Spelprogram - Flickor Grön Klass B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekängens IF F14 Blå Jonas Brehmer jonas@partition.se 0761-498913 Vit- och ljusblårandig/Svart/Svart
Ekängens IF F14 Vit Jonas Brehmer jonas@partition.se 0761-498913 Vit- och ljusblårandig/Svart/Svart
Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) John Vesterberg vesterberg.john@gmail.com 0707-971416 Blå/Blå/Vit
Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) John Vesterberg vesterberg.john@gmail.com 0707-971416 Blå/Blå/Vit
IBF Kolmården F14/15 Jonas Eriksson jonasochkarolina@gmail.com 0702198122 Röd/Svart/Svart
IBK Mantorp F 12-14 Christoffer Andersson Christoffer.Anderson@Fiestad.com 0705-482013 Rött, Svart, Svart
Linghems SK F 14/15 Grön Mikael Ekwall mikaelekwall@hotmail.com 0706407110 Grön/Svart/Svart
Linghems SK F 14/15 Vit Mikael Ekwall mikaelekwall@hotmail.com 0706407110 Grön, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom F13/14 Ted Svensson svensson.ted@gmail.com 0702664279 Svart/Svart/Svart
Rimforsa IF F-15 Sebastian Claesson sebastianclaesson89@gmail.com 0708428407 vitsvart/svart/svart
Solfjäderstaden IBK F 15 Simon Ekström siek0001@gmail.com 070-2020794 Svart/Svart/Svart
Sturefors IF F 13/15 Orange Johan Tillmar johan.tillmar@stureforsif.se 0761-699780 Röd, Vit, Röd
Sturefors IF F 13/15 Röd Johan Tillmar johan.tillmar@stureforsif.se 0761-699780 Röd/Vit/Röd
Sturefors IF F 13/15 Vit Johan Tillmar johan.tillmar@stureforsif.se 0761-699780 Röd/Vit/Röd
Svärtinge SK F 12/15 Cecilia Eriksson cecilia.eriksson@premedic.se Blå/Blå/Blå
Åby IBK Ungdom F 13/15 Sara Meyer sara.e.meyer@gmail.com 0708-681797 Svart/Svart/Svart
Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit Sara Meyer sara.e.meyer@gmail.com 0708-681797 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-30 1 Ekängens IF F14 Blå - Linghems SK F 14/15 Grön Åby Arena
2022-10-30 1 Ekängens IF F14 Vit - Linghems SK F 14/15 Vit Åby Arena
2022-10-30 1 Linghems SK F 14/15 Vit - Ekängens IF F14 Blå Åby Arena
2022-10-30 1 Svärtinge SK F 12/15 - Ekängens IF F14 Vit Åby Arena
2022-10-30 1 Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit - Ekängens IF F14 Blå Åby Arena
2022-10-30 1 IBF Kolmården F14/15 - Ekängens IF F14 Vit Åby Arena
2022-10-30 1 Ekängens IF F14 Blå - Åby IBK Ungdom F 13/15 Åby Arena
2022-10-30 1 Ekängens IF F14 Vit - Linghems SK F 14/15 Grön Åby Arena
2022-10-30 09:00 1 Åby IBK Ungdom F 13/15 - IBF Kolmården F14/15 Åby Arena
2022-10-30 09:00 1 Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit - IBK Mantorp F 12-14 Åby Arena
2022-10-30 09:25 1 Svärtinge SK F 12/15 - IBK Mantorp F 12-14 Åby Arena
2022-10-30 09:25 1 IBF Kolmården F14/15 - Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit Åby Arena
2022-10-30 09:50 1 Linghems SK F 14/15 Grön - Åby IBK Ungdom F 13/15 Åby Arena
2022-10-30 09:50 1 IBK Mantorp F 12-14 - IBF Kolmården F14/15 Åby Arena
2022-10-30 10:15 1 Åby IBK Ungdom F 13/15 - Linghems SK F 14/15 Vit Åby Arena
2022-10-30 10:15 1 Linghems SK F 14/15 Grön - Svärtinge SK F 12/15 Åby Arena
2022-10-30 10:40 1 IBK Mantorp F 12-14 - Linghems SK F 14/15 Vit Åby Arena
2022-10-30 10:40 1 Svärtinge SK F 12/15 - Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit Åby Arena
Omgång 2
2022-10-30 10:45 2 Rimforsa IF F-15 - Sturefors IF F 13/15 Röd Hackelhallen
2022-10-30 10:45 2 Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) - Linköping IBK Ungdom F13/14 Hackelhallen
2022-10-30 11:10 2 Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) - Sturefors IF F 13/15 Orange Hackelhallen
2022-10-30 11:10 2 Sturefors IF F 13/15 Vit - Solfjäderstaden IBK F 15 Hackelhallen
2022-10-30 11:35 2 Sturefors IF F 13/15 Röd - Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) Hackelhallen
2022-10-30 11:35 2 Linköping IBK Ungdom F13/14 - Sturefors IF F 13/15 Vit Hackelhallen
2022-10-30 12:00 2 Sturefors IF F 13/15 Orange - Rimforsa IF F-15 Hackelhallen
2022-10-30 12:00 2 Solfjäderstaden IBK F 15 - Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) Hackelhallen
2022-10-30 12:25 2 Sturefors IF F 13/15 Röd - Sturefors IF F 13/15 Orange Hackelhallen
2022-10-30 12:25 2 Linköping IBK Ungdom F13/14 - Solfjäderstaden IBK F 15 Hackelhallen
2022-10-30 12:50 2 Rimforsa IF F-15 - Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) Hackelhallen
2022-10-30 12:50 2 Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) - Sturefors IF F 13/15 Vit Hackelhallen
2022-10-30 13:15 2 Rimforsa IF F-15 - Linköping IBK Ungdom F13/14 Hackelhallen
2022-10-30 13:15 2 Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) - Sturefors IF F 13/15 Röd Hackelhallen
2022-10-30 13:40 2 Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) - Solfjäderstaden IBK F 15 Hackelhallen
2022-10-30 13:40 2 Sturefors IF F 13/15 Vit - Sturefors IF F 13/15 Orange Hackelhallen
Omgång 3
2022-12-10 12:30 3 Ekängens IF F14 Blå - Svärtinge SK F 12/15 Skäggetorpshallen
2022-12-10 12:30 3 Ekängens IF F14 Vit - Rimforsa IF F-15 Skäggetorpshallen
2022-12-10 12:55 3 Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) - Sturefors IF F 13/15 Röd Skäggetorpshallen
2022-12-10 12:55 3 Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) - Sturefors IF F 13/15 Vit Skäggetorpshallen
2022-12-10 13:20 3 IBK Mantorp F 12-14 - Rimforsa IF F-15 Skäggetorpshallen
2022-12-10 13:20 3 Svärtinge SK F 12/15 - Ekängens IF F14 Vit Skäggetorpshallen
2022-12-10 13:45 3 Sturefors IF F 13/15 Röd - Ekängens IF F14 Blå Skäggetorpshallen
2022-12-10 13:45 3 Sturefors IF F 13/15 Vit - Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) Skäggetorpshallen
2022-12-10 14:10 3 IBK Mantorp F 12-14 - Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) Skäggetorpshallen
2022-12-10 14:10 3 Rimforsa IF F-15 - Svärtinge SK F 12/15 Skäggetorpshallen
2022-12-10 14:35 3 Ekängens IF F14 Vit - Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) Skäggetorpshallen
2022-12-10 14:35 3 Ekängens IF F14 Blå - Sturefors IF F 13/15 Vit Skäggetorpshallen
2022-12-10 15:00 3 Sturefors IF F 13/15 Röd - IBK Mantorp F 12-14 Skäggetorpshallen
2022-12-10 15:00 3 Svärtinge SK F 12/15 - Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) Skäggetorpshallen
2022-12-10 15:25 3 Rimforsa IF F-15 - Sturefors IF F 13/15 Vit Skäggetorpshallen
2022-12-10 15:25 3 Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) - Ekängens IF F14 Blå Skäggetorpshallen
2022-12-10 15:50 3 IBK Mantorp F 12-14 - Ekängens IF F14 Vit Skäggetorpshallen
2022-12-10 15:50 3 Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) - Sturefors IF F 13/15 Röd Skäggetorpshallen
Omgång 4
2022-12-11 09:00 4 IBF Kolmården F14/15 - Linköping IBK Ungdom F13/14 Råsslahallen
2022-12-11 09:00 4 Åby IBK Ungdom F 13/15 - Linghems SK F 14/15 Grön Råsslahallen
2022-12-11 09:25 4 Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit - Linghems SK F 14/15 Vit Råsslahallen
2022-12-11 09:25 4 Sturefors IF F 13/15 Orange - Solfjäderstaden IBK F 15 Råsslahallen
2022-12-11 09:50 4 Linköping IBK Ungdom F13/14 - Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit Råsslahallen
2022-12-11 09:50 4 Linghems SK F 14/15 Grön - Sturefors IF F 13/15 Orange Råsslahallen
2022-12-11 10:15 4 Linghems SK F 14/15 Vit - IBF Kolmården F14/15 Råsslahallen
2022-12-11 10:15 4 Solfjäderstaden IBK F 15 - Åby IBK Ungdom F 13/15 Råsslahallen
2022-12-11 10:40 4 Linköping IBK Ungdom F13/14 - Linghems SK F 14/15 Vit Råsslahallen
2022-12-11 10:40 4 Linghems SK F 14/15 Grön - Solfjäderstaden IBK F 15 Råsslahallen
2022-12-11 11:05 4 IBF Kolmården F14/15 - Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit Råsslahallen
2022-12-11 11:05 4 Åby IBK Ungdom F 13/15 - Sturefors IF F 13/15 Orange Råsslahallen
2022-12-11 11:30 4 IBF Kolmården F14/15 - Linghems SK F 14/15 Grön Råsslahallen
2022-12-11 11:30 4 Åby IBK Ungdom F 13/15 - Linköping IBK Ungdom F13/14 Råsslahallen
2022-12-11 11:55 4 Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit - Solfjäderstaden IBK F 15 Råsslahallen
2022-12-11 11:55 4 Sturefors IF F 13/15 Orange - Linghems SK F 14/15 Vit Råsslahallen
Omgång 5
2023-01-22 10:00 5 Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) - Solfjäderstaden IBK F 15 Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 10:00 5 Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) - Sturefors IF F 13/15 Röd Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 10:30 5 Linköping IBK Ungdom F13/14 - Åby IBK Ungdom F 13/15 Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 10:30 5 Sturefors IF F 13/15 Orange - Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 11:00 5 IBF Kolmården F14/15 - Sturefors IF F 13/15 Röd Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 11:00 5 Solfjäderstaden IBK F 15 - Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 11:30 5 Åby IBK Ungdom F 13/15 - Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 11:30 5 Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit - Linköping IBK Ungdom F13/14 Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 12:00 5 IBF Kolmården F14/15 - Sturefors IF F 13/15 Orange Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 12:00 5 Sturefors IF F 13/15 Röd - Solfjäderstaden IBK F 15 Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 12:30 5 Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) - Linköping IBK Ungdom F13/14 Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 12:30 5 Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) - Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 13:00 5 Åby IBK Ungdom F 13/15 - IBF Kolmården F14/15 Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 13:00 5 Solfjäderstaden IBK F 15 - Sturefors IF F 13/15 Orange Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 13:30 5 Sturefors IF F 13/15 Röd - Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 13:30 5 Linköping IBK Ungdom F13/14 - Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 14:00 5 IBF Kolmården F14/15 - Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-22 14:00 5 Sturefors IF F 13/15 Orange - Åby IBK Ungdom F 13/15 Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 6
2023-01-21 10:00 6 Ekängens IF F14 Vit - Linghems SK F 14/15 Grön Billbäcks Arena
2023-01-21 10:00 6 Svärtinge SK F 12/15 - Sturefors IF F 13/15 Vit Billbäcks Arena
2023-01-21 10:30 6 Svärtinge SK F 12/15 - Rimforsa IF F-15 Billbäcks Arena
2023-01-21 10:30 6 Linghems SK F 14/15 Vit - Ekängens IF F14 Vit Billbäcks Arena
2023-01-21 11:00 6 Linghems SK F 14/15 Grön - Svärtinge SK F 12/15 Billbäcks Arena
2023-01-21 11:00 6 Rimforsa IF F-15 - Svärtinge SK F 12/15 Billbäcks Arena
2023-01-21 11:30 6 Linghems SK F 14/15 Vit - Sturefors IF F 13/15 Vit Billbäcks Arena
2023-01-21 11:30 6 Svärtinge SK F 12/15 - Linghems SK F 14/15 Grön Billbäcks Arena
2023-01-21 12:00 6 Svärtinge SK F 12/15 - Linghems SK F 14/15 Vit Billbäcks Arena
2023-01-21 12:00 6 Rimforsa IF F-15 - Ekängens IF F14 Vit Billbäcks Arena
2023-01-21 12:30 6 Ekängens IF F14 Vit - Svärtinge SK F 12/15 Billbäcks Arena
2023-01-21 12:30 6 Linghems SK F 14/15 Grön - Sturefors IF F 13/15 Vit Billbäcks Arena
2023-01-21 13:00 6 Rimforsa IF F-15 - Linghems SK F 14/15 Vit Billbäcks Arena
2023-01-21 13:00 6 Sturefors IF F 13/15 Vit - Svärtinge SK F 12/15 Billbäcks Arena
Omgång 7
2023-03-05 14:00 7 Linghems SK F 14/15 Grön - Svärtinge SK F 12/15 Himnahallen
2023-03-05 14:00 7 Linghems SK F 14/15 Vit - IBF Kolmården F14/15 Himnahallen
2023-03-05 14:25 7 Sturefors IF F 13/15 Röd - Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) Himnahallen
2023-03-05 14:25 7 Sturefors IF F 13/15 Vit - Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) Himnahallen
2023-03-05 14:50 7 Rimforsa IF F-15 - IBF Kolmården F14/15 Himnahallen
2023-03-05 14:50 7 Svärtinge SK F 12/15 - Linghems SK F 14/15 Vit Himnahallen
2023-03-05 15:15 7 Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) - Linghems SK F 14/15 Grön Himnahallen
2023-03-05 15:15 7 Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) - Sturefors IF F 13/15 Röd Himnahallen
2023-03-05 15:40 7 Rimforsa IF F-15 - Sturefors IF F 13/15 Vit Himnahallen
2023-03-05 15:40 7 IBF Kolmården F14/15 - Svärtinge SK F 12/15 Himnahallen
2023-03-05 16:05 7 Linghems SK F 14/15 Vit - Sturefors IF F 13/15 Röd Himnahallen
2023-03-05 16:05 7 Linghems SK F 14/15 Grön - Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) Himnahallen
2023-03-05 16:30 7 Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) - Rimforsa IF F-15 Himnahallen
2023-03-05 16:30 7 Svärtinge SK F 12/15 - Sturefors IF F 13/15 Vit Himnahallen
2023-03-05 16:55 7 IBF Kolmården F14/15 - Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) Himnahallen
2023-03-05 16:55 7 Sturefors IF F 13/15 Röd - Linghems SK F 14/15 Grön Himnahallen
2023-03-05 17:20 7 Rimforsa IF F-15 - Linghems SK F 14/15 Vit Himnahallen
2023-03-05 17:20 7 Sturefors IF F 13/15 Vit - Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) Himnahallen
Omgång 8
2023-03-05 10:00 8 Svärtinge SK F 12/15 - Linköping IBK Ungdom F13/14 Billbäcks Arena
2023-03-05 10:00 8 Åby IBK Ungdom F 13/15 - Svärtinge SK F 12/15 Billbäcks Arena
2023-03-05 10:25 8 Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit - Ekängens IF F14 Vit Billbäcks Arena
2023-03-05 10:25 8 Sturefors IF F 13/15 Orange - Solfjäderstaden IBK F 15 Billbäcks Arena
2023-03-05 10:50 8 Linköping IBK Ungdom F13/14 - Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit Billbäcks Arena
2023-03-05 10:50 8 Svärtinge SK F 12/15 - Sturefors IF F 13/15 Orange Billbäcks Arena
2023-03-05 11:15 8 Ekängens IF F14 Vit - Svärtinge SK F 12/15 Billbäcks Arena
2023-03-05 11:15 8 Solfjäderstaden IBK F 15 - Åby IBK Ungdom F 13/15 Billbäcks Arena
2023-03-05 11:40 8 Linköping IBK Ungdom F13/14 - Ekängens IF F14 Vit Billbäcks Arena
2023-03-05 11:40 8 Svärtinge SK F 12/15 - Solfjäderstaden IBK F 15 Billbäcks Arena
2023-03-05 12:05 8 Svärtinge SK F 12/15 - Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit Billbäcks Arena
2023-03-05 12:05 8 Åby IBK Ungdom F 13/15 - Sturefors IF F 13/15 Orange Billbäcks Arena
2023-03-05 12:30 8 Svärtinge SK F 12/15 - Ekängens IF F14 Vit Billbäcks Arena
2023-03-05 12:30 8 Åby IBK Ungdom F 13/15 - Linköping IBK Ungdom F13/14 Billbäcks Arena
2023-03-05 12:55 8 Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit - Solfjäderstaden IBK F 15 Billbäcks Arena
2023-03-05 12:55 8 Sturefors IF F 13/15 Orange - Svärtinge SK F 12/15 Billbäcks Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis