Spelprogram - Newbody Pojk Medel C Höst -21

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dingle AIK P10/11 Markus Palmqvist markus@equicenter.se Blå/Blå/Blå
Floda IBK P11 Svart Patrik Ek post@patrikek.se Vit/Svart/Svart
Hindås IBK P11 Blå Johan Ljungberg johanljungberg_9@hotmail.com 0704664638 Svart, Svart, Svart
IBK Bergum P 10/11 Stefan Holm steho706@gmail.com 0709230056 Rosa/Svart/Svart
IK Zenith P11 Svart Johan Myhr johan.myhr@gmail.com 0706159618 Grön/Vit/Grön
IK Zenith P12 Grön Henrik Järlebrant henrik_jarlebrant@hotmail.com Grön, Vit, Grön
Landvetter IBK P11 Vit Andreas Oldenburg andreas@oldenburgs.nu +46709504752 Vit/blå-randig/Svart/Svart
Lindås Rasta IBK P11 Svart Mikael Barman barre@lindaswaves.se 0703811413 Svart/Svart/Turkosblå
Lindås Rasta IBK P11 Vit Mikael Barman barre@lindaswaves.se 0703811413 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Myggenäs IBK P-10 Christer Sommargren ungdomssupport@myggenasibk.se 0703750869 grön/svart/svart
Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Tommy Burman tommy.burman@sas.se 0709442285 Rödvit/Röd/Röd
Skår IBK P10/11 Markus Sande markus.sande@gmail.com Rosa/Svart/Rosa
Surte IS IBK P11 Anders Svensson Bohusanders@gmail.com 0733801056 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 12:15 066007001 Lindås Rasta IBK P11 Svart - IK Zenith P11 Svart Askims Sporthall
2021-10-16 13:15 066007002 Lindås Rasta IBK P11 Vit - Hindås IBK P11 Blå Askims Sporthall
2021-10-16 13:30 066007005 Landvetter IBK P11 Vit - Surte IS IBK P11 Pinntorps Idrottshall
2021-10-17 09:00 066007003 IK Zenith P12 Grön - Myggenäs IBK P-10 Björlanda Idrottshall
2021-10-17 14:15 066007004 IBK Bergum P 10/11 - Dingle AIK P10/11 0 - 0 Bergumsskolan
2021-11-07 15:00 066007006 Floda IBK P11 Svart - Skår IBK P10/11 Nova Floda Sportcenter
Omgång 2
2021-10-23 10:00 066007010 Dingle AIK P10/11 - Lindås Rasta IBK P11 Vit Munkedals Idrottshall
2021-10-23 10:00 066007011 Surte IS IBK P11 - IK Zenith P12 Grön Bohushallen
2021-10-23 11:45 066007008 Hindås IBK P11 Blå - Lindås Rasta IBK P11 Svart Hindås Idrottshall
2021-10-24 10:45 066007009 Myggenäs IBK P-10 - IK Zenith P11 Svart Häggvallsskolan
2021-10-24 15:50 066007013 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Landvetter IBK P11 Vit Wallenstam Arena A
2021-10-24 17:00 066007012 Skår IBK P10/11 - IBK Bergum P 10/11 Skepplanda Idrottshall
Omgång 3
2021-10-30 12:00 066007016 Hindås IBK P11 Blå - Dingle AIK P10/11 Hindås Idrottshall
2021-10-30 18:00 066007021 Landvetter IBK P11 Vit - Floda IBK P11 Svart Önnerödshallen
2021-10-31 10:00 066007017 IK Zenith P11 Svart - Surte IS IBK P11 Björlanda Idrottshall
2021-10-31 11:00 066007019 IK Zenith P12 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Björlanda Idrottshall
2021-10-31 16:00 066007015 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Myggenäs IBK P-10 Salming Arena
2021-10-31 17:00 066007018 Lindås Rasta IBK P11 Vit - Skår IBK P10/11 Salming Arena
Omgång 4
2021-11-13 10:00 066007023 Surte IS IBK P11 - Myggenäs IBK P-10 Bohushallen
2021-11-13 10:00 066007028 Landvetter IBK P11 Vit - IBK Bergum P 10/11 Pinntorps Idrottshall
2021-11-13 12:00 066007025 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - IK Zenith P11 Svart Wallenstam Arena B
2021-11-13 13:40 066007027 Floda IBK P11 Svart - IK Zenith P12 Grön Nova Floda Sportcenter
2021-11-14 14:00 066007022 Dingle AIK P10/11 - Lindås Rasta IBK P11 Svart Munkedals Idrottshall
2021-11-14 17:00 066007024 Skår IBK P10/11 - Hindås IBK P11 Blå Skepplanda Idrottshall
Omgång 5
2021-11-20 09:30 066007030 Dingle AIK P10/11 - Skår IBK P10/11 Munkedals Idrottshall
2021-11-20 12:30 066007031 Myggenäs IBK P-10 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Häggvallsskolan
2021-11-20 14:45 066007034 Lindås Rasta IBK P11 Vit - Landvetter IBK P11 Vit Askims Sporthall
2021-11-20 15:45 066007029 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Surte IS IBK P11 Askims Sporthall
2021-11-21 10:00 066007035 IK Zenith P12 Grön - IBK Bergum P 10/11 Björlanda Idrottshall
2021-11-21 11:00 066007033 IK Zenith P11 Svart - Floda IBK P11 Svart Björlanda Idrottshall
Omgång 6
2021-11-27 10:00 066007040 Landvetter IBK P11 Vit - Hindås IBK P11 Blå Pinntorps Idrottshall
2021-11-27 10:10 066007037 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Surte IS IBK P11 Wallenstam Arena B
2021-11-27 16:10 066007039 Floda IBK P11 Svart - Myggenäs IBK P-10 Nova Floda Sportcenter
2021-11-28 09:00 066007042 IK Zenith P12 Grön - Lindås Rasta IBK P11 Vit Björlanda Idrottshall
2021-11-28 13:10 066007041 IBK Bergum P 10/11 - IK Zenith P11 Svart Bergumsskolan
2021-11-28 17:00 066007036 Skår IBK P10/11 - Lindås Rasta IBK P11 Svart Skepplanda Idrottshall
Omgång 7
2021-12-04 10:00 066007045 Surte IS IBK P11 - Floda IBK P11 Svart Bohushallen
2021-12-04 11:30 066007046 Dingle AIK P10/11 - Landvetter IBK P11 Vit Munkedals Idrottshall
2021-12-04 11:45 066007048 Hindås IBK P11 Blå - IK Zenith P12 Grön Hindås Idrottshall
2021-12-04 12:15 066007043 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Askims Sporthall
2021-12-04 12:15 066007047 Myggenäs IBK P-10 - IBK Bergum P 10/11 Häggvallsskolan
2021-12-05 11:00 066007049 IK Zenith P11 Svart - Lindås Rasta IBK P11 Vit Björlanda Idrottshall
Omgång 8
2021-12-11 11:00 066007052 Landvetter IBK P11 Vit - Skår IBK P10/11 Pinntorps Idrottshall
2021-12-11 14:10 066007051 Floda IBK P11 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Nova Floda Sportcenter
2021-12-11 16:00 066007055 Lindås Rasta IBK P11 Vit - Myggenäs IBK P-10 Salming Arena
2021-12-12 09:00 066007054 IK Zenith P12 Grön - Dingle AIK P10/11 Björlanda Idrottshall
2021-12-12 10:00 066007056 IK Zenith P11 Svart - Hindås IBK P11 Blå Björlanda Idrottshall
2021-12-12 14:10 066007053 IBK Bergum P 10/11 - Surte IS IBK P11 Bergumsskolan
Omgång 9
2021-12-18 10:30 066007062 Dingle AIK P10/11 - IK Zenith P11 Svart Munkedals Idrottshall
2021-12-18 11:00 066007059 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - IBK Bergum P 10/11 Wallenstam Arena B
2021-12-18 12:30 066007061 Surte IS IBK P11 - Lindås Rasta IBK P11 Vit Bohushallen
2021-12-18 13:15 066007057 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Floda IBK P11 Svart Salming Arena
2021-12-18 13:30 066007063 Myggenäs IBK P-10 - Hindås IBK P11 Blå Häggvallsskolan
2021-12-19 17:00 066007060 Skår IBK P10/11 - IK Zenith P12 Grön Skepplanda Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis