Spelprogram - Pojkar Blå Klass D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergs IK P 11/12 Vit Jenny Silvén silven.jenny@gmail.com Gul/svart/svart
Brokinds IF P 11/12 Johan Borg johan.borg@tekniskaverken.se 0702053682 Vit/Blå/Blå
Finspång IBK PF 11/12 Vit Jimmy Ramlöv jimmy.ramlov@gmail.com 0724008778 Röd/Svart/Svart
Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) Peter Atterteg peter@itav.se 070-6287800 Blå/Blå/Vit
IBF Norrköping P 10/11 Vit Niklas Eriksson niklas.ibfnorrkoping@outlook.com 0706065248 Blå/Blå/Blå
KFUM Norrköping IBF P 10/11 Håkan Nilsson hakan.nilsson77@bredband.net 0767885862 Vit/Blå/vit
Ledberg IBF P 11/12 Vit Joakim Lysén joakim.lysen@hotmail.com 073-5468306 Grön-vit/Vit/Vit
Linghems SK P 11 Grön Johan Rådegård Johan.radegard@outlook.com 0722141875 Grön/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart Axel Wennström axel.s.wennstrom@gmail.com 0704734847 Svart/Svart/Svart
Rimforsa IF P 11/12 Vit Linda Lundh linda.lundh@outlook.com vitsvart/svart/svart
Solfjäderstaden IBK P 12 Blå Peter Ek peterek@telia.com 070-577 61 77 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-09 14:00 1 Linghems SK P 11 Grön - IBF Norrköping P 10/11 Vit Himnahallen
2022-10-09 15:30 1 IBF Norrköping P 10/11 Vit - Ledberg IBF P 11/12 Vit Himnahallen
2022-10-09 17:00 1 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Linghems SK P 11 Grön Himnahallen
Omgång 2
2022-10-09 11:45 2 Rimforsa IF P 11/12 Vit - KFUM Norrköping IBF P 10/11 Hackelhallen
2022-10-09 12:30 2 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Bergs IK P 11/12 Vit Hackelhallen
2022-10-09 13:15 2 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Bergs IK P 11/12 Vit Hackelhallen
2022-10-09 14:00 2 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart Hackelhallen
2022-10-09 14:45 2 Bergs IK P 11/12 Vit - KFUM Norrköping IBF P 10/11 Hackelhallen
2022-10-09 15:30 2 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Rimforsa IF P 11/12 Vit Hackelhallen
Omgång 3
2022-10-30 12:00 3 IBF Norrköping P 10/11 Vit - Rimforsa IF P 11/12 Vit Borgsmohallen
2022-10-30 12:45 3 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Brokinds IF P 11/12 Borgsmohallen
2022-10-30 13:30 3 IBF Norrköping P 10/11 Vit - Brokinds IF P 11/12 Borgsmohallen
2022-10-30 14:15 3 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Vit Borgsmohallen
2022-10-30 15:00 3 Brokinds IF P 11/12 - Rimforsa IF P 11/12 Vit Borgsmohallen
2022-10-30 15:45 3 Finspång IBK PF 11/12 Vit - IBF Norrköping P 10/11 Vit Borgsmohallen
Omgång 4
2022-10-30 09:00 4 Solfjäderstaden IBK P 12 Blå - Linghems SK P 11 Grön Radiomasten Innebandycenter
2022-10-30 09:45 4 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) Radiomasten Innebandycenter
2022-10-30 10:30 4 Solfjäderstaden IBK P 12 Blå - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) Radiomasten Innebandycenter
2022-10-30 11:15 4 Linghems SK P 11 Grön - Ledberg IBF P 11/12 Vit Radiomasten Innebandycenter
2022-10-30 12:00 4 Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) - Linghems SK P 11 Grön Radiomasten Innebandycenter
2022-10-30 12:45 4 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Solfjäderstaden IBK P 12 Blå Radiomasten Innebandycenter
Omgång 5
2022-11-06 09:30 5 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart Wahlbeckshallen A
2022-11-06 10:15 5 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Bergs IK P 11/12 Vit Wahlbeckshallen A
2022-11-06 11:00 5 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Bergs IK P 11/12 Vit Wahlbeckshallen A
2022-11-06 11:45 5 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Finspång IBK PF 11/12 Vit Wahlbeckshallen A
2022-11-06 12:30 5 Bergs IK P 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart Wahlbeckshallen A
2022-11-06 13:15 5 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Ledberg IBF P 11/12 Vit Wahlbeckshallen A
Omgång 6
2022-11-12 12:15 6 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Linghems SK P 11 Grön Bråvallahallen
2022-11-12 13:00 6 Brokinds IF P 11/12 - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) Bråvallahallen
2022-11-12 13:45 6 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) Bråvallahallen
2022-11-12 14:30 6 Linghems SK P 11 Grön - Brokinds IF P 11/12 Bråvallahallen
2022-11-12 15:15 6 Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) - Linghems SK P 11 Grön Bråvallahallen
2022-11-12 16:00 6 Brokinds IF P 11/12 - KFUM Norrköping IBF P 10/11 Bråvallahallen
Omgång 7
2022-11-26 12:30 7 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - IBF Norrköping P 10/11 Vit Skäggetorpshallen
2022-11-26 14:00 7 IBF Norrköping P 10/11 Vit - KFUM Norrköping IBF P 10/11 Skäggetorpshallen
2022-11-26 15:30 7 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart Skäggetorpshallen
Omgång 8
2022-12-03 09:00 8 Bergs IK P 11/12 Vit - Rimforsa IF P 11/12 Vit Ljungsbro Sporthall
2022-12-03 09:45 8 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Vit Ljungsbro Sporthall
2022-12-03 10:30 8 Bergs IK P 11/12 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Vit Ljungsbro Sporthall
2022-12-03 11:15 8 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Ledberg IBF P 11/12 Vit Ljungsbro Sporthall
2022-12-03 12:00 8 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Rimforsa IF P 11/12 Vit Ljungsbro Sporthall
2022-12-03 12:45 8 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Bergs IK P 11/12 Vit Ljungsbro Sporthall
Omgång 9
2022-12-11 10:00 9 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Linghems SK P 11 Grön Arena Grosvad
2022-12-11 11:30 9 Linghems SK P 11 Grön - Bergs IK P 11/12 Vit Arena Grosvad
2022-12-11 13:00 9 Bergs IK P 11/12 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Vit Arena Grosvad
Omgång 10
2022-12-11 10:00 10 Brokinds IF P 11/12 - IBF Norrköping P 10/11 Vit Brokindshallen
2022-12-11 10:45 10 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) Brokindshallen
2022-12-11 11:30 10 Brokinds IF P 11/12 - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) Brokindshallen
2022-12-11 12:15 10 IBF Norrköping P 10/11 Vit - Ledberg IBF P 11/12 Vit Brokindshallen
2022-12-11 13:00 10 Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) - IBF Norrköping P 10/11 Vit Brokindshallen
2022-12-11 13:45 10 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Brokinds IF P 11/12 Brokindshallen
Omgång 11
2023-01-15 14:15 11 Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) - Rimforsa IF P 11/12 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-15 15:00 11 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Brokinds IF P 11/12 Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-15 15:45 11 Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) - Brokinds IF P 11/12 Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-15 16:30 11 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-15 17:15 11 Brokinds IF P 11/12 - Rimforsa IF P 11/12 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-01-15 18:00 11 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 12
2023-01-15 14:00 12 Linghems SK P 11 Grön - KFUM Norrköping IBF P 10/11 Himnahallen
2023-01-15 14:45 12 Bergs IK P 11/12 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Vit Himnahallen
2023-01-15 15:30 12 Linghems SK P 11 Grön - Finspång IBK PF 11/12 Vit Himnahallen
2023-01-15 16:15 12 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Bergs IK P 11/12 Vit Himnahallen
2023-01-15 17:00 12 Finspång IBK PF 11/12 Vit - KFUM Norrköping IBF P 10/11 Himnahallen
2023-01-15 17:45 12 Bergs IK P 11/12 Vit - Linghems SK P 11 Grön Himnahallen
Omgång 13
2023-02-05 11:45 13 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Ledberg IBF P 11/12 Vit Hackelhallen
2023-02-05 13:15 13 Ledberg IBF P 11/12 Vit - KFUM Norrköping IBF P 10/11 Hackelhallen
2023-02-05 14:45 13 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Rimforsa IF P 11/12 Vit Hackelhallen
Omgång 14
2023-02-04 09:00 14 IBF Norrköping P 10/11 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart Sandbyhovshallen
2023-02-04 09:45 14 Bergs IK P 11/12 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Vit Sandbyhovshallen
2023-02-04 10:30 14 IBF Norrköping P 10/11 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Vit Sandbyhovshallen
2023-02-04 11:15 14 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Bergs IK P 11/12 Vit Sandbyhovshallen
2023-02-04 12:00 14 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart Sandbyhovshallen
2023-02-04 12:45 14 Bergs IK P 11/12 Vit - IBF Norrköping P 10/11 Vit Sandbyhovshallen
Omgång 15
2023-03-04 13:30 15 Brokinds IF P 11/12 - IBF Norrköping P 10/11 Vit Brokindshallen
2023-03-04 14:15 15 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart Brokindshallen
2023-03-04 15:00 15 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Brokinds IF P 11/12 Brokindshallen
2023-03-04 15:45 15 IBF Norrköping P 10/11 Vit - KFUM Norrköping IBF P 10/11 Brokindshallen
2023-03-04 16:30 15 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - IBF Norrköping P 10/11 Vit Brokindshallen
2023-03-04 17:15 15 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Brokinds IF P 11/12 Brokindshallen
Omgång 16
2023-03-04 10:00 16 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Linghems SK P 11 Grön Kärnahallen
2023-03-04 10:45 16 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) Kärnahallen
2023-03-04 11:30 16 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) Kärnahallen
2023-03-04 12:15 16 Linghems SK P 11 Grön - Rimforsa IF P 11/12 Vit Kärnahallen
2023-03-04 13:00 16 Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) - Linghems SK P 11 Grön Kärnahallen
2023-03-04 13:45 16 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Ledberg IBF P 11/12 Vit Kärnahallen
Omgång 17
2023-03-25 12:15 17 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Finspång IBK PF 11/12 Vit Bråvallahallen
2023-03-25 13:45 17 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Rimforsa IF P 11/12 Vit Bråvallahallen
2023-03-25 14:30 17 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) Bråvallahallen
2023-03-25 15:15 17 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Vit Bråvallahallen
2023-03-25 16:00 17 Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) - KFUM Norrköping IBF P 10/11 Bråvallahallen
2023-03-26 13:00 17 Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) - Rimforsa IF P 11/12 Vit Bråvallahallen
Omgång 18
2023-03-26 09:30 18 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Linghems SK P 11 Grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-03-26 10:15 18 Bergs IK P 11/12 Vit - Brokinds IF P 11/12 Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-03-26 11:00 18 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Brokinds IF P 11/12 Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-03-26 11:45 18 Linghems SK P 11 Grön - Bergs IK P 11/12 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-03-26 12:30 18 Brokinds IF P 11/12 - Linghems SK P 11 Grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2023-03-26 13:15 18 Bergs IK P 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis