Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lättlätt E

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBI Tullinge (B) Josefine Sinerius Josefine.sinerius@hotmail.com Orange/Svart/Svart
Hammarby IF IBF (A) Philip Turunen philip.turunen@gmail.com Grönvit/Vit/Vit
Högdalens AIS Stefan Andersson stefan@agreatdeal.se 0722161621 Svart/Svart/Svart
Nacka IBK (A) Elisabeth Andre Öhman elisabeth@ohman.ws 076-645 07 17 Vit/Svart/Vit
Nacka IBK (B) Anna Lundholm Annalundholm80@gmail.com 070-309 45 99 Vit/Svart/Vit
Norrtulls SK (A) Kajfa Tam kajfa@yokajstudio.com Gul/Svart/Gul
Sköndals IK (B) Carl Tocklin Kalletocklin@hotmail.com Blå/Svart/Svart
Värmdö IF (B) Christer Alsiö christer.alsio@gmail.com 0706145030 Blå/Blå/Blå
Älta IF Mattias Erlandsson erlandsson.mattias72@gmail.com Svart/svart/svart
Örby IS Andreas Reimers johanandreasreimers@gmail.com Röd/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-01 14:15 1 FBI Tullinge (B) - Nacka IBK (B) Rikstenshallen
2022-10-01 15:30 1 Örby IS - Nacka IBK (A) Bandhagshallen
2022-10-01 17:00 1 Hammarby IF IBF (A) - Högdalens AIS Sjöstadshallen
2022-10-02 13:00 1 Älta IF - Sköndals IK (B) Stavsborgs sporthall
Omgång 2
2022-10-08 09:15 2 Högdalens AIS - Örby IS Högdalshallen
2022-10-08 15:15 2 Nacka IBK (A) - Norrtulls SK (A) Järla Sporthall
2022-10-09 09:45 2 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B) Värmdö sporthall
2022-10-09 14:00 2 Älta IF - Hammarby IF IBF (A) Stavsborgs sporthall
Omgång 3
2022-10-15 12:00 3 Nacka IBK (B) - Värmdö IF (B) Myrsjöskolan
2022-10-15 15:00 3 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK (B) Rikstenshallen
2022-10-15 15:30 3 Örby IS - Älta IF Bandhagshallen
2022-11-12 12:15 3 Norrtulls SK (A) - Högdalens AIS S:t Erikshallen
Omgång 4
2022-10-22 11:00 4 Hammarby IF IBF (A) - FBI Tullinge (B) Sjöstadshallen
2022-10-22 11:45 4 Högdalens AIS - Nacka IBK (A) Högdalshallen
2022-10-23 13:00 4 Älta IF - Norrtulls SK (A) Stavsborgs sporthall
2022-12-04 09:00 4 Sköndals IK (B) - Nacka IBK (B) Sköndalshallen
Omgång 5
2022-10-29 14:15 5 FBI Tullinge (B) - Örby IS Rikstenshallen
2022-10-30 10:00 5 Sköndals IK (B) - Värmdö IF (B) Sköndalshallen
2022-10-30 11:00 5 Nacka IBK (B) - Hammarby IF IBF (A) Ormingehallen
2022-10-30 12:00 5 Nacka IBK (A) - Älta IF Ormingehallen
Omgång 7
2022-11-12 11:30 7 Värmdö IF (B) - Örby IS Värmdö sporthall
2022-11-13 10:00 7 Sköndals IK (B) - Hammarby IF IBF (A) Sköndalshallen
2022-11-19 13:15 7 Nacka IBK (A) - FBI Tullinge (B) Järla Sporthall
2022-11-19 13:15 7 Norrtulls SK (A) - Nacka IBK (B) Engelbrektshallen
Omgång 8
2022-11-26 13:15 8 FBI Tullinge (B) - Högdalens AIS Rikstenshallen
2022-11-26 13:15 8 Norrtulls SK (A) - Värmdö IF (B) Engelbrektshallen
2022-11-26 14:00 8 Nacka IBK (B) - Nacka IBK (A) Myrsjöskolan
2022-11-26 16:30 8 Örby IS - Sköndals IK (B) Bandhagshallen
Omgång 9
2022-12-03 10:15 9 Högdalens AIS - Nacka IBK (B) Högdalshallen
2022-12-03 15:00 9 Hammarby IF IBF (A) - Örby IS Sjöstadshallen
2022-12-04 10:00 9 Sköndals IK (B) - Norrtulls SK (A) Sköndalshallen
2022-12-04 11:15 9 Värmdö IF (B) - Nacka IBK (A) Värmdö sporthall
2022-12-04 12:00 9 Älta IF - FBI Tullinge (B) Stavsborgs sporthall
Omgång 10
2022-12-10 13:00 10 Nacka IBK (B) - Älta IF Myrsjöskolan
2022-12-10 13:15 10 Norrtulls SK (A) - Hammarby IF IBF (A) Engelbrektshallen
2022-12-10 14:15 10 Nacka IBK (A) - Sköndals IK (B) Järla Sporthall
2022-12-10 14:30 10 Högdalens AIS - Värmdö IF (B) Bandhagshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis