Spelprogram - Newbody P-12 F Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P12 Vit Robin Ebbesson r.ebbesson@gmail.com Marinblå/Marinblå/Vit
Eken IBK P12 Lila Caroline Bergius carolinebergius84@gmail.com 0738183550 Lila/gul/Svart/Svart
FBC Lerum Utveckling P12 Röd Anders Carlander andersjpe@hotmail.com 0761466820 Röd/Röd/Vita
Floda IBK P12 Svart Josef Olsson josef_olsson@outlook.com 0763226026 Vit/Svart/Svart
Frölunda IBK P12 Fredrik Berg fryczek@gmail.com Svart/Svart/Röda
IBF Backadalen P11/12 Röd Therese Tullock t_tullock@hotmail.com 070-378 77 82 Röd/Röd/Röd
IBF Älvstranden P11/12 Gustaf Zaar gustavzaar@gmail.com 0727453090 Vit/Svart/Svart
IBK Kungälv P12 Blå Niclas Cronholm Niclas.cronholm@gmail.com 072-888 83 58 Vit, Svart, Svart
IBK Kungälv P12 Svart Niclas Cronholm Niclas.cronholm@gmail.com 072-888 83 58 Vit/Svart/Svart
IK Zenith P12 Grön Henrik Järlebrant henrik_jarlebrant@hotmail.com 0704738264 grön(/vit/grön
Landvetter IBK P12 Blå Linn Ansfors fam.ansfors@hotmail.com 0736601514 Ljusblå/vit-randig, Svart, Svart
Lindome IBK P12 Grön Stefan Thörnqvist steve_tornqvist@hotmail.com 0723110727 Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK P12 Svart Joakim Lundmark lundmark.joakim@gmail.com 0736-794878 Turkos/svart/turkos
Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd Andreas Wångblad andreas.wangblad@gmail.com 0709613653 Rödvit/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-15 14:20 1 Floda IBK P12 Svart - IK Zenith P12 Grön , Sebastian Cedgard Nova Floda Sportcenter
2022-10-15 15:00 1 IBF Backadalen P11/12 Röd - IBF Älvstranden P11/12 Emil Lejon, Noel Dittmer Tuve Sporthall
2022-10-16 11:30 1 IBK Kungälv P12 Blå - Lindås Rasta IBK P12 Svart Alexander Frej Nolberg, Albin Wennersten Munkegärdehallen
2022-10-16 11:30 1 Frölunda IBK P12 - Eken IBK P12 Lila Leon Abelsson, Bruno Johnsson Sogor Skyttesskolan
2022-10-16 12:00 1 FBC Lerum Utveckling P12 Röd - Lindome IBK P12 Grön Kasper Waborg, Måns Eliason Rydsbergshallen
2022-10-16 15:00 1 Ale IBF P12 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd , Alice Sundelid Kronan Älvängen
Omgång 2
2022-10-22 15:00 2 IBF Backadalen P11/12 Röd - Frölunda IBK P12 Herman Rydin, Noel Dittmer Tuve Sporthall
2022-10-23 10:00 2 IBF Älvstranden P11/12 - Floda IBK P12 Svart Helin Beyza Altuntas, Wilma Björk Santoshallen
2022-10-23 10:10 2 IK Zenith P12 Grön - FBC Lerum Utveckling P12 Röd Gustav Löfving, Axel Gillmark Björlanda Idrottshall
2022-10-23 10:30 2 Lindås Rasta IBK P12 Svart - IBK Kungälv P12 Svart , Fanny Björk Bonasoni Askims Sporthall
2022-10-23 13:30 2 Lindome IBK P12 Grön - Ale IBF P12 Vit Astrid Björk, Josefin Sannerholm Almåshallen A
2022-11-26 10:00 2 Landvetter IBK P12 Blå - IBK Kungälv P12 Blå Annie Sigvardson, Tindra Bäckvall Pinntorps Idrottshall
Omgång 3
2022-10-29 09:15 3 Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd - Lindome IBK P12 Grön Amanda Hahne Hofling, Ella Granvall Wallenstam Arena B
2022-10-29 14:00 3 Ale IBF P12 Vit - IK Zenith P12 Grön Ale Kulturrum
2022-10-30 12:10 3 Floda IBK P12 Svart - Frölunda IBK P12 Nova Floda Sportcenter
2022-10-30 16:00 3 FBC Lerum Utveckling P12 Röd - IBF Älvstranden P11/12 Sander Brenden, Ella Westerberg Rydsbergshallen
2022-11-06 11:30 3 IBK Kungälv P12 Svart - Landvetter IBK P12 Blå Rasmus Tveit, Ludvig Segolson Munkegärdehallen
2022-11-06 12:30 3 IBK Kungälv P12 Blå - Eken IBK P12 Lila Ludvig Segolson, Rasmus Tveit Munkegärdehallen
Omgång 4
2022-11-12 11:00 4 Eken IBK P12 Lila - IBK Kungälv P12 Svart Alicia Ilin Persson, Rebecca Blume Ekenhallen 1
2022-11-12 12:00 4 IBF Backadalen P11/12 Röd - IBK Kungälv P12 Blå Ted Larsson, Viktor Dalgren Tuve Sporthall
2022-11-12 13:15 4 Landvetter IBK P12 Blå - Lindås Rasta IBK P12 Svart Anton Yhr, Felix Enger Önnerödshallen
2022-11-13 11:00 4 IBF Älvstranden P11/12 - Ale IBF P12 Vit Wilma Björk, Mariah Marcelo Santoshallen
2022-11-13 15:10 4 IK Zenith P12 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd Jonathan Pettersson, Axel Gillmark Björlanda Idrottshall
2022-11-13 15:30 4 Frölunda IBK P12 - FBC Lerum Utveckling P12 Röd Ali Alizada, Atakan Yapisan Skyttesskolan
Omgång 5
2022-11-13 09:00 5 Lindås Rasta IBK P12 Svart - Eken IBK P12 Lila Elias Nilsson Wojtowicz, Simon Bengtsson Askims Sporthall
2022-11-19 11:00 5 Lindome IBK P12 Grön - IK Zenith P12 Grön Josefin Sannerholm, Astrid Björk Almåshallen A
2022-11-19 11:00 5 Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd - IBF Älvstranden P11/12 Viktor Ekström, Olof Wikström Wallenstam Arena B
2022-11-19 14:00 5 Ale IBF P12 Vit - Frölunda IBK P12 , Alice Sundelid Ale Kulturrum
2022-11-20 11:30 5 IBK Kungälv P12 Blå - Floda IBK P12 Svart Marcus Persson, Noel Embretsén Munkegärdehallen
2022-11-20 13:30 5 IBK Kungälv P12 Svart - IBF Backadalen P11/12 Röd Marcus Persson, Noel Embretsén Munkegärdehallen
Omgång 6
2022-12-03 10:00 6 Eken IBK P12 Lila - Landvetter IBK P12 Blå Alice Hallström, Rebecca Blume Ekenhallen 1
2022-12-03 16:10 6 Floda IBK P12 Svart - IBK Kungälv P12 Svart , Sebastian Cedgard Nova Floda Sportcenter
2022-12-04 12:00 6 IBF Älvstranden P11/12 - Lindome IBK P12 Grön Mariah Marcelo, Wilma Björk Santoshallen
2022-12-04 13:00 6 IBF Backadalen P11/12 Röd - Lindås Rasta IBK P12 Svart Lucas Laukkanen, Noel Dittmer Tuve Sporthall
2022-12-04 13:00 6 FBC Lerum Utveckling P12 Röd - IBK Kungälv P12 Blå Rydsbergshallen
2022-12-04 13:30 6 Frölunda IBK P12 - Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd Jasper Petterson, Bruno Johnsson Sogor Skyttesskolan
Omgång 7
2022-12-10 10:00 7 Lindome IBK P12 Grön - Frölunda IBK P12 Ian Blomqvist, Emanuel Sangrud Almåshallen A
2022-12-11 09:00 7 Landvetter IBK P12 Blå - IBF Backadalen P11/12 Röd Maja Pehrsson, Tuva Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2022-12-11 09:30 7 Lindås Rasta IBK P12 Svart - Floda IBK P12 Svart Vince Perzon, Oliver Smith Askims Sporthall
2022-12-11 10:00 7 Ale IBF P12 Vit - IBK Kungälv P12 Blå , Alicia Pousette Kronan Älvängen
2022-12-11 11:10 7 IK Zenith P12 Grön - IBF Älvstranden P11/12 Albin Durvik, Jonathan Pettersson Björlanda Idrottshall
2022-12-11 11:30 7 IBK Kungälv P12 Svart - FBC Lerum Utveckling P12 Röd , Albin Wennersten Munkegärdehallen
Omgång 8
2022-12-18 10:00 8 Landvetter IBK P12 Blå - Floda IBK P12 Svart Annie Sigvardson, Tuva Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2022-12-18 11:30 8 Frölunda IBK P12 - IK Zenith P12 Grön Atakan Yapisan, Axel Wigh Skyttesskolan
2022-12-18 12:30 8 IBK Kungälv P12 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P12 Röd Joel Gabrielsson, Albin Wennersten Munkegärdehallen
2022-12-18 13:00 8 IBF Backadalen P11/12 Röd - Eken IBK P12 Lila Herman Rydin, Noel Dittmer Tuve Sporthall
2022-12-18 13:00 8 FBC Lerum Utveckling P12 Röd - Lindås Rasta IBK P12 Svart Charlie Eriksson, Linn Söderblom Rydsbergshallen
2022-12-18 13:30 8 IBK Kungälv P12 Svart - Ale IBF P12 Vit Albin Wennersten, Joel Gabrielsson Munkegärdehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis