Spelprogram - Newbody Flick Medel B Höst -21

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF F10/11 Mattias Wigh mattias.wigh@gmail.com 0736617345 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Dingle AIK F10/11 Per Ödéhn per.odehn@telia.com 070-3750695 Blå/Blå/Blå
FBC Lerum F10/11 Röd Emelie Lind mella_113399@hotmail.com 0704851077 Röd/Röd/Vit
Guldhedens IK F10/11 Erik Axelsson erik.axelsson@volvocars.com 0729774962 Röd/Svart/Vit
IBK Kungälv F10/11 Hanna Genne hanna.genne@ibkkungalv.se Vit/Svart/Svart
Landvetter IBK F11 Vit Peter Zellén peter.zellen@gmail.com Vit/blå-randig/Svart/Svart
Lindås Rasta IBK F10/11 Niclas Johansson tjaludden72@gmail.com Turkosblå, Svart, Turkosblå
Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd Roland Freij roland.freij@gmail.com 0722-200673 Rödvit/Röd/Röd
Stenungsunds IBK F10/11 Mattias Friberg 0708-121890 blå/svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 10:30 065004002 Stenungsunds IBK F10/11 - Landvetter IBK F11 Vit Stenungsund Arena
2021-10-16 13:00 065004005 Ale IBF F10/11 - Lindås Rasta IBK F10/11 Inst. Ale Kulturrum
2021-10-16 13:10 065004001 Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd - Dingle AIK F10/11 0 - 0 Wallenstam Arena B
2021-10-17 17:00 065004003 IBK Kungälv F10/11 - FBC Lerum F10/11 Röd 0 - 0 Munkegärdehallen
Omgång 2
2021-10-23 13:00 065004006 Landvetter IBK F11 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd Önnerödshallen
2021-10-23 17:15 065004009 Lindås Rasta IBK F10/11 - IBK Kungälv F10/11 Askims Sporthall
2021-10-24 15:20 065004007 FBC Lerum F10/11 Röd - Dingle AIK F10/11 Lerum Arena C
2021-10-24 17:10 065004008 Guldhedens IK F10/11 - Stenungsunds IBK F10/11 Svingelns Sporthall
Omgång 3
2021-10-30 10:00 065004013 Dingle AIK F10/11 - Lindås Rasta IBK F10/11 Munkedals Idrottshall
2021-10-30 10:30 065004014 Stenungsunds IBK F10/11 - Ale IBF F10/11 Stenungsund Arena
2021-10-30 16:00 065004012 Landvetter IBK F11 Vit - Guldhedens IK F10/11 Önnerödshallen
2021-10-31 13:10 065004011 Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd - FBC Lerum F10/11 Röd Wallenstam Arena A
Omgång 4
2021-11-13 18:00 065004017 Lindås Rasta IBK F10/11 - FBC Lerum F10/11 Röd Salming Arena
2021-11-14 13:00 065004018 Ale IBF F10/11 - Landvetter IBK F11 Vit Ale Kulturrum
2021-11-14 15:00 065004020 IBK Kungälv F10/11 - Stenungsunds IBK F10/11 Munkegärdehallen
2021-11-14 17:10 065004016 Guldhedens IK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd Svingelns Sporthall
Omgång 5
2021-11-20 09:30 065004021 Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd - Lindås Rasta IBK F10/11 Wallenstam Arena B
2021-11-21 09:30 065004024 Landvetter IBK F11 Vit - IBK Kungälv F10/11 Pinntorps Idrottshall
2021-11-21 15:00 065004025 Dingle AIK F10/11 - Stenungsunds IBK F10/11 Munkedals Idrottshall
2021-11-21 17:10 065004022 Guldhedens IK F10/11 - Ale IBF F10/11 Svingelns Sporthall
Omgång 6
2021-11-27 09:30 065004029 Stenungsunds IBK F10/11 - FBC Lerum F10/11 Röd Stenungsund Arena
2021-11-27 11:30 065004030 Dingle AIK F10/11 - Landvetter IBK F11 Vit Munkedals Idrottshall
2021-11-28 11:00 065004026 Ale IBF F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd Kronan Älvängen
2021-11-28 16:00 065004028 IBK Kungälv F10/11 - Guldhedens IK F10/11 Munkegärdehallen
Omgång 7
2021-12-05 11:00 065004032 Ale IBF F10/11 - IBK Kungälv F10/11 Ale Kulturrum
2021-12-05 16:45 065004035 FBC Lerum F10/11 Röd - Landvetter IBK F11 Vit Lerum Arena C
2021-12-05 17:00 065004033 Lindås Rasta IBK F10/11 - Stenungsunds IBK F10/11 Salming Arena
2021-12-05 17:10 065004034 Guldhedens IK F10/11 - Dingle AIK F10/11 Svingelns Sporthall
Omgång 8
2021-12-11 09:00 065004038 Dingle AIK F10/11 - Ale IBF F10/11 Munkedals Idrottshall
2021-12-11 12:00 065004039 Landvetter IBK F11 Vit - Lindås Rasta IBK F10/11 Pinntorps Idrottshall
2021-12-12 14:00 065004040 FBC Lerum F10/11 Röd - Guldhedens IK F10/11 Lerum Arena C
2021-12-12 16:00 065004036 IBK Kungälv F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd Munkegärdehallen
Omgång 9
2021-12-18 09:30 065004042 Dingle AIK F10/11 - IBK Kungälv F10/11 Munkedals Idrottshall
2021-12-18 16:15 065004045 Lindås Rasta IBK F10/11 - Guldhedens IK F10/11 Salming Arena
2021-12-19 09:30 065004041 Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd - Stenungsunds IBK F10/11 Wallenstam Arena B
2021-12-19 14:15 065004044 FBC Lerum F10/11 Röd - Ale IBF F10/11 Lerum Arena C

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis