Spelprogram - Flickor Grön Gästrikland (13-)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gävle GIK F12/13 Röd Johan Kling johankling84@gmail.com 0705176877 Blå, Blå, Blå
Sandvikens AIK F2013/2014 Johanna Isaksson johanna.isaksson@sandvik.com 0739-724610 Svart, Svart, Svart
Strömsbro IF F13 Orange Erik Melander Pe.melander@hotmail.com 0730426449 Orange, Blå, Vit
Valbo IBF F12-13 Svart Boel Bergfors Boel_bergfors@hotmail.com 0709323055 Vit, Svart, Vit
Valbo IBF F12-13 Vit Boel Bergfors Boel_bergfors@hotmail.com 0709323055 Vit, Svart, Vit
Älvkarleby IK F12-13 Daniel Engberg daniel.engberg@diamondpower.se Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 09:30 1 Strömsbro IF F13 Orange - Valbo IBF F12-13 Svart Theo Rosin, Melvin Persson Vallbackskolan
2021-10-16 10:30 1 Älvkarleby IK F12-13 - Gävle GIK F12/13 Röd Theo Rosin, Melvin Persson Vallbackskolan
2021-10-16 11:30 1 Sandvikens AIK F2013/2014 - Valbo IBF F12-13 Vit Theo Rosin, Gustaf Wallinder Vallbackskolan
2021-10-16 12:30 1 Gävle GIK F12/13 Röd - Strömsbro IF F13 Orange Melvin Persson, Gustaf Wallinder Vallbackskolan
2021-10-16 13:30 1 Valbo IBF F12-13 Svart - Älvkarleby IK F12-13 Theo Rosin, Melvin Persson Vallbackskolan
2021-10-16 14:30 1 Valbo IBF F12-13 Vit - Sandvikens AIK F2013/2014 Theo Rosin, Melvin Persson Vallbackskolan
Omgång 2
2021-11-07 10:30 2 Strömsbro IF F13 Orange - Valbo IBF F12-13 Svart Junia Gruvman, Angelina Forssell Bessemerhallen
2021-11-07 11:30 2 Gävle GIK F12/13 Röd - Sandvikens AIK F2013/2014 Junia Gruvman, Angelina Forssell Bessemerhallen
2021-11-07 12:30 2 Strömsbro IF F13 Orange - Valbo IBF F12-13 Vit Junia Gruvman, Angelina Forssell Bessemerhallen
2021-11-07 13:30 2 Gävle GIK F12/13 Röd - Valbo IBF F12-13 Svart Isabella Bambrick, Albin Berg Nääs Bessemerhallen
2021-11-07 14:30 2 Sandvikens AIK F2013/2014 - Valbo IBF F12-13 Vit Isabella Bambrick, Albin Berg Nääs Bessemerhallen
Omgång 3
2021-11-28 10:30 3 Valbo IBF F12-13 Vit - Gävle GIK F12/13 Röd Fabian Laurin, Astrid Gailleton Tänglander Ludvigbergsskolan
2021-11-28 11:30 3 Valbo IBF F12-13 Svart - Strömsbro IF F13 Orange Fabian Laurin, Astrid Gailleton Tänglander Ludvigbergsskolan
2021-11-28 12:30 3 Sandvikens AIK F2013/2014 - Gävle GIK F12/13 Röd Tilda Nilsson, Fabian Laurin Ludvigbergsskolan
2021-11-28 13:30 3 Älvkarleby IK F12-13 - Strömsbro IF F13 Orange Tilda Nilsson, Fabian Laurin Ludvigbergsskolan
2021-11-28 14:30 3 Valbo IBF F12-13 Svart - Sandvikens AIK F2013/2014 Isa Molin, Linnea Roos Ludvigbergsskolan
2021-11-28 15:30 3 Älvkarleby IK F12-13 - Valbo IBF F12-13 Vit Isa Molin, Linnea Roos Ludvigbergsskolan
Omgång 4
2021-12-19 09:30 4 Valbo IBF F12-13 Svart - Älvkarleby IK F12-13 , Dan Vikström Sörgärdets Sporthall
2021-12-19 10:30 4 Gävle GIK F12/13 Röd - Valbo IBF F12-13 Vit Dan Vikström Sörgärdets Sporthall
2021-12-19 11:30 4 Strömsbro IF F13 Orange - Sandvikens AIK F2013/2014 Dan Vikström Sörgärdets Sporthall
2021-12-19 12:30 4 Valbo IBF F12-13 Vit - Strömsbro IF F13 Orange Dan Vikström Sörgärdets Sporthall
2021-12-19 13:30 4 Gävle GIK F12/13 Röd - Älvkarleby IK F12-13 Dan Vikström Sörgärdets Sporthall
2021-12-19 14:30 4 Sandvikens AIK F2013/2014 - Valbo IBF F12-13 Svart Dan Vikström Sörgärdets Sporthall
Omgång 5
5 Sandvikens AIK F2013/2014 - Strömsbro IF F13 Orange Bessemerhallen
5 Älvkarleby IK F12-13 - Gävle GIK F12/13 Röd Bessemerhallen
5 Gävle GIK F12/13 Röd - Valbo IBF F12-13 Svart Bessemerhallen
5 Sandvikens AIK F2013/2014 - Älvkarleby IK F12-13 Bessemerhallen
5 Valbo IBF F12-13 Vit - Strömsbro IF F13 Orange Bessemerhallen
5 Valbo IBF F12-13 Vit - Valbo IBF F12-13 Svart Bessemerhallen
Omgång 6
2022-02-19 09:30 6 Gävle GIK F12/13 Röd - Strömsbro IF F13 Orange Ida Markusson Sörbyskolan
2022-02-19 10:30 6 Sandvikens AIK F2013/2014 - Valbo IBF F12-13 Svart , Ida Markusson Sörbyskolan
2022-02-19 11:30 6 Älvkarleby IK F12-13 - Valbo IBF F12-13 Vit Ida Markusson, Oscar Lundberg Sörbyskolan
2022-02-19 12:30 6 Valbo IBF F12-13 Svart - Gävle GIK F12/13 Röd Linnea Roos, Oscar Lundberg Sörbyskolan
2022-02-19 13:30 6 Valbo IBF F12-13 Vit - Strömsbro IF F13 Orange Linnea Roos, Oscar Lundberg Sörbyskolan
2022-02-19 14:30 6 Älvkarleby IK F12-13 - Sandvikens AIK F2013/2014 Linnea Roos, Oscar Lundberg Sörbyskolan
Omgång 7
2022-03-12 12:30 7 Älvkarleby IK F12-13 - Strömsbro IF F13 Orange Vincent Lind, Gustav Lundberg Stigslunds Idrottshall
2022-03-12 13:30 7 Valbo IBF F12-13 Svart - Älvkarleby IK F12-13 Vincent Lind, Gustav Lundberg Stigslunds Idrottshall
2022-03-12 14:30 7 Valbo IBF F12-13 Svart - Gävle GIK F12/13 Röd Vincent Lind, Gustav Lundberg Stigslunds Idrottshall
2022-03-12 15:30 7 Sandvikens AIK F2013/2014 - Valbo IBF F12-13 Vit Mats Fernlund, Gustav Lundberg Stigslunds Idrottshall
2022-03-12 16:30 7 Gävle GIK F12/13 Röd - Valbo IBF F12-13 Vit Mats Fernlund Stigslunds Idrottshall
2022-03-12 17:30 7 Sandvikens AIK F2013/2014 - Strömsbro IF F13 Orange Mats Fernlund Stigslunds Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis