Spelprogram - Pojkar Grön 1/2 Grp 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gammelstads IF PGrön 1/2 Johan Persson johpeer1980@outlook.com 0725897707 Tröja: Grön/Vit Byxa: Svart Strumpa: Grön
IBF Argentum 91 PGrön 1/2 Emil Nordin emil_nordin@hotmail.com 0705477962 svart, svart, svart
K 4 IF PGrön 1/2 Åsa Norberg norberg_asa@hotmail.com 0706425267 Orange, Svart, Svart
Luleå SK PGrön 1/2 L2 Blå, blå, blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-11-21 09:30 1 Luleå SK PGrön 1/2 L2 - K 4 IF PGrön 1/2 Viktor Kemi Örnäsets Sp
2021-11-21 09:30 1 IBF Argentum 91 PGrön 1/2 - Gammelstads IF PGrön 1/2 Melvin Rylander Örnäsets Sp
2021-11-21 10:15 1 K 4 IF PGrön 1/2 - IBF Argentum 91 PGrön 1/2 Viktor Kemi Örnäsets Sp
2021-11-21 10:15 1 Luleå SK PGrön 1/2 L2 - Gammelstads IF PGrön 1/2 Melvin Rylander Örnäsets Sp
2021-11-21 11:00 1 Gammelstads IF PGrön 1/2 - K 4 IF PGrön 1/2 Viktor Kemi Örnäsets Sp
2021-11-21 11:00 1 Luleå SK PGrön 1/2 L2 - IBF Argentum 91 PGrön 1/2 Melvin Rylander Örnäsets Sp
Omgång 2
2021-12-05 10:00 2 K 4 IF PGrön 1/2 - IBF Argentum 91 PGrön 1/2 Linn Sjödin Camp Gielas 2
2021-12-05 10:00 2 Luleå SK PGrön 1/2 L2 - Gammelstads IF PGrön 1/2 Edvin Nilsson Camp Gielas 3
2021-12-05 10:45 2 IBF Argentum 91 PGrön 1/2 - Luleå SK PGrön 1/2 L2 Linn Sjödin Camp Gielas 2
2021-12-05 10:45 2 K 4 IF PGrön 1/2 - Gammelstads IF PGrön 1/2 Edvin Nilsson Camp Gielas 3
2021-12-05 11:30 2 Gammelstads IF PGrön 1/2 - IBF Argentum 91 PGrön 1/2 Linn Sjödin Camp Gielas 2
2021-12-05 11:30 2 K 4 IF PGrön 1/2 - Luleå SK PGrön 1/2 L2 Edvin Nilsson Camp Gielas 3
Omgång 3
2022-01-09 10:00 3 Gammelstads IF PGrön 1/2 - Luleå SK PGrön 1/2 L2 William Gustafsson, Lukas Lehto Larsson Gammelstad Sp
2022-01-09 10:00 3 IBF Argentum 91 PGrön 1/2 - K 4 IF PGrön 1/2 Adrian Hedström, Lucas Lindmark Gammelstad Sp
2022-01-09 10:45 3 Luleå SK PGrön 1/2 L2 - IBF Argentum 91 PGrön 1/2 William Gustafsson, Lukas Lehto Larsson Gammelstad Sp
2022-01-09 10:45 3 Gammelstads IF PGrön 1/2 - K 4 IF PGrön 1/2 Lucas Lindmark, Adrian Hedström Gammelstad Sp
2022-01-09 11:30 3 K 4 IF PGrön 1/2 - Luleå SK PGrön 1/2 L2 Lukas Lehto Larsson, William Gustafsson Gammelstad Sp
2022-01-09 11:30 3 Gammelstads IF PGrön 1/2 - IBF Argentum 91 PGrön 1/2 Adrian Hedström, Lucas Lindmark Gammelstad Sp
Omgång 4
2022-02-27 10:00 4 IBF Argentum 91 PGrön 1/2 - Gammelstads IF PGrön 1/2 Liza Gardfjäll Arjeplog Sporthall
2022-02-27 10:00 4 K 4 IF PGrön 1/2 - Luleå SK PGrön 1/2 L2 Nelly Nilsson Arjeplog Sporthall
2022-02-27 10:45 4 Gammelstads IF PGrön 1/2 - K 4 IF PGrön 1/2 Tuva-Lisa Grahn Arjeplog Sporthall
2022-02-27 10:45 4 IBF Argentum 91 PGrön 1/2 - Luleå SK PGrön 1/2 L2 Liza Gardfjäll Arjeplog Sporthall
2022-02-27 11:30 4 Luleå SK PGrön 1/2 L2 - Gammelstads IF PGrön 1/2 Nelly Nilsson Arjeplog Sporthall
2022-02-27 11:30 4 IBF Argentum 91 PGrön 1/2 - K 4 IF PGrön 1/2 Tuva-Lisa Grahn Arjeplog Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis