Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P10 Blå Tobias Hellman tobias.hellman79@gmail.com 0707-925079 Marinblå/Marinblå/Vit
FBC Lerum P10T Nils-Olov Hermansson no@ekompetens.se Röd/Röd/Vit
FBC Partille P10 Vit Martin Pennycook martinpennycook@gmail.com 0709-999337 Svart/Svart/Svart
FBC Vinga P10 Blå Blå, Blå, Orange
Floda IBK P10 Rikard Ivansson rikard_i@hotmail.com Vit/Svart/Svart
Hindås IBK P09/10 svart Svart, Svart, Svart
IBF Älvstranden P10 Joachim Lindkvist Joachim.Lindkvist@volvo.com 0739023357 Vit/Svart/Svart
IBK Göteborg P09/10 Svart, Svart, Svart
Landvetter IBK P10 Vit Magnus Taskinen magnus.taskinen@gmail.com 0766-210202 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindome IBK P10 Lila Tony Cucu tony004@hotmail.com 0702219850 Grön/Vit/Vit
Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd Patrik Forsman patrik.forsman@pixbo.se Rödvit/Röd/Röd
Öckerö IBK P10 - Blå Anders Ersman anders@ersman.se Blå/Blå/Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis