Spelprogram - Pantamera Pojkar Division 6A Nord

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Lo P10 Britt-Inger Sjölander lasses1571@hotmail.com 0768990832 Röd, Svart, Svart
G/K IBS P10 Yasmine Ottosson pavelsmatte@hotmail.com 070-2612612 Blå, Blå, Blå
Husums IBK PF09 Susanne Svensson susssvensson@icloud.com 0703310478 Vit
Höglands AIF P10 Mattias Edin Edin.mattias@gmail.com 072-5365440 Vit
Jäbo IK P10 Lennart Hägglöf lennart.hagglof@yahoo.com +46705375161 Svart och Rosa / Svart /Rosa
Moälvens IBK P10 Irina Isaksson Mibkpojkar10@gmail.com 0703679273 Orange/svart/svart
Nätra IBK P10/11 Erika Östman annaerikachristin@gmail.com 0702344626 Svart, Svart, Svart
Örnsköldsvik IBK P10 Maria Viberg legendier@msn.com 0702177882 Vinröd tröja, svarta shorts och strumpor
Örnsköldsviks IBK P09 Caroline Blomström c_lindkvist@hotmail.com 070-6686527 Röd, svart, röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-23 10:30 1 G/K IBS P10 - Jäbo IK P10 Sebastian Forslund, Tindra Nordin Husum
2021-10-23 11:30 1 Husums IBK PF09 - Moälvens IBK P10 Moa Lundestad-Berglund, Tindra Nordin Husum
2021-10-23 12:30 1 Höglands AIF P10 - Nätra IBK P10/11 Moa Lundestad-Berglund, Sebastian Forslund Husum
2021-10-23 13:30 1 Jäbo IK P10 - Husums IBK PF09 Tindra Nordin, Sebastian Forslund Husum
2021-10-23 14:30 1 Nätra IBK P10/11 - G/K IBS P10 Moa Lundestad-Berglund, Tindra Nordin Husum
2021-10-23 15:30 1 Moälvens IBK P10 - Höglands AIF P10 Moa Lundestad-Berglund, Sebastian Forslund Husum
Omgång 2
2021-10-31 10:00 2 G/K IBS P10 - Örnsköldsvik IBK P10 Sebastian Forslund, William Oldenborg Bollstahallen
2021-10-31 11:00 2 Husums IBK PF09 - Örnsköldsviks IBK P09 Wille Berglund, William Oldenborg Bollstahallen
2021-10-31 12:00 2 Höglands AIF P10 - FBC Lo P10 Wille Berglund, Sebastian Forslund Bollstahallen
2021-10-31 13:00 2 Örnsköldsvik IBK P10 - Husums IBK PF09 William Oldenborg, Sebastian Forslund Bollstahallen
2021-10-31 14:00 2 FBC Lo P10 - G/K IBS P10 William Oldenborg, Wille Berglund Bollstahallen
2021-10-31 15:00 2 Örnsköldsviks IBK P09 - Höglands AIF P10 Wille Berglund, Sebastian Forslund Bollstahallen
Omgång 3
2021-11-14 12:30 3 Jäbo IK P10 - Örnsköldsvik IBK P10 Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Köpmanholmens Sporthall
2021-11-14 13:25 3 Moälvens IBK P10 - Örnsköldsviks IBK P09 Elsa Näslund, My Näslund Köpmanholmens Sporthall
2021-11-14 14:20 3 Nätra IBK P10/11 - FBC Lo P10 Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Köpmanholmens Sporthall
2021-11-14 15:15 3 Örnsköldsvik IBK P10 - Moälvens IBK P10 Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Köpmanholmens Sporthall
2021-11-14 16:10 3 FBC Lo P10 - Jäbo IK P10 Elsa Näslund, My Näslund Köpmanholmens Sporthall
2021-11-14 17:05 3 Örnsköldsviks IBK P09 - Nätra IBK P10/11 Elsa Näslund, My Näslund Köpmanholmens Sporthall
Omgång 4
2021-11-20 10:00 4 Jäbo IK P10 - Moälvens IBK P10 Kathrine-Louise Näslund, My Sahlen Nolaskolan
2021-11-20 11:00 4 G/K IBS P10 - Husums IBK PF09 Kathrine-Louise Näslund, My Sahlen Nolaskolan
2021-11-20 12:00 4 Örnsköldsvik IBK P10 - Örnsköldsviks IBK P09 William Oldenborg, Alexander Engström Nolaskolan
2021-11-20 13:00 4 Nätra IBK P10/11 - Jäbo IK P10 William Oldenborg, Wille Berglund Nolaskolan
2021-11-20 14:00 4 Höglands AIF P10 - G/K IBS P10 Alexander Engström, Wille Berglund Nolaskolan
2021-11-20 15:00 4 Örnsköldsviks IBK P09 - FBC Lo P10 Moa Lundestad-Berglund, Tindra Nordin Nolaskolan
2021-11-20 16:00 4 Moälvens IBK P10 - Nätra IBK P10/11 Tindra Nordin, Moa Lundestad-Berglund Nolaskolan
2021-11-20 17:00 4 Husums IBK PF09 - Höglands AIF P10 My Näslund, Elsa Näslund Nolaskolan
2021-11-20 18:00 4 FBC Lo P10 - Örnsköldsvik IBK P10 My Näslund, Elsa Näslund Nolaskolan
Omgång 5
2021-12-04 10:00 5 G/K IBS P10 - Moälvens IBK P10 Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Nolaskolan
2021-12-04 11:00 5 Husums IBK PF09 - Nätra IBK P10/11 Alexandra Forslund, Agnes Arnqvist Nolaskolan
2021-12-04 12:00 5 Höglands AIF P10 - Jäbo IK P10 Maja Kristoffersson, Ida Lidström Nolaskolan
2021-12-04 13:00 5 Örnsköldsviks IBK P09 - G/K IBS P10 Ida Lidström, Maja Kristoffersson Nolaskolan
2021-12-04 14:00 5 FBC Lo P10 - Husums IBK PF09 My Näslund, Elsa Näslund Nolaskolan
2021-12-04 15:00 5 Örnsköldsvik IBK P10 - Höglands AIF P10 William Oldenborg, Alexander Engström Nolaskolan
2021-12-04 16:00 5 Moälvens IBK P10 - FBC Lo P10 Alexander Engström, William Oldenborg Nolaskolan
2021-12-04 17:00 5 Nätra IBK P10/11 - Örnsköldsvik IBK P10 Tindra Nordin, Moa Lundestad-Berglund Nolaskolan
2021-12-04 18:00 5 Jäbo IK P10 - Örnsköldsviks IBK P09 Moa Lundestad-Berglund, Tindra Nordin Nolaskolan
Omgång 6
2022-01-08 10:30 6 Höglands AIF P10 - Moälvens IBK P10 Tindra Nordin, Emilia Schedin Nolaskolan
2022-01-08 11:30 6 G/K IBS P10 - Nätra IBK P10/11 Emilia Schedin, Tindra Nordin Nolaskolan
2022-01-08 12:30 6 Husums IBK PF09 - Jäbo IK P10 Elsa Näslund, Alissa Indevall Nolaskolan
2022-01-08 13:30 6 Nätra IBK P10/11 - Höglands AIF P10 Elsa Näslund, Alissa Indevall Nolaskolan
2022-01-08 14:30 6 Moälvens IBK P10 - Husums IBK PF09 William Oldenborg, Wille Berglund Nolaskolan
2022-01-08 15:30 6 Jäbo IK P10 - G/K IBS P10 Wille Berglund, William Oldenborg Nolaskolan
Omgång 7
2022-01-22 7 G/K IBS P10 - FBC Lo P10 Kathrine-Louise Näslund, Emilia Schedin Nolaskolan
2022-01-22 7 Örnsköldsviks IBK P09 - Husums IBK PF09 Alexander Engström, Sebastian Forslund Nolaskolan
2022-01-22 11:30 7 Höglands AIF P10 - Örnsköldsviks IBK P09 Emilia Schedin, Kathrine-Louise Näslund Nolaskolan
2022-01-22 12:30 7 Örnsköldsviks IBK P09 - Örnsköldsvik IBK P10 William Oldenborg, Wille Berglund Nolaskolan
2022-01-22 13:30 7 G/K IBS P10 - Höglands AIF P10 Wille Berglund, William Oldenborg Nolaskolan
2022-01-22 14:30 7 Örnsköldsvik IBK P10 - G/K IBS P10 Alexander Engström, Sebastian Forslund Nolaskolan
Omgång 8
2022-02-12 10:00 8 Nätra IBK P10/11 - Örnsköldsviks IBK P09 Moa Lundestad-Berglund, Emilia Schedin Bollstahallen
2022-02-12 11:00 8 Jäbo IK P10 - FBC Lo P10 Emilia Schedin, Tindra Nordin Bollstahallen
2022-02-12 12:00 8 Moälvens IBK P10 - Örnsköldsvik IBK P10 Moa Lundestad-Berglund, Tindra Nordin Bollstahallen
2022-02-12 13:00 8 FBC Lo P10 - Nätra IBK P10/11 Emilia Schedin, Moa Lundestad-Berglund Bollstahallen
2022-02-12 14:00 8 Örnsköldsviks IBK P09 - Moälvens IBK P10 Emilia Schedin, Tindra Nordin Bollstahallen
2022-02-12 15:00 8 Örnsköldsvik IBK P10 - Jäbo IK P10 Tindra Nordin, Moa Lundestad-Berglund Bollstahallen
Omgång 9
2022-03-20 09:00 9 Örnsköldsvik IBK P10 - FBC Lo P10 Tindra Nordin, Moa Lundestad-Berglund Nolaskolan
2022-03-20 10:00 9 Höglands AIF P10 - Husums IBK PF09 Moa Lundestad-Berglund, Tindra Nordin Nolaskolan
2022-03-20 11:00 9 Nätra IBK P10/11 - Moälvens IBK P10 Alexandra Forslund, Agnes Arnqvist Nolaskolan
2022-03-20 12:00 9 FBC Lo P10 - Örnsköldsviks IBK P09 Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Nolaskolan
2022-03-20 13:00 9 G/K IBS P10 - Höglands AIF P10 Maja Kristoffersson, Ida Lidström Nolaskolan
2022-03-20 14:00 9 Jäbo IK P10 - Nätra IBK P10/11 Maja Kristoffersson, Ida Lidström Nolaskolan
2022-03-20 15:00 9 Örnsköldsviks IBK P09 - Örnsköldsvik IBK P10 Alexandra Forslund, Alissa Indevall Nolaskolan
2022-03-20 16:00 9 Husums IBK PF09 - G/K IBS P10 Alexandra Forslund, Alissa Indevall Nolaskolan
2022-03-20 17:00 9 Moälvens IBK P10 - Jäbo IK P10 Agnes Arnqvist, Alissa Indevall Nolaskolan
Omgång 10
2022-04-02 10:00 10 Örnsköldsviks IBK P09 - Jäbo IK P10 Håkan Berglund, William Oldenborg Nolaskolan
2022-04-02 11:00 10 Örnsköldsvik IBK P10 - Nätra IBK P10/11 Håkan Berglund, William Oldenborg Nolaskolan
2022-04-02 12:00 10 FBC Lo P10 - Moälvens IBK P10 Håkan Berglund, My Sahlen Nolaskolan
2022-04-02 13:00 10 Höglands AIF P10 - Örnsköldsvik IBK P10 My Sahlen, William Oldenborg Nolaskolan
2022-04-02 14:00 10 Husums IBK PF09 - FBC Lo P10 Moa Lundestad-Berglund, Kathrine-Louise Näslund Nolaskolan
2022-04-02 15:00 10 G/K IBS P10 - Örnsköldsviks IBK P09 Moa Lundestad-Berglund, Kathrine-Louise Näslund Nolaskolan
2022-04-02 16:00 10 Jäbo IK P10 - Höglands AIF P10 Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Nolaskolan
2022-04-02 17:00 10 Nätra IBK P10/11 - Husums IBK PF09 Ida Lidström, Maja Kristoffersson Nolaskolan
2022-04-02 18:00 10 Moälvens IBK P10 - G/K IBS P10 Maja Kristoffersson, Ida Lidström Nolaskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis