Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medellätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Duvbo IK (B) Fredrik Alriksson fredrik@alriksson.eu 0702-673316 Röd/Röd/Svart
IK Frej Täby IBK Tomas Jyde tomas.jyde@gmail.com 0724516506 Gul/Svart/Gul
Rotebro IS IBK Peter Nordström peter.nordstrom6@gmail.com 072-449 41 49 MörkBlå/MörkBlå/Vit
Täby FC (A) Jonny Svärling jonny.svarling@gmail.com 070 526 75 03 Vit/Vit/Vit
Täby FC (C) Johan Dovärn Johan.dovarn@gmail.com 0707875577 Vit/Vit/Vit
Vallentuna IBK (A) Rebecka Bäcklin Backlin@live.com Svart/Svart/Svart
Vaxholms IBF Pia Eklund piaeklund@telia.com 070-4038111 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK Stefan Zingmark stefan.zingmark@gmail.com 070 - 241 26 48 Röd/Röd/Vit
Åkersberga IBF Fredrik Loreby fredrik@akersbergaibf.se 070-575 66 51 Orange/Svart/Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Duvbo IK (B) - Åkersberga IBF
2022-10-01 09:15 1 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Filip Geber, Axel Mickelsson Rotebrohallen (Nya)
2022-10-02 09:00 1 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A) Astrid Isaksson, Julia Tegnér Grindtorpshallen
2022-10-02 10:00 1 Täby FC (C) - Väsby AIK Gabriella Kallner, Ville Kallas Grindtorpshallen
Omgång 2
2022-10-08 12:00 2 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Maurits Jolsen, Sebastian Ericson Österåkers Multiarena 2
2022-10-08 13:30 2 IK Frej Täby IBK - Duvbo IK (B) Jan Lingemark, Anna Mandelstam Vikingavallen
2022-10-08 14:15 2 Väsby AIK - Täby FC (A) Emmie Helleday, Anton Greberg Väsby skolan
2022-10-09 14:30 2 Vaxholms IBF - Täby FC (C) , Fredrik Hallenberg Vaxholm innebandyhallen
Omgång 3
2022-10-16 10:15 3 Täby FC (C) - Åkersberga IBF Roger Nyström, Joel Holm Grindtorpshallen
2022-10-16 10:30 3 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK Nora Wagner Nottberg, Sebastian Ericson Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-10-16 11:00 3 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK Lars Reuterhagen, Hugo Nilsson Rotebrohallen (Nya)
2022-10-16 15:30 3 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Hugo Joråd, Fredrik Alzén Vaxholm innebandyhallen
Omgång 4
2022-10-22 12:45 4 IK Frej Täby IBK - Täby FC (C) , Robert Lindén Säfström Vikingavallen
2022-10-22 13:00 4 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Anton Ponnert, Gabriella Kallner Grindtorpshallen
2022-10-23 10:00 4 Duvbo IK (B) - Rotebro IS IBK Tobias Jansson, Linnea Turegård Löthallen
2022-10-23 10:00 4 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF Amanda Brehme, Sofia Brehme Rosendalsskolan Södra Sporthall
Omgång 5
2022-10-29 10:45 5 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK (A) Robin Johansson, Edvin Svensson Österåkers Multiarena 1
2022-10-29 14:00 5 Väsby AIK - Vaxholms IBF Iselle Halldn, Kajsa Remaeus Väsby skolan
2022-11-19 09:00 5 Täby FC (C) - Duvbo IK (B) Gabriella Kallner, Julia Tegnér Grindtorpshallen
2022-12-04 17:45 5 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Julia Tegnér, Gabriella Kallner Grindtorpshallen
Omgång 6
2022-11-12 11:30 6 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (A) Nora Wagner Nottberg, Alexander Löfgren Vikingavallen
2022-11-12 13:00 6 Åkersberga IBF - Väsby AIK Jonathan Ström, Robin Johansson Österåkers Multiarena 2
2022-11-13 10:45 6 Rotebro IS IBK - Täby FC (C) Iselle Halldn, Kajsa Remaeus Rotebrohallen (Nya)
Omgång 7
2022-11-19 11:00 7 Väsby AIK - IK Frej Täby IBK Thea Augustinsson, Oscar Björkman Väsby skolan
2022-11-19 14:00 7 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Carl Råberg, Kevin Lenstad Grindtorpshallen
2022-11-20 14:00 7 Vallentuna IBK (A) - Duvbo IK (B) Lars Samuelsson, Anton Dalerå Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-12-10 14:30 7 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF , Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
Omgång 8
2022-11-26 10:00 8 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (A) Maja Bjurman, Alice Schaerlund Rotebrohallen (Nya)
2022-11-26 11:00 8 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Samuel Oreland, Lars Reuterhagen Vikingavallen
2022-11-27 13:00 8 Täby FC (C) - Täby FC (A) Melker Vallen, Ville Kallas Grindtorpshallen
2022-11-27 15:30 8 Duvbo IK (B) - Väsby AIK Leo Haochen Li, Agaton Östlund Löthallen
Omgång 9
2022-12-03 12:00 9 Väsby AIK - Rotebro IS IBK William Edgren, Fredrik Nensén Väsby skolan
2022-12-03 13:00 9 Åkersberga IBF - IK Frej Täby IBK India Rauman, Maurits Jolsen Österåkers Multiarena 2
2022-12-04 12:00 9 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (C) Nora Wagner Nottberg, Brianna Forsstedt Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-12-04 13:30 9 Vaxholms IBF - Duvbo IK (B) , Sebastian Ericson Vaxholm innebandyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis