Spelprogram - Pantamera FK6 GRÖN 2013-2014 VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Köping 13/14 FK6 Richard Johansson r.johansson07@gmail.com 0768021354 Svart, Svart, Svart
IFK Arboga IBK 14/15 FK6 Henrik Wikström Henrik@wikstromsindustrikonsult.se 0703039632 Blå, Blå, Blå
Knäppmora AIK Vit 14/15 FK6 Rikard Malmberg malmberg.rikard@hotmail.com 0707220742 RÖD, SVART, SVART
Per-Ols IBF 12/13 FK6 Joel Grundström joel.grundstrom@secotools.com 073 - 976 24 51 Röd, Svart, Svart
Rönnby IBK Ung 13/14 FK6 Therése Bergkvist t.bergkvist@outlook.com orange tröja och svarta shorts.
Skogsgymnastikens IBS 2014 FK6 Mats Karlsson matskarlsson_87@hotmail.com 0730471207 Blå, Blå, Blå
Surahammars IBF 13/14 FK6 Linus Gulstad ncis.mcgeee@hotmail.com 070-2542151 Svart, Svart, Gul
Tillberga IK Ung 2014 FK6 Kalle Ljungberg karl.ljungberg@icloud.com 072-8571792 Grönt/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 IBK Köping 13/14 FK6 - IFK Arboga IBK 14/15 FK6 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2022-10-15 10:00 1 Knäppmora AIK Vit 14/15 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 FK6 , David Hildingstam Skinnskattebergs Sporthall
Omgång 2
2022-10-23 09:30 2 Surahammars IBF 13/14 FK6 - Tillberga IK Ung 2014 FK6 Theo Jansson, Elsa Haraldsson Mälarenergi Arena Surahammar
2022-10-23 11:00 2 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - IBK Köping 13/14 FK6 , Malte Lovén Fagerstahallen
2022-10-23 12:30 2 IFK Arboga IBK 14/15 FK6 - Skogsgymnastikens IBS 2014 FK6 Vasahallen
Omgång 3
2022-10-29 12:00 3 Tillberga IK Ung 2014 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 FK6 Tillberga Sporthall
2022-10-30 12:15 3 Rönnby IBK Ung 13/14 FK6 - IFK Arboga IBK 14/15 FK6 Tilde Larsson, Lova Rydoff Önsta Skolan
2022-10-30 13:00 3 Skogsgymnastikens IBS 2014 FK6 - Surahammars IBF 13/14 FK6 Frida Hansdotter Arena
Omgång 4
2022-11-12 10:30 4 Surahammars IBF 13/14 FK6 - Rönnby IBK Ung 13/14 FK6 Rasmus Söderberg, Edvin Ronnebring Mälarenergi Arena Surahammar
2022-11-12 14:00 4 IFK Arboga IBK 14/15 FK6 - Knäppmora AIK Vit 14/15 FK6 Vasahallen
2022-11-13 11:00 4 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - Skogsgymnastikens IBS 2014 FK6 , Camilla Eriksson Fagerstahallen
Omgång 5
2022-11-19 11:00 5 Tillberga IK Ung 2014 FK6 - IFK Arboga IBK 14/15 FK6 Tillberga Sporthall
2022-11-20 12:30 5 IBK Köping 13/14 FK6 - Surahammars IBF 13/14 FK6 Teo Liverpool Karlsson, Erik Gravelie Ullvihallen
2022-11-20 12:30 5 IBK Köping 13/14 FK6 - IFK Arboga IBK 14/15 FK6 Edvin Culum, Albin Johansson
2022-11-20 13:00 5 IBK Köping 13/14 FK6 - Surahammars IBF 13/14 FK6 Nellie Cameron, Liam Cameron
2022-11-20 13:00 5 IBK Köping 13/14 FK6 - IFK Arboga IBK 14/15 FK6 Teo Liverpool Karlsson, Erik Gravelie
2022-11-20 13:30 5 IBK Köping 13/14 FK6 - Surahammars IBF 13/14 FK6 Liam Cameron, Nellie Cameron Ullvihallen
2022-11-20 13:30 5 IBK Köping 13/14 FK6 - IBK Köping 13/14 FK6 Edvin Culum, Albin Johansson
Omgång 6
2022-11-26 10:00 6 Knäppmora AIK Vit 14/15 FK6 - Surahammars IBF 13/14 FK6 Skinnskattebergs Sporthall
2022-11-27 13:00 6 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - Rönnby IBK Ung 13/14 FK6 Loke Bylund, Malte Lovén Fagerstahallen
Omgång 7
2022-12-03 11:30 7 Tillberga IK Ung 2014 FK6 - Rönnby IBK Ung 13/14 FK6 Tillberga Sporthall
2022-12-04 09:30 7 Surahammars IBF 13/14 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 FK6 Elsa Haraldsson, Theo Jansson Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-04 13:00 7 Skogsgymnastikens IBS 2014 FK6 - IBK Köping 13/14 FK6 Frida Hansdotter Arena
Omgång 8
2022-12-10 10:00 8 Knäppmora AIK Vit 14/15 FK6 - Skogsgymnastikens IBS 2014 FK6 Skinnskattebergs Sporthall
2022-12-10 10:30 8 IBK Köping 13/14 FK6 - Tillberga IK Ung 2014 FK6 Nellie Cameron, Engla Nylander Köpings bad & sport (Nya Arenan)
Omgång 9
2022-12-17 12:30 9 IFK Arboga IBK 14/15 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 FK6 Vasahallen
2022-12-17 16:30 9 IBK Köping 13/14 FK6 - Knäppmora AIK Vit 14/15 FK6 Gabriel Rimsten, Aila Rimsten Ullvihallen
2022-12-17 16:30 9 IBK Köping 13/14 FK6 - Knäppmora AIK Vit 14/15 FK6 Albin Johansson, Erik Gravelie
2022-12-18 12:00 9 Skogsgymnastikens IBS 2014 FK6 - Rönnby IBK Ung 13/14 FK6 Frida Hansdotter Arena
Omgång 10
10 Tillberga IK Ung 2014 FK6 - Knäppmora AIK Vit 14/15 FK6 Tillberga Sporthall
2023-01-07 09:15 10 Rönnby IBK Ung 13/14 FK6 - IBK Köping 13/14 FK6 Stella Knutsson, Emelie McLaren Önsta Skolan
Omgång 11
2023-01-14 09:00 11 Skogsgymnastikens IBS 2014 FK6 - Tillberga IK Ung 2014 FK6 Frida Hansdotter Arena
2023-01-14 10:00 11 Knäppmora AIK Vit 14/15 FK6 - Rönnby IBK Ung 13/14 FK6 Skinnskattebergs Sporthall
2023-01-15 14:15 11 IFK Arboga IBK 14/15 FK6 - Surahammars IBF 13/14 FK6 Vasahallen
Omgång 12
2023-01-22 11:00 12 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - Knäppmora AIK Vit 14/15 FK6 Camilla Eriksson, Loke Bylund Fagerstahallen
2023-01-22 14:00 12 IFK Arboga IBK 14/15 FK6 - IBK Köping 13/14 FK6 Vasahallen
Omgång 13
13 IBK Köping 13/14 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 FK6 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2023-01-28 13:30 13 Tillberga IK Ung 2014 FK6 - Surahammars IBF 13/14 FK6 Tillberga Sporthall
2023-01-29 12:00 13 Skogsgymnastikens IBS 2014 FK6 - IFK Arboga IBK 14/15 FK6 Frida Hansdotter Arena
Omgång 14
2023-02-12 09:30 14 Surahammars IBF 13/14 FK6 - Skogsgymnastikens IBS 2014 FK6 Mälarenergi Arena Surahammar
2023-02-12 11:00 14 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - Tillberga IK Ung 2014 FK6 Fagerstahallen
2023-02-12 15:30 14 IFK Arboga IBK 14/15 FK6 - Rönnby IBK Ung 13/14 FK6 Vasahallen
Omgång 15
2023-02-18 10:00 15 Knäppmora AIK Vit 14/15 FK6 - IFK Arboga IBK 14/15 FK6 Skinnskattebergs Sporthall
2023-02-18 12:15 15 Rönnby IBK Ung 13/14 FK6 - Surahammars IBF 13/14 FK6 Önsta Skolan
2023-02-19 14:00 15 Skogsgymnastikens IBS 2014 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 FK6 Frida Hansdotter Arena
Omgång 16
2023-02-25 09:00 16 Surahammars IBF 13/14 FK6 - IBK Köping 13/14 FK6 Mälarenergi Arena Surahammar
2023-02-25 14:15 16 IFK Arboga IBK 14/15 FK6 - Tillberga IK Ung 2014 FK6 Vasahallen
Omgång 17
2023-03-11 12:15 17 Rönnby IBK Ung 13/14 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 FK6 Önsta Skolan
2023-03-12 09:30 17 Surahammars IBF 13/14 FK6 - Knäppmora AIK Vit 14/15 FK6 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 18
2023-03-18 15:30 18 IBK Köping 13/14 FK6 - Skogsgymnastikens IBS 2014 FK6 Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2023-03-19 09:15 18 Rönnby IBK Ung 13/14 FK6 - Tillberga IK Ung 2014 FK6 Önsta Skolan
2023-03-19 11:00 18 Per-Ols IBF 12/13 FK6 - Surahammars IBF 13/14 FK6 Fagerstahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis