Spelprogram - Pantamera P Östra Blå Gr 1 (-11)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL98IC P11 Håkan Idberg hakan.idberg@gmail.com 072-712 60 05 Blå/blå/blå
Craftstadens IBK Oskarshamn P11 Henrik Edlund henke.edlund@hotmail.com Röd/Röd/Vit
FBC Kalmarsund P11/1 Josef Algotsson josef@rixman.se 0735-154692 Blå
FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 Fredrik Strandh fredrik@strandh.com 0736603430 Cyan/Cyan/Vit
IBK Svala P10 Hilda Lamberg hildalamberg@hotmail.com 0705323747 Gul, Blå, Gul
Sandbäckshults IBK P11 Fredrik Berg fredrik_berg@hotmail.com 0722039754 Gul, Svart, Svart
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 Andreas Kessen andreas.kessen@gmail.com 0735175537 Röd/blå/röd
Vimmerby IBK P11 Therese Olsson tessan.ohlsson@gmail.com 0736718105 Vitt/Vitt/Vitt
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-09 10:00 1 CL98IC P11 - IBK Svala P10 Alexander Hultèn, Jimmy Davidsson Gröndalshallen
2022-10-09 11:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn P11 - Sandbäckshults IBK P11 Oskarshamns Sporthall B-hall
2022-10-09 11:45 1 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 Philip Tigerstrand, Max Smedfors Färjehallen
2022-10-09 14:30 1 FBC Kalmarsund P11/1 - Vimmerby IBK P11 Daniel Helge, Albin Stolpe SBB Arena
Omgång 2
2022-10-15 12:00 2 Sandbäckshults IBK P11 - FBC Kalmarsund P11/1 Krungårdshallen 100
2022-10-15 13:00 2 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - CL98IC P11 Gårdby Sporthall
2022-10-16 16:00 2 IBK Svala P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11 Mörlunda Sporthall
Omgång 3
2022-10-22 11:30 3 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - CL98IC P11 , Daniel Helge Smaragdhallen
2022-10-23 10:00 3 FBC Kalmarsund P11/1 - IBK Svala P10 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand SBB Arena 3-manna
2022-10-23 14:00 3 Craftstadens IBK Oskarshamn P11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 4
2022-10-29 12:00 4 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - IBK Svala P10 Gårdby Sporthall
2022-10-29 15:00 4 CL98IC P11 - Vimmerby IBK P11 Gröndalshallen
2022-11-05 12:30 4 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - Sandbäckshults IBK P11 , Albin Stolpe Färjehallen
Omgång 5
2022-11-12 10:30 5 Vimmerby IBK P11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11 Vimmerby Idrottshall
2022-11-13 11:00 5 Sandbäckshults IBK P11 - CL98IC P11 Krungårdshallen
2022-11-13 16:00 5 IBK Svala P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 Mörlunda Sporthall
Omgång 6
2022-11-19 12:00 6 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - Vimmerby IBK P11 Gårdby Sporthall
2022-11-20 10:30 6 CL98IC P11 - FBC Kalmarsund P11/1 Gröndalshallen
2022-11-20 16:00 6 IBK Svala P10 - Sandbäckshults IBK P11 Mörlunda Sporthall
Omgång 7
2022-11-26 11:00 7 Sandbäckshults IBK P11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 Krungårdshallen
2022-11-26 12:00 7 Vimmerby IBK P11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 Vimmerby Idrottshall
2022-11-27 12:30 7 FBC Kalmarsund P11/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11 , Daniel Helge Gröndalshallen
Omgång 8
2022-12-02 19:00 8 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - FBC Kalmarsund P11/1 Gårdby Sporthall
2022-12-03 11:00 8 Sandbäckshults IBK P11 - Vimmerby IBK P11 Krungårdshallen
2022-12-03 17:15 8 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11 Fabian Idensjö, Max Smedfors Färjehallen
Omgång 9
2022-12-10 11:00 9 Craftstadens IBK Oskarshamn P11 - CL98IC P11 Oskarshamns Sporthall A-hall
2022-12-10 11:00 9 Vimmerby IBK P11 - IBK Svala P10 Vimmerby Idrottshall
2022-12-11 14:00 9 FBC Kalmarsund P11/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand SBB Arena 3-manna
Omgång 10
2022-12-17 11:00 10 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 Gårdby Sporthall
2022-12-18 11:00 10 Sandbäckshults IBK P11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11 Mönsterås Sporthall A-hall
2022-12-18 14:00 10 IBK Svala P10 - CL98IC P11 Mörlunda Sporthall
2023-01-15 16:00 10 Vimmerby IBK P11 - FBC Kalmarsund P11/1 Vimmerby Idrottshall
Omgång 11
2023-01-11 19:30 11 FBC Kalmarsund P11/1 - Sandbäckshults IBK P11 , Albin Stolpe SBB Arena 3-manna
2023-01-14 09:30 11 Craftstadens IBK Oskarshamn P11 - IBK Svala P10 Oskarshamns Sporthall B-hall
2023-01-15 10:30 11 CL98IC P11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 Gröndalshallen
Omgång 12
2023-01-21 12:00 12 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11 Gårdby Sporthall
2023-01-21 13:00 12 CL98IC P11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 Gröndalshallen
2023-01-22 16:00 12 IBK Svala P10 - FBC Kalmarsund P11/1 Mörlunda Sporthall
Omgång 13
2023-01-28 13:00 13 Vimmerby IBK P11 - CL98IC P11 Vimmerby Idrottshall
2023-01-29 11:00 13 Sandbäckshults IBK P11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 Krungårdshallen
2023-01-29 16:00 13 IBK Svala P10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 Mörlunda Sporthall
Omgång 14
2023-02-05 11:30 14 CL98IC P11 - Sandbäckshults IBK P11 Rinkabyholms Sporthall
2023-02-05 12:00 14 Craftstadens IBK Oskarshamn P11 - Vimmerby IBK P11 Oskarshamns Sporthall B-hall
2023-02-05 15:15 14 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - IBK Svala P10 , Hannes Alvarmo Färjehallen
Omgång 15
2023-02-12 14:00 15 FBC Kalmarsund P11/1 - CL98IC P11 SBB Arena 3-manna
2023-02-18 11:00 15 Sandbäckshults IBK P11 - IBK Svala P10 Krungårdshallen
2023-02-19 14:00 15 Vimmerby IBK P11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 Vimmerby Idrottshall
Omgång 16
2023-03-04 11:00 16 Craftstadens IBK Oskarshamn P11 - FBC Kalmarsund P11/1 Oskarshamns Sporthall A-hall
2023-03-04 11:00 16 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - Sandbäckshults IBK P11 Gårdby Sporthall
2023-03-05 11:00 16 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - Vimmerby IBK P11 Färjehallen
Omgång 17
2023-03-12 11:30 17 Craftstadens IBK Oskarshamn P11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 Oskarshamns Sporthall A-hall
2023-03-12 14:00 17 FBC Kalmarsund P11/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 SBB Arena 3-manna
2023-03-12 14:00 17 Vimmerby IBK P11 - Sandbäckshults IBK P11 Vimmerby Idrottshall
Omgång 18
2023-03-17 18:30 18 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - FBC Kalmarsund P11/1 Färjehallen
2023-03-18 13:00 18 CL98IC P11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11 Gröndalshallen
2023-03-19 16:00 18 IBK Svala P10 - Vimmerby IBK P11 Mörlunda Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis