Spelprogram - Pantamera Flickor Röd Division 4 (10)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Digers BK Joakim Ribby joakim.ribby@scanmast.se 0707250113 Röd/Svart/Svart
Hälsinggårdens AIK Erik Stenman erikstenman79@gmail.com 070-5494727 Röd/svart/röd eller svart
IBF Falun Ungdom och Barn Mattias Fredin mattiasfredin@hotmail.com 073-945 26 90 Rosa/Svart/Svart
IBF Hedemora Pernilla Bergfeldt pbergfeldt@hotmail.com 073-6374312 Röd/Röd/Röd
IBF Ludvika Åsa Karlberger vidarilde@gmail.com 070 221 55 16 Svart/Svart/Svart
KFUM Falun Jenny Hedlund jenny@jennyhedlund.se röd/svart/svart
LI20 IBF Linda Leander lile-77@hotmail.com 070-2442254 Blå/Svart/Svart
Söderbärke Goif Erik Johansson erik.johansson@hiak.se 070-5696589 VIT/BLÅ/VIT
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-21 17:30 1 Hälsinggårdens AIK - LI20 IBF 0 - 6 Haraldsbo Sporthall
2022-10-22 09:30 1 IBF Falun Ungdom och Barn - KFUM Falun 8 - 0 Guide Arena 1
2022-10-22 12:30 1 IBF Hedemora - IBF Ludvika 10 - 7 Vasahallen
2022-10-23 13:40 1 Digers BK - Söderbärke Goif 4 - 16 Orsa Sporthall
Omgång 2
2022-10-29 12:30 2 IBF Ludvika - Hälsinggårdens AIK 5 - 6 Lorensbergaskolan 78
2022-10-30 09:30 2 IBF Hedemora - IBF Falun Ungdom och Barn 3 - 4 Vasahallen
2022-10-30 12:00 2 LI20 IBF - Digers BK 6 - 0 Leksandshallen A
2023-02-05 17:30 2 KFUM Falun - Söderbärke Goif Slätta Sporthall
Omgång 3
2022-10-30 13:00 3 Digers BK - KFUM Falun 6 - 1 Leksandshallen B
2022-11-05 09:45 3 Hälsinggårdens AIK - IBF Falun Ungdom och Barn 5 - 1 Haraldsbo Sporthall
2022-11-05 11:30 3 LI20 IBF - IBF Ludvika 1 - 5 Leksandshallen A
2022-11-06 10:00 3 Söderbärke Goif - IBF Hedemora 5 - 4 Söderbärke Sporthall
Omgång 4
2022-11-19 10:45 4 Hälsinggårdens AIK - Söderbärke Goif 3 - 1 Haraldsbo Sporthall
2022-11-20 09:00 4 IBF Hedemora - KFUM Falun 12 - 2 Vasahallen
2022-11-20 09:00 4 IBF Falun Ungdom och Barn - LI20 IBF 1 - 2 Guide Arena 2
2022-12-31 00:00 4 IBF Ludvika - Digers BK Lorensbergaskolan
Omgång 5
2022-11-22 17:45 5 KFUM Falun - Hälsinggårdens AIK 1 - 4 Västra skolan
2022-11-26 10:00 5 IBF Ludvika - IBF Falun Ungdom och Barn 0 - 8 Ludvika Sporthall
2022-11-27 12:30 5 LI20 IBF - Söderbärke Goif 2 - 2 Leksandshallen A
2022-11-27 13:30 5 Digers BK - IBF Hedemora 3 - 8 Orsa Sporthall 40
Omgång 6
2022-10-30 14:30 6 LI20 IBF - KFUM Falun 3 - 2 Leksandshallen B
2022-12-04 09:45 6 Hälsinggårdens AIK - IBF Hedemora 3 - 0 Haraldsbo Sporthall
2022-12-04 10:00 6 Söderbärke Goif - IBF Ludvika 12 - 7 Söderbärke Sporthall
2022-12-04 11:00 6 IBF Falun Ungdom och Barn - Digers BK 8 - 5 Guide Arena 1
Omgång 7
2022-12-10 09:30 7 IBF Falun Ungdom och Barn - Söderbärke Goif 7 - 6 Guide Arena 1
2022-12-11 12:30 7 IBF Hedemora - LI20 IBF 2 - 6 Vikmanshyttans sporthall
2022-12-11 14:30 7 Digers BK - Hälsinggårdens AIK 5 - 5 Orsa Sporthall
2023-01-31 00:00 7 IBF Ludvika - KFUM Falun Ludvika Sporthall
Omgång 8
2023-01-14 14:30 8 KFUM Falun - IBF Falun Ungdom och Barn 2 - 16 Slätta Sporthall
2023-01-15 11:00 8 LI20 IBF - Hälsinggårdens AIK 1 - 2 Leksandshallen A
2023-02-25 00:00 8 Söderbärke Goif - Digers BK Söderbärke Sporthall
2023-02-25 00:00 8 IBF Ludvika - IBF Hedemora Lorensbergaskolan
Omgång 9
2023-01-20 19:00 9 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Hedemora 7 - 4 Guide Arena 1
2023-01-21 10:15 9 Hälsinggårdens AIK - IBF Ludvika 4 - 3 Haraldsbo Sporthall
2023-02-25 00:00 9 Söderbärke Goif - KFUM Falun
2023-03-25 00:00 9 Digers BK - LI20 IBF Orsa Sporthall
Omgång 10
2023-02-04 10:30 10 IBF Hedemora - Söderbärke Goif Vasahallen
2023-02-04 10:30 10 IBF Falun Ungdom och Barn - Hälsinggårdens AIK Guide Arena 1
2023-02-05 18:00 10 IBF Ludvika - LI20 IBF Lorensbergaskolan
2023-02-26 10:45 10 KFUM Falun - Digers BK Vikmanshyttans sporthall
Omgång 11
2023-02-12 11 Digers BK - IBF Ludvika Orsa Sporthall
2023-02-12 10:00 11 Söderbärke Goif - Hälsinggårdens AIK Söderbärke Sporthall
2023-02-12 13:00 11 LI20 IBF - IBF Falun Ungdom och Barn Leksandshallen B
2023-02-26 09:30 11 KFUM Falun - IBF Hedemora Vikmanshyttans sporthall
Omgång 12
2023-02-24 00:00 12 Hälsinggårdens AIK - KFUM Falun Haraldsbo Sporthall
2023-02-26 10:00 12 Söderbärke Goif - LI20 IBF Söderbärke Sporthall
2023-02-26 12:00 12 IBF Hedemora - Digers BK Vikmanshyttans sporthall
2023-02-26 12:45 12 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Ludvika Guide Arena 1
Omgång 13
2023-03-12 13 Digers BK - IBF Falun Ungdom och Barn Orsa Sporthall
2023-03-12 09:30 13 IBF Hedemora - Hälsinggårdens AIK Vasahallen
2023-03-12 11:30 13 IBF Ludvika - Söderbärke Goif Lorensbergaskolan
2023-03-12 17:30 13 KFUM Falun - LI20 IBF Slätta Sporthall
Omgång 14
2023-03-18 14:15 14 KFUM Falun - IBF Ludvika Slätta Sporthall
2023-03-19 10:00 14 Söderbärke Goif - IBF Falun Ungdom och Barn Söderbärke Sporthall
2023-03-19 11:30 14 LI20 IBF - IBF Hedemora Leksandshallen A
2023-03-19 14:45 14 Hälsinggårdens AIK - Digers BK Haraldsbo Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis