Spelprogram - Newbody F-12 G Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF F12/13 Blå Anders Casserdahl anders@@casserdahl.se Marinblå/Marinblå/Vit
Ale IBF F12/13 Vit Anders Casserdahl anders@@casserdahl.se Marinblå/Marinblå/Vit
Eken IBK F11/12/13 Gul Magnus Hylén magnus.hylen@spaceproduction.se 0708542029 Lila/gul/Svart/Svart
FBC Lerum F12 Röd Daniel Engström danielbabis@gmail.com 0702-423537 Röd/Röd/Vit
FBC Lerum F12 Svart Daniel Engström danielbabis@gmail.com 0702-423537 Röd/Röd/Vit
IBF Backadalen F11/12 Svart Stefan Lovén vfindians_1@hotmail.com 0708366263 Röd/Röd/Röd
IBF Älvstranden F12/13 Marcus Johansson marcus.c.johansson@gmail.com Vit/Svart/Svart
IK Zenith F11-12 Vit Anna Nyman bdaanli@yahoo.se 0724512265 Grön/Vit/Grön
Landvetter IBK F12 Blå Patrik Tempelen Thorin patrik-thorin@outlook.com +46735083536 Ljusblå/vit-randig, Svart, Svart
Landvetter IBK F12 vit Patrik Tempelen Thorin patrik-thorin@outlook.com +46735083536 Vit/blå-randig/Svart/Svart
Lindome IBK F12 Jonas Rylander jonas@hallonbacken.com Grön tröja. Vita shorts
Lindås Rasta IBK F12 Mikael Kowal mikael.kowal@maqs.com 0734176227 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lindås Rasta IBK F12-13 Mikael Kowal mikael.kowal@maqs.com 0734176227 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd Julia Hansson julia.hansson@ivl.se Rödvit/Röd/Röd
Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit Julia Hansson julia.hansson@ivl.se Rödvit
Utbynäs SK F 12 Ulrika Bryngelsson ulrika.bryngelsson@gmail.com 0705240088 Gul/Blå/Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-15 10:00 1 Landvetter IBK F12 Blå - Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit Felicia Edwardh, Lina Lind Pinntorps Idrottshall
2022-10-15 10:00 1 Lindome IBK F12 - IK Zenith F11-12 Vit Astrid Björk, Josefin Sannerholm Almåshallen A
2022-10-15 12:15 1 Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd - IBF Backadalen F11/12 Svart William Sandvad, Oliwer Nyrén Wallenstam Arena B
2022-10-16 09:30 1 Lindås Rasta IBK F12 - Eken IBK F11/12/13 Gul Elias Nilsson Wojtowicz, Anton Angervall Askims Sporthall
2022-10-16 10:00 1 Utbynäs SK F 12 - IBF Älvstranden F12/13 Albin Wallner, Lucas Ojaveski Bladin Torpahallen
2022-10-16 12:00 1 Ale IBF F12/13 Blå - FBC Lerum F12 Svart , Sara Edberg Kronan Älvängen
2022-10-16 13:00 1 Ale IBF F12/13 Vit - Landvetter IBK F12 vit , Sara Edberg Kronan Älvängen
2022-10-16 16:00 1 FBC Lerum F12 Röd - Lindås Rasta IBK F12-13 Filip Boman, Alexander Miriandis Rydsbergshallen
Omgång 2
2022-10-22 10:00 2 Landvetter IBK F12 vit - Ale IBF F12/13 Blå Lina Lind, Maja Pehrsson Pinntorps Idrottshall
2022-10-22 12:00 2 Eken IBK F11/12/13 Gul - FBC Lerum F12 Röd Alicia Ilin Persson, Rebecca Blume Ekenhallen 1
2022-10-22 12:00 2 IBF Backadalen F11/12 Svart - Landvetter IBK F12 Blå Ted Larsson, Emil Lejon Tuve Sporthall
2022-10-22 12:45 2 Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit - Ale IBF F12/13 Vit Emil Widepalm, Oliwer Nyrén Wallenstam Arena B
2022-10-22 15:15 2 IK Zenith F11-12 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd Albin Durvik, Alfred Löving Torshallen
2022-10-23 09:30 2 Lindås Rasta IBK F12-13 - FBC Lerum F12 Svart , Fanny Björk Bonasoni Askims Sporthall
2022-10-23 13:00 2 IBF Älvstranden F12/13 - Lindås Rasta IBK F12 Mariah Marcelo, Bailasan Mohammed Santoshallen
2022-10-30 16:30 2 Lindome IBK F12 - Utbynäs SK F 12 , Ian Blomqvist Almåshallen B
Omgång 3
2022-10-29 11:00 3 Ale IBF F12/13 Vit - IBF Backadalen F11/12 Svart Sara Edberg, Alicia Pousette Ale Kulturrum
2022-10-29 11:30 3 Landvetter IBK F12 vit - Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit Felix Enger, Elof Lundqvist Pinntorps Idrottshall
2022-10-29 12:00 3 Ale IBF F12/13 Blå - Lindås Rasta IBK F12-13 Sara Edberg, Alicia Pousette Ale Kulturrum
2022-10-29 12:30 3 Landvetter IBK F12 Blå - IK Zenith F11-12 Vit Felix Enger, Anton Yhr Pinntorps Idrottshall
2022-10-29 14:15 3 Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd - Utbynäs SK F 12 Liza Berglund, Ida Finn Wallenstam Arena B
2022-10-29 16:30 3 Lindås Rasta IBK F12 - Lindome IBK F12 Bianca Fall, Elias Nilsson Wojtowicz Askims Sporthall
2022-10-30 12:00 3 FBC Lerum F12 Röd - IBF Älvstranden F12/13 Alice Engström, Linn Söderblom Rydsbergshallen
2022-10-30 13:00 3 FBC Lerum F12 Svart - Eken IBK F11/12/13 Gul Alice Engström, Linn Söderblom Rydsbergshallen
Omgång 4
2022-11-12 09:00 4 Eken IBK F11/12/13 Gul - Lindås Rasta IBK F12-13 Ludwig Ahlström, Melker Kjellberg Ekenhallen 1
2022-11-12 11:00 4 Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit - Ale IBF F12/13 Blå William Sandvad, Alexander Kargede Wallenstam Arena B
2022-11-12 12:00 4 Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd - Lindås Rasta IBK F12 Alexander Kargede, William Sandvad Wallenstam Arena B
2022-11-12 14:00 4 IBF Backadalen F11/12 Svart - Landvetter IBK F12 vit Herman Rydin, Emil Lejon Tuve Sporthall
2022-11-13 09:00 4 Utbynäs SK F 12 - Landvetter IBK F12 Blå Olivia Tornberg, Emma Maksimovska Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-11-13 10:00 4 Lindome IBK F12 - FBC Lerum F12 Röd Sebastian Sannerholm, Josefin Sannerholm Almåshallen A
2022-11-13 12:00 4 IBF Älvstranden F12/13 - FBC Lerum F12 Svart Wilma Björk, Mariah Marcelo Santoshallen
2022-11-13 13:10 4 IK Zenith F11-12 Vit - Ale IBF F12/13 Vit Axel Gillmark, Jonathan Pettersson Björlanda Idrottshall
Omgång 5
2022-11-19 09:00 5 Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit - IBF Backadalen F11/12 Svart Elina Feltenby, Emma Ekdahl Wallenstam Arena B
2022-11-19 11:00 5 Ale IBF F12/13 Blå - Eken IBK F11/12/13 Gul , Alicia Pousette Ale Kulturrum
2022-11-19 12:00 5 Ale IBF F12/13 Vit - Utbynäs SK F 12 , Alicia Pousette Ale Kulturrum
2022-11-20 10:00 5 IBF Älvstranden F12/13 - Lindås Rasta IBK F12-13 Wilma Björk, Helin Beyza Altuntas Santoshallen
2022-11-20 11:00 5 Landvetter IBK F12 vit - IK Zenith F11-12 Vit Halina Karnili, Vincent Gårlin Pinntorps Idrottshall
2022-11-20 12:00 5 FBC Lerum F12 Svart - Lindome IBK F12 Alexander Miriandis, Kasper Waborg Rydsbergshallen
2022-11-20 12:00 5 Landvetter IBK F12 Blå - Lindås Rasta IBK F12 Tuva Aebischer Skogbäck, Maja Pehrsson Pinntorps Idrottshall
2022-11-20 13:00 5 FBC Lerum F12 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd Alexander Miriandis, Kasper Waborg Rydsbergshallen
Omgång 6
2022-12-03 12:00 6 Landvetter IBK F12 Blå - FBC Lerum F12 Röd William Jonsson, Elof Lundqvist Pinntorps Idrottshall
2022-12-03 12:30 6 Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd - FBC Lerum F12 Svart Siri Licht, Emma Limdal Wallenstam Arena B
2022-12-04 09:00 6 Utbynäs SK F 12 - Landvetter IBK F12 vit , Albin Wallner Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-12-04 11:10 6 IK Zenith F11-12 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit Max Molin, Albin Durvik Björlanda Idrottshall
2022-12-04 13:00 6 IBF Älvstranden F12/13 - Eken IBK F11/12/13 Gul Mariah Marcelo, Wilma Björk Santoshallen
2022-12-04 13:20 6 Lindås Rasta IBK F12-13 - Lindome IBK F12 , Lucas Dahlin Askims Sporthall
2022-12-04 14:20 6 Lindås Rasta IBK F12 - Ale IBF F12/13 Vit , Lucas Dahlin Askims Sporthall
2022-12-04 15:00 6 IBF Backadalen F11/12 Svart - Ale IBF F12/13 Blå Noel Dittmer, Lucas Laukkanen Tuve Sporthall
Omgång 7
2022-12-10 09:00 7 Eken IBK F11/12/13 Gul - Lindome IBK F12 Alfons Wikander, Ludwig Ahlström Ekenhallen 1
2022-12-10 10:30 7 Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit - Utbynäs SK F 12 Felix Grapengiesser, Jonathan Liljenberg Wallenstam Arena B
2022-12-11 08:00 7 Landvetter IBK F12 vit - Lindås Rasta IBK F12 Annie Sigvardson, Tindra Bäckvall Pinntorps Idrottshall
2022-12-11 10:30 7 Lindås Rasta IBK F12-13 - Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd Vince Perzon, Oliver Smith Askims Sporthall
2022-12-11 11:00 7 Ale IBF F12/13 Blå - IBF Älvstranden F12/13 , Alicia Pousette Kronan Älvängen
2022-12-11 12:00 7 Ale IBF F12/13 Vit - FBC Lerum F12 Röd , Alicia Pousette Kronan Älvängen
2022-12-11 14:15 7 IBF Backadalen F11/12 Svart - IK Zenith F11-12 Vit Herman Rydin, Viktor Dalgren Tuve Sporthall
2022-12-11 16:00 7 FBC Lerum F12 Svart - Landvetter IBK F12 Blå Albin Rosberg, Linn Söderblom Lerum Arena A
Omgång 8
2022-12-17 10:00 8 Lindome IBK F12 - IBF Älvstranden F12/13 Hanna Liljeblad, Josefin Sannerholm Streteredsskolan
2022-12-17 11:40 8 Eken IBK F11/12/13 Gul - Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd Melker Kjellberg, Alfons Wikander Ekenhallen 1
2022-12-17 13:20 8 Lindås Rasta IBK F12-13 - Landvetter IBK F12 Blå Oliver Smith, Tage Nyström Askims Sporthall
2022-12-17 15:20 8 Lindås Rasta IBK F12 - Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit Tage Nyström, Oliver Smith Askims Sporthall
2022-12-18 10:00 8 Utbynäs SK F 12 - IBF Backadalen F11/12 Svart Emilia Nikolic, Emma Maksimovska Torpahallen
2022-12-18 12:10 8 IK Zenith F11-12 Vit - Ale IBF F12/13 Blå Joel Rudanko, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2022-12-18 17:00 8 FBC Lerum F12 Svart - Ale IBF F12/13 Vit Alice Engström, Ella Westerberg Rydsbergshallen
2022-12-18 18:00 8 FBC Lerum F12 Röd - Landvetter IBK F12 vit Ella Westerberg, Alice Engström Rydsbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis