Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medellätt D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hammarby IF IBF (A) Joakim Scott scottjoakim@hotmail.com Grönvit/Vit/Vit
Hästhagen IF Wilmer Axén wilmer.axen@gmail.com 072-3083559 Grön, Svart, Svart
Högalids IF Patrik Carlsson Carlssonpat@gmail.com vit, blå, vit
Nacka IBK (E) Elisabeth Andre Öhman elisabeth@ohman.ws 076-645 07 17 Vit/Svart/Vit
Norrtulls SK (A) Morgan Edström morgan@mphoto.nu 0707882025 Gul/Svart/Gul
Sköndals IK Björn Larsson b_larsson77@hotmail.com 0702816055 Blå/Svart/Svart
Älta IF (A) Magnus Ahlkvist magnus.ahlkvist@gmail.com Svart/svart/svart
Älvsjö AIK IBF (A) Love Wahlqvist Duse wahlqvistduse@gmail.com 070-932 31 43 Blått
Ängby IF (B ) Christoffer Bjäreborn christoffer.bjareborn@schibsted.com 0709802122 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-01 11:00 1 Hammarby IF IBF (A) - Ängby IF (B ) Heimo Lyly, My Källström Lyly Sjöstadshallen
2022-10-01 11:00 1 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK Stefan Asplund, Dante Grähs Eriksson Kämpetorpshallen 1
2022-10-01 14:15 1 Nacka IBK (E) - Älta IF (A) Emil Glenngård, Henrik Lönnstedt Järla Sporthall
Omgång 2
2 Nacka IBK (E) - Hammarby IF IBF (A)
2022-10-09 11:00 2 Sköndals IK - Norrtulls SK (A) Emma Torbjörnsdotter, Matilda Andersson Sköndalshallen
2022-12-10 13:15 2 Hästhagen IF - Älta IF (A) Järla Sporthall
Omgång 3
2022-10-15 11:00 3 Hammarby IF IBF (A) - Hästhagen IF Rebecka Risberg, Veronica Varahram Sjöstadshallen
2022-10-15 11:30 3 Högalids IF - Ängby IF (B ) Love Andersson, Erik Gustafsson Liljeholmshallen 1
2022-10-30 11:15 3 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF (A) Johnny Mikael Claesson, Hanna Claesson Kämpetorpshallen 2
Omgång 4
2022-10-22 09:00 4 Älvsjö AIK IBF (A) - Hammarby IF IBF (A) Hilma Durfors, Emilia Risberg Kämpetorpshallen 2
2022-10-22 18:15 4 Nacka IBK (E) - Ängby IF (B ) , Kerin Maclean Mitchell Järla Sporthall
2022-10-23 12:00 4 Sköndals IK - Högalids IF Hanna Claesson, Filip Hållander Sköndalshallen
2022-10-23 15:00 4 Älta IF (A) - Norrtulls SK (A) Rebecka Risberg, Veronica Varahram Stavsborgs sporthall
Omgång 5
2022-10-29 10:30 5 Högalids IF - Nacka IBK (E) Matilda Andersson, Cornelia Ichu Liljeholmshallen 1
2022-10-29 13:15 5 Norrtulls SK (A) - Hammarby IF IBF (A) Dan Helmfrid, Ludvig Ström Engelbrektshallen
2022-10-30 11:00 5 Ängby IF (B ) - Hästhagen IF , Johan Nima Grimstahallen
Omgång 6
2022-11-12 12:00 6 Älvsjö AIK IBF (A) - Ängby IF (B ) Matilda Andersson, Cornelia Ichu Kämpetorpshallen 2
2022-11-12 14:15 6 Hästhagen IF - Nacka IBK (E) Johan Hessing, Sadjad Nima Järla Sporthall
2022-11-13 13:00 6 Älta IF (A) - Sköndals IK Elliot Andersson, Melvin Fritzon Stavsborgs sporthall
Omgång 7
2022-11-19 10:30 7 Högalids IF - Hästhagen IF Dan Helmfrid, Ludvig Ström Liljeholmshallen 1
2022-11-19 15:15 7 Nacka IBK (E) - Älvsjö AIK IBF (A) Linus Klingberg, Eskil Simonsen Järla Sporthall
2022-11-20 09:00 7 Sköndals IK - Hammarby IF IBF (A) Elliot Ålander, Niklas Lundberg Sköndalshallen
2022-11-20 12:00 7 Ängby IF (B ) - Norrtulls SK (A) Emilio Wigren, Agaton Östlund Grimstahallen
Omgång 8
2022-11-26 11:15 8 Älvsjö AIK IBF (A) - Hästhagen IF Veronica Varahram, Rebecka Risberg Skanskvarnshallen
2022-11-26 14:15 8 Norrtulls SK (A) - Nacka IBK (E) Leo Haochen Li, Dante Grähs Eriksson Engelbrektshallen
2022-11-27 12:00 8 Älta IF (A) - Högalids IF Casper Brusell, Elliot Andersson Stavsborgs sporthall
Omgång 9
2022-12-03 09:15 9 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF (A) Agaton Östlund, Hanna Claesson Liljeholmshallen 1
2022-12-03 13:15 9 Hästhagen IF - Norrtulls SK (A) Felix Fernström, Jacob Hult Järla Sporthall
2022-12-04 11:00 9 Sköndals IK - Ängby IF (B ) Veronica Varahram, Rebecka Risberg Sköndalshallen
2022-12-04 17:00 9 Älta IF (A) - Hammarby IF IBF (A) Jonas Jatko, Isak Eriksson Stavsborgs sporthall
Omgång 10
2022-12-10 11:00 10 Hammarby IF IBF (A) - Högalids IF , Can Asal Sjöstadshallen
2022-12-10 16:15 10 Norrtulls SK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Engelbrektshallen
2022-12-11 11:00 10 Sköndals IK - Nacka IBK (E) Sköndalshallen
Omgång 11
2022-12-17 09:15 11 Högalids IF - Norrtulls SK (A) Mario Mallengren, Ludvig Ström Liljeholmshallen 1
2022-12-17 14:45 11 Hästhagen IF - Sköndals IK Jonas Jatko, Jacob Kian Elhami Järla Sporthall
2022-12-18 13:00 11 Ängby IF (B ) - Älta IF (A) Camilla Karlsson, Andreas Theorén Grimstahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis