Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P12 Grön Johan Sjöstrand Johan85eriksson@gmail.com Marinblå/Marinblå/Vit
FBC Lerum P12 Anders Carlander andersjpe@hotmail.com 0761466820 Röd/Röd/Vit
FBC Partille P12 Johan Bjärneroth johan.bjarneroth@pibs.se Svart, Svart, Svart
Floda IBK P12 Svart Josef Olsson josef_olsson@outlook.com 0763226026 Vit/Svart/Svart
IBF Backadalen P12 Therese Tullock t_tullock@hotmail.com 070-378 77 82 Röd/Röd/Röd
IBK Bergum P12 Lillemor Wetterberg millosvensson@hotmail.com 0706-447044 Rosa/svart/svart
IBK Bergum P13 Per-Arne Frykholm Pafrykholm@gmail.com Rosa/Svart/Svart
IBK Kungälv P12 Vit Niclas Cronholm Niclas.cronholm@gmail.com 072-888 83 58 Vit/Svart/Svart
Landvetter IBK P12 Blå Linn Ansfors fam.ansfors@hotmail.com 0736601514 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindås Rasta IBK P12 Turkos Joakim Lundmark lundmark.joakim@gmail.com 0736-794878 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Mölndals IBF U8 (P12) Patrik Olsson patrik_5@hotmail.com 0734379732 Röd/Svart/Svart
Pixbo Wallenstam IBK P12 Andreas Wångblad andreas.wangblad@gmail.com 0709613653 Rödvit/Röd/Röd
Utbynäs SK P 12/13 Petter Nyberg petter.nyberg@vekst.se Gul / blå / gul
Överby IBK P11/12 Jörgen Kärnberg dahlbergjorgen@gmail.com 0735151580 Röd/Svart/Röd

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis