Tabell och resultat - Pantamera Flickor Division 4B

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2023-01-14 17:45 Sundsvall FBC Ungdom F10 - Vattjom F10-11 Svart 6 - 2 Skönsbergshallen
2023-01-14 12:45 Höglands AIF F10-11 Blå - Jäbo IK F10 2 - 0 Nolaskolan
2023-01-14 11:15 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - G/K IBS F10 3 - 2 Nolaskolan
2022-12-17 16:15 Örnsköldsvik IBK F10 - Höglands AIF F10-11 Blå 5 - 5 Nolaskolan
2022-12-17 14:15 Vattjom F10-11 Svart - Jäbo IK F10 0 - 9 Matfors Sporthall
2022-12-17 10:15 Klockarbergets BK F11 - Jäbo IK F10 2 - 13 Njurundahallen
2022-12-16 19:30 Jäbo IK F10 - Örnsköldsvik IBK F11 Svart 2 - 2 Nolaskolan
2022-12-11 Örnsköldsvik IBK F10 - Sundsvall FBC Ungdom F10 8 - 4
2022-12-09 Jäbo IK F10 - G/K IBS F10 1 - 2 Skyttis Arena
2022-12-03 15:15 Sundsvall FBC Ungdom F10 - Höglands AIF F10-11 Blå 2 - 6 Hagahallen
2022-12-03 11:45 Vattjom F10-11 Svart - Höglands AIF F10-11 Blå 2 - 11 Matfors Sporthall
2022-12-03 10:15 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Örnsköldsvik IBK F10 7 - 3 Nolaskolan
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. G/ K IBS F10 7 6 0 1 39-14 25 18 4 4 0 (0) 0 31-7 24 12 3 2 0 (0) 1 8-7 1 6
2. Höglands AIF F10-11 Blå 8 5 1 2 45-26 19 16 3 2 0 (0) 1 14-7 7 6 5 3 1 (0) 1 31-19 12 10
3. Örnsköldsvik IBK F11 Svart 6 4 1 1 29-20 9 13 3 3 0 (0) 0 22-7 15 9 3 1 1 (0) 1 7-13 -6 4
4. Örnsköldsvik IBK F10 8 4 1 3 34-36 -2 13 4 2 1 (0) 1 19-18 1 7 4 2 0 (0) 2 15-18 -3 6
5. Sundsvall FBC Ungdom F10 7 4 0 3 37-25 12 12 3 1 0 (0) 2 11-12 -1 3 4 3 0 (0) 1 26-13 13 9
6. Jäbo IK F10 8 3 1 4 38-21 17 10 4 0 1 (0) 3 8-14 -6 1 4 3 0 (0) 1 30-7 23 9
7. Klockarbergets BK F11 5 0 0 5 11-46 -35 0 3 0 0 (0) 3 6-26 -20 0 2 0 0 (0) 2 5-20 -15 0
8. Vattjom F10-11 Svart 7 0 0 7 12-57 -45 0 4 0 0 (0) 4 7-36 -29 0 3 0 0 (0) 3 5-21 -16 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2022-10-29 Klockarbergets BK F11 - Örnsköldsvik IBK F11 Svart Njurundahallen
2022-12-10 Klockarbergets BK F11 - Vattjom F10-11 Svart Njurundahallen
2023-01-28 Örnsköldsvik IBK F10 - G/K IBS F10
2023-01-29 Höglands AIF F10-11 Blå - Vattjom F10-11 Svart
2023-01-29 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Klockarbergets BK F11
2023-02-05 G/K IBS F10 - Sundsvall FBC Ungdom F10 Skyttis Arena
2023-02-12 10:15 Sundsvall FBC Ungdom F10 - Klockarbergets BK F11 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-12 13:45 Höglands AIF F10-11 Blå - G/K IBS F10 Nolaskolan
2023-02-12 15:15 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Jäbo IK F10 Nolaskolan
2023-02-18 Klockarbergets BK F11 - Höglands AIF F10-11 Blå Njurundahallen
2023-02-18 09:45 Vattjom F10-11 Svart - Örnsköldsvik IBK F11 Svart Matfors Sporthall
2023-02-18 13:15 Sundsvall FBC Ungdom F10 - Örnsköldsvik IBK F11 Svart Hagahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis