Spelprogram - Pojkar Blå Serie 2 Central

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BK Vålberg 2 Patrik Hållbus patrik.hallbus@gmail.com 0736151860 Röd, Svart, Svart
Deje IBF Roger Sundholm roger.o.sundholm@gmail.com gul/svart/svart
GS 86 AIF Tomas Keiner tomas.c.keiner@gmail.com 0703500013 Rosa/Svart/Svart
Hagfors IBS Mari Carlsson mari_carlsson@hotmail.com 076-1254327 Röd/Vit/Röd
Hultsberg IBF 1 Christian Knutsson knutsson@klaravik.se 070-2807920 Svart/svart/svart
Karlstad IBF Bredd Central Christer Millner chols@alumni.chalmers.se 0722329097 Blå /Svart/Svart
Lekvattnets BK Mikael Rydberg m.rydberg81@gmail.com 0767771960 Svart/Svart/svart
Skoghalls IBK Utveckling 3 Linus Karlsson linus.karlsson@gmail.com 076-112 06 77 Blå/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-15 09:30 1 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling 3 Forshaga Sporthall
2022-10-15 15:00 1 Karlstad IBF Bredd Central - Deje IBF Stavdal Hyrcity Arena
2022-10-16 14:00 1 Lekvattnets BK - Hagfors IBS Stjernehallen
2023-03-19 09:30 1 Hultsberg IBF 1 - BK Vålberg 2 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 2
2022-10-22 13:00 2 BK Vålberg 2 - Lekvattnets BK Vålbergs Sporthall
2022-10-22 14:00 2 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Karlstad IBF Bredd Central Hammarö Arena B
2022-10-23 09:00 2 Hagfors IBS - Hultsberg IBF 1 Uddeholm Arena
2022-10-23 15:30 2 Deje IBF - GS 86 AIF Deje Sporthall A
Omgång 3
2022-10-29 11:45 3 BK Vålberg 2 - Skoghalls IBK Utveckling 3 Vålbergs Sporthall
2022-10-30 15:30 3 Deje IBF - Hagfors IBS Deje Sporthall A
2022-10-30 17:00 3 Karlstad IBF Bredd Central - Lekvattnets BK Stavdal Hyrcity Arena
2023-01-14 00:00 3 Hultsberg IBF 1 - GS 86 AIF Klubbhuset Arena
Omgång 4
2022-11-12 15:15 4 GS 86 AIF - BK Vålberg 2 Grossbolshallen
2022-11-13 12:30 4 Karlstad IBF Bredd Central - Hagfors IBS Stavdal Hyrcity Arena
2022-11-13 15:30 4 Hultsberg IBF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 3 Stavdal Hyrcity Arena
2022-11-13 16:00 4 Lekvattnets BK - Deje IBF Stjernehallen
Omgång 5
2022-11-19 11:00 5 BK Vålberg 2 - Karlstad IBF Bredd Central Vålbergs Sporthall
2022-11-20 11:30 5 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Lekvattnets BK Hammarö Arena B
2022-11-20 14:15 5 Hagfors IBS - GS 86 AIF Älvstrandshallen
2022-11-20 15:30 5 Deje IBF - Hultsberg IBF 1 Deje Sporthall A
Omgång 6
2022-12-04 11:00 6 Hagfors IBS - Skoghalls IBK Utveckling 3 Uddeholm Arena
2022-12-04 14:00 6 Karlstad IBF Bredd Central - Hultsberg IBF 1 Stavdal Hyrcity Arena
2022-12-04 15:30 6 Deje IBF - BK Vålberg 2 Deje Sporthall A
2022-12-04 16:00 6 Lekvattnets BK - GS 86 AIF Stjernehallen
Omgång 7
2022-12-10 09:00 7 GS 86 AIF - Karlstad IBF Bredd Central Forshaga Sporthall
2022-12-10 13:00 7 BK Vålberg 2 - Hagfors IBS Vålbergs Sporthall
2022-12-10 17:00 7 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Deje IBF Hammarö Arena B
2022-12-11 14:00 7 Hultsberg IBF 1 - Lekvattnets BK Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 8
2022-12-17 10:30 8 Hagfors IBS - Lekvattnets BK Uddeholm Arena
2022-12-17 13:45 8 BK Vålberg 2 - Hultsberg IBF 1 Vålbergs Sporthall
2022-12-18 11:00 8 Skoghalls IBK Utveckling 3 - GS 86 AIF Hammarö Arena B
2022-12-18 15:30 8 Deje IBF - Karlstad IBF Bredd Central Deje Sporthall A
Omgång 9
2023-01-14 09:30 9 GS 86 AIF - Deje IBF Forshaga Sporthall
2023-01-15 11:00 9 Karlstad IBF Bredd Central - Skoghalls IBK Utveckling 3 Stavdal Hyrcity Arena
2023-01-15 17:00 9 Hultsberg IBF 1 - Hagfors IBS Stavdal Hyrcity Arena
2023-01-15 17:00 9 Lekvattnets BK - BK Vålberg 2 Stjernehallen
Omgång 10
2023-01-21 09:30 10 GS 86 AIF - Hultsberg IBF 1 Forshaga Sporthall
2023-01-21 10:00 10 Hagfors IBS - Deje IBF Uddeholm Arena
2023-01-21 12:30 10 Skoghalls IBK Utveckling 3 - BK Vålberg 2 Hammarö Arena B
2023-01-22 14:00 10 Lekvattnets BK - Karlstad IBF Bredd Central Stjernehallen
Omgång 11
2023-01-29 15:30 11 Deje IBF - Lekvattnets BK Deje Sporthall A
2023-02-04 13:45 11 BK Vålberg 2 - GS 86 AIF Vålbergs Sporthall
2023-02-04 14:45 11 Hagfors IBS - Karlstad IBF Bredd Central Uddeholm Arena
2023-02-05 11:30 11 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Hultsberg IBF 1 Hammarö Arena
Omgång 12
2023-02-11 10:00 12 GS 86 AIF - Hagfors IBS Forshaga Sporthall
2023-02-12 11:00 12 Lekvattnets BK - Skoghalls IBK Utveckling 3 Stjernehallen
2023-02-12 15:30 12 Karlstad IBF Bredd Central - BK Vålberg 2 Stavdal Hyrcity Arena
2023-02-12 18:30 12 Hultsberg IBF 1 - Deje IBF Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 13
2023-02-18 10:30 13 GS 86 AIF - Lekvattnets BK Forshaga Sporthall
2023-02-18 12:00 13 BK Vålberg 2 - Deje IBF Vålbergs Sporthall
2023-02-19 15:00 13 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Hagfors IBS Hammarö Arena
2023-02-19 15:30 13 Hultsberg IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Central Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 14
2023-03-11 15:00 14 Lekvattnets BK - Hultsberg IBF 1 Stjernehallen
2023-03-11 15:15 14 Karlstad IBF Bredd Central - GS 86 AIF Stavdal Hyrcity Arena
2023-03-12 10:00 14 Deje IBF - Skoghalls IBK Utveckling 3 Deje Sporthall A
2023-03-12 11:30 14 Hagfors IBS - BK Vålberg 2 Uddeholm Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis