Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Div 1 Gästrikland (11-12) A (Svår) 22/23

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hofors IBK P11 Malin Boman malinjboman@gmail.com 0735319217 Svart/Svart/Svart
IK Huge P11 Fredrik Hedell fredrikhedell@icloud.com 076-829 54 25 Blå/Blå
IK Sätra P10-11 Andreas Sjöberg bejan2@gmail.com 0707758355 Grön/Svart/Grön
Sandvikens AIK P11 Johan Jäderkvist lajkan_g@hotmail.com 073-949 70 35 Svart/Svart/Svart
Storviks IF P10/11 Andreas Blomqvist andreasblomkvist@hotmail.com 076-340 36 21 Grön/Svart/Svart
Strömsbro IF P11 Peter Pettersson karl-peter.pettersson@hotmail.com 070-5287708 Orange/Blå/Vit
Valbo AIF P11 Maria Ferner mia.ferner@hotmail.com 070-416 35 31 Grön/Svart/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-08 13:45 1 IK Huge P11 - Hofors IBK P11 Ahmad Taha, Melvin Persson Sjöängsskolan
2022-10-09 09:00 1 Storviks IF P10/11 - IK Sätra P10-11 Ali Maghsudi, Oscar Lundberg Parkhallen
2022-10-09 10:30 1 Valbo AIF P11 - Sandvikens AIK P11 Mats Fernlund, Albin Åström Valbo Sportcenter 50
Omgång 2
2022-10-15 13:45 2 IK Sätra P10-11 - Strömsbro IF P11 Vilma Boman, Melvin Persson Stigslunds Idrottshall
2022-10-16 09:00 2 Hofors IBK P11 - Storviks IF P10/11 Astrid Gailleton Tänglander, Isabella Bambrick Hoforshallen
2022-10-16 12:15 2 IK Huge P11 - Valbo AIF P11 Kasper Wallström, Vincent Lind Sjöängsskolan
Omgång 3
2022-10-22 10:00 3 Storviks IF P10/11 - Valbo AIF P11 Anders Löfgren, Pär Hedlund Parkhallen
2022-10-22 12:15 3 IK Sätra P10-11 - Hofors IBK P11 Daniel Blomkvist, Mattias Dahlqvist Stigslunds Idrottshall
2022-10-22 13:45 3 Strömsbro IF P11 - Sandvikens AIK P11 Mattias Dahlqvist, Daniel Blomkvist Stigslunds Idrottshall
Omgång 4
2022-10-29 10:00 4 Valbo AIF P11 - IK Sätra P10-11 Melvin Persson, Kasper Wallström Valbo Sportcenter 50
2022-10-30 12:00 4 Hofors IBK P11 - Strömsbro IF P11 Isabella Bambrick, Astrid Gailleton Tänglander Hoforshallen
2022-10-30 14:45 4 Sandvikens AIK P11 - IK Huge P11 Daniel Ahlin, Vincent Lind Bessemerhallen
Omgång 5
2022-11-12 12:15 5 Strömsbro IF P11 - IK Huge P11 Ahmad Taha, Mats Fernlund Stigslunds Idrottshall 57
2022-11-13 12:00 5 Hofors IBK P11 - Valbo AIF P11 Gustav Åström, Albin Åström Hoforshallen
2022-11-13 13:00 5 Sandvikens AIK P11 - Storviks IF P10/11 Vilma Boman, Martin Brolin Bessemerhallen
Omgång 6
2022-11-19 10:00 6 Storviks IF P10/11 - IK Huge P11 Gustav Åström, Albin Åström Parkhallen
2022-11-19 13:45 6 IK Sätra P10-11 - Sandvikens AIK P11 Göran Norell, Leo Norell Stigslunds Idrottshall
2022-11-20 13:30 6 Valbo AIF P11 - Strömsbro IF P11 Jaad Abou Chaaya, Mattias Dahlqvist Valbo Sportcenter 50
Omgång 7
2022-11-27 09:00 7 Hofors IBK P11 - Sandvikens AIK P11 Isabella Bambrick, Astrid Gailleton Tänglander Hoforshallen
2022-11-27 13:45 7 Strömsbro IF P11 - Storviks IF P10/11 Justin Martinez, Elias Heino Stigslunds Idrottshall
2022-11-27 13:45 7 IK Huge P11 - IK Sätra P10-11 Torbjörn Ström, Oscar Lundberg Sjöängsskolan
Omgång 8
2022-12-10 09:00 8 Hofors IBK P11 - IK Huge P11 Pär Hedlund, Anton Rapp Hoforshallen
2022-12-11 11:00 8 Sandvikens AIK P11 - Valbo AIF P11 Andreas Sjöberg, Dante Forsell Bessemerhallen
2023-02-12 12:00 8 IK Sätra P10-11 - Storviks IF P10/11 Nicke Andersson, Oscar Lundberg Nynäshallen
Omgång 9
2022-12-17 13:45 9 Strömsbro IF P11 - IK Sätra P10-11 Ahmad Taha, Oscar Lundberg Stigslunds Idrottshall
2022-12-18 10:30 9 Storviks IF P10/11 - Hofors IBK P11 Ida Lundin, Magnus Undén Parkhallen
2022-12-18 10:30 9 Valbo AIF P11 - IK Huge P11 Gustaf Wallinder, Vincent Lind Valbo Sportcenter
Omgång 10
2023-01-14 09:00 10 Valbo AIF P11 - Storviks IF P10/11 Melvin Persson, Vincent Lind Valbo Sportcenter
2023-01-14 11:30 10 Sandvikens AIK P11 - Strömsbro IF P11 Martin Brolin, Vilma Boman Bessemerhallen
2023-01-15 09:00 10 Hofors IBK P11 - IK Sätra P10-11 Molly Ek, Isabella Bambrick Hoforshallen
Omgång 11
2023-01-21 09:15 11 Strömsbro IF P11 - Hofors IBK P11 Roger Morin, Karim Boudiaf Testebo Arena
2023-01-21 10:00 11 Sandvikens AIK P11 - IK Huge P11 Gustav Åström, Alva Sågström Bessemerhallen
2023-01-21 13:45 11 IK Sätra P10-11 - Valbo AIF P11 Gustav Lundberg, Ahmad Taha Stigslunds Idrottshall
Omgång 12
2023-01-29 10:30 12 Valbo AIF P11 - Hofors IBK P11 Ida Lundin, Kasper Wallström Valbo Sportcenter 54
2023-01-29 10:45 12 Storviks IF P10/11 - Sandvikens AIK P11 Mattias Dahlqvist, Jaad Abou Chaaya Parkhallen
2023-01-29 13:45 12 IK Huge P11 - Strömsbro IF P11 Albin Åström, Albin Berg Nääs Sjöängsskolan
Omgång 13
2023-02-04 12:15 13 Strömsbro IF P11 - Valbo AIF P11 Vincent Lind, Gustaf Wallinder Stigslunds Idrottshall
2023-02-05 12:30 13 Sandvikens AIK P11 - IK Sätra P10-11 Martin Brolin, Magnus Nordahl Bessemerhallen
2023-02-19 14:00 13 IK Huge P11 - Storviks IF P10/11 Ahmad Taha, Oscar Lundberg Sjöängsskolan
Omgång 14
2023-02-11 11:45 14 Storviks IF P10/11 - Strömsbro IF P11 Nicke Andersson, Ej offentliggjord Parkhallen
2023-02-11 12:15 14 IK Sätra P10-11 - IK Huge P11 Gabriel Lindström, Albin Åström Stigslunds Idrottshall
2023-02-12 12:30 14 Sandvikens AIK P11 - Hofors IBK P11 Bessemerhallen
Omgång 15
2023-02-18 12:15 15 Strömsbro IF P11 - Sandvikens AIK P11 Stigslunds Idrottshall
2023-02-26 11:45 15 Storviks IF P10/11 - IK Sätra P10-11 Parkhallen
2023-02-26 12:15 15 IK Huge P11 - Hofors IBK P11 Sjöängsskolan
2023-02-26 15:30 15 Valbo AIF P11 - Sandvikens AIK P11 Valbo Sportcenter
Omgång 16
2023-03-11 09:15 16 IK Sätra P10-11 - Strömsbro IF P11 Träffen Arena
2023-03-11 12:15 16 IK Huge P11 - Valbo AIF P11 Sjöängsskolan
2023-03-12 16 Hofors IBK P11 - Storviks IF P10/11

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis