Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Div 1 Gästrikland (11-12) B (Lätt) 22/23

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gävle GIK P12 Marcus Ygeby marcus.ygeby@gmail.com Blå/Blå/Blå
IBK Runsten P12 Madelen Sköld madde.holmberg@gmail.com 0738483010 Röd/Svart/Svart
IK Huge P12 Blå Sofie Karlsson sofie.karlsson@ikhuge.se 0734-424000 Rosa/Rosa/Vit
IK Huge P12 Vit Sofie Karlsson sofie.karlsson@ikhuge.se 0734-424000 Rosa/Rosa/Vit
Strömsbro IF P12 Tobias Arvidsson tobias.a@atek.se Orange/Blå/Vit
Valbo AIF P12 Katarina Styrman katarina.styrman@sandvik.com 070-2408043 Grön/Svart/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-09 09:15 1 Gävle GIK P12 - Valbo AIF P12 Mattias Dahlqvist, Ahmad Taha Sörbyskolan
2022-10-09 13:45 1 IBK Runsten P12 - Strömsbro IF P12 Albin Åström, Melvin Persson Sjöängsskolan
2022-10-09 15:15 1 IK Huge P12 Blå - IK Huge P12 Vit Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sjöängsskolan
Omgång 2
2022-10-15 12:15 2 Strömsbro IF P12 - Gävle GIK P12 Melvin Persson, Vilma Boman Stigslunds Idrottshall
2022-10-15 12:15 2 IK Huge P12 Vit - Valbo AIF P12 Ellioth Stade, Albin Åström Sjöängsskolan
2022-10-15 14:45 2 IK Huge P12 Blå - IBK Runsten P12 Albin Åström, Göran Norell Sjöängsskolan
Omgång 3
2022-10-29 09:15 3 Gävle GIK P12 - IK Huge P12 Vit Albin Berg Nääs, Göran Norell Sörbyskolan
2022-10-29 11:45 3 Valbo AIF P12 - IBK Runsten P12 Melvin Persson, Kasper Wallström Valbo Sportcenter
2022-10-29 12:15 3 Strömsbro IF P12 - IK Huge P12 Blå Torbjörn Ström, Albin Berg Nääs Stigslunds Idrottshall
Omgång 4
2022-11-12 12:15 4 IBK Runsten P12 - IK Huge P12 Vit Roger Morin, Albin Åström Sjöängsskolan
2022-11-12 15:45 4 IK Huge P12 Blå - Gävle GIK P12 Alfons Eriksson, Ahmad Taha Sjöängsskolan
2022-11-13 10:30 4 Valbo AIF P12 - Strömsbro IF P12 Vincent Lind, Melvin Persson Valbo Sportcenter
Omgång 5
2022-11-19 09:15 5 Gävle GIK P12 - IBK Runsten P12 Melvin Persson, Torbjörn Ström Sörbyskolan
2022-11-19 09:15 5 IK Huge P12 Vit - Strömsbro IF P12 Leo Norell, Göran Norell Sjöängsskolan
2022-11-20 16:30 5 Valbo AIF P12 - IK Huge P12 Blå Ahmad Taha, Oscar Lundberg Valbo Sportcenter
Omgång 6
2022-11-26 12:15 6 Strömsbro IF P12 - IBK Runsten P12 Albin Åström, Oscar Lundberg Stigslunds Idrottshall
2022-11-26 12:15 6 IK Huge P12 Vit - IK Huge P12 Blå Sjöängsskolan
2022-11-27 10:30 6 Valbo AIF P12 - Gävle GIK P12 Martin Brolin, Petter Lundgren Valbo Sportcenter
Omgång 7
2022-12-10 10:00 7 Valbo AIF P12 - IK Huge P12 Vit Melvin Persson, Daniel Ahlin Valbo Sportcenter
2022-12-10 12:15 7 IBK Runsten P12 - IK Huge P12 Blå Daniel Blomkvist, Ellioth Stade Sjöängsskolan
2022-12-11 09:15 7 Gävle GIK P12 - Strömsbro IF P12 Anton Berg Nääs, Mattias Dahlqvist Sörbyskolan
Omgång 8
2023-01-14 12:15 8 IBK Runsten P12 - Valbo AIF P12 Ahmad Taha, Oscar Lundberg Sjöängsskolan
2023-01-14 15:45 8 IK Huge P12 Vit - Gävle GIK P12 Ahmad Taha, Oscar Lundberg Sjöängsskolan
2023-01-14 17:00 8 IK Huge P12 Blå - Strömsbro IF P12 Ahmad Taha, Oscar Lundberg Sjöängsskolan
Omgång 9
2023-01-21 12:15 9 Strömsbro IF P12 - Valbo AIF P12 Gustaf Wallinder, Gustav Lundberg Stigslunds Idrottshall
2023-01-21 15:45 9 IK Huge P12 Vit - IBK Runsten P12 Nicke Andersson, Tilda Nilsson Sjöängsskolan
2023-01-21 17:00 9 Gävle GIK P12 - IK Huge P12 Blå Ahmad Taha, Oscar Lundberg Sörbyskolan
Omgång 10
2023-01-28 10:00 10 Valbo AIF P12 - IK Huge P12 Blå Martin Stenberg, Reine Schröder Valbo Sportcenter
2023-01-28 12:15 10 IBK Runsten P12 - Gävle GIK P12 Albin Åström, Gustaf Wallinder Sjöängsskolan
2023-01-28 13:45 10 Strömsbro IF P12 - IK Huge P12 Vit Torbjörn Ström, Gustav Lundberg Stigslunds Idrottshall 50
Omgång 11
2023-02-04 12:15 11 IK Huge P12 Blå - IK Huge P12 Vit Sjöängsskolan
2023-02-05 09:15 11 Gävle GIK P12 - Valbo AIF P12 , Gustav Lundberg Sörbyskolan
2023-02-05 12:15 11 IBK Runsten P12 - Strömsbro IF P12 Ahmad Taha, Oscar Lundberg Sjöängsskolan
Omgång 12
2023-02-18 13:45 12 IK Huge P12 Vit - Valbo AIF P12 Sjöängsskolan
2023-02-18 16:00 12 IK Huge P12 Blå - IBK Runsten P12 Sjöängsskolan
2023-02-19 12:15 12 Strömsbro IF P12 - Gävle GIK P12 Stigslunds Idrottshall
Omgång 13
2023-02-26 10:30 13 Valbo AIF P12 - IBK Runsten P12 Valbo Sportcenter
2023-02-26 10:45 13 Gävle GIK P12 - IK Huge P12 Vit Sörbyskolan
2023-02-26 12:15 13 Strömsbro IF P12 - IK Huge P12 Blå Stigslunds Idrottshall
Omgång 14
2023-03-04 10:00 14 Valbo AIF P12 - Strömsbro IF P12 Valbo Sportcenter
2023-03-04 15:45 14 IK Huge P12 Blå - Gävle GIK P12 Sjöängsskolan
2023-03-05 10:45 14 IBK Runsten P12 - IK Huge P12 Vit Sjöängsskolan
Omgång 15
2023-03-18 15:00 15 IK Huge P12 Blå - Valbo AIF P12 Sjöängsskolan
2023-03-18 16:30 15 IK Huge P12 Vit - Strömsbro IF P12 Sjöängsskolan
2023-03-19 15 Gävle GIK P12 - IBK Runsten P12

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis