Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBI Tullinge (B) Sofia Forsberg sofia_forsberg@live.se 073-664 57 72 Orange/Svart/Svart
FBI Tullinge (C ) Claes Hörnfeldt claes.hornfeldt@dematek.se 070-5934714 Orange/Svart/Svart
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Nacka IBK My Campbell my.noden@gmail.com 073-505 41 67 Vit/Svart/Vit
Nynäshamns IBK Patric Lillhannus patric.lillhannus@gmail.com 0735-218244 Blå/Blå/Vit
Salems IF Christian Recknagel cpr.recknagel@gmail.com 0709208467 Lila/Vit/Vit
Silverdals IF Markus Gatu markus.gatu@skanska.se 0702008378 Vit, Vit, Vit
Tungelsta IF Kim Dahlman kim.dahlman86@gmail.com 0739779055 Orange
Vendelsö IK Daniel Lindahl D_lindahl@Hotmail.com Blå/Blå/Blå
Värmdö IF Anna Gillman anna@gillman.se 070-338 54 89 Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK IBF (B) Johan Ribrant johan@ribrant.se 070-7707270 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Värmdö IF - Silverdals IF Värmdö sporthall
2022-10-01 11:45 1 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK Johan Ståhl, Jonas Jatko Tungelsta Sporthall
2022-10-01 12:00 1 Huddinge IBS - FBI Tullinge (B) Ludvig Ström, Dan Helmfrid Tomtbergahallen
2022-10-01 12:15 1 Vendelsö IK - Salems IF Shabbir Ahmed, Emma Torbjörnsdotter Torvalla Träningshall
Omgång 2
2 Silverdals IF - FBI Tullinge (C )
2022-10-08 09:00 2 Nynäshamns IBK - Nacka IBK Jonas Jatko, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2022-10-08 13:15 2 FBI Tullinge (B) - Tungelsta IF Casper Dahlberg, Viggo Modigh Rikstenshallen
2022-10-08 17:00 2 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK Rebecka Risberg, Emma Torbjörnsdotter Kämpetorpshallen 1
2022-10-09 13:45 2 Värmdö IF - Huddinge IBS Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Värmdö sporthall
Omgång 3
3 Vendelsö IK - Silverdals IF Torvalla Träningshall
2022-10-16 10:00 3 Nacka IBK - FBI Tullinge (B) Jacob Hult, Fredrik Alzén Ormingehallen
2022-10-16 12:45 3 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (B) Johan Nima, Elliot Helin Boucher Skogsängshallen
2022-11-19 11:45 3 Tungelsta IF - Värmdö IF Mats Andersson, Josefine Svensson Tungelsta Sporthall
Omgång 4
4 Silverdals IF - Salems IF
2022-10-22 10:15 4 Värmdö IF - Nacka IBK Shabbir Ahmed, Fredrik Alzén Värmdö sporthall
2022-10-22 13:15 4 FBI Tullinge (B) - Nynäshamns IBK Adam Lönnborg, Shabbir Ahmed Rikstenshallen
2022-10-23 12:00 4 Huddinge IBS - Vendelsö IK Mattias Lönnborg, Mats Andersson Tomtbergahallen
2022-11-13 14:10 4 FBI Tullinge (C ) - Tungelsta IF Hanna Claesson, Ella Matthews Tullingehallen
Omgång 5
5 Älvsjö AIK IBF (B) - Silverdals IF Kämpetorpshallen 2
2022-10-29 10:00 5 Vendelsö IK - Tungelsta IF Jonas Jatko, Linnea Gilliam Lyckeby Sporthall
2022-10-29 11:15 5 Nynäshamns IBK - Värmdö IF Rasmus Bergne, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2022-11-27 14:30 5 Nacka IBK - FBI Tullinge (C ) Christoffer Hellström, Noah Hulin Myrsjöskolan
2022-12-18 11:15 5 Salems IF - Huddinge IBS Jonas Broström Skogsängshallen
Omgång 6
2022-11-12 10:00 6 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (C ) Sezgin Youmer, Rasmus Bergne Kvarnängshallen
2022-11-12 13:45 6 Tungelsta IF - Salems IF Telma Nääs, Emma Torbjörnsdotter Tungelsta Sporthall
2022-11-12 17:00 6 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF Shabbir Ahmed, Isak Eriksson Rikstenshallen
2022-11-13 12:00 6 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (B) Elvira Elfgren, Amina Jerbi Tomtbergahallen
2022-11-13 12:00 6 Nacka IBK - Vendelsö IK Patrik Telland, Mattias Thomasson Ormingehallen
Omgång 8
2022-11-19 10:00 8 Vendelsö IK - FBI Tullinge (B) Niklas Lundberg, Elliot Ålander Lyckeby Sporthall
2022-11-19 15:00 8 Nacka IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Matilda Jennersjö, Alice Fritshammar Myrsjöskolan
2022-11-19 16:45 8 Tungelsta IF - Silverdals IF Mats Andersson, Oscar Olsson Berglund Tungelsta Sporthall
2022-11-19 18:00 8 FBI Tullinge (C ) - Värmdö IF Tullingehallen
2022-11-20 12:15 8 Salems IF - Nynäshamns IBK Agnes Lövgren, Love Andersson Skogsängshallen
Omgång 9
2022-11-26 09:00 9 Silverdals IF - Nacka IBK Filip Geber, Axel Mickelsson Silverdalshallen
2022-11-26 15:00 9 Huddinge IBS - Tungelsta IF Emilia Risberg, Hilma Durfors Tomtbergahallen
2022-11-26 16:15 9 FBI Tullinge (B) - Salems IF Elvira Elfgren, Amina Jerbi Rikstenshallen
2022-11-27 11:15 9 Älvsjö AIK IBF (B) - Nynäshamns IBK Isak Eriksson, Marcus Lundelin Telefonplanshallen
2022-11-27 12:15 9 Värmdö IF - Vendelsö IK Fredrik Alzén, Elvin Anderman Värmdö sporthall
Omgång 10
2022-12-03 09:00 10 Vendelsö IK - FBI Tullinge (C ) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Lyckeby Sporthall
2022-12-03 11:00 10 Nynäshamns IBK - Silverdals IF Hanna Woxmark, Niclas Woxmark Kvarnängshallen
2022-12-03 15:00 10 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (B) Elvira Elfgren, Filippa Wijnbladh Kämpetorpshallen 1
2022-12-04 11:00 10 Nacka IBK - Huddinge IBS Paulina Alzén, Fredrik Alzén Ormingehallen
2022-12-04 12:15 10 Salems IF - Värmdö IF Isak Eriksson, Marcus Lundelin Skogsängshallen
Omgång 11
2022-12-10 11:30 11 FBI Tullinge (C ) - Salems IF Tullingehallen
2022-12-10 14:30 11 Silverdals IF - FBI Tullinge (B) Silverdalshallen
2022-12-11 09:15 11 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF (B) Paulina Alzén Värmdö sporthall
2022-12-11 13:00 11 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK Tomtbergahallen
2022-12-18 11:30 11 Tungelsta IF - Nacka IBK , Jacob Kian Elhami Tungelsta Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis