Spelprogram - Pantamera PK6 Röd (11-12) VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Sala P11/12 PK6 Elin Eriksson eelinsofia@hotmail.com 0704679124 Svart, svart, svart
IFK Arboga IBK P2011 PK6 Linus Eriksson linuz84@gmail.com 0703005924 Blå, Blå, Blå
Rönnby IBK Ung P11/12 PK6 Malin Stange stange.malin@gmail.com 073-0213517 Orange, Svart, Vit
Rönnby IBK Ung P2010 PK6 Henrik Jonsson leif.henrik.jonsson@gmail.com 0706803341 orange / svart / svart
Skiljebo SK Gul P2012 PK6 Martin Björkenor m.bjorkenor@gmail.com 0733207679 Svart/gul, svart, svart.
Skiljebo SK Svart P2012 PK6 Peter Sporrstedt peter@sporrstedt.se 0705875050 Gul-svart/svart/svart_gul.
Skiljebo SK Vit P2011 PK6 Patrik Johansson patrik.johansson@vasteras.se 076-569 37 60
Skälby IBK P2010 PK6 Saban Delic saban.delic@aalogistik.se 0709767098 Svart, Svart, Svart
Skälby IBK P2012 PK6 Robert Morell robertmorell82@gmail.com Svart tröja / svarta shorts/ svarta strumpor
Surahammars IBF P2011 PK6 Janne Vineld janne.vineld@gmail.com 070-896 53 50 Svart, Svart, Gul
Tillberga IK Ung PK6 2011 Christian Käll plockhandske@hotmail.com 073-6276013 grön tröja, svarta shorts & strumpor
Västerås IBS Ung P11/12 PK6 Andreas Thunell andreas.thunell@polfarskt.se 072 167 54 85 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
211020005 IFK Arboga IBK P2011 PK6 - Skälby IBK P2012 PK6 Vasahallen
2022-10-05 17:15 211020002 Skiljebo SK Svart P2012 PK6 - Skiljebo SK Gul P2012 PK6 1 - 1 Kristiansborgshallen
2022-10-08 10:00 211020006 Surahammars IBF P2011 PK6 - Skälby IBK P2010 PK6 2 - 4 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-10-08 10:15 211020004 Skiljebo SK Vit P2011 PK6 - IBK Sala P11/12 PK6 7 - 0 Kristiansborgshallen
2022-10-09 12:00 211020001 Västerås IBS Ung P11/12 PK6 - Rönnby IBK Ung P2010 PK6 0 - 2 Klövernhallen Plan 1
Omgång 2
2022-10-15 10:00 211020009 IBK Sala P11/12 PK6 - IFK Arboga IBK P2011 PK6 1 - 1 Sporthallen Lärkan
2022-10-16 08:30 211020007 Skiljebo SK Svart P2012 PK6 - Skiljebo SK Vit P2011 PK6 Kristiansborgshallen
2022-10-16 09:15 211020012 Rönnby IBK Ung P2010 PK6 - Tillberga IK Ung PK6 2011 3 - 0 Mälarenergi Arena A
2022-10-16 10:00 211020008 Skiljebo SK Gul P2012 PK6 - Surahammars IBF P2011 PK6 2 - 1 Kristiansborgshallen
2022-10-18 18:15 211020010 Skälby IBK P2010 PK6 - Rönnby IBK Ung P11/12 PK6 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-11-29 18:30 211020011 Västerås IBS Ung P11/12 PK6 - Skälby IBK P2012 PK6 Klövernhallen Plan 1
Omgång 3
211020016 Västerås IBS Ung P11/12 PK6 - IBK Sala P11/12 PK6 Klövernhallen Plan 1
2022-10-22 09:00 211020013 Surahammars IBF P2011 PK6 - Skiljebo SK Vit P2011 PK6 3 - 7 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-10-22 12:15 211020015 Rönnby IBK Ung P11/12 PK6 - Skiljebo SK Gul P2012 PK6 2 - 7 Önsta Skolan
2022-10-23 09:15 211020017 Rönnby IBK Ung P2010 PK6 - Skälby IBK P2012 PK6 7 - 1 Önsta Skolan
2022-10-23 16:00 211020014 IFK Arboga IBK P2011 PK6 - Skiljebo SK Svart P2012 PK6 2 - 7 Vasahallen
Omgång 4
2022-10-29 08:30 211020020 Skiljebo SK Vit P2011 PK6 - Rönnby IBK Ung P11/12 PK6 10 - 3 Kristiansborgshallen
2022-10-29 10:00 211020021 Skiljebo SK Svart P2012 PK6 - Västerås IBS Ung P11/12 PK6 2 - 8 Kristiansborgshallen
2022-10-29 10:30 211020024 Skälby IBK P2012 PK6 - Tillberga IK Ung PK6 2011 0 - 1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-10-29 12:00 211020019 Surahammars IBF P2011 PK6 - IFK Arboga IBK P2011 PK6 8 - 0 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-10-29 17:45 211020022 IBK Sala P11/12 PK6 - Rönnby IBK Ung P2010 PK6 0 - 10 Sporthallen Lärkan
Omgång 5
2022-11-12 16:00 211020025 Tillberga IK Ung PK6 2011 - Skälby IBK P2010 PK6 7 - 1 Tillberga Sporthall
2022-11-13 10:45 211020026 Rönnby IBK Ung P11/12 PK6 - IFK Arboga IBK P2011 PK6 1 - 0 Önsta Skolan
2022-11-13 12:15 211020027 Skälby IBK P2012 PK6 - IBK Sala P11/12 PK6 6 - 4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-11-13 12:15 211020030 Rönnby IBK Ung P2010 PK6 - Skiljebo SK Svart P2012 PK6 8 - 1 Önsta Skolan
2022-11-13 14:00 211020028 Västerås IBS Ung P11/12 PK6 - Surahammars IBF P2011 PK6 4 - 1 Klövernhallen Plan 1
Omgång 6
2022-11-16 17:15 211020034 Skiljebo SK Svart P2012 PK6 - Skälby IBK P2012 PK6 6 - 2 Carlforska gymnasiet
2022-11-19 10:15 211020035 Skiljebo SK Gul P2012 PK6 - Skälby IBK P2010 PK6 6 - 5 Mälarenergi Arena B
2022-11-19 12:15 211020031 Rönnby IBK Ung P11/12 PK6 - Västerås IBS Ung P11/12 PK6 2 - 14 Önsta Skolan
2022-11-20 11:30 211020032 Surahammars IBF P2011 PK6 - Rönnby IBK Ung P2010 PK6 2 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-11-20 12:30 211020036 IBK Sala P11/12 PK6 - Tillberga IK Ung PK6 2011 1 - 7 Sporthallen Lärkan
Omgång 7
2022-11-26 10:30 211020039 Skälby IBK P2012 PK6 - Surahammars IBF P2011 PK6 2 - 4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-11-26 16:00 211020042 Tillberga IK Ung PK6 2011 - Skiljebo SK Gul P2012 PK6 1 - 2 Tillberga Sporthall
2022-11-27 09:30 211020040 Skälby IBK P2010 PK6 - Skiljebo SK Vit P2011 PK6 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-11-27 12:15 211020037 Rönnby IBK Ung P2010 PK6 - Rönnby IBK Ung P11/12 PK6 6 - 0 Önsta Skolan
2022-11-27 17:30 211020041 IBK Sala P11/12 PK6 - Skiljebo SK Svart P2012 PK6 Sporthallen Lärkan
Omgång 8
2022-12-03 08:30 211020047 Skiljebo SK Vit P2011 PK6 - Skiljebo SK Gul P2012 PK6 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-12-03 09:00 211020046 Surahammars IBF P2011 PK6 - IBK Sala P11/12 PK6 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-03 11:30 211020048 Skiljebo SK Svart P2012 PK6 - Tillberga IK Ung PK6 2011 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-12-04 12:15 211020044 Rönnby IBK Ung P11/12 PK6 - Skälby IBK P2012 PK6 Önsta Skolan
2022-12-04 12:30 211020045 IFK Arboga IBK P2011 PK6 - Skälby IBK P2010 PK6 Vasahallen
Omgång 9
2022-12-10 10:15 211020053 Skälby IBK P2010 PK6 - Västerås IBS Ung P11/12 PK6 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-12-10 11:00 211020052 IBK Sala P11/12 PK6 - Rönnby IBK Ung P11/12 PK6 Sporthallen Lärkan
2022-12-10 13:00 211020049 Tillberga IK Ung PK6 2011 - Skiljebo SK Vit P2011 PK6 Tillberga Sporthall
2022-12-11 08:30 211020050 Skiljebo SK Svart P2012 PK6 - Surahammars IBF P2011 PK6 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-12-11 10:00 211020051 Skiljebo SK Gul P2012 PK6 - IFK Arboga IBK P2011 PK6 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
Omgång 10
2022-11-26 12:30 211020056 IFK Arboga IBK P2011 PK6 - Skiljebo SK Vit P2011 PK6 Vasahallen
2022-12-13 18:30 211020058 Västerås IBS Ung P11/12 PK6 - Skiljebo SK Gul P2012 PK6 Klövernhallen Plan 1
2022-12-17 09:00 211020055 Surahammars IBF P2011 PK6 - Tillberga IK Ung PK6 2011 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-17 12:15 211020059 Rönnby IBK Ung P2010 PK6 - Skälby IBK P2010 PK6 Önsta Skolan
2022-12-17 15:15 211020057 Rönnby IBK Ung P11/12 PK6 - Skiljebo SK Svart P2012 PK6 Önsta Skolan
Omgång 11
2022-12-15 211020066 Skälby IBK P2010 PK6 - Skälby IBK P2012 PK6 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-12-18 09:15 211020063 Skiljebo SK Vit P2011 PK6 - Västerås IBS Ung P11/12 PK6 Kristiansborgshallen
2022-12-18 13:00 211020061 Tillberga IK Ung PK6 2011 - IFK Arboga IBK P2011 PK6 Tillberga Sporthall
2022-12-18 13:30 211020062 Surahammars IBF P2011 PK6 - Rönnby IBK Ung P11/12 PK6 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-21 17:15 211020064 Skiljebo SK Gul P2012 PK6 - Rönnby IBK Ung P2010 PK6 Carlforska gymnasiet
Omgång 12
2023-01-07 10:00 211020071 Skälby IBK P2012 PK6 - Skiljebo SK Gul P2012 PK6 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2023-01-07 11:30 211020072 Skälby IBK P2010 PK6 - IBK Sala P11/12 PK6 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2023-01-07 12:00 211020068 Västerås IBS Ung P11/12 PK6 - IFK Arboga IBK P2011 PK6 Klövernhallen Plan 1
2023-01-08 10:45 211020067 Rönnby IBK Ung P11/12 PK6 - Tillberga IK Ung PK6 2011 Önsta Skolan
2023-01-08 12:15 211020069 Rönnby IBK Ung P2010 PK6 - Skiljebo SK Vit P2011 PK6 Önsta Skolan
Omgång 13
2023-01-12 18:30 211020076 Skiljebo SK Vit P2011 PK6 - Skälby IBK P2012 PK6 Carlforska gymnasiet
2023-01-14 10:00 211020078 Skiljebo SK Gul P2012 PK6 - IBK Sala P11/12 PK6 Kristiansborgshallen
2023-01-14 11:45 211020077 Skiljebo SK Svart P2012 PK6 - Skälby IBK P2010 PK6 Kristiansborgshallen
2023-01-14 14:00 211020073 Tillberga IK Ung PK6 2011 - Västerås IBS Ung P11/12 PK6 Tillberga Sporthall
2023-01-15 18:00 211020074 IFK Arboga IBK P2011 PK6 - Rönnby IBK Ung P2010 PK6 Vasahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis