Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF (A) Andreas Imner andreas.imner@gmail.com 0706063437 Svart/Svart/Svart
Bele Barkarby IF IBF (B) Andreas Imner andreas.imner@gmail.com 0706063437 Svart, Svart, Svart
Danderyds SK IBF Carl Johan Svaton carljohansvaton@gmail.com 0708761958 Blå/Vit/Vita
Hässelby SK IBK (A) Tobias Åsbrink tobias.asbrink@nordnet.se 0708776055 Röd/Svart/Svart
Hässelby SK IBK (B) Peter Hultman phultman@kth.se 0768-932704 Röd/Svart/Svart
IK Frej Täby IBK Dan Ekholm dan.ekholm@gmail.com 072-5850620 Gul/Svart/Gul
Rotebro IS IBK Alexsandra Gonzalez Alexsandra.morales@gmail.com 076-033 08 30 MörkBlå/MörkBlå/Vit
Silverdals IF Markus Gatu markus.gatu@skanska.se 0702008378 Vit/Vit/Vit
Töjnan IBK Kristina Hovmöller Kristina.Hovmoller@paulig.com Gul/Svart/Svart
Vallentuna IBK (A) Kalle Lund Kalle.lund@qleanair.se 0733-814414 Svart, Svart, Svart
Väsby AIK Elin Forsythe elin.forsythe@gmail.com Röd/Röd/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-02 09:00 1 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Jacob Kian Elhami, Anders Peterson Hässelbyhallen
2022-10-02 10:00 1 Hässelby SK IBK (B) - IK Frej Täby IBK Anders Peterson, Samuel Oreland Hässelbyhallen
2022-10-02 11:00 1 Töjnan IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Carl Theorén, Hugo Nilsson Töjnahallen
2022-10-16 11:30 1 Vallentuna IBK (A) - Silverdals IF Sebastian Ericson, Nora Wagner Nottberg Rosendalsskolan Södra Sporthall
Omgång 2
2022-10-08 09:00 2 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B) Hugo Nilsson, Sezgin Youmer Rotebrohallen (Nya) 40
2022-10-08 13:15 2 Väsby AIK - Töjnan IBK Anton Greberg, Emmie Helleday Väsby skolan
2022-10-08 14:30 2 IK Frej Täby IBK - Silverdals IF Emil Olofsson, Leo Näslund Vikingavallen
2022-10-09 15:15 2 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Ludwig Karlström, Arvid Klomark Björkebyhallen
Omgång 3
2022-10-15 13:00 3 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (A) Lukas Edenström, Otto Alberius Vikingavallen
2022-10-16 09:00 3 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Agaton Östlund, Oliver Hallgren Hässelbyhallen
2022-10-16 12:00 3 Töjnan IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Anton Greberg, Carl Råberg Töjnahallen
2022-10-16 16:00 3 Bele Barkarby IF IBF (A) - Väsby AIK Ricky Bagge, Martin Mårtensson Bas Barkarby
2022-10-29 14:30 3 Silverdals IF - Rotebro IS IBK Oliver Hallgren, Agaton Östlund Silverdalshallen
Omgång 4
4 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK (B)
2022-10-22 09:00 4 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK Kajsa Remaeus, Iselle Halldn Rotebrohallen (Nya)
2022-10-22 11:00 4 Väsby AIK - Vallentuna IBK (A) Filip Geber, Axel Mickelsson Väsby skolan
2022-10-22 11:00 4 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF Alvin Aronsson, Olle Forsberg Hässelbyhallen
Omgång 5
2022-10-29 11:00 5 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (A) Melker Vallen, Lars Reuterhagen Vikingavallen
2022-10-29 13:00 5 Väsby AIK - Bele Barkarby IF IBF (B) Iselle Halldn, Kajsa Remaeus Väsby skolan
2022-10-30 11:45 5 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (B) Oliver Andersson-Lind Töjnahallen
2022-11-27 11:45 5 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK Lars Samuelsson, Simon Dahlberg Rosendalsskolan Södra Sporthall
Omgång 6
2022-10-29 12:00 6 Silverdals IF - Töjnan IBK Oliver Hallgren, Agaton Östlund Silverdalshallen
2022-11-13 14:00 6 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Jakob Maeler, Hampus Hugozon Hässelbyhallen
2022-12-17 11:00 6 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vallentuna IBK (A) Mattias Thomasson, Joula Wahlström Bas Barkarby
2022-12-17 13:00 6 Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK Peter Lassfolk, Lars Samuelsson Riddersvik
Omgång 7
2022-11-12 10:30 7 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK Petra Dynesius, Nora Wagner Nottberg Vikingavallen
2022-11-12 12:00 7 Väsby AIK - Hässelby SK IBK (B) Edvin Svensson, Isak Wallenius Väsby skolan
2022-11-13 11:00 7 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Melker Vallen, Ville Kallas Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-11-13 17:00 7 Bele Barkarby IF IBF (A) - Silverdals IF Lars Reuterhagen, Carl Theorén Bas Barkarby
Omgång 8
2022-11-19 13:00 8 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Jakob Maeler, Hampus Hugozon Riddersvik
2022-11-19 14:15 8 Silverdals IF - Väsby AIK Alice Schaerlund, Thea Ögren Silverdalshallen 4566
2022-11-20 12:00 8 Bele Barkarby IF IBF (A) - IK Frej Täby IBK Oliver Hallgren, Jonas Vedin Björkebyhallen
2022-11-20 12:30 8 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK Iselle Halldn, Vilmer Björkman Töjnahallen
2022-11-20 15:00 8 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK (A) Emmie Helleday, Gabriella Kallner Mörbyhallen
Omgång 9
2022-10-23 15:30 9 Bele Barkarby IF IBF (B) - Silverdals IF Lars Samuelsson, Rebecca Johansson Bas Barkarby
2022-11-26 09:00 9 Vallentuna IBK (A) - Danderyds SK IBF Fredrik Nensén, Anton Greberg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-11-26 09:00 9 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Hanna Löfgren, Josefine Ericson Rotebrohallen (Nya)
2022-11-26 11:00 9 Väsby AIK - IK Frej Täby IBK Oliver Andersson-Lind, Charlie Idevall Väsby skolan
2022-11-27 10:00 9 Hässelby SK IBK (A) - Töjnan IBK Edvin Linder, Alvin Aronsson Hässelbyhallen
Omgång 10
2022-12-03 09:45 10 Rotebro IS IBK - Väsby AIK Jonas Vedin, Thea Augustinsson Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2022-12-03 10:00 10 Töjnan IBK - Danderyds SK IBF Carl Theorén, Bjarne Hekkelstrand Silverdalshallen
2022-12-03 11:00 10 IK Frej Täby IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Frida Lundberg, Nora Wagner Nottberg Vikingavallen
2022-12-04 11:00 10 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK (A) Alexander Friberg, Tobias Jansson Hässelbyhallen
2022-12-04 11:15 10 Bele Barkarby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Albin Forsman, Ricky Bagge Björkebyhallen
Omgång 11
2022-12-10 11:00 11 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK Hässelbyhallen
2022-12-10 11:30 11 Silverdals IF - Hässelby SK IBK (B) Silverdalshallen
2022-12-11 11:30 11 Bele Barkarby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK Viksjö Sporthall
2022-12-11 12:00 11 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-12-18 12:00 11 Danderyds SK IBF - Bele Barkarby IF IBF (A) Lars Sundlöf, Kajsa Remaeus Mörbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis