Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Eva Centeno Lopez ecenlo@yahoo.es 0704-506508 Svart/Vit/Svartgul
Bele Barkarby IF IBF Andreas Imner andreas.imner@gmail.com 0706063437 Svart/Svart/Svart
Hässelby SK IBK Robin Smith robsmi81@hotmail.com Röd/Svart/Svart
Täby FC (A) Torsten Schlomann torsten.schlomann@gmail.com 0760015753 Vit/Vit/Vit
Täby FC (B) Torsten Schlomann torsten.schlomann@gmail.com 0760015753 Vit/Vit/Vit
Vallentuna IBK (A) Mikael Kolmodin m.kolmodin@gmail.com 0736460055 Svart/svart/svart
Vallentuna IBK (B) Mikael Hägg mikael_hagg@hotmail.com 0702-487334 Svart/Svart/Svart
Vaxholms IBF Linda Martinik linda.martinik@outlook.com 070-8989744 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK Elin Forsythe elin.forsythe@gmail.com Röd/Röd/Vit+Röd
Åkersberga IBF Marcus Waltrén marcus@akersbergaibf.se Orange/Svart/Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-01 10:15 1 Väsby AIK - Täby FC (B) Väsby skolan
2022-10-01 15:00 1 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK (A) Österåkers Multiarena 2
2022-10-02 12:15 1 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-10-02 13:00 1 AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF Tallbackaskolan
Omgång 2
2022-10-08 09:00 2 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK (B) Bas Barkarby
2022-10-08 10:00 2 Hässelby SK IBK - Vaxholms IBF Riddersvik
2022-10-09 13:00 2 AIK IBF - Åkersberga IBF Tallbackaskolan
Omgång 4
2022-10-22 09:00 4 Täby FC (A) - Väsby AIK Grindtorpshallen
2022-10-22 10:15 4 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-10-23 11:00 4 AIK IBF - Täby FC (B) Ulriksdalshallen
Omgång 5
2022-10-29 09:00 5 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B) Grindtorpshallen
2022-10-29 10:00 5 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A) Grindtorpshallen
2022-10-29 12:00 5 Väsby AIK - Hässelby SK IBK Väsby skolan
Omgång 7
2022-11-12 11:00 7 Väsby AIK - AIK IBF Väsby skolan
2022-11-12 11:00 7 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK (A) Bas Barkarby
2022-11-13 14:00 7 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
2022-11-13 16:00 7 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK Grindtorpshallen
Omgång 8
2022-11-19 10:00 8 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2022-11-20 11:00 8 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK Björkebyhallen
2022-11-20 13:00 8 Vallentuna IBK (B) - AIK IBF Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-12-04 14:30 8 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Vaxholm innebandyhallen
Omgång 9
2022-11-26 09:00 9 Väsby AIK - Vallentuna IBK (B) Väsby skolan
2022-11-26 10:00 9 Täby FC (A) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2022-11-27 09:15 9 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-11-27 10:00 9 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF Björkebyhallen
Omgång 10
2022-12-03 10:00 10 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (A) Grindtorpshallen
2022-12-04 09:00 10 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK (B) Hässelbyhallen
Omgång 11
2022-12-10 10:00 11 Åkersberga IBF - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2022-12-11 10:00 11 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (B) Björkebyhallen
2022-12-11 10:00 11 Hässelby SK IBK - Täby FC (A) Hässelbyhallen
Omgång 12
2022-12-17 10:00 12 Täby FC (A) - AIK IBF Grindtorpshallen
2022-12-17 10:00 12 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK (A) Hässelbyhallen
2022-12-17 14:30 12 Vaxholms IBF - Väsby AIK Vaxholm innebandyhallen
2022-12-18 09:00 12 Täby FC (B) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis