Spelprogram - Pojkar Blå 1 Grp 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2 Ulrika Lindström hotnspicy_25@hotmail.com 070-204 16 40 Grön, Svart, Svart
Gammelstads IF PBlå 1 Jenny Skogsberg jennyskogsberg@live.se 076-8391288 Grön, Svart, Grön
Notvikens IK PBlå 1 Mats Eriksson meriksson@telia.com 070-3017230 GUL, Svart, Gul
Team Kalix IBK PBlå 1 Emma Jakobsson emma.jakobsson@kalix.se 0761147542 Röd, Svart, Svart
Öjebyns IBF PBlå 1 L2 Tobias Olsson trulle18@hotmail.com 0730319439 Blå, Blå/Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-11-06 10:00 1 Team Kalix IBK PBlå 1 - Gammelstads IF PBlå 1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sportcity Kalix
2021-11-06 11:00 1 Notvikens IK PBlå 1 - Öjebyns IBF PBlå 1 L2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sportcity Kalix
2021-11-06 12:00 1 Gammelstads IF PBlå 1 - Notvikens IK PBlå 1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sportcity Kalix
2021-11-06 13:00 1 Team Kalix IBK PBlå 1 - Öjebyns IBF PBlå 1 L2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sportcity Kalix
2021-11-06 14:00 1 Öjebyns IBF PBlå 1 L2 - Gammelstads IF PBlå 1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sportcity Kalix
2021-11-06 15:00 1 Team Kalix IBK PBlå 1 - Notvikens IK PBlå 1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sportcity Kalix
Omgång 2
2021-12-19 10:00 2 Öjebyns IBF PBlå 1 L2 - Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2 Wiggo Svensson, Filip Lyckne Norrmalmia Sph
2021-12-19 11:00 2 Notvikens IK PBlå 1 - Gammelstads IF PBlå 1 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Norrmalmia Sph
2021-12-19 12:00 2 Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2 - Notvikens IK PBlå 1 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Norrmalmia Sph
2021-12-19 13:00 2 Öjebyns IBF PBlå 1 L2 - Gammelstads IF PBlå 1 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Norrmalmia Sph
2021-12-19 14:00 2 Gammelstads IF PBlå 1 - Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Norrmalmia Sph
2021-12-19 15:00 2 Öjebyns IBF PBlå 1 L2 - Notvikens IK PBlå 1 Wiggo Svensson, Filip Lyckne Norrmalmia Sph
Omgång 3
2022-01-23 09:00 3 Gammelstads IF PBlå 1 - Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2 Viktor Kemi, Melvin Lundström Gammelstad Sp
2022-01-23 10:00 3 Öjebyns IBF PBlå 1 L2 - Team Kalix IBK PBlå 1 Melvin Lundström, Viktor Kemi Gammelstad Sp
2022-01-23 11:00 3 Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2 - Öjebyns IBF PBlå 1 L2 Viktor Kemi, Melvin Lundström Gammelstad Sp
2022-01-23 12:00 3 Gammelstads IF PBlå 1 - Team Kalix IBK PBlå 1 Melvin Lundström, Viktor Kemi Gammelstad Sp
2022-01-23 13:00 3 Team Kalix IBK PBlå 1 - Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2 Melvin Lundström, Viktor Kemi Gammelstad Sp
2022-01-23 14:00 3 Gammelstads IF PBlå 1 - Öjebyns IBF PBlå 1 L2 Melvin Lundström, Viktor Kemi Gammelstad Sp
Omgång 4
2022-02-20 08:30 4 Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2 - Gammelstads IF PBlå 1 Jesper Karlsson, Isak Ahlbäck Riihinen Bergskolan
2022-02-20 09:30 4 Team Kalix IBK PBlå 1 - Notvikens IK PBlå 1 Jesper Karlsson, Isak Ahlbäck Riihinen Bergskolan
2022-02-20 10:30 4 Gammelstads IF PBlå 1 - Team Kalix IBK PBlå 1 Isak Ahlbäck Riihinen, Jesper Karlsson Bergskolan
2022-02-20 11:30 4 Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2 - Notvikens IK PBlå 1 Jesper Karlsson, Isak Ahlbäck Riihinen Bergskolan
2022-02-20 12:30 4 Notvikens IK PBlå 1 - Gammelstads IF PBlå 1 Jesper Karlsson, Isak Ahlbäck Riihinen Bergskolan
2022-02-20 13:30 4 Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2 - Team Kalix IBK PBlå 1 Jesper Karlsson, Isak Ahlbäck Riihinen Bergskolan
Omgång 5
2022-02-26 10:00 5 Notvikens IK PBlå 1 - Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2 Isak Ahlbäck Riihinen, Viktor Kemi Porsöhallen
2022-02-26 11:00 5 Team Kalix IBK PBlå 1 - Öjebyns IBF PBlå 1 L2 Isak Ahlbäck Riihinen, Viktor Kemi Porsöhallen
2022-02-26 12:00 5 Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2 - Team Kalix IBK PBlå 1 Viktor Kemi, Isak Ahlbäck Riihinen Porsöhallen
2022-02-26 13:00 5 Notvikens IK PBlå 1 - Öjebyns IBF PBlå 1 L2 Viktor Kemi, Isak Ahlbäck Riihinen Porsöhallen
2022-02-26 14:00 5 Öjebyns IBF PBlå 1 L2 - Bergnäsets AIK/AIK PBlå 1 L2 Viktor Kemi, Isak Ahlbäck Riihinen Porsöhallen
2022-02-26 15:00 5 Notvikens IK PBlå 1 - Team Kalix IBK PBlå 1 Isak Ahlbäck Riihinen, Viktor Kemi Porsöhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis