Spelprogram - Newbody Pojk Svår C Höst -21

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P10 Blå Tobias Hellman tobias.hellman79@gmail.com 0707-925079 Marinblå, Marinblå, Marinblå
FBC Lerum P10T Nils-Olov Hermansson no@ekompetens.se Röd/Röd/Vit
FBC Partille P10 Vit Ketil Wahl Seglen seglen@icloud.com Svart/Svart/Svart
FBC Vinga P10 Blå Blå, Blå, Orange
Floda IBK P10 Rikard Ivansson rikard_i@hotmail.com Vit/Svart/Svart
Hindås IBK P09/10 svart Kristian Ekstam kristian@spovi.se Svart/Svart/Svart
IBF Älvstranden P10 Joachim Lindkvist Joachim.Lindkvist@volvo.com 0739023357 Vit/Svart/Svart
IBK Göteborg P09/10 Svart, Svart, Svart
Landvetter IBK P10 Vit Magnus Taskinen magnus.taskinen@gmail.com 0766-210202 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindome IBK P10 Lila Tony Cucu tony004@hotmail.com 0702219850 Grön/Vit/Vit
Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Patrik Forsman patrik.forsman@pixbo.se Rödvit/Röd/Röd
Öckerö IBK P10 - Blå Anders Ersman anders@ersman.se Blå/Blå/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 12:10 066012003 FBC Partille P10 Vit - Öckerö IBK P10 - Blå 0 - 0 Qvisthallen
2021-10-16 13:15 066012005 FBC Lerum P10T - Lindome IBK P10 Lila Hjällsnäshallen B-hallen
2021-10-16 14:30 066012001 Landvetter IBK P10 Vit - IBF Älvstranden P10 Pinntorps Idrottshall
2021-10-16 14:30 066012004 Floda IBK P10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd 0 - 0 Nova Floda Sportcenter
2021-10-17 09:00 066012002 FBC Vinga P10 Blå - Ale IBF P10 Blå Hall Of Flame
2021-10-17 10:00 066012006 IBK Göteborg P09/10 - Hindås IBK P09/10 svart Torpahallen
Omgång 2
2021-10-23 12:00 066012007 Ale IBF P10 Blå - Landvetter IBK P10 Vit 2 - 3 Ale Kulturrum
2021-10-23 13:00 066012008 Öckerö IBK P10 - Blå - IBF Älvstranden P10 Hedenskolans Idrottshall
2021-10-23 13:00 066012011 Hindås IBK P09/10 svart - Floda IBK P10 Hindås Idrottshall
2021-10-24 10:00 066012010 Lindome IBK P10 Lila - FBC Partille P10 Vit Almåshallen A
2021-10-24 10:00 066012012 IBK Göteborg P09/10 - FBC Lerum P10T Torpahallen
2021-10-24 17:50 066012009 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - FBC Vinga P10 Blå Wallenstam Arena A
Omgång 3
2021-10-30 11:00 066012014 Ale IBF P10 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Ale Kulturrum
2021-10-30 11:00 066012017 FBC Partille P10 Vit - IBK Göteborg P09/10 Qvisthallen
2021-10-30 17:00 066012013 Landvetter IBK P10 Vit - Öckerö IBK P10 - Blå Önnerödshallen
2021-10-31 09:00 066012016 FBC Vinga P10 Blå - Hindås IBK P09/10 svart Hall Of Flame
2021-10-31 11:10 066012015 IBF Älvstranden P10 - Lindome IBK P10 Lila Santoshallen
2021-10-31 16:00 066012018 Floda IBK P10 - FBC Lerum P10T Nova Floda Sportcenter
Omgång 4
2021-11-12 18:35 066012021 Hindås IBK P09/10 svart - Ale IBF P10 Blå Hindås Idrottshall
2021-11-13 13:15 066012023 FBC Lerum P10T - FBC Vinga P10 Blå Hjällsnäshallen B-hallen
2021-11-13 14:00 066012019 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - Landvetter IBK P10 Vit Wallenstam Arena B
2021-11-14 11:00 066012022 IBK Göteborg P09/10 - IBF Älvstranden P10 Torpahallen
2021-11-14 14:50 066012020 Lindome IBK P10 Lila - Öckerö IBK P10 - Blå Almåshallen B
2021-11-14 15:30 066012024 Floda IBK P10 - FBC Partille P10 Vit Nova Floda Sportcenter
Omgång 5
2021-11-20 08:30 066012026 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - Hindås IBK P09/10 svart Wallenstam Arena B
2021-11-20 10:00 066012028 Ale IBF P10 Blå - FBC Lerum P10T Ale Kulturrum
2021-11-20 13:00 066012027 Öckerö IBK P10 - Blå - IBK Göteborg P09/10 Hedenskolans Idrottshall
2021-11-21 08:30 066012025 Landvetter IBK P10 Vit - Lindome IBK P10 Lila Pinntorps Idrottshall
2021-11-21 10:00 066012030 FBC Vinga P10 Blå - FBC Partille P10 Vit Hall Of Flame
2021-11-21 13:10 066012029 IBF Älvstranden P10 - Floda IBK P10 Santoshallen
Omgång 6
2021-11-27 11:00 066012035 FBC Partille P10 Vit - Ale IBF P10 Blå Qvisthallen
2021-11-27 13:00 066012031 Hindås IBK P09/10 svart - Landvetter IBK P10 Vit Hindås Idrottshall
2021-11-27 15:10 066012034 Floda IBK P10 - Öckerö IBK P10 - Blå Nova Floda Sportcenter
2021-11-28 09:00 066012036 FBC Vinga P10 Blå - IBF Älvstranden P10 Hall Of Flame
2021-11-28 10:00 066012032 IBK Göteborg P09/10 - Lindome IBK P10 Lila Torpahallen
2021-11-28 14:00 066012033 FBC Lerum P10T - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Hjällsnäshallen A-hallen
Omgång 7
2021-12-04 10:00 066012042 Ale IBF P10 Blå - IBF Älvstranden P10 Ale Kulturrum
2021-12-04 13:00 066012041 Öckerö IBK P10 - Blå - FBC Vinga P10 Blå Hedenskolans Idrottshall
2021-12-04 16:30 066012038 Hindås IBK P09/10 svart - FBC Lerum P10T Hindås Idrottshall
2021-12-05 08:30 066012037 Landvetter IBK P10 Vit - IBK Göteborg P09/10 Pinntorps Idrottshall
2021-12-05 11:40 066012039 Lindome IBK P10 Lila - Floda IBK P10 Almåshallen A
2021-12-05 12:30 066012040 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - FBC Partille P10 Vit Wallenstam Arena A
Omgång 8
2021-12-11 11:00 066012045 FBC Partille P10 Vit - Hindås IBK P09/10 svart Qvisthallen
2021-12-11 12:00 066012048 Ale IBF P10 Blå - Öckerö IBK P10 - Blå Ale Kulturrum
2021-12-11 15:10 066012044 Floda IBK P10 - IBK Göteborg P09/10 Nova Floda Sportcenter
2021-12-12 09:00 066012046 FBC Vinga P10 Blå - Lindome IBK P10 Lila Hall Of Flame
2021-12-12 12:10 066012047 IBF Älvstranden P10 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Santoshallen
2021-12-12 17:00 066012043 FBC Lerum P10T - Landvetter IBK P10 Vit Hjällsnäshallen A-hallen
Omgång 9
2021-12-17 19:30 066012052 Hindås IBK P09/10 svart - IBF Älvstranden P10 Hindås Idrottshall
2021-12-18 10:00 066012049 Landvetter IBK P10 Vit - Floda IBK P10 Pinntorps Idrottshall
2021-12-18 14:00 066012050 FBC Lerum P10T - FBC Partille P10 Vit Hjällsnäshallen A-hallen
2021-12-19 09:00 066012053 Lindome IBK P10 Lila - Ale IBF P10 Blå Almåshallen A
2021-12-19 10:00 066012051 IBK Göteborg P09/10 - FBC Vinga P10 Blå Torpahallen
2021-12-19 11:30 066012054 Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd - Öckerö IBK P10 - Blå Wallenstam Arena B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis