Spelprogram - JAS HJ18 Play Off 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL98IC Patrik Nordén patrik.norden@yahoo.se 070-2514320 Blå/Blå/Blå
Djurgårdens IF IBS Torbjörn Furubjelke torbjorn.furubjelke@difibs.se 0733215395 Blårandig/blå/blå
Farsta IBK David Grossmann grossmann_94@hotmail.com Svart/Svart/Svart
FC Helsingborg Filip Nielsen filip@fch.nu 0706-338060 Blå/svart/Svart/Svart
Gävle GIK Jens Bengtsson jens.bengtsson@svenskfast.se 0706181217 Blå/Blå/Blå
Hovslätts IK Anders Gezelius anders.gezelius@telia.com 0702340444 Röd/Vit/Vit
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Höllvikens IBF Mattias Palm mattias.palm@frigoscandia.com Orange/Vit/Vit
IBF Dalen /IBS Dalen Tommy Larsson tommy.larsson@aktivassistans.nu 0768-77 11 30 Svart/Svart/Svart
IBF Falun Utveckling Joacim Svensson Joacim@ibffalun.com 070-6761778 Rosa/Svart/Svart
IBK Genarp Svart, Svart, Svart
IK Sirius FBC/IBK Stefan Eriksson ster01@handelsbanken.se 070-6306327 Blå/Svart/svart/svart
Jönköpings IK Utveckling Anders Permeklev anders.permeklev@gmail.com 0767676283 Röd/Röd/Röd
Karlstad IBF Ungdom Thobias Ohlsson thobias.ohlsson@icloud.com 070-666 82 23 Blå/svart/svart
Lillån IBK/Ungdom Anton Drake drake.anton@outlook.com 076-1000555 Grön/Vit/Vit
Linköping FBC Maria Serrander miaserrander73@gmail.com Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Ann-Sofie Persson annsofie.persson@astrazeneca.com 0768-129932 Svart/Svart/Svart
RIG Umeå IBF John Edström john.edstrom@umea.se 0702345455 Blå/Blå/Gul/Blå randiga
Rosersberg Arlanda IBK Carina Isaksen carinasjoberg74@hotmail.com Blå/Blå/Blå
Salems IF Erika Svedberg erika.svedberg@salemsif.se 0730-582809 Lila/vita/vita
Skoghalls IBK Utveckling Martin Olander martin.olander@brandskyddslaget.se 070-6215505 Blå/Blå/Blå
Storvreta IBK Peter Furubrand 073-0387700 Röd/Svart/Röd
Sundsvall FBC Ungdom Kristoffer Asp Aspkristoffer@gmail.com 073-8491907 Svart/Svart/Svart
Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK Kristian Karlsson kristian.marttala@gmail.com 0709-15 43 38 Grön/Grön/grön
Torshälla IBK Fredrik Lindhé fredde.lindhe@gmail.com 070-1642400 Röd/Svart/Svart
Tyresö Trollbäcken IBK Stefan Berg stefan.berg@ica.se 070-375 98 96 svart/svart/svart/svart
Täby FC Mariette Arfsvik mariette.arfsvik@gmail.com Vit/Vit/Vit
Warberg IBF Mikael Holmer holmermicke@hotmail.com 0793025151 Blå/Blå/Blå
Väsby AIK Claes Carlsson stb78cc@gmail.com 070-829 23 92 Röd/Röd/Vit+Röd
Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF Vit, Svart, Vit
Växjö IBK Utveckling Micael Nyh micael.nyh@nordea.se 070-2354176 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Åkersberga IBF Kari Munukka kari.munukka@gmail.com 0707-966160 Orange/Svart/Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-03-24 20:30 1 Linköping FBC - Salems IF 9 - 1 Linköpings Sporthall 97
2022-03-25 18:30 1 RIG Umeå IBF - Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK 9 - 2 Thoren Arena 172
2022-03-25 18:45 1 Sundsvall FBC Ungdom - IBF Dalen /IBS Dalen 8 - 4 Skönsbergshallen 120
2022-03-25 19:00 1 Karlstad IBF Ungdom - Lillån IBK/Ungdom 4 - 3 Colorama Arena
2022-03-25 19:00 1 Växjö IBK Utveckling - CL98IC 8 - 3 Fortnox Arena A-hall 213
2022-03-25 19:30 1 IBF Falun Utveckling - Gävle GIK 11 - 1 Guide Arena 1 148
2022-03-25 19:30 1 Åkersberga IBF - Väsby AIK 7 - 6 Åkersberga Sporthall A
2022-03-25 19:30 1 Huddinge IBS - Djurgårdens IF IBS 10 - 4 Glömstahallen 157
2022-03-25 19:30 1 Nykvarns IF - Torshälla IBK 8 - 4 Furuborghallen 324
2022-03-25 19:30 1 Höllvikens IBF - FC Helsingborg 6 - 2 Halörhallen
2022-03-25 20:00 1 Täby FC - Rosersberg Arlanda IBK 8 - 6 K-Rauta Arena
2022-03-25 20:00 1 IBK Genarp - Warberg IBF 5 - 3 Genarps Idrottshall
2022-03-26 17:30 1 IK Sirius FBC/IBK - Storvreta IBK 7 - 8 IFU Arena A 1143
2022-03-27 13:00 1 Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF - Skoghalls IBK Utveckling 5 - 7 Mälarenergi Arena A 147
2022-03-27 19:45 1 Farsta IBK - Tyresö Trollbäcken IBK 9 - 5 Farstahallen 1 168
2022-03-27 20:00 1 Jönköpings IK Utveckling - Hovslätts IK 11 - 6 Arenan - Jönköpings Idrottshus

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis