Spelprogram - Träningsmatcher Dam/Flick VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alunda IBF Dam Magdalena Danielsson danielsson.solbacken@gmail.com 076-1090496 Blå, Svart, Svart
Enköpings IBK D2 Pernilla Andersson orsundsbrofarg2@gmail.com 0702485078 Vit, Svart, Vit
FBC Katrineholm U-lag Jukka Taskinen-Fogelberg pucken1122@hotmail.com 070-435 35 16 Silver, Silver, Vit
IBF Hedemora Träning Dam Röd, Röd, Röd
IBF Ludvika Dam Div 2 Dan Boström-Fors dan.bostrom-fors@hitachienergy.com 070-636 82 42 Svart, Svart, Svart
IBF Örebro Ungdom Damer D2 Mats Eriksson matsgoran@hotmail.com 076-780 43 95 Röd, Svart, Svart
IBK Hallsta DJ16, F08 Vit, Svart, Vit
IBK Hallsta DUJ Vit, Svart, Vit
IBK Hedemora Borg Division 2 Damer Kent Hedin hedin.kent62@gmail.com 070 - 697 25 25 Gul/svart, Svart, Gul
IBK Sala FK4 (10/11) Isak Holstensson isakholstensson@hotmail.com Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IK Råby Västerås D2 Daniel Sjödahl 0737662285 Vinröd, Vinröd, Vinröd
IK Standard F09 Daniel Wallin danne7404@yahoo.se 070-551 72 89 Svart, Svart, Svart
Karlstad IBF SSL Nathalia Vikström nathalia_vikstrom@hotmail.com 0705599147 Blå, Svart, Svart
Katrineholms IBF Damer Viktor Hedlund uttor123@hotmail.com 0723877721 Vit, Svart, Svart
Knäppmora AIK D3U Linus Tengvall Linus.Tengvall@gmail.com 073-029 19 75 RÖD, SVART, SVART
Kungsörs IBK 07-10 FK3 Jonatan Ek jonatan.ek@hotmail.com 073-913 28 91 Svart, Svart , Svart
Kungsörs IBK D2 Tenho Tuhkanen tenho8@hotmail.com 0761788002 Svart, Svart , Svart
Per-Ols IBF D3 Rebecka Stefansson rebecka_99@hotmail.com 0723378896 Röd, Svart, Svart
PSS Finland
Romfartuna GOIF DM 2009 Cecilia Skure cilla.skure@gmail.com 070-644 87 38 Svart, Svart, Vit
Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 Orange, Svart, Vit
Rönnby Västerås IBK Ung 09/10 FK3 Jonas Andersson sejoand@gmail.com 0730490022 Orange/svart/svart
Rönnby Västerås IBK Ung 11/12 FK5 Blå Andreas Sandahl andreas-sandahl@hotmail.com 0768299451 Orange, Svart, Vit
Sala Silverstaden IBK Tommy Jonsson tompa1955@hotmail.com 0735119426 Svart, Svart, Svart
Skiljebo SK Innebandy Dam Fredrik Sören f_soren@hotmail.com 070-6330581 Svart och gul, Svart, Svart
Skälby IBK D2 Mikela Wallin mikela.wallin@riksbyggen.se 073-639 68 99 Svart, Svart, Svart
Storvreta IBK Dam Allsvenskan Noél Alm Johansson noelalmjohansson@storvretaibk.se 070-318 70 27 Röd, Svart, Röd
Strängnäs IBK DAM Sara Dahbo saradahbo@hotmail.com 070-9787852 Röd, Röd, Röd
Surahammars IBF D3 B-lag Svart, Svart, Gul
Surahammars IBF Damer Div 1 Svart, Svart, Gul
Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 röd div 4 Erik Johansson erik.johansson@hiak.se 070-5696589 VIT, BLÅ, VIT
Tillberga IK Ung P07/08 Anders Carlsson aec106@hotmail.com 070-9934095 Grön, Svart, Svart
WSK Lindesberg 09-10 FK4 Morgan Lilja morgan_lilja@hotmail.com Marinblå, Marinblå, Marinblå
Väsby AIK F10 Röd 10 Svår (L) Anneli Estun anneli_estun@hotmail.com 0707380155 Röd, Röd, Vit+Röd
Västerås IBS Dam Felix Lange felixlange95@outlook.com 072-9750538 Vit, Vit, Vit
Västerås IBS Ung D3 Magnus Sköld m.skold78@gmail.com 073-7702190 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung DJ16 Ann Lindevall ann.lindevall@outlook.com 070-3694549 Vit, Svart, Vit
Västerås Rönnby IBK Hans Ericsson hasse.suz@gmail.com 0760-23 83 55 Orange, Svart, Svart
Västmanland F 16 Anders Ljung anders.ljung@hotmail.com 070-162 90 33
Örebro F 16 Niko Makkonen niko.makkonen83@gmail.com 076-0346455
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-08-19 19:00 219011005 Västerås Rönnby IBK - PSS Finland 8 - 2 Mälarenergi Arena A
2022-08-20 11:00 219011006 Västerås Rönnby IBK - PSS Finland 5 - 5 Mälarenergi Arena A
2022-08-21 14:00 219011001 Surahammars IBF Damer Div 1 - IBF Hedemora Träning Dam 2 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-08-27 09:00 219011008 Surahammars IBF D3 B-lag - Skälby IBK D2 2 - 2 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-08-27 12:00 219011009 Skälby IBK D2 - Skiljebo SK Innebandy Dam Mälarenergi Arena Surahammar
2022-08-27 15:00 219011010 Skiljebo SK Innebandy Dam - Surahammars IBF D3 B-lag 1 - 2 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-09-01 19:40 219011004 Västerås IBS Dam - Storvreta IBK Dam Allsvenskan 3 - 0 Mälarenergi Arena A
2022-09-03 12:00 219011014 Sala Silverstaden IBK - Alunda IBF Dam Sala Idrottshall
2022-09-03 15:00 219011007 Per-Ols IBF D3 - IK Råby Västerås D2 4 - 4 Fagerstahallen
2022-09-04 14:00 219011002 Surahammars IBF Damer Div 1 - IBF Ludvika Dam Div 2 7 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-09-07 20:00 219011015 Skälby IBK D2 - Skiljebo SK Innebandy Dam Mälarenergi Arena B
2022-09-09 19:15 219011013 IK Råby Västerås D2 - Strängnäs IBK DAM 3 - 12 Råbyhallen
2022-09-11 14:00 219011003 Surahammars IBF Damer Div 1 - Enköpings IBK D2 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-09-11 14:00 219011011 Per-Ols IBF D3 - IBK Hedemora Borg Division 2 Damer Inst. Lindhallen
2022-09-13 19:15 219011019 IK Råby Västerås D2 - Västerås IBS Ung D3 8 - 4 Råbyhallen
2022-09-17 13:00 219011016 Knäppmora AIK D3U - Surahammars IBF D3 B-lag Skinnskattebergs Sporthall
2022-09-21 17:45 219011020 IBK Hallsta DJ16, F08 - Västerås IBS Ung DJ16 4 - 1 Nibblehallen
2022-09-21 19:00 219011017 Knäppmora AIK D3U - Skiljebo SK Innebandy Dam 4 - 5 Skinnskattebergs Sporthall
2022-09-23 19:00 219011018 Knäppmora AIK D3U - IBF Örebro Ungdom Damer D2 Inst. Skinnskattebergs Sporthall
2022-09-25 10:15 219011021 Rönnby Västerås IBK Ung 09/10 FK3 - IK Standard F09 Inst. Klövernhallen Plan 1
2022-09-25 10:15 219011022 Rönnby Västerås IBK Ung 09/10 FK3 - Rönnby Västerås IBK Ung 11/12 FK5 Blå Inst. Klövernhallen Plan 2
2022-10-04 19:20 219011023 Västmanland F 16 - Skälby IBK D2 Inst. Kättinghallen
2022-10-11 19:30 219011025 Västmanland F 16 - Kungsörs IBK D2 Sporthallen Kungsör A
2022-10-18 19:30 219011024 Västmanland F 16 - Örebro F 16 Kättinghallen
2022-10-25 19:30 219011026 Västmanland F 16 - Kungsörs IBK D2 Sporthallen Kungsör A
2022-11-29 19:45 219011027 Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 - Romfartuna GOIF DM 2009 Klövernhallen Plan 2
2022-12-04 16:15 219011029 Rönnby Västerås IBK Ung 09/10 FK3 - Väsby AIK F10 Röd 10 Svår (L) 1 - 5 Klövernhallen Plan 1
2022-12-13 19:30 219011030 Västmanland F 16 - Knäppmora AIK D3U 5 - 3 Skinnskattebergs Sporthall
2022-12-19 19:30 219011031 Västmanland F 16 - Surahammars IBF Damer Div 1 0 - 4 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-29 16:00 219011032 Västmanland F 16 - Tillberga IK Ung P07/08 4 - 7 Mälarenergi Arena A
2023-01-21 10:45 219011028 Rönnby Västerås IBK Ung 09/10 FK3 - IK Standard F09 6 - 3 Mälarenergi Arena B
2023-02-19 12:15 219011033 Rönnby Västerås IBK Ung 09/10 FK3 - IBK Sala FK4 (10/11) 5 - 0 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2023-03-25 10:00 219011034 Rönnby Västerås IBK Ung 09/10 FK3 - Romfartuna GOIF DM 2009 1 - 4 Klövernhallen Plan 1
2023-03-26 12:00 219011035 Kungsörs IBK 07-10 FK3 - Söderbärke Goif Flickor 11/10/09 röd div 4 8 - 2 Sporthallen Kungsör A
2023-04-20 18:30 219011036 Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 - WSK Lindesberg 09-10 FK4 Mälarenergi Arena A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis