Spelprogram - Flickor Blå Division 3 (12)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Envikens IF Niklas Lennartsson niklaslennartsson@outlook.com 070-4336174 Grön/Vit/Grön
IBF Falun Ungdom och Barn Mattias Orsén mattias.orsen@ibffalunub.se Rosa/Svart/Svart
IBF Säter Ingela Candell ingela.candell@gmail.com 0706955176 Blå med svarta ränder/Svart/Svart
KAIS Mora UIF Katrine Hermansson katrinebond@hotmail.com 073 - 681 94 85 Röd/Svart/Svart
KFUM Falun Olof Jonsback olofjonsback@outlook.com 0704941917 röd/svart/svart
Krylbo AIS Peter Nilsson Svart/Svart/Svart
Samuelsdals IF Emma Norman emmanormannord@gmail.com 0702212378 Orange/Svarta/Svarta
Samuelsdals IF 2 Emma Norman emmanormannord@gmail.com 0702212378 Orange, Svarta, Svarta
Sundborns GOIF Cecilia Wagneryd cisslan@hotmail.com 070-245 84 27 Röd/Röd/röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-22 09:30 1 IBF Falun Ungdom och Barn - Samuelsdals IF 11 - 3 Guide Arena 2
2022-10-22 10:30 1 KAIS Mora UIF - KFUM Falun 4 - 4 Idre Fjäll Arena B
2022-10-23 12:00 1 IBF Säter - Krylbo AIS 3 - 1 Skäve Arena
2022-10-23 13:00 1 Envikens IF - Sundborns GOIF 1 - 7 Envikens Sporthall
Omgång 2
2022-10-29 12:45 2 KFUM Falun - IBF Falun Ungdom och Barn 0 - 12 Slätta Sporthall
2022-10-30 13:30 2 KAIS Mora UIF - IBF Säter 13 - 2 Idre Fjäll Arena B
2022-10-30 14:45 2 Samuelsdals IF - Envikens IF 7 - 2 Gruvrisskolan
2022-10-30 16:00 2 Krylbo AIS - Sundborns GOIF 1 - 7 Markushallen
Omgång 3
2022-11-05 11:00 3 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Säter 4 - 0 Guide Arena 1
2022-11-05 13:00 3 Envikens IF - Krylbo AIS 5 - 1 Envikens Sporthall 67
2022-11-06 12:15 3 Samuelsdals IF - KFUM Falun 6 - 2 Gruvrisskolan
2022-11-06 15:00 3 Sundborns GOIF - KAIS Mora UIF 2 - 8 Sundbornshallen
2022-11-30 00:00 3 Sundborns GOIF - Samuelsdals IF 2 Sundbornshallen
Omgång 4
2022-11-19 11:00 4 IBF Säter - Samuelsdals IF 2 - 7 Skäve Arena
2022-11-19 12:00 4 KAIS Mora UIF - Krylbo AIS 6 - 1 Idre Fjäll Arena B
2022-11-19 14:15 4 KFUM Falun - Envikens IF 3 - 3 Slätta Sporthall
2022-11-20 09:00 4 IBF Falun Ungdom och Barn - Sundborns GOIF 5 - 6 Guide Arena 1
2022-11-20 10:00 4 Samuelsdals IF 2 - IBF Säter 2 - 3 Gruvrisskolan
Omgång 5
2022-11-26 10:00 5 Envikens IF - Samuelsdals IF 2 3 - 7 Envikens Sporthall 52
2022-11-26 15:45 5 KFUM Falun - IBF Säter 2 - 11 Slätta Sporthall
2022-11-27 14:00 5 Envikens IF - KAIS Mora UIF 6 - 11 Envikens Sporthall 63
2022-11-27 14:45 5 Samuelsdals IF - Sundborns GOIF 2 - 0 Gruvrisskolan
2022-11-27 16:00 5 Krylbo AIS - IBF Falun Ungdom och Barn 1 - 8 Markushallen
Omgång 6
2022-12-03 11:00 6 IBF Säter - Envikens IF 8 - 2 Skönvikshallen
2022-12-03 16:15 6 Samuelsdals IF 2 - KFUM Falun 8 - 3 Gruvrisskolan
2022-12-04 09:30 6 IBF Falun Ungdom och Barn - KAIS Mora UIF 8 - 2 Guide Arena 1
2022-12-04 11:15 6 Sundborns GOIF - KFUM Falun 7 - 2 Sundbornshallen
2022-12-04 13:15 6 Samuelsdals IF - Krylbo AIS 9 - 1 Gruvrisskolan
Omgång 7
2022-11-12 14:00 7 Krylbo AIS - Samuelsdals IF 2 2 - 5 Markushallen
2022-12-10 11:00 7 IBF Säter - Sundborns GOIF 1 - 2 Skäve Arena
2022-12-10 14:15 7 KFUM Falun - Krylbo AIS 3 - 2 Slätta Sporthall
2022-12-11 14:00 7 Envikens IF - IBF Falun Ungdom och Barn 0 - 12 Envikens Sporthall
2023-02-18 15:30 7 KAIS Mora UIF - Samuelsdals IF Idre Fjäll Arena B
Omgång 8
2023-01-14 11:45 8 Sundborns GOIF - Envikens IF 4 - 2 Sundbornshallen
2023-01-14 16:00 8 KFUM Falun - KAIS Mora UIF 4 - 12 Slätta Sporthall
2023-01-15 11:30 8 Samuelsdals IF 2 - KAIS Mora UIF 4 - 3 Gruvrisskolan
2023-01-15 13:15 8 Samuelsdals IF - IBF Falun Ungdom och Barn 1 - 10 Gruvrisskolan
2023-01-15 16:00 8 Krylbo AIS - IBF Säter 0 - 3 Markushallen
Omgång 9
2023-01-21 11:45 9 Sundborns GOIF - Krylbo AIS 8 - 2 Sundbornshallen
2023-01-21 13:30 9 IBF Säter - Samuelsdals IF 2 3 - 3 Skönvikshallen
2023-01-22 09:15 9 IBF Falun Ungdom och Barn - KFUM Falun 17 - 2 Guide Arena 1
2023-01-22 12:30 9 IBF Säter - KAIS Mora UIF 2 - 6 Skäve Arena
2023-01-22 13:00 9 Envikens IF - Samuelsdals IF 0 - 7 Envikens Sporthall
2023-01-28 16:15 9 Samuelsdals IF 2 - IBF Falun Ungdom och Barn Gruvrisskolan
2023-01-29 10:30 9 IBF Falun Ungdom och Barn - Samuelsdals IF 2 Guide Arena 1
Omgång 10
2023-02-04 11:00 10 KAIS Mora UIF - Sundborns GOIF Idre Fjäll Arena B
2023-02-04 11:00 10 IBF Säter - IBF Falun Ungdom och Barn Skäve Arena
2023-02-04 14:15 10 KFUM Falun - Samuelsdals IF Slätta Sporthall
2023-02-05 12:30 10 Samuelsdals IF 2 - Sundborns GOIF Gruvrisskolan
2023-02-05 14:00 10 Krylbo AIS - Envikens IF Markushallen
Omgång 11
2023-02-11 13:15 11 Sundborns GOIF - IBF Falun Ungdom och Barn Sundbornshallen
2023-02-11 14:20 11 KFUM Falun - Samuelsdals IF 2 Slätta Sporthall
2023-02-12 14:00 11 Envikens IF - KFUM Falun Envikens Sporthall
2023-02-12 14:00 11 Krylbo AIS - KAIS Mora UIF Markushallen
2023-02-12 14:45 11 Samuelsdals IF - IBF Säter Gruvrisskolan
Omgång 12
2023-02-25 11:00 12 IBF Säter - KFUM Falun Skäve Arena
2023-02-25 13:15 12 Sundborns GOIF - Samuelsdals IF Sundbornshallen
2023-02-25 13:30 12 Samuelsdals IF 2 - Envikens IF Gruvrisskolan
2023-02-26 10:00 12 KAIS Mora UIF - Envikens IF Noretskolan
2023-02-26 11:45 12 IBF Falun Ungdom och Barn - Krylbo AIS Guide Arena 2
Omgång 13
2023-03-11 11:00 13 Envikens IF - IBF Säter Envikens Sporthall
2023-03-11 11:00 13 KAIS Mora UIF - IBF Falun Ungdom och Barn Idre Fjäll Arena B
2023-03-11 17:15 13 KFUM Falun - Sundborns GOIF Slätta Sporthall
2023-03-12 10:00 13 KAIS Mora UIF - Samuelsdals IF 2 Idre Fjäll Arena B
2023-03-12 16:00 13 Krylbo AIS - Samuelsdals IF Markushallen
Omgång 14
2023-03-18 13:15 14 Sundborns GOIF - IBF Säter Sundbornshallen
2023-03-18 13:30 14 Samuelsdals IF 2 - Krylbo AIS Gruvrisskolan
2023-03-19 09:30 14 IBF Falun Ungdom och Barn - Envikens IF Guide Arena 2
2023-03-19 14:00 14 Krylbo AIS - KFUM Falun Markushallen
2023-03-19 14:45 14 Samuelsdals IF - KAIS Mora UIF Gruvrisskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis