Spelprogram - Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Arvika IBF/Dotteviks IF 1 Håkan Nykvist hakan.nykvist75@gmail.com 0734147998 Svart/vit/Svart/Svarta
Arvika IBF/Dotteviks IF 2 Håkan Nykvist hakan.nykvist75@gmail.com 0734147998 Svart/vit/Svart/Svarta
Billingsfors IBK Tobias Andersson Tanderss1987@gmail.com 0721653418 Svart/röd/Svart/röd/Svart
BKI Sunnanå 1 Carl Fredriksson privat@cea-installation.se 070 632 56 52 Gul/Svart/Svart
BKI Sunnanå 2 Carl Fredriksson privat@cea-installation.se 070 632 56 52 Gul/Svart/Svart
GS 86 AIF Nord Jan Gustavsson jangustavsson@live.com 0725958928 Rosa/Svart/Svart
GS 86 AIF Syd Jan Gustavsson jangustavsson@live.com 0725958928 Rosa/Svart/Svart
GS 86 AIF Öst Jan Gustavsson jangustavsson@live.com 0725958928 Rosa/Svart/Svart
Hagfors IBS Lars Spångberg lars.spangberg18@gmail.com 0725531119 Röd/Vit/Röd
Hertzöga BK Grön Lars Karlsson lars.mikael.karlsson@gmail.com 070-0010130
Hertzöga BK Gul Lars Karlsson lars.mikael.karlsson@gmail.com 070-0010130
Hertzöga BK Röd Lars Karlsson lars.mikael.karlsson@gmail.com 070-0010130
Hertzöga BK Vit Lars Karlsson lars.mikael.karlsson@gmail.com 070-0010130
Hultsberg IBF 1 Mikael Höglund m.hog@live.se 072-7394777 Svart/svart/svart
Hultsberg IBF 2 Mikael Höglund m.hog@live.se 072-7394777 Svart/svart/svart
Karlskoga IBF Joakim Tiger Jokzon89@gmail.com 076 1128681 Blå/Blå/Blå
Karlstad IBF Bredd Väst Bernhard Eriksson bernharderiksson@gmail.com Blå /Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd Öst 1 Niclas Grude 0705 08 66 55 Blå /Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd Öst 2 Niclas Grude 0705 08 66 55 Blå /Svart/Svart
Kristinehamns IBF 1 Svart, Svart, Svart
Kristinehamns IBF 2 Svart, Svart, Svart
Kristinehamns IBF 3 Svart, Svart, Svart
Lekvattnets BK Malin Jonsson Malin.jonsson@torsby.se 0706159454 vit/svart/svart
Skoghalls IBK Utveckling Blå Fredrik Gustafsson fredrik.gustafsson@corona-control.se Blå/Blå/Blå
Skoghalls IBK Utveckling Vit Fredrik Gustafsson fredrik.gustafsson@corona-control.se Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-23 10:15 1 BKI Sunnanå 1 - Arvika IBF/Dotteviks IF 2 Strandhallen
2022-10-23 10:15 1 BKI Sunnanå 2 - Arvika IBF/Dotteviks IF 1 Strandhallen
2022-10-23 11:30 1 Arvika IBF/Dotteviks IF 1 - BKI Sunnanå 1 Strandhallen
2022-10-23 11:30 1 Arvika IBF/Dotteviks IF 2 - BKI Sunnanå 2 Strandhallen
Omgång 2
2022-10-23 10:20 2 Billingsfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling Vit Billingsfors Bollhall
2022-10-23 10:20 2 Hertzöga BK Grön - Skoghalls IBK Utveckling Blå Billingsfors Bollhall
2022-10-23 11:30 2 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Hertzöga BK Grön Billingsfors Bollhall
2022-10-23 11:30 2 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Hertzöga BK Gul Billingsfors Bollhall
2022-10-23 12:40 2 Hertzöga BK Gul - Billingsfors IBK Billingsfors Bollhall
Omgång 3
2022-10-22 14:30 3 Karlstad IBF Bredd Väst - Hultsberg IBF 1 Ramirent Arena
2022-10-22 14:30 3 GS 86 AIF Nord - Hultsberg IBF 2 Ramirent Arena
2022-10-22 15:40 3 Hultsberg IBF 1 - GS 86 AIF Nord Ramirent Arena
2022-10-22 15:40 3 Hultsberg IBF 2 - Karlskoga IBF Ramirent Arena
2022-10-22 16:50 3 Karlskoga IBF - Karlstad IBF Bredd Väst Ramirent Arena
Omgång 4
2022-10-23 09:00 4 GS 86 AIF Syd - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Forshaga Sporthall
2022-10-23 09:00 4 GS 86 AIF Öst - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Forshaga Sporthall
2022-10-23 10:10 4 Lekvattnets BK - GS 86 AIF Syd Forshaga Sporthall
2022-10-23 10:10 4 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - GS 86 AIF Öst Forshaga Sporthall
2022-10-23 11:20 4 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Lekvattnets BK Forshaga Sporthall
Omgång 5
2022-10-23 09:20 5 Kristinehamns IBF 1 - Hertzöga BK Vit Brogårdshallen
2022-10-23 09:20 5 Kristinehamns IBF 2 - Hertzöga BK Röd Brogårdshallen
2022-10-23 10:30 5 Hagfors IBS - Kristinehamns IBF 1 Brogårdshallen
2022-10-23 10:30 5 Hertzöga BK Vit - Kristinehamns IBF 2 Brogårdshallen
2022-10-23 11:40 5 Hertzöga BK Röd - Hagfors IBS Brogårdshallen
Omgång 6
2022-11-19 14:20 6 Hertzöga BK Vit - GS 86 AIF Nord Ilandaskolan
2022-11-19 14:20 6 Hertzöga BK Röd - Lekvattnets BK Ilandaskolan
2022-11-19 15:30 6 Lekvattnets BK - Hertzöga BK Vit Ilandaskolan
2022-11-19 15:30 6 GS 86 AIF Nord - Hertzöga BK Röd Ilandaskolan
Omgång 7
2022-11-20 09:30 7 Arvika IBF/Dotteviks IF 1 - Hagfors IBS Strandhallen
2022-11-20 09:30 7 Arvika IBF/Dotteviks IF 2 - Billingsfors IBK Strandhallen
2022-11-20 10:40 7 Billingsfors IBK - Arvika IBF/Dotteviks IF 1 Strandhallen
2022-11-20 10:40 7 Hagfors IBS - Arvika IBF/Dotteviks IF 2 Strandhallen
Omgång 8
2022-11-19 14:50 8 Hertzöga BK Grön - Karlstad IBF Bredd Väst Sporthallen Gjutaren
2022-11-19 14:50 8 Hertzöga BK Gul - BKI Sunnanå 2 Sporthallen Gjutaren
2022-11-19 16:00 8 Karlstad IBF Bredd Väst - BKI Sunnanå 1 Sporthallen Gjutaren
2022-11-19 16:00 8 Hertzöga BK Grön - BKI Sunnanå 2 Sporthallen Gjutaren
2022-11-19 17:10 8 BKI Sunnanå 1 - Hertzöga BK Gul Sporthallen Gjutaren
Omgång 9
2022-11-20 10:00 9 Karlskoga IBF - GS 86 AIF Syd Karlbergshallen A Karlskoga
2022-11-20 10:00 9 Kristinehamns IBF 3 - GS 86 AIF Öst Karlbergshallen A Karlskoga
2022-11-20 11:10 9 GS 86 AIF Syd - Skoghalls IBK Utveckling Vit Karlbergshallen A Karlskoga
2022-11-20 11:10 9 GS 86 AIF Öst - Skoghalls IBK Utveckling Blå Karlbergshallen A Karlskoga
2022-11-20 12:20 9 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Karlskoga IBF Karlbergshallen A Karlskoga
2022-11-20 12:20 9 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Kristinehamns IBF 3 Karlbergshallen A Karlskoga
Omgång 10
2022-11-12 14:30 10 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Hultsberg IBF 1 Ramirent Arena
2022-11-12 14:30 10 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Hultsberg IBF 2 Ramirent Arena
2022-11-12 15:40 10 Hultsberg IBF 1 - Kristinehamns IBF 1 Ramirent Arena
2022-11-12 15:40 10 Hultsberg IBF 2 - Kristinehamns IBF 2 Ramirent Arena
2022-11-12 16:50 10 Kristinehamns IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Ramirent Arena
2022-11-12 16:50 10 Kristinehamns IBF 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Ramirent Arena
Omgång 11
2022-12-11 10:00 11 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Hammarö Arena B
2022-12-11 10:00 11 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Hammarö Arena B
2022-12-11 11:20 11 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Hammarö Arena B
2022-12-11 11:20 11 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Hammarö Arena B
Omgång 12
2022-12-10 10:30 12 Hultsberg IBF 1 - Hertzöga BK Röd Ramirent Arena
2022-12-10 10:30 12 Hultsberg IBF 2 - Hertzöga BK Vit Ramirent Arena
2022-12-10 11:40 12 Hertzöga BK Vit - Billingsfors IBK Ramirent Arena
2022-12-10 11:40 12 Hertzöga BK Röd - Hultsberg IBF 2 Ramirent Arena
2022-12-10 12:50 12 Billingsfors IBK - Hultsberg IBF 1 Ramirent Arena
Omgång 13
2022-12-11 10:00 13 Lekvattnets BK - Arvika IBF/Dotteviks IF 1 Stjernehallen
2022-12-11 10:00 13 GS 86 AIF Nord - Arvika IBF/Dotteviks IF 2 Stjernehallen
2022-12-11 11:15 13 Karlstad IBF Bredd Väst - Lekvattnets BK Stjernehallen
2022-12-11 11:15 13 Arvika IBF/Dotteviks IF 1 - GS 86 AIF Nord Stjernehallen
2022-12-11 12:30 13 Arvika IBF/Dotteviks IF 2 - Karlstad IBF Bredd Väst Stjernehallen
Omgång 14
2022-12-11 12:20 14 Hagfors IBS - GS 86 AIF Öst Älvstrandshallen
2022-12-11 12:20 14 Hertzöga BK Gul - GS 86 AIF Syd Älvstrandshallen
2022-12-11 13:30 14 Hertzöga BK Grön - Hagfors IBS Älvstrandshallen
2022-12-11 13:30 14 GS 86 AIF Öst - Hertzöga BK Gul Älvstrandshallen
2022-12-11 14:40 14 GS 86 AIF Syd - Hertzöga BK Grön Älvstrandshallen
Omgång 15
2022-12-11 10:30 15 BKI Sunnanå 1 - Kristinehamns IBF 1 Sannerudshallen
2022-12-11 10:30 15 BKI Sunnanå 2 - Kristinehamns IBF 2 Sannerudshallen
2022-12-11 11:40 15 Karlskoga IBF - Kristinehamns IBF 3 Sannerudshallen
2022-12-11 11:40 15 BKI Sunnanå 2 - Kristinehamns IBF 1 Sannerudshallen
2022-12-11 12:50 15 Karlskoga IBF - Kristinehamns IBF 2 Sannerudshallen
2022-12-11 12:50 15 BKI Sunnanå 1 - Kristinehamns IBF 3 Sannerudshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis