Spelprogram - Pojkar Blå A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekbackskyrkans IBK Cecilia Larsson Röd/Svart/Svart
Hölö-Mörkö IF Jimmy Ahrnell 0707617554 Kornblå/Kornblå/Kornblå
IFK Mariefred Åsa Norman aska11735@hotmail.com 0709460280 Blå
Järna SK Martin Gonzalez martinflight@gmail.com 0709372980 Röd/Röd/Röd
Mesta IBK Daniel Harlén Daniel.Harlen@regionsormland.se 0704058510 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Svart Tobias Skoglund tobias@byggteknik.nu 070-6452191 Svart/Svart/Svart
Onyx IBS Vit Thobias Ålund thobias@alund.net 070-4827774 Orange/Svart/Svart
Onyx IBS Svart Thobias Ålund thobias@alund.net 070-4827774 Orange/Svart/Svart
Pershagens SK Wictoria Ölverud wictoriaolverud@gmail.com 070-4834337 Grön/Grön/Vit
Strängnäs IBK Mikael Torstensson mickessk74@gmail.com 0738369234 Röd/Röd/Röd.
Torshälla IBK Per-Inge Eriksson per-inge.eriksson@tradteknik.se 0702098251 Röd/Svart/Svart
Trosa Edanö IBK Elis Andersson elis.andersson@nokon.se SVART/SVART/SVART
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-15 13:30 1 Mesta IBK - Onyx IBS Svart Andreas Eriksson, Martin Morén Skjulstahallen A
2022-10-15 15:30 1 IFK Mariefred - Strängnäs IBK Oscar Gärling, Dennis Wagermark Hammarens IP
2022-10-16 11:00 1 Ekbackskyrkans IBK - Trosa Edanö IBK Timo Granetin, Nicklas Pettersson Vingåkers Sporthall
2022-10-16 12:00 1 Järna SK - Onyx IBS Vit Mats Hällgren, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2022-10-16 15:30 1 Nykvarns IF Svart - Hölö-Mörkö IF Peter Sigurbjörnsson, Filip Skoglund Björkestahallen
Omgång 2
2022-10-22 10:00 2 Pershagens SK - Hölö-Mörkö IF Mikael Tegel, Joacim Hansson Pershagens Sporthall
2022-10-22 14:30 2 Onyx IBS Svart - Nykvarns IF Svart Valter Ekroth, Neo Nyström Gripenskolan
2022-10-23 12:45 2 Onyx IBS Vit - Mesta IBK Morgan Sterner, Dennis Wagermark Ramdalens Sportcenter
2022-10-23 14:45 2 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK Tilda Vildelin, Alva Mannström Hedebyhallen
2022-10-23 15:00 2 Torshälla IBK - Ekbackskyrkans IBK Lova Broberg, Göran Engfors Skjulstahallen A
2022-10-29 15:00 2 IFK Mariefred - Järna SK Dennie Rydén, Albin Aro Rydén Hammarens IP
Omgång 3
2022-11-12 10:00 3 Strängnäs IBK - Torshälla IBK Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Thomas Arena
2022-11-12 11:00 3 Nykvarns IF Svart - Pershagens SK Filip Skoglund, Josef Johancsik Björkestahallen
2022-11-12 11:30 3 Onyx IBS Svart - Järna SK Håkan Rask, Sigge Maurer Ramdalens Sportcenter
2022-11-13 15:00 3 Hölö-Mörkö IF - Trosa Edanö IBK Mats Hällgren, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2022-12-11 11:00 3 Mesta IBK - IFK Mariefred Michaela Sigurbjörnsson, Tindra Sigurbjörnsson Skjulstahallen A
Omgång 4
2022-11-19 12:30 4 Trosa Edanö IBK - Pershagens SK Albin Aro Rydén, Dennie Rydén Hedebyhallen
2022-11-20 11:00 4 Ekbackskyrkans IBK - Mesta IBK Nicklas Pettersson, Karl-Gustav Bergström Kvarnängshallen
2022-11-20 16:00   Uppskj. 4 Onyx IBS Vit - Nykvarns IF Svart Fredrik Åhlund, Niclas Andersson Rosvalla C-hall
2022-11-20 16:30 4 Torshälla IBK - Hölö-Mörkö IF Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2022-11-27 15:30 4 IFK Mariefred - Onyx IBS Svart Michaela Sigurbjörnsson, Göran Engfors Hammarens IP
Omgång 5
2022-11-26 10:00 5 Hölö-Mörkö IF - Järna SK Alva Mannström, Meja Wester Hölö Allaktivitetshall
2022-11-26 10:00 5 Pershagens SK - Torshälla IBK Håkan Rask, Felicia Rask Pershagens Sporthall
2022-11-26 12:30 5 Mesta IBK - Strängnäs IBK Sandra Gustavsson, Michaela Sigurbjörnsson Skjulstahallen A
2022-11-27 13:45 5 Onyx IBS Svart - Ekbackskyrkans IBK Fredrik Åhlund, Camilla Örnebro Rosvalla Arena A
Omgång 6
2022-12-03 14:30 6 Järna SK - Pershagens SK , Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2022-12-03 16:00 6 IFK Mariefred - Nykvarns IF Svart Jehad Ziedan, Jack Freij Hammarens IP
2022-12-04 11:00 6 Strängnäs IBK - Onyx IBS Svart Tindra Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Thomas Arena
2022-12-04 13:45 6 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK Lova Broberg, Göran Engfors Skjulstahallen A
2022-12-04 14:45 6 Ekbackskyrkans IBK - Onyx IBS Vit Nicklas Pettersson, Karl-Gustav Bergström Vingåkers Sporthall
Omgång 7
2022-12-10 10:00 7 Pershagens SK - Mesta IBK Mikael Tegel, Joacim Hansson Pershagens Sporthall
2022-12-10 11:00 7 Trosa Edanö IBK - Järna SK Kjell Rolin, Josef Johancsik Hedebyhallen
2022-12-10 13:15 7 Onyx IBS Vit - Strängnäs IBK Nora Johnson, Frida Stenudd Rosvalla C-hall
2022-12-10 14:30 7 Onyx IBS Svart - Hölö-Mörkö IF Nora Johnson, Frida Stenudd Rosvalla C-hall
2022-12-10 15:00 7 IFK Mariefred - Ekbackskyrkans IBK Josef Johancsik, Kjell Rolin Hammarens IP
2022-12-11 13:15 7 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK Karl-Gustav Bergström, Mats Hällgren Björkestahallen
Omgång 8
2022-12-17 10:00 8 Pershagens SK - Onyx IBS Vit Mauricio Diaz, Dennis Wagermark Pershagens Sporthall
2022-12-17 13:30 8 Mesta IBK - Torshälla IBK Johanna Jokinen, Lova Broberg Skjulstahallen A
2022-12-17 14:30 8 Onyx IBS Svart - Trosa Edanö IBK Niclas Andersson, Mats-Ola Svensson Rosvalla C-hall
2022-12-17 17:00 8 Hölö-Mörkö IF - IFK Mariefred Jehad Ziedan, Jack Freij Hölö Allaktivitetshall
2023-03-26 14:45 8 Järna SK - Nykvarns IF Svart Hölö Allaktivitetshall
Omgång 9
2023-01-14 10:45 9 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Svart , Magnus Appelkvist Hedebyhallen
2023-01-14 11:15 9 Onyx IBS Vit - Pershagens SK Josef Johancsik, Kjell Rolin Rosvalla Arena A
2023-01-14 15:00 9 Nykvarns IF Svart - Järna SK Filip Skoglund, Ludvig Sveronius Björkestahallen
2023-01-14 16:00 9 IFK Mariefred - Hölö-Mörkö IF Dennie Rydén, Albin Aro Rydén Hammarens IP
2023-01-15 11:00 9 Ekbackskyrkans IBK - Strängnäs IBK Timo Granetin, Nicklas Pettersson Vingåkers Sporthall
2023-01-15 12:30 9 Torshälla IBK - Mesta IBK Sandra Gustavsson, Göran Engfors Skjulstahallen A
Omgång 10
2023-01-21 10:15 10 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Svart Amanda Sigurbjörnsson, Johan Engvall Thomas Arena
2023-01-21 11:00 10 Mesta IBK - Järna SK Michael Amberg, Michaela Sigurbjörnsson Skjulstahallen A
2023-01-21 13:00 10 Onyx IBS Svart - Torshälla IBK , Fredrik Åhlund Rosvalla C-hall
2023-01-21 14:15 10 Onyx IBS Vit - Trosa Edanö IBK , Fredrik Åhlund Rosvalla C-hall
2023-01-22 15:30 10 Hölö-Mörkö IF - Ekbackskyrkans IBK Kjell Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2023-01-26 17:30 10 Pershagens SK - IFK Mariefred Jack Freij, Jehad Ziedan Pershagens Sporthall
Omgång 11
2023-01-28 10:00 11 Järna SK - Onyx IBS Svart Josef Johancsik, Mats Hällgren Hölö Allaktivitetshall
2023-01-28 10:00 11 Pershagens SK - Ekbackskyrkans IBK Joacim Hansson, Mikael Tegel Pershagens Sporthall
2023-01-28 11:00 11 Nykvarns IF Svart - Mesta IBK Tindra Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2023-01-29 09:45 11 Strängnäs IBK - Hölö-Mörkö IF Mauricio Diaz, Kjell Rolin Thomas Arena
2023-01-29 11:15 11 Torshälla IBK - Onyx IBS Vit Sandra Gustavsson, Göran Engfors Skjulstahallen A
Omgång 12
2023-02-04 11:00 12 Mesta IBK - Nykvarns IF Svart Michael Amberg Skjulstahallen A
2023-02-04 12:30 12 Pershagens SK - Strängnäs IBK , Josef Johancsik Pershagens Sporthall
2023-02-04 12:30 12 Trosa Edanö IBK - Ekbackskyrkans IBK Sigge Maurer, Mauricio Diaz Hedebyhallen
2023-02-04 15:00 12 Torshälla IBK - Onyx IBS Svart Amanda Sigurbjörnsson, Michael Amberg Skjulstahallen A
2023-02-05 12:00 12 Onyx IBS Vit - Järna SK Amanda Sigurbjörnsson, Mauricio Diaz Ramdalens Sportcenter
Omgång 13
2023-02-11 10:15 13 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK Ej offentliggjord Thomas Arena
2023-02-12 10:00 13 Hölö-Mörkö IF - Pershagens SK Josef Johancsik, Kjell Rolin Hölö Allaktivitetshall
2023-02-12 11:00 13 Ekbackskyrkans IBK - Torshälla IBK Nicklas Pettersson, Ej offentliggjord Vingåkers Sporthall
2023-02-12 11:30 13 Järna SK - IFK Mariefred Josef Johancsik, Kjell Rolin Hölö Allaktivitetshall
Omgång 14
2023-02-11 13:00 14 IFK Mariefred - Pershagens SK Jack Freij, Jehad Ziedan Hammarens IP
2023-02-18 11:00 14 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Björkestahallen
2023-02-18 12:30 14 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Vit Hedebyhallen
2023-02-19 11:00 14 Ekbackskyrkans IBK - Hölö-Mörkö IF Kvarnängshallen
2023-02-19 12:15 14 Järna SK - Mesta IBK Hölö Allaktivitetshall
Omgång 15
2023-03-11 09:45 15 Onyx IBS Svart - IFK Mariefred Rosvalla Arena A
2023-03-11 11:00 15 Pershagens SK - Trosa Edanö IBK Pershagens Sporthall
2023-03-11 13:30 15 Mesta IBK - Ekbackskyrkans IBK Skjulstahallen A
2023-03-12 09:15 15 Strängnäs IBK - Järna SK Thomas Arena
2023-03-12 10:45 15 Hölö-Mörkö IF - Torshälla IBK Hölö Allaktivitetshall
2023-03-12 15:30 15 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Vit Björkestahallen
Omgång 16
2023-03-18 10:00 16 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart Hedebyhallen
2023-03-18 11:15 16 Strängnäs IBK - Mesta IBK Thomas Arena
2023-03-18 16:00 16 IFK Mariefred - Onyx IBS Vit Hammarens IP
2023-03-19 11:00 16 Ekbackskyrkans IBK - Onyx IBS Svart Vingåkers Sporthall
2023-03-19 12:15 16 Järna SK - Hölö-Mörkö IF Hölö Allaktivitetshall
2023-03-19 15:00 16 Torshälla IBK - Pershagens SK Skjulstahallen A
Omgång 17
2023-03-25 10:30 17 Nykvarns IF Svart - IFK Mariefred Furuborghallen
2023-03-25 15:30 17 Onyx IBS Vit - Ekbackskyrkans IBK Gripenskolan
2023-03-25 16:45 17 Onyx IBS Svart - Strängnäs IBK Gripenskolan
2023-03-26 13:15 17 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Hedebyhallen
2023-03-26 13:15 17 Hölö-Mörkö IF - Mesta IBK Hölö Allaktivitetshall
Omgång 18
18 Ekbackskyrkans IBK - IFK Mariefred Vingåkers Sporthall
2023-03-04 15:00 18 Strängnäs IBK - Onyx IBS Vit Thomas Arena
2023-04-01 11:00 18 Mesta IBK - Pershagens SK Skjulstahallen A
2023-04-02 10:00 18 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS Svart Hölö Allaktivitetshall
2023-04-02 11:15 18 Torshälla IBK - Nykvarns IF Svart Skjulstahallen A
2023-04-02 11:30 18 Järna SK - Trosa Edanö IBK Hölö Allaktivitetshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis