Spelprogram - Flickor Blå Gävleborg Lätt (10-12)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gävle GIK F12/13 Blå Johan Kling johankling84@gmail.com 0705176877 Blå/Blå/Blå
Hofors IBK F11-12 Jakob Staland jakob.staland@gmail.com Vit/Svart/Svart
IBK Runsten F11-12 Therese Hadin theresehadin@hotmail.com 073-4033888 Röd/Svart/Svart
IK Ljusdal F11/12 Patrik Persson patrik@mickesvensson.se 070-6510585 Gul/Grön/Gul
IK Sätra F10-12 Jerry Nilsson Jerrynilsson86@gmail.com Grön/Svart/Grön
Sandvikens AIK F2011/12 svart Johanna Sjöberg johannasjooberg@hotmail.com 076-1632666 Svart/Svart/Svart
Strömsbro IF F11/12 Fredrik Högberg fredrik.hogberg@hotmail.com 0766953041 Orange/Blå/Vit
Söderhamns IBF Flickor 2011/2012 Per Åke Lust peckalust@live.se 070-2615889 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-09 14:00 1 IBK Runsten F11-12 - Söderhamns IBF Flickor 2011/2012 Imre Mattsson-Åkerlund, Dan Vikström Sjöängsskolan
2021-10-10 15:00 1 IK Sätra F10-12 - Sandvikens AIK F2011/12 svart Gustav Lundberg, Ellioth Stade Stigslunds Idrottshall
2022-02-20 13:00 1 IK Ljusdal F11/12 - Strömsbro IF F11/12 Michael Hoek, Robert Mårtensson Giganten
Omgång 2
2021-10-16 10:00 2 Sandvikens AIK F2011/12 svart - IBK Runsten F11-12 Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Arena Jernvallen
2021-10-16 10:45 2 Strömsbro IF F11/12 - Hofors IBK F11-12 Dan Vikström, Pär Hedlund Testebo Arena
2021-10-23 09:45 2 IK Sätra F10-12 - IK Ljusdal F11/12 Johan Andersson, Daniel Blomkvist Alfahallen - Gavlehov
Omgång 3
2021-10-23 13:00 3 Gävle GIK F12/13 Blå - Söderhamns IBF Flickor 2011/2012 Roger Morin, Ellioth Stade Vallbackskolan 65
2021-10-23 15:30 3 IBK Runsten F11-12 - IK Ljusdal F11/12 Daniel Blomkvist, Elias Parment Sjöängsskolan
2021-10-24 10:00 3 Hofors IBK F11-12 - IK Sätra F10-12 Astrid Haglund, Ida Markusson Hoforshallen
Omgång 4
2021-10-30 10:30 4 Strömsbro IF F11/12 - Gävle GIK F12/13 Blå Daniel Ahlin, Imre Mattsson-Åkerlund Testebo Arena
2021-10-30 14:00 4 Sandvikens AIK F2011/12 svart - Söderhamns IBF Flickor 2011/2012 Tilda Nilsson, Ida Lundin Bessemerhallen
2021-10-31 12:45 4 IBK Runsten F11-12 - Hofors IBK F11-12 Fabian Laurin, Torbjörn Ström Nynäshallen
Omgång 5
2021-11-06 12:45 5 Gävle GIK F12/13 Blå - Sandvikens AIK F2011/12 svart Mats Fernlund, Roger Morin Nynäshallen
2021-11-06 13:30 5 Strömsbro IF F11/12 - IK Sätra F10-12 Ellioth Stade, Elias Parment Stigslunds Idrottshall
2021-12-12 10:30 5 Söderhamns IBF Flickor 2011/2012 - IK Ljusdal F11/12 Johnas Hallin, Melwin Söderberg Ljusne Idrottshall 59
Omgång 6
2021-11-13 10:00 6 Hofors IBK F11-12 - Söderhamns IBF Flickor 2011/2012 Vilma Boman, Alfred Widerberg Hoforshallen
2021-11-14 09:30 6 IK Sätra F10-12 - Gävle GIK F12/13 Blå Dan Vikström, Daniel Blomkvist Nynäshallen
2021-11-14 12:30 6 IBK Runsten F11-12 - Strömsbro IF F11/12 Joppe Granath, Oskar Pettersson Sjöängsskolan
2021-11-14 13:00 6 IK Ljusdal F11/12 - Sandvikens AIK F2011/12 svart Per-Olov Nilsson, Tomas Eriksson Giganten
Omgång 7
2021-11-20 10:00 7 Sandvikens AIK F2011/12 svart - Hofors IBK F11-12 Angelina Forssell, Alva Sågström Arena Jernvallen
2021-11-20 13:30 7 Gävle GIK F12/13 Blå - IK Ljusdal F11/12 Elias Parment, Albin Berg Nääs Vallbackskolan
2021-11-20 13:30 7 IK Sätra F10-12 - IBK Runsten F11-12 Daniel Blomkvist, Tilda Nilsson Stigslunds Idrottshall
Omgång 8
2021-11-27 12:30 8 IBK Runsten F11-12 - Gävle GIK F12/13 Blå Imre Mattsson-Åkerlund, Ellioth Stade Sjöängsskolan
2021-11-28 12:00 8 Söderhamns IBF Flickor 2011/2012 - Strömsbro IF F11/12 Melwin Söderberg, Tomas Eriksson Idrottshallen, Söderhamn 48
2022-03-06 10:00 8 Hofors IBK F11-12 - IK Ljusdal F11/12 Anna Lindgren, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall A
Omgång 9
2021-12-04 9 IK Sätra F10-12 - Söderhamns IBF Flickor 2011/2012 Mattias Dahlqvist Stigslunds Idrottshall
2021-12-04 10:00 9 Sandvikens AIK F2011/12 svart - Strömsbro IF F11/12 Magnus Nordahl Arena Jernvallen
2021-12-04 11:30 9 Gävle GIK F12/13 Blå - Hofors IBK F11-12 Fabian Laurin, Ida Markusson Vallbackskolan
Omgång 10
2021-11-20 10:00 10 Strömsbro IF F11/12 - IK Ljusdal F11/12 Imre Mattsson-Åkerlund, Daniel Blomkvist Testebo Arena
2021-12-18 12:15 10 Sandvikens AIK F2011/12 svart - IK Sätra F10-12 Mikael Nilsson, Ida Markusson Arena Jernvallen
2021-12-19 10 Söderhamns IBF Flickor 2011/2012 - IBK Runsten F11-12 Anna Lindgren, Joppe Granath Idrottshallen, Söderhamn
Omgång 11
2022-01-16 10:30 11 IBK Runsten F11-12 - Sandvikens AIK F2011/12 svart Elias Parment, Ellioth Stade Nynäshallen
2022-01-16 12:30 11 IK Ljusdal F11/12 - IK Sätra F10-12 Per-Olov Nilsson, Mats Sjöqvist Giganten
2022-02-05 08:30 11 Hofors IBK F11-12 - Strömsbro IF F11/12 Astrid Gailleton Tänglander, Molly Ek Hoforshallen
Omgång 12
2022-01-23 12 IK Ljusdal F11/12 - IBK Runsten F11-12 Giganten
2022-01-23 10:00 12 Söderhamns IBF Flickor 2011/2012 - Gävle GIK F12/13 Blå Joakim Lindgren, Anna Lindgren Idrottshallen, Söderhamn 42
2022-02-19 09:45 12 IK Sätra F10-12 - Hofors IBK F11-12 Ida Lundin, Linnea Roos Nynäshallen
Omgång 13
2022-01-29 09:00 13 Hofors IBK F11-12 - IBK Runsten F11-12 Isabella Bambrick, Molly Ek Hoforshallen
2022-01-30 13:30 13 Gävle GIK F12/13 Blå - Strömsbro IF F11/12 Ellen Lindblom, Mats Fernlund Vallbackskolan
2022-03-06 13 Söderhamns IBF Flickor 2011/2012 - Sandvikens AIK F2011/12 svart Novahallen - Gavlehov
Omgång 14
2022-02-05 15:00 14 Sandvikens AIK F2011/12 svart - Gävle GIK F12/13 Blå , Johan Andersson Arena Jernvallen
2022-02-06 10:00 14 IK Sätra F10-12 - Strömsbro IF F11/12 Elias Parment, Ellioth Stade Novahallen - Gavlehov
2022-02-06 12:30 14 IK Ljusdal F11/12 - Söderhamns IBF Flickor 2011/2012 Nellie Fransen, Per-Olov Nilsson Giganten
Omgång 15
2022-02-12 15 Sandvikens AIK F2011/12 svart - IK Ljusdal F11/12 Arena Jernvallen
2022-02-12 11:30 15 Gävle GIK F12/13 Blå - IK Sätra F10-12 Benny Grönblad Vallbackskolan
2022-02-12 13:30 15 Strömsbro IF F11/12 - IBK Runsten F11-12 Benny Grönblad, Albin Berg Nääs Stigslunds Idrottshall
2022-02-20 12:00 15 Söderhamns IBF Flickor 2011/2012 - Hofors IBK F11-12 Joppe Granath, Anna Lindgren Idrottshallen, Söderhamn
Omgång 16
2022-02-26 09:00 16 Hofors IBK F11-12 - Sandvikens AIK F2011/12 svart Vilma Boman, Ali Maghsudi Hoforshallen
2022-02-26 12:30 16 IK Ljusdal F11/12 - Gävle GIK F12/13 Blå Adam Hoek, Per-Olov Nilsson Giganten
2022-02-27 09:30 16 IBK Runsten F11-12 - IK Sätra F10-12 Melvin Persson, Mattias Dahlqvist Nynäshallen
Omgång 17
2022-03-06 17 Strömsbro IF F11/12 - Söderhamns IBF Flickor 2011/2012 Stigslunds Idrottshall
2022-03-06 09:30 17 Gävle GIK F12/13 Blå - IBK Runsten F11-12 Melvin Persson, Vincent Lind Nynäshallen
2022-03-06 12:00 17 IK Ljusdal F11/12 - Hofors IBK F11-12 Anna Lindgren, Mattias Dahlqvist Bollnäs Sporthall A
Omgång 18
2022-03-12 10:30 18 Söderhamns IBF Flickor 2011/2012 - IK Sätra F10-12 Joppe Granath, Valter Brundin Idrottshallen, Söderhamn
2022-03-13 09:30 18 Hofors IBK F11-12 - Gävle GIK F12/13 Blå Ali Maghsudi, Molly Ek Hoforshallen
2022-03-13 09:45 18 Strömsbro IF F11/12 - Sandvikens AIK F2011/12 svart Jaad Abou Chaaya Testebo Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis