Spelprogram - Flickor Blå Serie 3 Västra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BKI Sunnanå Gul Niklas Kärnström niklas.karnstrom@gmail.com Gul/Svart/Svart
Hertzöga BK Kristofer Andersen kristofer.andersen@integrio.se 070-646 94 45
Karlstad IBF Bredd Per Sveder per@naprapatklinik.se 0705871593 Blå /Svart/Svart
Nordmarkens IBF Per Anders Fredriksson pelle_f@msn.com 0702444933 Svart /Svart/Svart
Skoghalls IBK Utveckling Blå David Snider snider.david@hotmail.com 0700-01 06 07 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-16 11:30 1 Hertzöga BK - Karlstad IBF Bredd Ilandaskolan
2022-12-03 13:30 1 BKI Sunnanå Gul - Nordmarkens IBF Sannerudshallen
Omgång 2
2022-10-23 09:30 2 Karlstad IBF Bredd - Skoghalls IBK Utveckling Blå Ramirent Arena
2022-10-23 14:30 2 Nordmarkens IBF - Hertzöga BK Årjängs Sporthall A
Omgång 3
2022-10-29 14:00   Uppskj. 3 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Nordmarkens IBF Hammarö Arena B
2022-10-30 11:30 3 Hertzöga BK - BKI Sunnanå Gul Ilandaskolan
Omgång 4
2022-11-13 12:30 4 BKI Sunnanå Gul - Skoghalls IBK Utveckling Blå ECG Arena
2022-11-13 14:00 4 Nordmarkens IBF - Karlstad IBF Bredd Årjängs Sporthall A
Omgång 5
2022-11-20 10:00 5 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Hertzöga BK Hammarö Arena B
2022-11-20 14:00 5 Karlstad IBF Bredd - BKI Sunnanå Gul Ramirent Arena
Omgång 6
2022-12-04 14:30 6 Nordmarkens IBF - BKI Sunnanå Gul Årjängs Sporthall A
2022-12-04 17:00 6 Karlstad IBF Bredd - Hertzöga BK Ramirent Arena
Omgång 7
2022-12-10 17:00 7 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Karlstad IBF Bredd Hammarö Arena
2022-12-11 13:15 7 Hertzöga BK - Nordmarkens IBF Ilandaskolan
Omgång 8
2022-12-18 12:30 8 Nordmarkens IBF - Skoghalls IBK Utveckling Blå Årjängs Sporthall A
2022-12-18 15:30 8 BKI Sunnanå Gul - Hertzöga BK ECG Arena
Omgång 9
2023-01-14 16:00 9 Skoghalls IBK Utveckling Blå - BKI Sunnanå Gul Hammarö Arena
2023-01-15 12:30 9 Karlstad IBF Bredd - Nordmarkens IBF Ramirent Arena
Omgång 10
2023-01-21 16:30 10 BKI Sunnanå Gul - Karlstad IBF Bredd Sannerudshallen
2023-01-22 11:30 10 Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling Blå Ilandaskolan
Omgång 11
2023-02-04 12:30 11 Hertzöga BK - Karlstad IBF Bredd Ilandaskolan
2023-02-05 14:00 11 BKI Sunnanå Gul - Nordmarkens IBF Sannerudshallen
Omgång 12
2023-02-12 09:30 12 Karlstad IBF Bredd - Skoghalls IBK Utveckling Blå Ramirent Arena
2023-02-12 13:00 12 Nordmarkens IBF - Hertzöga BK Årjängs Sporthall A
Omgång 13
2023-02-18 14:00 13 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Nordmarkens IBF Hammarö Arena B
2023-02-18 17:15 13 Hertzöga BK - BKI Sunnanå Gul Hultsbergshallen
Omgång 14
2023-02-26 12:30 14 BKI Sunnanå Gul - Skoghalls IBK Utveckling Blå Sannerudshallen
2023-02-26 14:00 14 Nordmarkens IBF - Karlstad IBF Bredd Årjängs Sporthall A
Omgång 15
2023-03-11 10:45 15 Karlstad IBF Bredd - BKI Sunnanå Gul Ramirent Arena
2023-03-12 11:30 15 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Hertzöga BK Hammarö Arena
Omgång 16
16 Nordmarkens IBF - BKI Sunnanå Gul Årjängs Sporthall A
16 BKI Sunnanå Gul - Karlstad IBF Bredd ECG Arena
16 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Nordmarkens IBF Hammarö Arena
2023-03-19 11:00 16 Karlstad IBF Bredd - Skoghalls IBK Utveckling Blå Ramirent Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis