF F13-14 - Alvesta IBK F13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-12-04 10:40 14 Växjö IBK Utveckling F13-14 - Alvesta IBK F13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-12-04 10:40 14 Hovshaga AIF F14 - Gransholms IF F13-14 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-12-04 11:35 14 Alvesta IBK F13 - Hovshaga AIF F14 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-12-04 11:35 14 Gransholms IF F13-14 - Växjö IBK Utveckling F13-14 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 15
2022-12-04 15:00 15 KF Ljungby F13-14 - Väckelsångs IK F13 Sunnerbohallen 3-manna
2022-12-04 15:00 15 VAKANT PLATS 1 - VAKANT PLATS Sunnerbohallen 3-manna
2022-12-04 16:00 15 KF Ljungby F13-14 - VAKANT PLATS Sunnerbohallen 3-manna
2022-12-04 16:00 15 Väckelsångs IK F13 - VAKANT PLATS 1 Sunnerbohallen 3-manna
2022-12-04 17:00 15 VAKANT PLATS - Väckelsångs IK F13 Sunnerbohallen 3-manna
2022-12-04 17:00 15 VAKANT PLATS 1 - KF Ljungby F13-14 Sunnerbohallen 3-manna
Omgång 16
16 Älmhults IBK F12-13 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14
Omgång 17
17 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14
17 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2
17 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2
Omgång 18
2023-01-21 10:00 18 Gransholms IF F13-14 - Ingelstad IBK F13-14/1 Gemla Sporthall 3-manna
2023-01-21 10:00 18 Hovshaga AIF F14 - Växjö IBK Utveckling F13-14 Gemla Sporthall 3-manna
2023-01-21 10:45 18 Gransholms IF F13-14 - Växjö IBK Utveckling F13-14 Gemla Sporthall 3-manna
2023-01-21 10:45 18 Ingelstad IBK F13-14/1 - Hovshaga AIF F14 Gemla Sporthall 3-manna
2023-01-21 11:30 18 Växjö IBK Utveckling F13-14 - Ingelstad IBK F13-14/1 Gemla Sporthall 3-manna
2023-01-21 11:30 18 Hovshaga AIF F14 - Gransholms IF F13-14 Gemla Sporthall 3-manna
Omgång 19
2023-01-15 10:30 19 Älmhults IBK F12-13 - Alvesta IBK F13 Linnéhallen 3-manna
2023-01-15 10:30 19 VAKANT PLATS - Hovmantorps GOIF F12-13 Linnéhallen 3-manna
2023-01-15 11:30 19 Hovmantorps GOIF F12-13 - Alvesta IBK F13 Linnéhallen 3-manna
2023-01-15 11:30 19 VAKANT PLATS - Älmhults IBK F12-13 Linnéhallen 3-manna
2023-01-15 12:30 19 Älmhults IBK F12-13 - Hovmantorps GOIF F12-13 Linnéhallen 3-manna
2023-01-15 12:30 19 Alvesta IBK F13 - VAKANT PLATS Linnéhallen 3-manna
Omgång 20
2023-01-15 11:00 20 Väckelsångs IK F13 - Carlshamns IBK F13-14 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2023-01-15 11:00 20 CL98IC F13/2 - KF Ljungby F13-14 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2023-01-15 11:45 20 Väckelsångs IK F13 - KF Ljungby F13-14 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2023-01-15 11:45 20 Carlshamns IBK F13-14 - CL98IC F13/2 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2023-01-15 12:30 20 KF Ljungby F13-14 - Carlshamns IBK F13-14 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
2023-01-15 12:30 20 CL98IC F13/2 - Väckelsångs IK F13 Väckelsångs Idrottshall 3-manna
Omgång 21
2023-01-28 10:00 21 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-01-28 11:00 21 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-01-28 12:00 21 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 22
2023-01-28 13:00 22 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 - Ingelstad IBK F13-14/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-01-28 13:00 22 Växjö IBK Utveckling F13-14 - Hovmantorps GOIF F12-13 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-01-28 14:00 22 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 - Hovmantorps GOIF F12-13 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-01-28 14:00 22 Ingelstad IBK F13-14/1 - Växjö IBK Utveckling F13-14 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-01-28 15:00 22 Hovmantorps GOIF F12-13 - Ingelstad IBK F13-14/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-01-28 15:00 22 Växjö IBK Utveckling F13-14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 23
2023-01-28 14:30 23 Carlshamns IBK F13-14 - Hovshaga AIF F14 Sparbanken Arena 3-manna
2023-01-28 15:15 23 Hovshaga AIF F14 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14 Sparbanken Arena 3-manna
2023-01-28 16:00 23 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14 - Carlshamns IBK F13-14 Sparbanken Arena 3-manna
Omgång 24
24 Gransholms IF F13-14 - Väckelsångs IK F13
Omgång 25
2023-02-25 12:45 25 Gransholms IF F13-14 - Växjö IBK Utveckling F13-14 Ingelstads Sporthall 3-manna
2023-02-25 13:35 25 Ingelstad IBK F13-14/1 - Växjö IBK Utveckling F13-14 Ingelstads Sporthall 3-manna
2023-02-25 14:25 25 Gransholms IF F13-14 - Ingelstad IBK F13-14/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 26
2023-02-26 10:30 26 Hovmantorps GOIF F12-13 - Carlshamns IBK F13-14 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2023-02-26 10:30 26 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 - KF Ljungby F13-14 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2023-02-26 11:30 26 Hovmantorps GOIF F12-13 - KF Ljungby F13-14 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2023-02-26 11:30 26 Carlshamns IBK F13-14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2023-02-26 12:30 26 KF Ljungby F13-14 - Carlshamns IBK F13-14 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2023-02-26 12:30 26 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 - Hovmantorps GOIF F12-13 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
Omgång 27
2023-02-26 09:00 27 Hovshaga AIF F14 - Älmhults IBK F12-13 Hovshaga Sporthall 3-manna
2023-02-26 09:00 27 Väckelsångs IK F13 - Alvesta IBK F13 Hovshaga Sporthall 3-manna
2023-02-26 09:45 27 Hovshaga AIF F14 - Alvesta IBK F13 Hovshaga Sporthall 3-manna
2023-02-26 09:45 27 Älmhults IBK F12-13 - Väckelsångs IK F13 Hovshaga Sporthall 3-manna
2023-02-26 10:30 27 Alvesta IBK F13 - Älmhults IBK F12-13 Hovshaga Sporthall 3-manna
2023-02-26 10:30 27 Väckelsångs IK F13 - Hovshaga AIF F14 Hovshaga Sporthall 3-manna
Omgång 28
2023-02-25 10:00 28 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 - VAKANT PLATS Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-02-25 10:00 28 CL98IC F13/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-02-25 11:00 28 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-02-25 11:00 28 VAKANT PLATS - CL98IC F13/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-02-25 12:00 28 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 - VAKANT PLATS Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-02-25 12:00 28 CL98IC F13/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 29
2023-03-05 11:30 29 Ingelstad IBK F12-14 - Hovshaga AIF F14 Ingelstads Sporthall 3-manna
2023-03-05 11:30 29 Växjö IBK Utveckling F13-14 - Älmhults IBK F12-13 Ingelstads Sporthall 3-manna
2023-03-05 12:20 29 Ingelstad IBK F12-14 - Älmhults IBK F12-13 Ingelstads Sporthall 3-manna
2023-03-05 12:20 29 Hovshaga AIF F14 - Växjö IBK Utveckling F13-14 Ingelstads Sporthall 3-manna
2023-03-05 13:10 29 Älmhults IBK F12-13 - Hovshaga AIF F14 Ingelstads Sporthall 3-manna
2023-03-05 13:10 29 Växjö IBK Utveckling F13-14 - Ingelstad IBK F12-14 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 30
2023-03-18 13:00 30 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 Torslundahallen 3-manna
2023-03-18 13:00 30 Växjö IBK Utveckling F13-14 - Ingelstad IBK F13-14/1 Torslundahallen 3-manna
2023-03-18 13:45 30 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14 - Ingelstad IBK F13-14/1 Torslundahallen 3-manna
2023-03-18 13:45 30 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 - Växjö IBK Utveckling F13-14 Torslundahallen 3-manna
2023-03-18 14:30 30 Ingelstad IBK F13-14/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/1 Torslundahallen 3-manna
2023-03-18 14:30 30 Växjö IBK Utveckling F13-14 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F12-14 Torslundahallen 3-manna
Omgång 31
2023-03-11 10:00 31 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-03-11 11:00 31 Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/1 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
2023-03-11 12:00 31 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F14/2 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna
Omgång 32
2023-03-05 13:00 32 CL98IC F13/2 - Väckelsångs IK F13 Falkenbergshallen 3-manna
2023-03-05 13:00 32 Hovmantorps GOIF F12-13 - KF Ljungby F13-14 Falkenbergshallen 3-manna
2023-03-05 13:45 32 CL98IC F13/2 - KF Ljungby F13-14 Falkenbergshallen 3-manna
2023-03-05 13:45 32 Väckelsångs IK F13 - Hovmantorps GOIF F12-13 Falkenbergshallen 3-manna
2023-03-05 14:30 32 KF Ljungby F13-14 - Väckelsångs IK F13 Falkenbergshallen 3-manna
2023-03-05 14:30 32 Hovmantorps GOIF F12-13 - CL98IC F13/2 Falkenbergshallen 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis