Tabell och resultat - Pantamera Flickor Röd Serie 4 östra

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2023-02-04 13:00 Filipstad IBK - GS 86 AIF 0 - 10 Filipstads Sporthall
2023-02-04 13:00 BKI Sunnanå - Karlskoga IBF 1 - 2 ECG Arena
2023-01-29 14:30 Hertzöga BK - Hagfors IF Uddeholm 1 - 4 Hultsbergshallen
2023-01-27 18:00 Skattkärrs IK - Karlskoga IBF 3 - 4 Väse Sporthall
2023-01-21 16:30 Skattkärrs IK - SK Örnen 3 - 3 Väse Sporthall
2023-01-21 10:00 Filipstad IBK - BKI Sunnanå 0 - 7 Filipstads Sporthall
2023-01-20 19:00 SK Örnen - Skattkärrs IK 4 - 3 Molkoms Sporthall
2023-01-15 14:45 Skattkärrs IK - Filipstad IBK 13 - 1 Väse Sporthall
2023-01-14 12:15 GS 86 AIF - Hertzöga BK 8 - 0 Forshaga Sporthall
2023-01-14 12:00 SK Örnen - BKI Sunnanå 2 - 4 Molkoms Sporthall
2023-01-14 12:00 Karlskoga IBF - Hagfors IF Uddeholm 1 - 2 Karlbergshallen A Karlskoga
2022-12-18 17:15 BKI Sunnanå - GS 86 AIF 1 - 9 ECG Arena
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. GS 86 AIF 10 9 0 1 82-14 68 27 5 5 0 (0) 0 47-6 41 15 5 4 0 (0) 1 35-8 27 12
2. Hagfors IF Uddeholm 10 8 0 2 35-18 17 24 5 3 0 (0) 2 19-13 6 9 5 5 0 (0) 0 16-5 11 15
3. BKI Sunnanå 11 6 1 4 45-32 13 19 6 3 0 (0) 3 19-20 -1 9 5 3 1 (0) 1 26-12 14 10
4. Karlskoga IBF 9 5 1 3 31-31 0 16 4 2 1 (0) 1 18-13 5 7 5 3 0 (0) 2 13-18 -5 9
5. SK Örnen 10 4 1 5 29-39 -10 13 5 2 0 (0) 3 11-19 -8 6 5 2 1 (0) 2 18-20 -2 7
6. Skattkärrs IK 9 3 1 5 34-33 1 10 4 1 1 (0) 2 19-13 6 4 5 2 0 (0) 3 15-20 -5 6
7. Hertzöga BK 8 1 0 7 10-38 -28 3 4 0 0 (0) 4 5-22 -17 0 4 1 0 (0) 3 5-16 -11 3
8. Filipstad IBK 11 1 0 10 13-74 -61 3 6 1 0 (0) 5 6-29 -23 3 5 0 0 (0) 5 7-45 -38 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2022-11-12 12:15 Skattkärrs IK - Hertzöga BK Väse Sporthall
2023-02-04 14:15 Hertzöga BK - Skattkärrs IK Ilandaskolan
2023-02-05 11:00 Hagfors IF Uddeholm - SK Örnen Uddeholm Arena
2023-02-10 18:00 SK Örnen - Filipstad IBK Molkoms Sporthall
2023-02-11 13:30 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm Forshaga Sporthall
2023-02-11 14:00 Karlskoga IBF - Hertzöga BK Karlbergshallen A Karlskoga
2023-02-11 14:30 Skattkärrs IK - BKI Sunnanå Väse Sporthall
2023-02-17 19:30 Hertzöga BK - Filipstad IBK Hultsbergshallen
2023-02-18 10:00 Hagfors IF Uddeholm - BKI Sunnanå Uddeholm Arena
2023-02-18 10:00 SK Örnen - Karlskoga IBF Molkoms Sporthall
2023-02-19 16:30 Skattkärrs IK - GS 86 AIF Väse Sporthall
2023-02-25 13:00 GS 86 AIF - SK Örnen Forshaga Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis