Tabell och resultat - Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2022-10-07 19:30 Surahammars IBF D3 - Sala Silverstaden IBK D3 3 - 14 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-10-02 13:15 Sala Silverstaden IBK D3 - Per-Ols IBF D3 12 - 3 Sala Idrottshall
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O (SDV) F GM-IM D P S V O (SDV) F GM-IM D P S V O (SDV) F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Sala Silverstaden IBK D3 2 2 0 (0) 0 26-6 20 6 1 1 0 (0) 0 12-3 9 3 1 1 0 (0) 0 14-3 11 3
2. IBK Sala D3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
2. Knäppmora AIK D3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
2. Kumla IBK Ung D3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
2. Lillån IBK D3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
2. Västerås IBS Ung D3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
7. Per-Ols IBF D3 1 0 0 (0) 1 3-12 -9 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 0 0 (0) 1 3-12 -9 0
8. Surahammars IBF D3 1 0 0 (0) 1 3-14 -11 0 1 0 0 (0) 1 3-14 -11 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
IBK Köping Ung D3 Uteslutet
WSK Lindesberg D3 Uteslutet
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2022-10-08 13:00 Knäppmora AIK D3 - Kumla IBK Ung D3 Skinnskattebergs Sporthall
2022-10-09 14:00 Lillån IBK D3 - IBK Sala D3 Norrbyhallen
2022-10-09 15:00 Per-Ols IBF D3 - Västerås IBS Ung D3 Fagerstahallen
2022-10-12 19:30 Lillån IBK D3 - Surahammars IBF D3 Norrbyhallen
2022-10-16 13:30 IBK Sala D3 - Knäppmora AIK D3 Sporthallen Lärkan
2022-10-16 19:00 Västerås IBS Ung D3 - Sala Silverstaden IBK D3 Mälarenergi Arena B
2022-10-21 19:30 Surahammars IBF D3 - Västerås IBS Ung D3 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-10-22 13:00 Knäppmora AIK D3 - Lillån IBK D3 Skinnskattebergs Sporthall
2022-10-23 15:00 Per-Ols IBF D3 - Kumla IBK Ung D3 Fagerstahallen
2022-10-28 13:00 Knäppmora AIK D3 - Surahammars IBF D3 Skinnskattebergs Sporthall
2022-10-30 13:00 Kumla IBK Ung D3 - Sala Silverstaden IBK D3 Odenskolans Sporthall
2022-10-30 13:30 IBK Sala D3 - Per-Ols IBF D3 Sporthallen Lärkan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis