Spelprogram - Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBF Borlänge Blå Emma Eltin eltin83@live.se 073-6562276 Blå/Svart/Svart
IBF Borlänge Vit Emma Eltin eltin83@live.se 073-6562276 Blå/Svart/Svart
IBF Falun Ungdom och Barn Peter Svelander peter@svelander.eu 0706774747 Rosa/Svart/Svart
IBF Hedemora Daniel Erlandsson daniel.erlandsson@elon.se 0706459217 Röd/Röd/Röd
IBF Ludvika Peter Fredriksson peter.fredriksson1973@outlook.com 070-8726463 Svart/Svart/Svart
IBF Säter Hanna Morelius fam.morelius@gmail.com 070-716 91 02 Blå med svarta ränder/Svart/Svart
KAIS Mora UIF Louise Helgosson louise.helgosson@fmmattssongroup.com 070 - 306 30 65 Röd/Svart/Svart
KFUM Falun Emma Nilsson presthans79@hotmail.com 073 - 376 44 70 röd/svart/svart
LI20 IBF Sara Jobs sarajobs87@gmail.com 070-675 70 57 Blå/Svart/Svart
Malungs IBK Lars Pettersson lassepanda@hotmail.com 072-3980505 svart/svart/vit
Samuelsdals IF Mattias Olsson olsson.mattias79@gmail.com 0733926784 Orange/Svarta/Svarta
Söderbärke Goif Henrik Hjelm henrik.hjelm@hitachienergy.com 0735089246 VIT/BLÅ/VIT
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-15 10:30 1 IBF Borlänge Vit - Samuelsdals IF 9 - 4 Paradishallen
2022-10-15 12:00 1 IBF Borlänge Blå - Söderbärke Goif 4 - 5 Paradishallen
2022-10-15 13:00 1 IBF Säter - KAIS Mora UIF 4 - 8 Skäve Arena
2022-10-16 12:30 1 IBF Hedemora - LI20 IBF 5 - 7 Vikmanshyttans sporthall
2022-10-16 13:15 1 IBF Falun Ungdom och Barn - Malungs IBK 15 - 4 Guide Arena 1
2022-10-16 14:30 1 IBF Ludvika - KFUM Falun 5 - 3 Lorensbergaskolan
Omgång 2
2022-10-22 11:15 2 KFUM Falun - IBF Falun Ungdom och Barn 4 - 9 Slätta Sporthall
2022-10-22 14:30 2 IBF Säter - IBF Ludvika 7 - 3 Skäve Arena
2022-10-23 11:00 2 LI20 IBF - IBF Borlänge Vit 3 - 3 Leksandshallen A
2022-10-23 13:30 2 Malungs IBK - Söderbärke Goif 6 - 1 Blå Hallen
2022-10-23 13:30 2 KAIS Mora UIF - IBF Hedemora 22 - 2 Idre Fjäll Arena B
2022-10-23 14:45 2 Samuelsdals IF - IBF Borlänge Blå 7 - 8 Gruvrisskolan
Omgång 3
2022-10-29 11:45 3 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Säter 2 - 6 Guide Arena 1
2022-10-30 10:30 3 IBF Hedemora - IBF Ludvika 7 - 7 Vikmanshyttans sporthall
2022-10-30 13:00 3 Söderbärke Goif - KFUM Falun 4 - 1 Söderbärke Sporthall
2022-10-30 13:15 3 Samuelsdals IF - LI20 IBF 7 - 3 Gruvrisskolan
2022-10-30 13:30 3 IBF Borlänge Blå - Malungs IBK 1 - 0 Paradishallen
2022-10-30 15:30 3 IBF Borlänge Vit - KAIS Mora UIF 8 - 3 Paradishallen
Omgång 4
2022-11-05 10:00 4 LI20 IBF - IBF Borlänge Blå 0 - 15 Leksandshallen A
2022-11-05 10:30 4 IBF Hedemora - IBF Falun Ungdom och Barn 1 - 17 Vasahallen
2022-11-05 11:00 4 IBF Ludvika - IBF Borlänge Vit 2 - 2 Ludvika Sporthall
2022-11-05 13:30 4 IBF Säter - Söderbärke Goif 20 - 5 Skäve Arena
2022-11-05 14:00 4 KAIS Mora UIF - Samuelsdals IF 9 - 5 Idre Fjäll Arena B
2022-11-05 15:45 4 KFUM Falun - Malungs IBK 4 - 5 Slätta Sporthall
Omgång 5
2022-11-19 10:30 5 IBF Borlänge Blå - KFUM Falun 9 - 6 Paradishallen
2022-11-19 12:00 5 Malungs IBK - IBF Säter 4 - 7 Blå Hallen
2022-11-20 10:00 5 Söderbärke Goif - IBF Hedemora 9 - 6 Söderbärke Sporthall
2022-11-20 10:30 5 IBF Borlänge Vit - IBF Falun Ungdom och Barn 3 - 7 Paradishallen
2022-11-20 11:30 5 LI20 IBF - KAIS Mora UIF 0 - 17 Leksandshallen A
2022-11-20 13:15 5 Samuelsdals IF - IBF Ludvika 6 - 7 Gruvrisskolan
Omgång 6
2022-11-26 11:00 6 KAIS Mora UIF - IBF Borlänge Blå 3 - 8 Idre Fjäll Arena B
2022-11-26 11:00 6 IBF Säter - KFUM Falun 2 - 3 Skäve Arena
2022-11-26 12:00 6 IBF Ludvika - LI20 IBF 9 - 9 Ludvika Sporthall
2022-11-27 09:00 6 IBF Falun Ungdom och Barn - Samuelsdals IF 21 - 3 Guide Arena 1
2022-11-27 13:00 6 IBF Borlänge Vit - Söderbärke Goif 15 - 4 Ornäs Sporthall
2022-11-27 14:00 6 IBF Hedemora - Malungs IBK Vikmanshyttans sporthall
Omgång 7
2022-12-03 10:30 7 IBF Borlänge Blå - IBF Säter Paradishallen
2022-12-03 11:00 7 Malungs IBK - IBF Borlänge Vit Blå Hallen
2022-12-03 12:30 7 KAIS Mora UIF - IBF Ludvika Idre Fjäll Arena B
2022-12-03 15:45 7 KFUM Falun - IBF Hedemora Slätta Sporthall
2022-12-04 10:00 7 LI20 IBF - IBF Falun Ungdom och Barn Leksandshallen A
2022-12-04 11:45 7 Samuelsdals IF - Söderbärke Goif Gruvrisskolan
Omgång 8
2022-12-10 11:00 8 IBF Falun Ungdom och Barn - KAIS Mora UIF Guide Arena 2
2022-12-10 12:00 8 IBF Ludvika - IBF Borlänge Blå Ludvika Sporthall
2022-12-11 10:00 8 Söderbärke Goif - LI20 IBF Söderbärke Sporthall
2022-12-11 10:30 8 IBF Hedemora - IBF Säter Vikmanshyttans sporthall
2022-12-11 12:30 8 IBF Borlänge Vit - KFUM Falun Paradishallen
2022-12-11 14:45 8 Samuelsdals IF - Malungs IBK Gruvrisskolan
Omgång 9
2023-01-14 14:00 9 KAIS Mora UIF - Söderbärke Goif Idre Fjäll Arena B
2023-01-14 17:15 9 KFUM Falun - Samuelsdals IF Slätta Sporthall
2023-01-15 10:30 9 IBF Borlänge Blå - IBF Hedemora Paradishallen
2023-01-15 13:00 9 LI20 IBF - Malungs IBK Leksandshallen B
2023-01-15 13:30 9 IBF Säter - IBF Borlänge Vit Skönvikshallen
2023-01-15 16:00 9 IBF Ludvika - IBF Falun Ungdom och Barn Lorensbergaskolan
Omgång 10
2023-01-20 19:30 10 Malungs IBK - KAIS Mora UIF Blå Hallen
2023-01-21 09:30 10 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Borlänge Blå Guide Arena 2
2023-01-22 10:00 10 Söderbärke Goif - IBF Ludvika Söderbärke Sporthall
2023-01-22 11:00 10 IBF Borlänge Vit - IBF Hedemora Paradishallen
2023-01-22 11:30 10 LI20 IBF - KFUM Falun Leksandshallen A
2023-01-22 14:45 10 Samuelsdals IF - IBF Säter Gruvrisskolan
Omgång 11
2023-01-28 12:00 11 IBF Hedemora - Samuelsdals IF Vikmanshyttans sporthall
2023-01-28 13:00 11 IBF Säter - LI20 IBF Skäve Arena
2023-01-28 14:15 11 KFUM Falun - KAIS Mora UIF Slätta Sporthall
2023-01-29 11:00 11 Malungs IBK - IBF Ludvika Blå Hallen
2023-01-29 14:00 11 Söderbärke Goif - IBF Falun Ungdom och Barn Söderbärke Sporthall
Omgång 12
2023-02-11 12:15 12 KFUM Falun - IBF Ludvika Slätta Sporthall
2023-02-12 11:00 12 LI20 IBF - IBF Hedemora Leksandshallen B
2023-02-12 13:15 12 Samuelsdals IF - IBF Borlänge Vit Gruvrisskolan
2023-02-12 13:30 12 Malungs IBK - IBF Falun Ungdom och Barn Blå Hallen
2023-02-12 17:00 12 Söderbärke Goif - IBF Borlänge Blå Söderbärke Sporthall
2023-03-19 14:00 12 KAIS Mora UIF - IBF Säter Idre Fjäll Arena B
Omgång 13
2023-02-19 10:30 13 IBF Falun Ungdom och Barn - KFUM Falun Guide Arena 1
2023-02-19 11:30 13 IBF Borlänge Blå - Samuelsdals IF Paradishallen
2023-02-19 12:00 13 Söderbärke Goif - Malungs IBK Söderbärke Sporthall
2023-02-19 12:00 13 IBF Hedemora - KAIS Mora UIF Vikmanshyttans sporthall
2023-02-19 13:30 13 IBF Borlänge Vit - LI20 IBF Paradishallen
2023-02-19 17:00 13 IBF Ludvika - IBF Säter Lorensbergaskolan
Omgång 14
2023-02-25 12:45 14 IBF Säter - IBF Falun Ungdom och Barn Skäve Arena
2023-02-25 15:45 14 KFUM Falun - Söderbärke Goif Slätta Sporthall
2023-02-26 10:00 14 IBF Ludvika - IBF Hedemora Lorensbergaskolan
2023-02-26 11:00 14 Malungs IBK - IBF Borlänge Blå Blå Hallen
2023-02-26 11:00 14 LI20 IBF - Samuelsdals IF Leksandshallen A
2023-03-11 16:30 14 KAIS Mora UIF - IBF Borlänge Vit Idre Fjäll Arena B
Omgång 15
2023-03-12 10:00 15 Söderbärke Goif - IBF Säter Söderbärke Sporthall
2023-03-12 11:30 15 IBF Borlänge Blå - LI20 IBF Paradishallen
2023-03-12 12:00 15 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Hedemora Guide Arena 2
2023-03-12 13:15 15 Samuelsdals IF - KAIS Mora UIF Gruvrisskolan
2023-03-12 13:30 15 Malungs IBK - KFUM Falun Blå Hallen
2023-03-12 13:30 15 IBF Borlänge Vit - IBF Ludvika Paradishallen
Omgång 16
2023-03-18 11:00 16 IBF Ludvika - Samuelsdals IF Lorensbergaskolan
2023-03-18 12:45 16 IBF Säter - Malungs IBK Skäve Arena
2023-03-18 13:00 16 KAIS Mora UIF - LI20 IBF Idre Fjäll Arena B
2023-03-18 15:45 16 KFUM Falun - IBF Borlänge Blå Slätta Sporthall
2023-03-19 09:30 16 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Borlänge Vit Guide Arena 1
2023-03-19 11:00 16 IBF Hedemora - Söderbärke Goif Vikmanshyttans sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis