Tabell och resultat - Pantamera Fröd 4

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2023-01-22 15:30 Öjebyns IBF Fröd 4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 6 - 2 Sportcity Kalix
2023-01-22 13:00 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 4 4 - 5 Sportcity Kalix
2023-01-21 16:00 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 2 - 7 Kronanhallen
2023-01-20 18:45 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 2 - 5 Örnäsets Sp
2023-01-12 19:20 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 9 - 0 Hortlax Sp
2022-12-19 20:00 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 1 - 10 Hertsö Sp
2022-12-17 11:00 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 4 2 - 1 Örnäsets Sp
2022-12-11 00:00 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 1 - 10 Kronanhallen
2022-12-10 00:00 Öjebyns IBF Fröd 4 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 4 - 6 Hortlax Sp
2022-12-04 15:00 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 0 - 7 Sportcity Kalix
2022-12-04 11:00 Öjebyns IBF Fröd 4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 3 - 2 Hortlax Sp
2022-12-03 13:00 Öjebyns IBF Fröd 4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 3 - 3 Hortlax Sp
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. IBK Luleå/ Luleå SK Fröd2/ 3/ 4 12 11 0 1 78-21 57 33 5 4 0 (0) 1 28-10 18 12 7 7 0 (0) 0 50-11 39 21
2. Öjebyns IBF Fröd 3/ 4 8 6 0 2 50-13 37 18 4 3 0 (0) 1 28-7 21 9 4 3 0 (0) 1 22-6 16 9
3. Öjebyns IBF Fröd 4 11 4 1 6 40-52 -12 13 6 3 1 (0) 2 28-20 8 10 5 1 0 (0) 4 12-32 -20 3
4. Team Kalix IBK Fröd 4/ 5 14 4 1 9 52-66 -14 13 7 3 0 (0) 4 33-30 3 9 7 1 1 (0) 5 19-36 -17 4
5. Luleå SK/ IBK Luleå Fröd 4/ 5 11 2 0 9 14-82 -68 6 6 2 0 (0) 4 10-40 -30 6 5 0 0 (0) 5 4-42 -38 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2023-02-18 11:30 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 4 Hälsans hus
2023-02-19 00:00 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 Hälsans hus
2023-02-19 11:00 Team Kalix IBK Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 Sportcity Kalix
2023-02-19 14:30 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 Hälsans hus
2023-03-03 19:00 IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 - Team Kalix IBK Fröd 4/5 Örnäsets Sp
2023-03-05 11:30 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 Hortlax Sp
2023-03-24 19:00 Öjebyns IBF Fröd 3/4 - IBK Luleå/Luleå SK Fröd2/3/4 Björklunda Sp
2023-03-25 16:30 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 4/5 - Öjebyns IBF Fröd 3/4 Kronanhallen
Öjebyns IBF Fröd 4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4
Öjebyns IBF Fröd 4 - Öjebyns IBF Fröd 3/4
Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Öjebyns IBF Fröd 4
Öjebyns IBF Fröd 3/4 - Öjebyns IBF Fröd 4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis