Spelprogram - Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Billingsfors IBK Sophia Andreasson sophia.maki@live.se Svart/röd/Svart/röd/Svart
BKI Sunnanå Patrik Torin Torin1186@gmail.com 0738071794 Gul, Svart, Svart
Dotteviks IF 1 Emma Björn emmanils06@gmail.com 0738-304294 Röd, Röd, Röd
Dotteviks IF 2 Emma Björn emmanils06@gmail.com 0738-304294 Röd, Röd, Röd
Fagerås BK Gul, Svart, svart
GS 86 AIF Nord Ronnie Teigen Ronnie_79@hotmail.com Rosa/Svart/Svart
GS 86 AIF Syd Ronnie Teigen Ronnie_79@hotmail.com Rosa/Svart/Svart
GS 86 AIF Väst Ronnie Teigen Ronnie_79@hotmail.com Rosa/Svart/Svart
GS 86 AIF Öst Ronnie Teigen Ronnie_79@hotmail.com Rosa/Svart/Svart
Hagfors IF Uddeholm Mikael Westlund mickewestlund@live.se blå/blå/blå
Hertzöga BK Grön Andreas Blomberg andreasblomberg85@gmail.com 072-9746582
Hertzöga BK Gul Andreas Blomberg andreasblomberg85@gmail.com 072-9746582
IFK Heden Elin Lönnkvist elin_c@hotmail.com Blå/Blå/Blå
Karlstad IBF Bredd 1 Terés Lagerkvist teres.lagerkvist@gmail.com Blå /Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd 2 Terés Lagerkvist teres.lagerkvist@gmail.com Blå /Svart/Svart
Kristinehamns IBF Ronny Torstensson ronnyt7769@gmail.com 070-5512099 Svart/Svart/Svart
SK Örnen Pernilla Tärnler pernillatarnler@icloud.com 0702939770 Orange/Svart/Svart
Skoghalls IBK Utveckling Blå Henrik Hjalmarsson henrik.hjalmarsson.hh@gmail.com Blå/Blå/Blå
Skoghalls IBK Utveckling Vit Henrik Hjalmarsson henrik.hjalmarsson.hh@gmail.com Blå/Blå/Blå
Säffle SK Mikael Wik Bigmigel@hotmail.com 0735348350 Orange /Marinblå /Marinblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-23 12:20 1 Hagfors IF Uddeholm - GS 86 AIF Syd Älvstrandshallen
2022-10-23 12:20 1 IFK Heden - GS 86 AIF Nord Älvstrandshallen
2022-10-23 13:30 1 GS 86 AIF Nord - Hertzöga BK Grön Älvstrandshallen
2022-10-23 13:30 1 GS 86 AIF Syd - Hertzöga BK Gul Älvstrandshallen
2022-10-23 14:40 1 Hertzöga BK Grön - Hagfors IF Uddeholm Älvstrandshallen
2022-10-23 14:40 1 Hertzöga BK Gul - IFK Heden Älvstrandshallen
Omgång 2
2022-10-30 14:40 2 Säffle SK - Dotteviks IF 1 Billingsfors Bollhall
2022-10-30 15:50 2 Dotteviks IF 1 - Billingsfors IBK Billingsfors Bollhall
2022-10-30 15:50 2 Dotteviks IF 2 - Säffle SK Billingsfors Bollhall
Omgång 3
2022-10-30 10:30 3 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Kristinehamns IBF Hammarö Arena B
2022-10-30 10:30 3 Skoghalls IBK Utveckling Blå - SK Örnen Hammarö Arena B
2022-10-30 11:45 3 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Vit Hammarö Arena B
2022-10-30 11:45 3 Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling Blå Hammarö Arena B
Omgång 4
2022-10-29 12:20 4 BKI Sunnanå - Karlstad IBF Bredd 1 Sannerudshallen
2022-10-29 12:20 4 GS 86 AIF Väst - Karlstad IBF Bredd 2 Sannerudshallen
2022-10-29 13:30 4 GS 86 AIF Öst - BKI Sunnanå Sannerudshallen
2022-10-29 13:30 4 Karlstad IBF Bredd 1 - GS 86 AIF Väst Sannerudshallen
2022-10-29 14:40 4 Karlstad IBF Bredd 2 - GS 86 AIF Öst Sannerudshallen
Omgång 5
2022-11-26 09:20 5 Kristinehamns IBF - Karlstad IBF Bredd 1 Brogårdshallen
2022-11-26 09:20 5 IFK Heden - Karlstad IBF Bredd 2 Brogårdshallen
2022-11-26 10:30 5 Karlstad IBF Bredd 2 - Hagfors IF Uddeholm Brogårdshallen
2022-11-26 10:30 5 Karlstad IBF Bredd 1 - IFK Heden Brogårdshallen
2022-11-26 11:40 5 Hagfors IF Uddeholm - Kristinehamns IBF Brogårdshallen
Omgång 6
2022-11-20 11:30 6 Billingsfors IBK - GS 86 AIF Väst Ilandaskolan
2022-11-20 11:30 6 Hertzöga BK Gul - GS 86 AIF Öst Ilandaskolan
2022-11-20 12:40 6 Billingsfors IBK - GS 86 AIF Öst Ilandaskolan
2022-11-20 12:40 6 GS 86 AIF Väst - Hertzöga BK Gul Ilandaskolan
Omgång 7
2022-11-26 16:00 7 Skoghalls IBK Utveckling Vit - GS 86 AIF Nord Hammarö Arena B
2022-11-26 16:00 7 Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF Syd Hammarö Arena B
2022-11-26 17:10 7 GS 86 AIF Syd - Skoghalls IBK Utveckling Vit Hammarö Arena B
2022-11-26 17:10 7 GS 86 AIF Nord - Skoghalls IBK Utveckling Blå Hammarö Arena B
Omgång 8
2022-11-26 14:10 8 Fagerås BK - BKI Sunnanå Fageråshallen
2022-11-26 14:10 8 Säffle SK - SK Örnen Fageråshallen
2022-11-26 15:20 8 BKI Sunnanå - Dotteviks IF 1 Fageråshallen
2022-11-26 15:20 8 SK Örnen - Dotteviks IF 2 Fageråshallen
2022-11-26 16:30 8 Dotteviks IF 1 - Fagerås BK Fageråshallen
2022-11-26 16:30 8 Dotteviks IF 2 - Säffle SK Fageråshallen
Omgång 9
2022-12-18 09:00 9 GS 86 AIF Väst - Hagfors IF Uddeholm Forshaga Sporthall
2022-12-18 09:00 9 GS 86 AIF Öst - Fagerås BK Forshaga Sporthall
2022-12-18 10:10 9 GS 86 AIF Väst - Fagerås BK Forshaga Sporthall
2022-12-18 10:10 9 Hagfors IF Uddeholm - GS 86 AIF Öst Forshaga Sporthall
Omgång 10
2022-12-18 12:40 10 GS 86 AIF Syd - SK Örnen Forshaga Sporthall
2022-12-18 12:40 10 GS 86 AIF Nord - Säffle SK Forshaga Sporthall
2022-12-18 13:50 10 Billingsfors IBK - GS 86 AIF Syd Forshaga Sporthall
2022-12-18 13:50 10 SK Örnen - GS 86 AIF Nord Forshaga Sporthall
2022-12-18 15:00 10 Säffle SK - Billingsfors IBK Forshaga Sporthall
Omgång 11
2022-12-17 10:40 11 Karlstad IBF Bredd 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Ramirent Arena
2022-12-17 10:40 11 Karlstad IBF Bredd 2 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Ramirent Arena
2022-12-17 11:50 11 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Dotteviks IF 1 Ramirent Arena
2022-12-17 11:50 11 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Dotteviks IF 2 Ramirent Arena
2022-12-17 13:00 11 Dotteviks IF 1 - Karlstad IBF Bredd 1 Ramirent Arena
2022-12-17 13:00 11 Dotteviks IF 2 - Karlstad IBF Bredd 2 Ramirent Arena
Omgång 12
2022-12-18 13:30 12 Kristinehamns IBF - Hertzöga BK Gul Brogårdshallen
2022-12-18 13:30 12 BKI Sunnanå - IFK Heden Brogårdshallen
2022-12-18 14:45 12 Hertzöga BK Gul - BKI Sunnanå Brogårdshallen
2022-12-18 14:45 12 IFK Heden - Kristinehamns IBF Brogårdshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis