Spelprogram - Newbody Pojk Svår B Höst -21

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P10 Grön Tobias Hellman tobias.hellman79@gmail.com 0707-925079 Marinblå/Marinblå/Vit
FBC Partille P10 blå Martin Pennycook martinpennycook@gmail.com 0709-999337 Svart/Svart/Svart
Frölunda IBK PF10 Maria Nilsson maria.e.nilsson@gmail.com 0703281929 Grön/Röd/Röda
IBF Backadalen P10 Jenny Sörensen jennysorensen@hotmail.com 0707608729 Röd/Röd/Röd
IBK Kungälv P10 Svart Dan Bäck dan.back@energitriangeln.se 0734220225 Vit/Svart/Svart
Landvetter IBK P10 blå Johan Piscator johan.piscator@gmail.com 0766774213 Vit/blå-randig/Svart/Svart
Lindome IBK P10 Grön Jonas Wikberg Jonaswikberg3@gmail.com 0706949949 Grön/Vit/Vit
Mölndals IBF P10 Röd Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd/Svart/Svart
Stenungsunds IBK P10 svart Mattias Rudbäck mattias.rudback@awelteam.se 0707896563 Blå/Svart/Svart/Svart
Överby IBK P09/10 Martin Widblom martinwidblom@gmail.com Röd/Svart/Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 12:00 066010005 Ale IBF P10 Grön - FBC Partille P10 blå 0 - 0 Ale Kulturrum
2021-10-17 10:00 066010004 IBF Backadalen P10 - IBK Kungälv P10 Svart 0 - 0 Tuve Sporthall
2021-10-17 10:20 066010006 Lindome IBK P10 Grön - Landvetter IBK P10 blå 0 - 0 Almåshallen A
2021-10-17 15:30 066010003 Mölndals IBF P10 Röd - Stenungsunds IBK P10 svart 0 - 0 Katrinebergshallen
Omgång 2
2021-10-23 10:00 066010010 FBC Partille P10 blå - Mölndals IBF P10 Röd 3 - 5 Qvisthallen
2021-10-23 14:00 066010011 Landvetter IBK P10 blå - IBF Backadalen P10 Önnerödshallen
2021-11-14 10:00 066010007 Frölunda IBK PF10 - Överby IBK P09/10 Flatåsskolan
2022-02-17 18:00 066010012 Lindome IBK P10 Grön - Ale IBF P10 Grön Almåshallen B
Omgång 3
2021-10-30 10:00 066010017 Mölndals IBF P10 Röd - Lindome IBK P10 Grön Aktiviteten A-Hall
2021-10-31 11:00 066010013 Överby IBK P09/10 - Stenungsunds IBK P10 svart Nordby Supermarkethallen
2021-10-31 11:15 066010018 IBF Backadalen P10 - Ale IBF P10 Grön Tuve Sporthall
2021-10-31 12:00 066010014 Frölunda IBK PF10 - IBK Kungälv P10 Svart Flatåsskolan
Omgång 4
2021-11-13 09:00 066010021 Landvetter IBK P10 blå - Frölunda IBK PF10 Pinntorps Idrottshall
2021-11-13 11:00 066010020 FBC Partille P10 blå - Stenungsunds IBK P10 svart Qvisthallen
2021-11-14 11:15 066010024 IBF Backadalen P10 - Mölndals IBF P10 Röd Tuve Sporthall
2021-11-14 14:00 066010019 IBK Kungälv P10 Svart - Överby IBK P09/10 Munkegärdehallen
Omgång 5
2021-11-20 16:40 066010027 Stenungsunds IBK P10 svart - Lindome IBK P10 Grön Kyrkenorumsskolan
2021-11-21 10:00 066010028 Frölunda IBK PF10 - Ale IBF P10 Grön Flatåsskolan
2021-11-21 11:00 066010025 Överby IBK P09/10 - FBC Partille P10 blå Nordby Supermarkethallen
2021-11-21 15:00 066010026 IBK Kungälv P10 Svart - Landvetter IBK P10 blå Munkegärdehallen
Omgång 6
2021-11-27 09:00 066010035 Mölndals IBF P10 Röd - Frölunda IBK PF10 Katrinebergshallen
2021-11-27 12:00 066010031 Landvetter IBK P10 blå - Överby IBK P09/10 Pinntorps Idrottshall
2021-11-27 12:00 066010032 Lindome IBK P10 Grön - FBC Partille P10 blå Almåshallen A
2021-11-28 00:00 066010034 Stenungsunds IBK P10 svart - IBF Backadalen P10 Kyrkenorumsskolan
2021-11-28 12:00 066010033 Ale IBF P10 Grön - IBK Kungälv P10 Svart Kronan Älvängen
Omgång 7
2021-12-04 10:00 066010039 FBC Partille P10 blå - IBF Backadalen P10 Qvisthallen
2021-12-05 09:30 066010038 Landvetter IBK P10 blå - Ale IBF P10 Grön Pinntorps Idrottshall
2021-12-05 12:00 066010037 Överby IBK P09/10 - Lindome IBK P10 Grön Nordby Supermarkethallen
2021-12-05 14:00 066010040 IBK Kungälv P10 Svart - Mölndals IBF P10 Röd Munkegärdehallen
Omgång 8
2021-12-11 11:00 066010045 Mölndals IBF P10 Röd - Landvetter IBK P10 blå Katrinebergshallen
2021-12-11 13:00 066010043 Ale IBF P10 Grön - Överby IBK P09/10 Ale Kulturrum
2021-12-12 11:45 066010044 IBF Backadalen P10 - Lindome IBK P10 Grön Tuve Sporthall
2021-12-12 12:00 066010048 Frölunda IBK PF10 - Stenungsunds IBK P10 svart Flatåsskolan
Omgång 9
2021-12-18 10:00 066010053 FBC Partille P10 blå - Frölunda IBK PF10 Qvisthallen
2021-12-18 11:00 066010050 Ale IBF P10 Grön - Mölndals IBF P10 Röd Ale Kulturrum
2021-12-19 12:00 066010049 Överby IBK P09/10 - IBF Backadalen P10 Nordby Supermarkethallen
2021-12-19 15:00 066010054 IBK Kungälv P10 Svart - Stenungsunds IBK P10 svart Munkegärdehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis