Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P12 Blå Johan Sjöstrand Johan85eriksson@gmail.com Marinblå/Marinblå/Vit
Eken IBK P12 Caroline Bergius carolinebergius84@gmail.com 0738183550 Lila/gul/Svart/Svart
FBC Partille P12 Röd David Albo david.albo@outlook.com Svart/Svart/Svart
Floda IBK P12 Vit Josef Olsson josef_olsson@outlook.com 0763226026 Vit/Vit/Vit
Frölunda IBK P12 John Jessen John.jessen@live.se 0704-251016 svart/svart/röd
Hindås IBK P12/13 Artur Baumann artur@baumanns.se 0738617854 Svart, svart och svart
IBF Älvstranden 11/12 Svart Jonas Wenner jonas_wenner@trimble.com 0761-388553 Vit/Svart/Svart
IBK Kungälv P12 Svart Niclas Cronholm Niclas.cronholm@gmail.com 072-888 83 58 Vit/Svart/Svart
Kärra IBK P11/12 Daniel Sundh 0709-858590 Svart/Svart/Vit
Landvetter IBK P12 Vit Linn Ansfors fam.ansfors@hotmail.com 0736601514 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindome IBK P12 Stefan Thörnqvist steve_tornqvist@hotmail.com 0723110727 Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK P12 Svart Joakim Lundmark lundmark.joakim@gmail.com 0736-794878 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Öckerö IBK P12 Jonas Mickelsson jonas.mickelsson@elilund.se 0707310176 Blå/Blå/Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis