Spelprogram - Newbody Pojk Lätt B Höst -21

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P12 Blå Johan Sjöstrand Johan85eriksson@gmail.com Marinblå, Marinblå, Marinblå
Eken IBK P12 Caroline Bergius carolinebergius84@gmail.com 0738183550 Lila/gul/Svart/Svart
FBC Partille P12 Röd Johan Bjärneroth johan.bjarneroth@gmail.com Svart/Svart/Svart
Floda IBK P12 Vit Josef Olsson josef_olsson@outlook.com 0763226026 Vit/Vit/Vit
Frölunda IBK P12 Fredrik Berg fryczek@gmail.com Svart, Svart, Röda
Hindås IBK P12/13 Emil Appeltofft emil.appeltofft@gmail.com 0736-757673 Svart, svart och svart
IBF Älvstranden 11/12 Svart Jonas Wenner jonas_wenner@trimble.com 0761-388553 Vit/Svart/Svart
IBK Kungälv P12 Svart Sofia Åkesson sofiaakesson@live.se 0723915390 Vit/Svart/Svart
Kärra IBK P11/12 Sofie Tauson Sofietauson@gmail.com Svart/Svart/Vit
Landvetter IBK P12 Vit Linn Ansfors fam.ansfors@hotmail.com 0736601514 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindome IBK P12 Stefan Thörnqvist steve_tornqvist@hotmail.com 0723110727 Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK P12 Svart Joakim Lundmark lundmark.joakim@gmail.com 0736-794878 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Öckerö IBK P12 Jonas Mickelsson jonas.mickelsson@elilund.se 0707310176 Blå/Blå/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 09:00 066003003 FBC Partille P12 Röd - Eken IBK P12 Qvisthallen
2021-10-16 10:50 066003002 Landvetter IBK P12 Vit - Lindås Rasta IBK P12 Svart Askims Sporthall
2021-10-16 12:45 066003005 Hindås IBK P12/13 - Lindome IBK P12 Hindås Idrottshall
2021-10-17 09:00 066003004 Frölunda IBK P12 - Floda IBK P12 Vit 0 - 0 Flatåsskolan
2021-10-17 11:10 066003006 IBF Älvstranden 11/12 Svart - Ale IBF P12 Blå Santoshallen
2021-10-17 14:00 066003007 IBK Kungälv P12 Svart - Kärra IBK P11/12 0 - 0 Munkegärdehallen
Omgång 2
2021-10-23 09:00 066003011 Lindome IBK P12 - FBC Partille P12 Röd Almåshallen A
2021-10-23 12:40 066003010 Floda IBK P12 Vit - Landvetter IBK P12 Vit Nova Floda Sportcenter
2021-10-24 10:00 066003012 Ale IBF P12 Blå - Frölunda IBK P12 Kronan Älvängen
2021-10-24 11:50 066003009 Eken IBK P12 - Öckerö IBK P12 Ekenhallen 1
2021-10-24 12:30 066003013 Kärra IBK P11/12 - Hindås IBK P12/13 0 - 0 Kärra Sporthall
2021-10-24 13:00 066003014 IBK Kungälv P12 Svart - IBF Älvstranden 11/12 Svart Munkegärdehallen
Omgång 3
2021-10-30 09:00 066003019 FBC Partille P12 Röd - Kärra IBK P11/12 Qvisthallen
2021-10-30 09:30 066003018 Landvetter IBK P12 Vit - Ale IBF P12 Blå Pinntorps Idrottshall
2021-10-30 10:45 066003021 Hindås IBK P12/13 - IBF Älvstranden 11/12 Svart Hindås Idrottshall
2021-10-30 13:00 066003017 Öckerö IBK P12 - Lindome IBK P12 Hedenskolans Idrottshall
2021-10-31 10:00 066003020 Frölunda IBK P12 - IBK Kungälv P12 Svart Flatåsskolan
2021-10-31 14:00 066003016 Lindås Rasta IBK P12 Svart - Floda IBK P12 Vit Salming Arena
Omgång 4
2021-11-13 11:45 066003028 Hindås IBK P12/13 - Frölunda IBK P12 Hindås Idrottshall
2021-11-14 09:30 066003023 Lindome IBK P12 - Eken IBK P12 Almåshallen B
2021-11-14 11:00 066003024 Ale IBF P12 Blå - Lindås Rasta IBK P12 Svart Kronan Älvängen
2021-11-14 11:10 066003027 IBF Älvstranden 11/12 Svart - FBC Partille P12 Röd Santoshallen
2021-11-14 11:30 066003025 Kärra IBK P11/12 - Öckerö IBK P12 Kärra Sporthall
2021-11-14 13:00 066003026 IBK Kungälv P12 Svart - Landvetter IBK P12 Vit Munkegärdehallen
Omgång 5
2021-11-20 08:00 066003034 Landvetter IBK P12 Vit - Hindås IBK P12/13 Pinntorps Idrottshall
2021-11-20 10:00 066003031 Eken IBK P12 - Kärra IBK P11/12 Ekenhallen 1
2021-11-20 10:00 066003035 FBC Partille P12 Röd - Frölunda IBK P12 Qvisthallen
2021-11-20 13:40 066003030 Floda IBK P12 Vit - Ale IBF P12 Blå Nova Floda Sportcenter
2021-11-20 14:00 066003033 Öckerö IBK P12 - IBF Älvstranden 11/12 Svart Hedenskolans Idrottshall
2021-11-21 16:45 066003032 Lindås Rasta IBK P12 Svart - IBK Kungälv P12 Svart Salming Arena
Omgång 6
2021-11-27 10:00 066003042 FBC Partille P12 Röd - Landvetter IBK P12 Vit Qvisthallen
2021-11-27 11:45 066003040 Hindås IBK P12/13 - Lindås Rasta IBK P12 Svart Hindås Idrottshall
2021-11-28 09:00 066003041 Frölunda IBK P12 - Öckerö IBK P12 Flatåsskolan
2021-11-28 11:10 066003039 IBF Älvstranden 11/12 Svart - Eken IBK P12 Santoshallen
2021-11-28 11:30 066003037 Kärra IBK P11/12 - Lindome IBK P12 Kärra Sporthall
2021-11-28 14:00 066003038 IBK Kungälv P12 Svart - Floda IBK P12 Vit Munkegärdehallen
Omgång 7
2021-12-04 09:00 066003045 Lindome IBK P12 - IBF Älvstranden 11/12 Svart Almåshallen A
2021-12-04 09:00 066003047 Eken IBK P12 - Frölunda IBK P12 Ekenhallen 1
2021-12-04 14:00 066003049 Öckerö IBK P12 - Landvetter IBK P12 Vit Hedenskolans Idrottshall
2021-12-04 14:10 066003046 Floda IBK P12 Vit - Hindås IBK P12/13 Nova Floda Sportcenter
2021-12-05 10:00 066003044 Ale IBF P12 Blå - IBK Kungälv P12 Svart Kronan Älvängen
2021-12-05 13:00 066003048 Lindås Rasta IBK P12 Svart - FBC Partille P12 Röd Salming Arena
Omgång 8
2021-12-11 09:00 066003054 FBC Partille P12 Röd - Floda IBK P12 Vit Qvisthallen
2021-12-11 10:00 066003055 Landvetter IBK P12 Vit - Eken IBK P12 Pinntorps Idrottshall
2021-12-11 12:45 066003052 Hindås IBK P12/13 - Ale IBF P12 Blå Hindås Idrottshall
2021-12-11 13:00 066003056 Öckerö IBK P12 - Lindås Rasta IBK P12 Svart Hedenskolans Idrottshall
2021-12-12 10:00 066003053 Frölunda IBK P12 - Lindome IBK P12 Flatåsskolan
2021-12-12 11:10 066003051 IBF Älvstranden 11/12 Svart - Kärra IBK P11/12 Santoshallen
Omgång 9
2021-12-18 10:00 066003063 Eken IBK P12 - Lindås Rasta IBK P12 Svart Ekenhallen 1
2021-12-18 11:00 066003061 Lindome IBK P12 - Landvetter IBK P12 Vit Almåshallen A
2021-12-19 10:00 066003060 Ale IBF P12 Blå - FBC Partille P12 Röd Kronan Älvängen
2021-12-19 10:40 066003062 Floda IBK P12 Vit - Öckerö IBK P12 Nova Floda Sportcenter
2021-12-19 11:30 066003059 Kärra IBK P11/12 - Frölunda IBK P12 Kärra Sporthall
2021-12-19 13:00 066003058 IBK Kungälv P12 Svart - Hindås IBK P12/13 Munkegärdehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis