Spelprogram - Pojkar Grön Gästrikland (14-) B (Lätt) 22/23

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gävle GIK P13 Blå Mikael Gustafsson gustavssonmicke@hotmail.com Blå/Blå/Blå
Gävle GIK P13 Röd Mikael Gustafsson gustavssonmicke@hotmail.com Blå/Blå/Blå
Gävle GIK P14 Blå Peter Cargerman Pcargerman@gmail.com 0705952770 Blå/Blå/Blå
Gävle GIK P14 Röd Peter Cargerman Pcargerman@gmail.com 0705952770 Blå/Blå/Blå
Högbo AIK Grön Johan Lundqvist johan.lundqvist@sandvik.com 0761462626 Vit, Grön, Grön
Högbo AIK Vit Johan Lundqvist johan.lundqvist@sandvik.com 0761462626 Vit, Grön, Grön
IK Huge P13 Blå Jenny Bouvin jenny.bouvin@me.com 0702344055 Blå/Blå
IK Huge P13 Vit Jenny Bouvin jenny.bouvin@me.com 0702344055 Blå/Blå
IK Huge P2014 Peter Holzinger holzinger.peter@gmail.com 0702-018212 Blå/Blå
IK Sätra P13-14 Susanne Lutti susanne.lutti@gmail.com 0702776899 Grön/Svart/Grön
Sandvikens AIK P2014 Jacob Sandström jaken_90@hotmail.com Svart/Svart/Svart
Sandvikens AIK P2014 vit Jacob Sandström jaken_90@hotmail.com Svart/Svart/Svart
Skutskärs IBK 13/14 Jonas Holmgren jonas.holmgren@outlook.com 0765013790 Blå/Blå/Blå
Strömsbro IF P14 Blå Jimmy Åström cjn.astrom@gmail.com 0703330059 Orange/Blå/Vit
Strömsbro IF P14 Orange Jimmy Åström cjn.astrom@gmail.com 0703330059 Orange/Blå/Vit
Valbo AIF P13 Grön Linn Gilberg linn@gilberg.se 070-353 67 68 Grön/Svart/Grön
Valbo AIF P13 Vit Linn Gilberg linn@gilberg.se 070-353 67 68 Grön/Svart/Grön
Valbo AIF P-14 Grön Hans Johansson hansjohansson1@icloud.com 070-5176007 Grön, Svart/Vit, Grön
Valbo AIF P-14 Vit Hans Johansson hansjohansson1@icloud.com 070-5176007 Grön, Svart/Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-29 09:30 1 IK Huge P2014 - Gävle GIK P14 Röd Ahmad Taha, Gustav Åström Staffansskolan
2022-10-29 10:30 1 Gävle GIK P14 Blå - Strömsbro IF P14 Blå Gustav Åström, Ahmad Taha Staffansskolan
2022-10-29 11:30 1 Strömsbro IF P14 Orange - Gävle GIK P14 Röd Gustav Åström, Ahmad Taha Staffansskolan
2022-10-29 12:30 1 IK Huge P2014 - Strömsbro IF P14 Blå Gustav Åström, Ahmad Taha Staffansskolan
2022-10-29 13:30 1 Strömsbro IF P14 Orange - Gävle GIK P14 Blå Gustav Åström, Ahmad Taha Staffansskolan
Omgång 2
2022-10-29 09:30 2 Valbo AIF P13 Grön - Gävle GIK P13 Blå Vidar Hult, Mattias Dahlqvist Ludvigbergsskolan
2022-10-29 10:30 2 Valbo AIF P13 Vit - Högbo AIK Vit Vidar Hult, Mattias Dahlqvist Ludvigbergsskolan
2022-10-29 11:30 2 Högbo AIK Grön - Sandvikens AIK P2014 vit Vidar Hult, Mattias Dahlqvist Ludvigbergsskolan
2022-10-29 12:00 2 IK Huge P13 Blå - Valbo AIF P13 Vit Leo Norell, Göran Norell Sörbyskolan
2022-10-29 12:30 2 Gävle GIK P13 Blå - Valbo AIF P13 Grön Vidar Hult, Mattias Dahlqvist Ludvigbergsskolan
2022-10-29 13:30 2 Högbo AIK Grön - IK Huge P13 Vit Vidar Hult, Mattias Dahlqvist Ludvigbergsskolan
2022-10-29 14:30 2 Högbo AIK Vit - Sandvikens AIK P2014 vit Vidar Hult, Mattias Dahlqvist Ludvigbergsskolan
Omgång 3
2022-10-29 11:00 3 IK Huge P13 Vit - Skutskärs IBK 13/14 Oscar Olsson, Göran Norell Sörbyskolan
2022-10-29 13:00 3 Sandvikens AIK P2014 - Valbo AIF P-14 Grön Oscar Olsson, Leo Norell Sörbyskolan
2022-10-29 14:00 3 Skutskärs IBK 13/14 - IK Huge P13 Blå Leo Norell, Oscar Olsson Sörbyskolan
2022-10-29 15:00 3 IK Huge P13 Vit - Valbo AIF P-14 Vit Leo Norell, Oscar Olsson Sörbyskolan
2022-10-29 16:00 3 Valbo AIF P-14 Grön - Sandvikens AIK P2014 Leo Norell, Oscar Olsson Sörbyskolan
Omgång 4
2022-11-19 11:00 4 Gävle GIK P13 Blå - IK Huge P13 Blå Melvin Persson, Torbjörn Ström Sörbyskolan
2022-11-19 12:00 4 IK Huge P13 Vit - Valbo AIF P13 Grön Torbjörn Ström, Melvin Persson Sörbyskolan
2022-11-19 13:00 4 Valbo AIF P13 Vit - IK Huge P13 Blå Torbjörn Ström, Melvin Persson Sörbyskolan
2022-11-19 14:00 4 Gävle GIK P13 Blå - IK Huge P13 Vit Melvin Persson, Torbjörn Ström Sörbyskolan
2022-11-19 15:00 4 Valbo AIF P13 Vit - Valbo AIF P13 Grön Melvin Persson, Torbjörn Ström Sörbyskolan
Omgång 5
2022-11-19 11:30 5 Gävle GIK P14 Röd - Valbo AIF P-14 Grön Alva Sågström, Milo Zarotti Sjöängsskolan
2022-11-19 12:30 5 Gävle GIK P14 Blå - Högbo AIK Vit Alva Sågström, Milo Zarotti Sjöängsskolan
2022-11-19 13:30 5 Valbo AIF P-14 Vit - Högbo AIK Grön Oscar Olsson, Milo Zarotti Sjöängsskolan
2022-11-19 14:30 5 Valbo AIF P-14 Grön - Gävle GIK P14 Blå Alva Sågström, Oscar Olsson Sjöängsskolan
2022-11-19 15:30 5 Gävle GIK P14 Röd - Högbo AIK Vit Oscar Olsson, Milo Zarotti Sjöängsskolan
2022-11-19 16:30 5 Valbo AIF P-14 Vit - Högbo AIK Grön Oscar Olsson, Alva Sågström Sjöängsskolan
Omgång 6
2022-11-19 09:30 6 Strömsbro IF P14 Orange - Skutskärs IBK 13/14 Ante Engberg, Herman Dahlgren Vallbackskolan
2022-11-19 10:30 6 Strömsbro IF P14 Blå - Sandvikens AIK P2014 vit Herman Dahlgren, Ante Engberg Vallbackskolan
2022-11-19 11:30 6 Sandvikens AIK P2014 - Strömsbro IF P14 Orange Herman Dahlgren, Ante Engberg Vallbackskolan
2022-11-19 12:30 6 Sandvikens AIK P2014 vit - Skutskärs IBK 13/14 Herman Dahlgren, Ante Engberg Vallbackskolan
2022-11-19 13:30 6 Strömsbro IF P14 Blå - Sandvikens AIK P2014 Herman Dahlgren, Ante Engberg Vallbackskolan
Omgång 7
2022-12-10 09:30 7 IK Huge P13 Blå - IK Huge P13 Vit Isabella Bambrick, Astrid Gailleton Tänglander Staffansskolan
2022-12-10 10:30 7 Högbo AIK Grön - Valbo AIF P13 Vit Astrid Gailleton Tänglander, Molly Ek Staffansskolan
2022-12-10 11:30 7 Valbo AIF P13 Grön - Högbo AIK Vit Molly Ek, Astrid Gailleton Tänglander Staffansskolan
2022-12-10 12:30 7 IK Huge P13 Blå - Valbo AIF P13 Vit Astrid Gailleton Tänglander, Molly Ek Staffansskolan
2022-12-10 13:30 7 IK Huge P13 Vit - Valbo AIF P13 Grön Astrid Gailleton Tänglander, Molly Ek Staffansskolan
2022-12-10 14:30 7 Högbo AIK Grön - Högbo AIK Vit Molly Ek, Isabella Bambrick Staffansskolan
Omgång 8
2022-12-11 09:30 8 IK Huge P2014 - Sandvikens AIK P2014 vit Staffansskolan
2022-12-11 10:30 8 Sandvikens AIK P2014 - Gävle GIK P14 Röd Gustav Åström, Albin Åström Staffansskolan
2022-12-11 11:30 8 Sandvikens AIK P2014 vit - Gävle GIK P14 Blå Gustav Åström, Albin Åström Staffansskolan
2022-12-11 12:30 8 Sandvikens AIK P2014 - Gävle GIK P14 Röd Gustav Åström, Albin Åström Staffansskolan
2022-12-11 13:30 8 IK Huge P2014 - Gävle GIK P14 Blå Staffansskolan
Omgång 9
2022-12-10 09:30 9 Gävle GIK P13 Blå - Valbo AIF P-14 Grön Justin Martinez, Ahmad Taha Sörbyskolan
2022-12-10 10:30 9 Valbo AIF P-14 Vit - Strömsbro IF P14 Blå Ahmad Taha, Justin Martinez Sörbyskolan
2022-12-10 11:30 9 Strömsbro IF P14 Orange - Skutskärs IBK 13/14 Ahmad Taha, Justin Martinez Sörbyskolan
2022-12-10 12:30 9 Valbo AIF P-14 Grön - Strömsbro IF P14 Blå Justin Martinez, Ahmad Taha Sörbyskolan
2022-12-10 13:30 9 Gävle GIK P13 Blå - Valbo AIF P-14 Vit Ahmad Taha, Justin Martinez Sörbyskolan
2022-12-10 14:30 9 Strömsbro IF P14 Orange - Skutskärs IBK 13/14 Ahmad Taha, Justin Martinez Sörbyskolan
Omgång 10
2023-01-14 09:30 10 Strömsbro IF P14 Orange - Valbo AIF P-14 Vit Justin Martinez, Gabriel Lindström Staffansskolan
2023-01-14 10:30 10 Strömsbro IF P14 Blå - Valbo AIF P13 Grön Justin Martinez, Gabriel Lindström Staffansskolan
2023-01-14 11:30 10 Valbo AIF P-14 Grön - Valbo AIF P13 Vit Justin Martinez, Gabriel Lindström Staffansskolan
2023-01-14 12:30 10 Strömsbro IF P14 Orange - Valbo AIF P13 Grön Justin Martinez, Gabriel Lindström Staffansskolan
2023-01-14 13:30 10 Valbo AIF P-14 Vit - Strömsbro IF P14 Blå Gabriel Lindström, Justin Martinez Staffansskolan
2023-01-14 14:30 10 Valbo AIF P13 Vit - Valbo AIF P-14 Grön Justin Martinez, Gabriel Lindström Staffansskolan
Omgång 11
2023-01-14 09:30 11 Gävle GIK P14 Röd - Sandvikens AIK P2014 vit Albin Berg Nääs, Anton Berg Nääs Sörbyskolan
2023-01-14 10:30 11 Gävle GIK P14 Blå - Högbo AIK Vit Anton Berg Nääs, Albin Berg Nääs Sörbyskolan
2023-01-14 11:30 11 Högbo AIK Vit - Sandvikens AIK P2014 Anton Berg Nääs, Albin Berg Nääs Sörbyskolan
2023-01-14 12:30 11 Gävle GIK P14 Röd - Högbo AIK Vit Anton Berg Nääs, Albin Berg Nääs Sörbyskolan
2023-01-14 13:30 11 Gävle GIK P14 Blå - Sandvikens AIK P2014 vit Albin Berg Nääs, Anton Berg Nääs Sörbyskolan
2023-01-14 14:30 11 Högbo AIK Grön - Sandvikens AIK P2014 Albin Berg Nääs, Anton Berg Nääs Sörbyskolan
Omgång 12
2023-01-15 09:30 12 IK Huge P13 Blå - Gävle GIK P13 Blå Gabriel Lindström, Justin Martinez Staffansskolan
2023-01-15 10:30 12 IK Huge P13 Vit - Skutskärs IBK 13/14 Gabriel Lindström, Justin Martinez Staffansskolan
2023-01-15 11:30 12 IK Huge P13 Vit - Gävle GIK P13 Blå Gabriel Lindström, Justin Martinez Staffansskolan
2023-01-15 12:30 12 Skutskärs IBK 13/14 - IK Huge P13 Blå Justin Martinez, Gabriel Lindström Staffansskolan
Omgång 13
13 Skutskärs IBK 13/14 - Valbo AIF P13 Vit
13 Högbo AIK Grön - Högbo AIK Vit
2023-01-21 09:30 13 Valbo AIF P-14 Vit - Högbo AIK Vit Albin Åström, Melker Lind Ludvigbergsskolan
2023-01-21 10:30 13 Högbo AIK Grön - Sandvikens AIK P2014 Albin Åström, Melker Lind Ludvigbergsskolan
2023-01-21 11:30 13 Högbo AIK Vit - Sandvikens AIK P2014 vit Albin Åström, Melker Lind Ludvigbergsskolan
2023-01-21 12:30 13 Sandvikens AIK P2014 - Valbo AIF P-14 Vit Melker Lind, Albin Åström Ludvigbergsskolan
2023-01-21 13:30 13 Högbo AIK Grön - Sandvikens AIK P2014 vit Melker Lind, Melker Lind Ludvigbergsskolan
Omgång 14
14 IK Huge P2014 - IK Huge P13 Blå
14 Gävle GIK P14 Blå - Gävle GIK P14 Röd
14 IK Huge P13 Vit - Strömsbro IF P14 Blå
14 Gävle GIK P13 Röd - IK Sätra P13-14 45
14 Gävle GIK P13 Blå - Sandvikens AIK P2014
14 Valbo AIF P13 Vit - Valbo AIF P13 Grön
14 Högbo AIK Vit - Sandvikens AIK P2014 vit
14 Högbo AIK Grön - Skutskärs IBK 13/14
2023-01-28 09:30 14 Gävle GIK P13 Blå - IK Huge P13 Blå Vincent Lind, Nicke Andersson Sörbyskolan
2023-01-28 10:30 14 IK Huge P13 Vit - Valbo AIF P13 Vit Vincent Lind, Nicke Andersson Sörbyskolan
2023-01-28 11:30 14 Valbo AIF P-14 Grön - Valbo AIF P13 Grön Vincent Lind, Nicke Andersson Sörbyskolan
2023-01-28 12:30 14 IK Huge P13 Blå - Valbo AIF P13 Vit Vincent Lind, Nicke Andersson Sörbyskolan
2023-01-28 13:30 14 Gävle GIK P13 Blå - Valbo AIF P13 Vit Nicke Andersson, Vincent Lind Sörbyskolan
2023-01-28 14:30 14 Valbo AIF P-14 Grön - Valbo AIF P13 Grön Vincent Lind, Nicke Andersson Sörbyskolan
Omgång 15
15 IK Huge P13 Blå - Gävle GIK P14 Blå
15 IK Huge P2014 - IK Huge P13 Vit
15 Gävle GIK P14 Röd - Gävle GIK P13 Röd
15 IK Sätra P13-14 - Gävle GIK P13 Blå
15 Strömsbro IF P14 Orange - Valbo AIF P13 Vit
15 Sandvikens AIK P2014 - Högbo AIK Vit
15 Valbo AIF P13 Grön - Högbo AIK Grön
15 Sandvikens AIK P2014 vit - Skutskärs IBK 13/14
2023-01-28 09:30 15 Strömsbro IF P14 Blå - Skutskärs IBK 13/14 Isac Söderholm, Ahmad Taha Staffansskolan
2023-01-28 10:30 15 Strömsbro IF P14 Orange - Gävle GIK P14 Röd Isac Söderholm, Ahmad Taha Staffansskolan
2023-01-28 11:30 15 Gävle GIK P14 Blå - Skutskärs IBK 13/14 Isac Söderholm, Ahmad Taha Staffansskolan
2023-01-28 12:30 15 Strömsbro IF P14 Blå - Gävle GIK P14 Röd Isac Söderholm, Ahmad Taha Staffansskolan
2023-01-28 13:30 15 Gävle GIK P14 Blå - Strömsbro IF P14 Orange Isac Söderholm, Ahmad Taha Staffansskolan
Omgång 16
16 IK Huge P13 Vit - IK Huge P13 Blå
16 Gävle GIK P13 Röd - Gävle GIK P14 Blå
16 Gävle GIK P13 Blå - Gävle GIK P14 Röd
16 Valbo AIF P13 Vit - Strömsbro IF P14 Blå
16 Högbo AIK Vit - IK Sätra P13-14
16 Högbo AIK Grön - Strömsbro IF P14 Orange
16 Skutskärs IBK 13/14 - Sandvikens AIK P2014
16 Sandvikens AIK P2014 vit - Valbo AIF P13 Grön
2023-02-11 09:30 16 Gävle GIK P14 Röd - Sandvikens AIK P2014 Sörbyskolan
2023-02-11 10:30 16 Gävle GIK P14 Blå - Sandvikens AIK P2014 vit Sörbyskolan
2023-02-11 11:30 16 Valbo AIF P-14 Vit - Valbo AIF P-14 Grön Sörbyskolan
2023-02-11 12:30 16 Sandvikens AIK P2014 - Gävle GIK P14 Blå Sörbyskolan
2023-02-11 13:30 16 Gävle GIK P14 Röd - Valbo AIF P-14 Grön Sörbyskolan
2023-02-11 14:30 16 Sandvikens AIK P2014 vit - Sandvikens AIK P2014 vit Sörbyskolan
Omgång 17
17 IK Huge P13 Blå - Gävle GIK P13 Röd
17 Gävle GIK P14 Blå - Gävle GIK P13 Blå
17 IK Huge P2014 - Valbo AIF P13 Vit
17 Gävle GIK P14 Röd - Högbo AIK Vit
17 Strömsbro IF P14 Blå - Högbo AIK Grön
17 IK Sätra P13-14 - Skutskärs IBK 13/14
17 Strömsbro IF P14 Orange - Sandvikens AIK P2014 vit
17 Sandvikens AIK P2014 - Valbo AIF P13 Grön
2023-02-11 09:30 17 IK Huge P2014 - Strömsbro IF P14 Blå Sjöängsskolan
2023-02-11 10:30 17 Strömsbro IF P14 Orange - Skutskärs IBK 13/14 Sjöängsskolan
2023-02-11 11:30 17 Valbo AIF P13 Vit - Strömsbro IF P14 Blå Sjöängsskolan
2023-02-11 12:30 17 IK Huge P2014 - Skutskärs IBK 13/14 Sjöängsskolan
2023-02-11 13:30 17 Strömsbro IF P14 Orange - Valbo AIF P13 Vit Sjöängsskolan
Omgång 18
2023-02-12 09:30 18 Gävle GIK P13 Blå - Valbo AIF P13 Grön Sörbyskolan
2023-02-12 10:30 18 Högbo AIK Grön - IK Huge P13 Vit Sörbyskolan
2023-02-12 11:30 18 Högbo AIK Vit - IK Huge P13 Blå Sörbyskolan
2023-02-12 12:30 18 Valbo AIF P13 Grön - IK Huge P13 Vit Sörbyskolan
2023-02-12 13:30 18 Gävle GIK P13 Blå - Högbo AIK Grön Sörbyskolan
2023-02-12 14:30 18 Högbo AIK Vit - IK Huge P13 Blå Sörbyskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis